Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

briketa
26. jan 2011

@juliagregor nastastie mame teplo aj v zime, takze na prezlecenie dobalujem len jedno kratke bodynko a leginy.
ale s malou sa mi uz tiez stalo, ze sme isli len v plienke, lebo prekakala aj nahradne veci durchkrizom.
a na smiech - u mna je najhaklivejsi ten najstarsi, ani kvapka vody, ani kvapka spinky, takze v aute vzdy dve nahradne tricka. tu sa chodi vsade autom.

lucnykonik
26. jan 2011

ahoj hviezda22 ano, uz som na ten pekny tyrkysovy kocik pisala, mozno z toho aj nieco bude 😉 a dakujem ti. Od kedy som videla tento city twin, tak asi bumbleride nie 🙂 sama som zvedava, ako to dopadne.

hviezda22
26. jan 2011

@lucnykonik este jeden som videla červeny, do akej sumy chcete ísť?

hviezda22
26. jan 2011

@juliagregor teraz som si všimla, že PaT vedla seba, čo si pridala link je široky len 73 cm, to by sme sa aj do vytahu vmestili 🙂 , no prečo je taky ťažky, to je mi zahadou........videla som ho aj na predajni v predeti, este ked som dvojky čakala, mal divné polohovanie a materialovo nič moc.
Nova stranka Bumbleride vyzera 😵 😵 😵 😵 krásne. Nové farby su super, som velmi zvedava, čo bude nové a kolko budu kočíky stáť

našla som za 350 euro hnedy bumbleride, na MMB

juliagregor
26. jan 2011

@hviezda22 ano PT E3 má tie šlahnuté pracky, ale to má aj EW (teda myslím), ale zase veľké deti už v kočíku nespia, teda aspon moji už spali len výnimočne, prešli na jeden spánok a ten ssom sa snažila byť doma, a aspon stihnuť niečo spraviť 😀 ...a neviem prečo je tak ťažký, asi aj kolesá sú ťažké, lebo sú dosť veľké a možno aj konštrukcia je pevnejšia... neviem ved sa opýtaj na Košickej...

lucnykonik
26. jan 2011

hviezda22 firstwheels city twin som nasla vo svetkocikov za 300 eur novy... Takze pouzivany by mohol stat o nieco menej 😀 ten cerveny som tiez videla, ale je drahy...

hviezda22
26. jan 2011

tak to bola fajn cena 🙂
tuším začínam špekulovať, že onedlho vymením zasa kočík 😕 , milujem kočíky, vyskušala by som všetky 😀 musím sa na to vyspať a vyhodiť si to z hlavy 😖

lucnykonik
26. jan 2011

hviezda22 😵 a ktory mas na mysli? 🙂 🙂 🙂 Take hobby by ma teda nenapadlo 😵 Ja mam rocne deti a doteraz sme mali a zatial aj mame len trapny adbor ring duo 😀 aj to z druhej ruky, ale mne to vyhovuje, len skoda, ze sa donho uz nezmestime 😀 Tak teda stastny vyber ti prajem a daj vediet, ako si sa rozhodla 😵 Tie golfky cosatto co mas ty sa mi pacia, ale na to sme este malicki...

hviezda22
26. jan 2011

@lucnykonik ja ani neviem 🙂 , Cosatto už nemame, teraz mame icandy, na foto vyššie.......ja som na kočíky proste uchylna 😀 , poznam takmer všetky a vystriedala som asi 25 kusov, spolu aj pri staršom synovi, neratam 12 rokov dozadu tie 3 😀 pri Maťkovi
jasné že vyhovuje, ja som inak tiež normalna, celkom skromna, nenaročna 🙂 , ale kočík musím mať ten naj 😵 šaty kupim radšej detom, sebe občas, nepotrpim si na značky, len proste na kočíky 😉

pici
26. jan 2011

mne sa paci casualplay s twinner....

