Ako si nájdem prácu opatrovateľky v Rakúsku?

maja081290
24. máj 2014

Milé mamičky ktoré pracujete v Rakúsku ako opatrovateľky viete mi dať typ kde nájsť prácu.Budem vdačná za každu radu.Dakujem

ellca123
25. máj 2014

skuste agentury, skonrolujte na urade prace ci existuje
prvy krat jej zaplatite poplatok,ale az zo zarobenych penazi
oni vas prihlasia na posistenie v krajine

na druhy krat uz budete vediet ako na to

maja081290
autor
25. máj 2014

@ellca123 Dakujem za radu agentury tu mame ale chcu vela penazi zaplatit na zaciatku a dlho sa caka na pracu aj pol roka.

silvinuska6
25. máj 2014

ja by som to jednoznačne riešila len cez agentúru pri akom koľvek probléme ti pomôžu zmenia rodinu keď sa ti tam nebud epáčiť ako sa vraví "na vlastnú päsť" by som to teda určite neriešila nepozeraj len na tie poplatky na začiatku ale nikdy nevieš čo sa vyskytne a budeš vdačná že si šla cez agenturu ak sa ti nepozdáva práve ta konkretna vo vasom meste najdi si inú

maja081290
autor
26. máj 2014

@silvinuska6 dakujem za radu mas pravdu tak sa mam stale pri probleme na koho obratit 🙂

lucifera
26. máj 2014

Toto by aj mna zaujimalo...zvazujem, ze pri detoch 1,5r.a 4r.bude muz.....len kde?keby mal niekto info?

r1000
11. júl 2014

poradi mi niekto dobru agenturu pre pracu v rakusku opatrovatelky?prosim

ivkaa1
3. aug 2014

Hľadáme skúsenu pani od 25 do 50 rokov do domácnosti.Rakúska rodina žijúca v Salzburgu s dvoma deťmi hľadá pani do domácnosti starostlivost o domácnosť varenie, upratovanie, žehlenie, pranie. Jedná sa o 3-týždňové turnusy 650€ každý mesiac odvody platí rodina. NJ - základy. V prípade záujmu zasielajte Životopis v SJ i NJ s fotkou na e-mail: ivkaa1@azet.sk

rodic1
6. sep 2014

@ivkaa1 dobry den poslala som Vam spravu na email