Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

juliagregor
28. jan 2011

@zuzka72 vidím, že nová kolekcia, oni maju jednu chybu, že maju krátke ležanie...podla mna tie staršie kolekcie boli lepšie, pevnejšie, teraz je to samý plast 🤐

juliagregor
28. jan 2011

ale zase na druhu stranu za tie peniaze stojí 😉

zuzka72
28. jan 2011

@juliagregor no to asi jo..já to zase tak nezkoumala.... teď jsem ti zkoukla album, máš naprosto suprovi kluky a jaky mají nádherný vlásky, ty jo...jsem z nich paf... a to asi byl záhul takhle rychle po sobě, jak jsi to zvládala?

juliagregor
28. jan 2011

@zuzka72 po tatovi, oni maju kučierky ako po kulme, najstarší je ako ovečka 😀 , prvý rok som nevedela aký je deň, druhý rok paráda a teraz je to super, teda dávajú zabrať, ale si to užívam...mám teraz dvoch chorých, tak musíme byť vnutri, tak su trochu nervozni a viac sa biju...ale inak oni su dobrí

zuzka72
28. jan 2011

Musel to být záhul, jsi dobrá, že jsi to zvládla a kluci jsou fakt nádherní a všichni stejní 😀

loginka
9. feb 2011

baby mate niektora skusenosti s kocikom baby jogger? robim si na neho zalusk, chcem nieco lahsie, mam bumbleride a viem ze golface su pre dvojky o nicom

sovicka_
10. feb 2011

Holky, chtěla jsem se zeptat vás, co vozíte tašku na rukojeti - jakým způsobem ji tam přiděláváte? Mám Bumble, takže je tam prostě madlo a uprostřed ještě jedna tyč, která vede do prostředka kočárku. Přiděláváte tašku přes celé madlo? Nebo jen přes tu jednu polovinu? A jak - na nějaké háčky, nebo cvočky?

hviezda22
10. feb 2011

@sovicka mam to nafotené v albume, len prevlečené cez stredovu tyč, popruh je odopinatelny

sovicka_
10. feb 2011

@hviezda22 díky moc, vidím to tam 🙂 nakonec to není od věci, protože to nemůže někdo rychle z kočáru sundat, že? Myslím jakože zloděj 😀 A to je originál Bumble taška, že?

hviezda22
10. feb 2011

😀 ano, nemože 😉 , je to ogi. bumbleride taška na foto.....ale ja tento kočík už davno nemam, krásne nan sedela aj taška Casualplay vanity bag, ona asi na všetky kočíky
teba si pamatam, ked si zhanala kočík, si spokojna? aku farbu mate?

sovicka_
10. feb 2011

@hviezda22 ještě mě napadlo, jestli ti potom ten kočár třeba nezatáčel na jednu stranu, když jsi to tam dala takhle asymetricky 🙂

Kočár mám oranžový bumble, děti jsou ještě v břiše 😀 ale vybírám si tašku k narozkám, tak řeším, jestli musí být vyloženě na kočárek (s těmi druky) nebo zda to může být jakákoliv - tj. i jakákoliv šířka. Ta origoš bumble je totiž užší a na tom kočárku dobře vypadá, ta moje vybraná má na šířku 40 cm.

hviezda22
10. feb 2011

@sovicka_ nezatačal, tak mala vaha to nemože ovplyvniť
orig. bumble taška je dosť uzka, nebola moc dobra.........možno sa tvoje dvojky narodia ako moje, tiež som mala termín maj 🙂 , sú 23.4.....držím palce 😉

sovicka_
10. feb 2011

nenapadá vás, jak funguje toto http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1842861 ?

silvusa1
10. feb 2011

Jednoducho zapnu sa cez madlo s tým suchým zipsom ...... 🙂 🙂 🙂 🙂 taška ale musí byť bud bumbleride alebo taká čo má na bokoch očká - garičky

ninka123
14. feb 2011

Ahojte, az dnes som objavila tuto temu, len som prebehla posledne stranky... Chcela by som poprosit o radu, aké mate skusenosti s golfkami-chcem nieco dobre skladne, dobre manipulovatelne... 😉 Aby sa v nich deti v pripade nudze vyspali... Mam PP Duette a chcem do auta nieco fakt spratne... Dakujem vopred za rady a linky 😵

juliagregor
16. feb 2011

@ninka123 ahoj, všetky golfiny maju rovnaký skladací systém, ja mám tieto http://predeti.sk/?c=detail&id=3649 bývaju aj oranžové, medzi najpredávanejšie patria Cosatto, kamoška má tieto http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky-pre-dvoj...
ako posledný kočík som chcela Jane Powertwin trojkolku, ale som sa neotočila vo vchode...