zuzka72
26. jan 2011

@hviezda22 vidím, že ty budeš stejně zapálená do kočárků, jako já na první dítě jsem vystřídala 11ks, na druhé 5ks a teď na dvojky už mám 8kočárků. 😉 A nejhorší je, že pořád hledám další...no každej má nějakou úchylku... ten co jsi sem dávala foto se mi moc líbí na kolik tě přišel, to máš nový? Já jsem chtěla kdysi ten Phil, ale tenhle je teda lepší... Naposledy jsem koupila Xlander s přídavným sedátkem Bugypood jen tak na přesuny v létě...

zuzka72
26. jan 2011

@hviezda22 jako ty buggsíky a nuny se mi moc líbí, nemáš odkaz, nic jsem na netu nenašla ☹ , ale to musíte jezdit s někým, že, to njde spojit v jeden...

zuzka72
26. jan 2011

@hviezda22 tak nuny je nuna to už jsem našla 😉

bejby29
26. jan 2011

Ahojte kocky, ja som bola spokojna s Jane twin two ale teraz hladam nejake golfky pre mojich certov, zatial sa mi pozdava Maclaren Twin Techno ale mozte poradit este nieco zaujimave 😉 😉
@hviezda22 no to mas zaujimave hobby a co potom s nimi robis ked ich mas tolko? 😝

zuzka72
26. jan 2011

@bejby29 já kupovala Easy duo go golfky a ještě Esprit

bejby29
26. jan 2011

@zuzka72 - su pekne, ale Esprit moc nechcem.. Ake mate skusenosti s Cosattom? Manzovi sa paci tento http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

bejby29
26. jan 2011

Este som sa chcela spytat skusenejsich mamiciek - dokedy vam deticky sedeli v golfkach? Ja nemam dvojicky, ale dve dost po sebe a dcera bude mat v maji 3 roky, ci sa mi vobec oplati este kupovat golfky?

zuzka72
26. jan 2011

to bych si raději koupila skejt ke kočárku, ve třech letech jsem děti už nevozila, šlapali od 1,5roku sami, nebo na odrážedlech

zuzka72
26. jan 2011

@bejby29 http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
má kamarádka a je s nima moc spokojená

bejby29
26. jan 2011

Ja fakt neviem, my byvame vo Viedni a vsade sama krizovatka a cesta, dokonca sme pred 2 mesiacmi skoro skoncili pod kolesami autobusu a odvtedy mam hrozny strach.. Ked idem niekde s deckami tak som radsej ked sedia, mam uplnu paniku z toho, ze sa mi rozbehnu pod auto, hlavne mala.. No a o malom ani nehovorim, ten musi este sediet, je to divoch.
@zuzka72 - dakujem za odpoved, ja mam bee a na ten sa skejtik upevnit neda, no a Twin Two predavam, uz sa mi s nim trepat nechce, hlavne preto, ze vela jazdim a potrebujem nieco skladnejsie.. AJ ked s nim som bola spokojna nadmieru.

hviezda22
27. jan 2011

@bejby29 ale ja nemam doma tolko kočíkov 😀 , to by ma muž zabil 😝 , ja predam, kupim, predam, kupim a mna to aj baví, no problem
ten link čo ste dali na Cosatto, mali sme presne tie isté, ta ista farba, v lete. Na leto ok, na presuny na ihrisko, či do obchodu, dalo sa, no ako sa tu už iste pisalo, golfky nie sú dobry kočík na denné poúžívanie, hlavne pri twin verzii, človek sa dosť "namaka", najlepšie pri dvoch detoch spojena ručka a vačšie kolesa.
@zuzka72 ahoj, no nie sme samé 😀 , ja chodím tu na MK do témy Kočíkové maniačky a tam nas je par s rovnakou diagnozou 😀
Zuzka a aké ste mali pri dvojkach?
Ja tieto: Bumbleride Indie twin, Jané powertwin, Phil a Teds Dash, Cosatto You 2, iCandy Pear.......a este dva Buggsi, dve Nuny a jeden Bugaboo bee..............tie monokočíky som nespajala, to ja som si fandila, že manžel bude chodiť s nami 🙂 , Nuny sme využili na dovolenke, všetko je už predané, mame len iCandy, ten som zohnala tu na MK jedna mamina (mzuzka) mi poslala z UK
mne sa teraz velmi pači podobny, už tu bol vyššie dany link Baby Jogger City select, lebo je lahší a variabilnejší a aj drahší 😝

