Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

zuzka72
27. jan 2011

@hviezda22 😉 😉 dobrá cena a je fakt super..

juliagregor
27. jan 2011

napíšem len k popruhom, je to možno divné, ale praktické, dve deti nemáte šancu udržať za ruku, sa vyšmyknú a bežia, ...popruhy mali na sebe,držala som ich v dlani uplne na volno a oni šli sami, ked som sa zohla k jednému, druhý mi neušiel...ja som bola spokojná a kupila by som znova, mala som obyčajné za 7 Eur...
bývam v meste, síc v malom a široké chodníky, ale v sekunde sa môže zmeniť veľa...

my chodíme bez kočíka, držia sa pekne za ruku a ani moc neutekajú...
ale ked ideme do väčšieho mesta brávam aj golfiny

hviezda22
27. jan 2011

@juliagregor dakujem, ved ja to zvažujem, uvidíme či budeme v kočíku, či nie

juliagregor
27. jan 2011

@hviezda22 ja som ich tak učila chodiť vedla mna, začali sme skušať len blízko domu a potom stále dalej a dalej, držala som ich za ručky, ale ked chceli sami, tak som mala istotu... pri staršom som také veci vôbec neriešila, od 17 mesiacov bez kočíka, veľa prešiel sám, ked nevládal zobrala na ruky a bolo a dvojky to bolo uplne iné...

hviezda22
27. jan 2011

ved prave 😒 , ja mam vo vedlajšom panelaku kamošku, raz začas ideme k nej bez kočíka, je to asi 20 metrov a horor, každy si robí čo sa mu chce 😝 , su tam aj schody, neda sa s nimi este

a nezhodí jeden druhého, ked maju pasy?

zuzka72
27. jan 2011

@juliagregor tak to je dobře, že ti to vyhovuje, já říkám NE, ale kdoví co budu říkat za pár měsíců 😀 😀

juliagregor
27. jan 2011

@zuzka72 😀 , potom napíš

juliagregor
27. jan 2011

@hviezda22 nezhodia sa, ale vieš vy ste už veľkí a ja si myslím, že ti ich asi nebudú už tolerovať, moji ich nosili odmala...
ja by som ti skôr odporúčala, ak sa ti dá a ste doma aj s mm , aspon cez víkend, ich učili chodiť bez kočíka..aspon chvíľočku

zuzka72
27. jan 2011

@juliagregor no myslím, že to nebude potřeba, ale kdoví, když tak napíšu 😀

lucnykonik
27. jan 2011

zuzka72 ak budes mat cas a neotravuje ta to, tak by si mohla nejake fotky a parametre Espritu sportoveho 😉 Myslis, ze by sme si s nim vystacili 🙂 teraz pozeram, ze tvoje deti budu mat tiez rok pomaly, no ale ty mas viac kocikov, a ja potrebujem len jeden - dobry, ja nie som moc narocna, len aby v nom bolo detom dobre a aby mali dost miesta a tiez, aby sa s nim lahko chodilo, my kocik moc neprenasame autom, ale chodime po roznych terenoch...a hlavne dost do kopca. A mas k nemu aj nanozniky? A fusaky?

zuzka72
27. jan 2011

@lucnykonik jj, nafotím a změřím, jak půjdu teď ven a večer napíšu, já jsem s ním max spokojená a jezdím teď převážně jen s ním, je super, omládá se jednou rukou, dokoupila jsem si fusaky Kaiser, rukávník Emitex, tašku Jumper a ušila nánožník. Dá se to k tomu i přikoupit, ale mě to připadalo zbytečné, tak jsem to vyřešila takhle, kupovala jsem ho v Německu a už se tuším nedá sehnat, teda v ČR ne, ale jsou podobné typy a levnější na MMB třeba např. Hauck, ale já chtěla černej a tan neměli.