andika10
16. feb 2011

@ninka123 http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... Jja mam tento sice ho často nepoužívam ale je dobrý, su knemu aj nanožníky

ninka123
16. feb 2011

@juliagregor dakujem za typy 🙂
@andika10 dakujem, aj ja som nad tymto rozmyslala... a daju sa jednotlivo polohovat chrbatove opierky? Este raz dik za typy 😵

andika10
16. feb 2011

@ninka123 ano dajú ale nie uplne do lahu, ale v pohode mi v tom spali detská 🙂 aj opierka na nohy je polohovatelná

sovicka_
17. feb 2011

@silvusa1 jejda, děkuji moc 🙂 Při dalším okukování jsem si už byla skoro jistá, že to bude na suché zipy.
Asi to budu muset ale nejdřív vyzkoušet přiložením tašky ke kočárku - ona má na šířku 45 cm, kočár má oněch necelých 80, což je rozdíl 35 cm - a trochu se obávám, že ta poutka na vyplnění tohoto rozdílu budou moc krátká (pokud to chci připnout někde kolem toho kloubu 🙂
A zase když to budu připínat jen přes jednu půlku, tak je ta taška moc široká 😀 Je to těžké, no 🙂
Očka tam mám.

juliagregor
20. feb 2011

dávnejšie som dávala link na stránku, kde sa nachádzala celkom slušná diskusia o kočárikoch...
forum už neexistuje, je druhá stránka, nezachovali sa všetky informácie, ale snád to niekomu pomôže pri výbere
http://www.e-dvojky.cz/forum/viewforum.php?f=99

hviezda22
7. mar 2011

@laetela pre teba dve foto, prva je z netu, na nej vidno polohovanie nožičiek, druha moje dvojky v cosatto

cherryl
7. mar 2011

má niekto skúsenosť zo spájaním a rozpájaním / spojkami/ dvoch jednokočíkov ?

laetela
7. mar 2011

hviezda...ten obrazok z netu som nemala ani vidiet fnuk fnuk...ale maly ma 9mesiacov a druhy uz 2r, tak to nejako prezijeme 😒

ywette
31. mar 2011

Ahojte, má niekto skusenosť s kočíkom Tandem de luxe elegant, alebo ABC Design Tandem Plus? Mne sa veľmi páčia, ale ocenila by som poradiť +/-, vyskušať si ich nemám možnosť. Dakujem vám

mzuzka
1. apr 2011
lucnykonik
1. apr 2011

@mzuzka ahoj, to je skoda, my sme nemohli cakat a preto sme si hauck uz zadovazili. Ten tvoj je super a super cena. Vsetko dobre. Vsimla som si, ze tvoje dvojicky maju jeden rok aj jeden mesiac, to skoro ako moje, tak by som sa ta rada spytala, aky kocik budes teraz pouzivat, lebo ja rozmyslam nad nejakymi golfkami na leto...

mzuzka
1. apr 2011

@lucnykonik ja mam momentalne este Vibe a rozmyslam nad 3mi- iCandy Peach(pear som uz mala), bugaboo Donkey a Mima Kobi. Tak uvidim,ktory nakoniec ,lebo ceny su jujujuuuuj 😅

ywette
1. apr 2011

@mzuzka
Ahoj, vidím že máš prehľad v kočíkoch. Moje dvojičky majú tiež 13 mesiacov, takže tak asi ako tvoje. Len sa chcem poradiť aké máš kritéria pri výbere? Poraď na čo sa mám zamerať, lebo mne už z toho švihá. Tie čo si vymenovala asi ani nepoznám, ale vyššie som písala, že sa mi páči Tandem de luxe elegant. Vieš sa naň pozrieť a povedať čo si o nom myslíš? Potrebujem to s niekym prebrať, kto je tak na tom ako ja. D

mzuzka
2. apr 2011

@ywette tento kocik odskusany nemam. ale podla toho co som o nom citala,tak je to na sposob Graco a podobnych tandemovych kocikov. cize jednopolohove kociky. Uvaz si sama, ci je v zadu dost miesta na fusak, v zime a ci ti tvoje deticky v kociku len sedia.Lebo ak sklopis prednu sedacku, to zadnedietatko bude mat prikvaknute nozicky. Vsetky cenovovyhodnejsie kociky su skvor sezonne ,alebo prilezitostne. Ja ked kupujem kocik, tak pre mna je dolezite hlavne aby boli chalani alebo minimalne Riskosmerom ku mne,lebo inak on sediet nechce. Preto som Hauckpouzivala doslova na spanie a na velky sneh,lebo sa neda ototcit ku mne. Potom je pre mna zase druha vec dolezita, aby sa dalurobit aj na kocik pre jedno dieta. Pretoze vzdy ked sa da, tak chodime s manzelom spolu a mame kazdy jedneho maleho. Takze ked sa mi neda prerobit,musim mat jeden dvojickovy, a dva jednoickove 🙂) No pre kazdu maminu je dolezite nieco ine.Jednej som posielal kocik doslova preto, lebo muselakupit taky,co jej vojde do vytahu,bez toho aby ho skladala. toto bolmoj favorit 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=_68hzl4PDVI

teraz mam aj jeden taky na predaj. teraz chcem kupit jeho novu verziu Peach
https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky/rhmj/i...