hviezda22
27. jan 2011

@zuzka72 ale ja už fantazírujem, že na leto bude stačiť jeden monokočík so stupatkom, pripadne bugypoodom, ale neviem........moj Teo mal 2,5 roka ked sa dvojky narodili, bola jar a pekne frčal vedla nas na odražadle, on už sa ani nechcel vozit a asi by bolo najlepšie, keby aj dvojičky už chceli behať samé, ale aby ma posluchali a neutekali mi, čo je asi nerealne, každy sa just vyberie svojim smerom a to ja nemam sama šancu, no uvidíme na jar, to budu mať dva roky

mali ste tu niektoré popruhy na dvojičky? Je to síce divné, vyzera to ako vodítko pre psa, ale možno je to dobré, hm

zuzka72
27. jan 2011

Tak zrovna včera jsme na diskuzích řešili popruhy, za mě teda NIKDY já to nemusím, zdá se mi to přitažené za vlasy 😝 , ale mám pár holek co to mají.....
?oji kluci starší od 1,5roku šmatlali 😀 po svých, takže myslím, že tihle budou taky, už jsem pořídila Xlander i se sedátkem Bugypood a je to super věc, už se těším na léto. 😉
No nevím, jestli na všechny vzpomenu, některy mám v albu---Tako Jumper Duo, Graco Quattro, Easy Go, Esprit golfky, Esprit sporťák, TFk(nevím už ten název, takovej obyč starej), košatina, liberta, Klofkraft, Mutsy, Babypoint.......
a mzuzka jsem zhlídla album...taky dobrej ďábel, jsem ráda, že nejsem sama, chlap mi už říkal, ať se léčím 😀 😀

zuzka72
27. jan 2011

@bejby29 ty jo, tak ještě, že se nic nestalo, no jo Vídeň je rušná....tak když stupátko nepasuje, tak prodej kočárek a pořiď si nový 😝 a pak vítej v klubu 😀 😀

hviezda22
27. jan 2011

Zuzka, pozrela som si album, pekné 🙂 , ja som už tvoj album videla niekedy 🙂 ty si jedina princezna 😉

popruhy su naozaj divné
Nie je bugypood velmi úzky?

zuzka72
27. jan 2011

@hviezda22 princezna....já jsem královna 😀 😀 😀 princezna je Maggie-pes 😉 Ten babyy joger se mi moc nezdá pěknej, nenadchl mě, ale to se asi musí člověk pro to nadchnout a pak to ocení...Toho bodypoodu jsdem se taky bála, že to bude úzky, ale čoveče je to dobry, vleze se mi tam i s kombinézou-jenom jsme testovali, zatím nejezdíme... Teď nevím, možná si mi odpovídala, ale já to nezaregistrovala, na kolik tě vyšel ten iCandy?

zuzka72
27. jan 2011

@hviezda22 a tady ten http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2... červenej má shodny sedačky, jako měl ten můj Klofkraft.... a už se mi i možná začíná líbit, ale jen jako Duo, jako mono mi zatím nic neříká, ale na to iCandy nemá 😝

lucnykonik
27. jan 2011

zuzka72 ako si bola spokojna s Espritom sportovym? a Easy go?

zuzka72
27. jan 2011

@lucnykonik Oba dva super ještě je mám, pokud chceš nafotit, přeměřit napiš....
@hviezda22 ješte jsem zapoměla Chicco 😀

hviezda22
27. jan 2011

@zuzka72 presne tak, ja kolkokrat že ee, a potom sa mi pomaly začína pačiť viac a viac a potom za "zalubim". Baby jogger je lahší ako iCandy a sedačky ma rovnaké pre obe deti a vraj je lepše manevrovatelny
Ja som čisto za kočík bez doplnkov, bez plaštenky dala 450 euro