lucnykonik
27. jan 2011

zuzka72 dakujem a tesim sa na miery 🙂 hauck sa mi paci viac ako esprit, kvoli tej strieske, ale volakde som sa tu docitala, ze hauck je kratky, tak neviem, teraz meriame 77cm tusim, ale na druhej strane, ved v nom nemusia deti moc spavat 😕

zuzka72
27. jan 2011

@lucnykonik tak já zapoměla kravička doma metr, takže míry dodám zítra teď jen fotky, nějaky mám v albu https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzka72/albu... a nějaky ze včera a dneška...

zuzka72
27. jan 2011

Kurnik jsem tam nahrála i domácí...tak to se omlouvám..

lucnykonik
27. jan 2011

zuzka72 mile fotky. Ake su velke tvoje deti? Ten kocik je celkom fain 😉 uz aj mojmu som ho ukazovala a nehundral 😵 ako dlho si myslis, ze sa da vyuzit? Nie, ze kolko by vydrzal, ale dokedy by sa tam zhruba zmestili deti 😉

zuzka72
27. jan 2011

@lucnykonik co já vím, tak vozí děti v tom i do 3let, mí kluci mají 11měsíců a když tam není fusak, tak mají místa habaděj a s fusakem je tam i tak dost místa..

lucnykonik
27. jan 2011

aj tie zelene folfky co mas su super, ale to ste mali nejakych 6mesiacov nie?

zuzka72
27. jan 2011

@lucnykonik v těch zelených jezdíme od 6měsíců, ale ještě budeme, teď je sníh, tak to nejde, ale jinak jsou taky dobry a dost vychytaný 😉

lucnykonik
27. jan 2011

zuzka72 nevies nahodou aky podstatny rozdiel je medzi tymto a hauck roadster duo? Lebo ja ziadny nevidim, az na tu striesku. Paci sa mi aj ich cena, ze v pohode 😎 a to je u nas bohuzial niekedy najpodstatnejsie 😀

zuzka72
27. jan 2011

@lucnykonik já měla Esprit jen o 1500 dražší tím, že byl z Německ a chtěla jsem černej....ale známá má ten Hauck a rozdíl tam není žádnej, jen ta střecha, ale jinak je to prašť , jako uhoď 😀 A ty Haucky jsou asi tuším ve 3 barvách.

lucnykonik
27. jan 2011

zuzka72 ten hauck som videla cierno-bezovy, cerveny a asi modry, nie som si ista. Ty mas teda prehlad 😵 😵 😵 klobuk dolu 🙂

zuzka72
27. jan 2011

@lucnykonik ještě jsem objevila starší fotky...

juliagregor
27. jan 2011

kočky pozor na FB, prišiel mi chat od priateľky že pozri fotky a link a tam bol sviňa vírus...neotvártajte hned chaty, ona ani nevedela, že to posielala, teraz mám zavírený NT a liečim ho

@lucnykonik nezabudla som na teba, len mi stále neodpovedala

juliagregor
27. jan 2011

@lucnykonik nový hauck teraz kupiš len tento http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... , oni majú modely, vypredá sa a potom zase nový ...

zuzka72
28. jan 2011

@juliagregor tak to já měla na FB ten vir asi před měsícem a byl to děs, furt mi to chodilo od všech, tak jsem z chatu nic neotvírala..

juliagregor
28. jan 2011

@zuzka72 máš krásnych chlapcov 🙂 ,
včera mi ho antivír našiel a dala som ho zmazať, tak hádam bude pokoj...

zuzka72
28. jan 2011

@juliagregor no pozor to jsem si myslela taky, ale občas ještě dojde zrovna včera, ale už jen jeden, tak hlavně nic neotvírej...

ještě tenhle je u nás http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33311408&tab=7

juliagregor
28. jan 2011

@zuzka72 Zuzka dakujem za upozornenie, už si dám väčší pozor

zuzka72
28. jan 2011

No mě právě neseděli hlavně taky u toho Haucku ty potahy světly, my jsme prasátka, sice tam mám vložky, ale i tak, prostě nechtěla jsem to světlý, ale někomu to nevadí. 😉