Ako ste spokojné s kočíkom Maxi-Cosi Mura 3?

babuci
21. máj 2008

ahoj, viete mi niekto povedat nieco na tento kocik? ako ste s nim spokojne?

froschka
3. nov 2010

ja som strasne nerozhodna, mne sa pacia robustne konstrukcie kocikov

exupery
3. nov 2010

@dexonka ty mi tusim kradnes myslienky!!!!!

dexonka
3. nov 2010

@exupery hihi ted jsem si to tez cetla a smala se 🙂 🙂 ja to totiz zkousela na mym 3 letym synovi ze vsude dobry ale strecha mala..........

exupery
3. nov 2010

@dexonka jo,jo,jo pravda.Ale inak je super cely kocik,a ked prejdes na sportiacik,ej to je parada..

dexonka
3. nov 2010

@froschka jako ja za sebe bych do toho kocarku sla urcite znovu...porad jsem se rozmyslela ktery,porad jsem mela tri viteze,ale diky te velke korbicce to vyhrala mura a je takova elegantni....hodne lidi si ten kocarek prohlizi kdyz s nim jedu....

exupery
3. nov 2010

@froschka paci nepaci treba pozerat hlavne na moznosti ,co ti kocik dava a ake potrebujes a vyhovuju ti...a hlavne babatku. 🙂 😉 😉 😉

froschka
3. nov 2010

vdaka babenky 🙂 budem sa musiet vybrat osobne niekam do velkeho obchodu s kocikmi a nazivo ich poskusat, najlepsie aj s manzelom aby aj on citil rozdiely
🙂 inak pasuju vanicky z mura3 aj na mura 4? lebo nasla som aj par pouzitych muriniek sportakov za polovicnu cenu a vanicku by som kupila novu....

exupery
3. nov 2010

@froschka preco novu?Vanicku vyuzijes max.6 mesiacov,aj tomozno hovorim vela,a vyvalit zato tolke prachy-zbytocnost...ved aj pouzita musi byt po cca 6mesiacoch ako nova...to by som skor novy kupila sportiak,koli zaruke,...a pasuju,je to ta ista konstrukcia,len je rozdiel v kolieskach 😉

froschka
3. nov 2010

@exupery no vidis super typ, vdaka 😵
este vsak vaham nad quinny speedi a x-lander, a este peg perego GT3, toto su favoriti plus ta Mura...tak si to omrknem v obchode a uvidim

exupery
3. nov 2010

@froschka qinny je napevno v polosede,ten sa neda vobec polohovat,a myslim,ze aj xlander sa neda dat do uplneho lahu... ☹ ,peg perego neviem,s tym skusenost nemam,treba sa poinformovat...

dexonka
3. nov 2010

@froschka tak ja mela u prvniho mimiska x-lander,vanicka je docela mala ale sportak bezva,vleze se tam i dite kolem 4 let......do lehu jde ale nejde do uplneho sedu nemyslim 45 stupnu ale jde mene nez ostatni kocarky..........

strapanik
4. nov 2010

@froschka ja som si napokom kupila Gesslein F6 a som s nim zatial veeeeelmi spokojna. I ked zatial poutivam hlboku verziu. Jedinu vyhradu mam voci malemu nakupnemu kosiku. Inac je uplne fantasticky. http://www.forbaby.sk/index.php?mod=catalog&idP...

zzuzinda
8. nov 2010

@froschka Zdravím až teď, nějak nestíhám 🙂 My máme barvu grey slice - šedo-černá a je pěkná. U nás byla favorit tango red nebo tahle. Tuhle jsme sehnali na inzerát. Máme straší kolekci, tak mám pocit, že v té aktuální se jmenuje jinak.
Botanic luxury se mi líbí, ale my máme prasátko a když už je dítko větší a chce lízt samo na kočár a chce pořád něco baštit (nejlepší je rozčvachtanej banánek pěkně zaschlej...), tak to chce popřemýšlet, aby člověk pořád nečistil kočárek.
Jinak Adámkovi už bude 2 roky a 5 měsíců, už dost ťape sám, ale ve sporťáku ho vozím a pořád si v něm lebedí. Když jsem na celý den venku, tak v něm i spinká a vypadá spokojeně. Jen už jsem trošku povytáhla boudičku výš, protože se o ní smýkal hlavičkou. má 95 centimetrů a 15 kilo, takže není žádný prcek.
Hlubokou korbu jsem nepoužívali, měli jsme jiný kočár, ale pro plánované druhé dítko máme vložnou tašku a je prostorná. Adama jsem v ní snášela ze 3. patra ještě asi ve 14 měsících. To už mu sice čouhaly nohy, ale do toho roku se tam vešel 🙂
Jinak na čištění se mi bezvadně osvědčily prdelkové ubrousky, vypucujou všechno a nenechávají fleky 🙂

dexonka
8. nov 2010

@zzuzinda ahoj jak sse povytahuje vys boudicka??

exupery
8. nov 2010

Predpokladam,ze asi,ak ma starsiu kolekciu,tam ta strecha sa natahuje na konstrukciu kocika,na tie umele vecicky,ko sa nasuvaju aj adaptery,tak na nich to asi ide vytiahnut...ale tiez to pocujem prvy krat.

zzuzinda
9. nov 2010

@dexonka Přesně tak, my máme starší kolekci a boudička se nasazuje na takové plastové jakoby kolejničky. A já jí prostě nenasunu nadoraz. Takže je trochu výš a prcek se tam líp vejde.

dexonka
9. nov 2010

@zzuzinda jee aha tak to nic pro nas..to je asi skoro jediny minus toho kocarku ☹

anetka1701
9. nov 2010

Ahoj holky. Pročetla jsem si diskusi o kočárku a jsem ráda za veskrze pozitivní reakce - objednala jsem si ho totiž taky - jenom čtyrkolku :o) Doufám, že budu taky spokojená, furt si s výběrem totiž nejsem jistá...

zzuzinda
10. nov 2010

@dexonka Ty kočárky z nové kolekce už mají jinak řešenou boudičku, tak je obhlídni v obchodě.
U nás to vypadá, že budu Adama vozit asi i do školy🙂 Nějak se radši pohodlně usadí, rozvalí se a nechá se vozit, něž aby šlapal po svých. I když když to na něj přijde, ujde toho tolik, že koukám. Ale lenost převažuje. Holt je to chlap🙂

dexonka
10. nov 2010

@zzuzinda no jo,jenze ja mam tu 2010 a do nove kolekce se urco nechystam🙂) jsem zvedava na ten sportak,treba Sara bude mensi a vejde se dyl.........hihi do skoly,no ani bych se nedivila,ja bych si taky do kocarku nejradeji nekdy vlezla

zzuzinda
10. nov 2010

@dexonka Když bylo hezky, tak jsme boudu sundali úplně. chlap říkal,že je to frčnější. Ale oni se prckové nějak složí 🙂
Jo, jo, to já bych se taky svezla, ale teď máme doma veselo, papat sám nebude - ci pomoc (takže ho máme krmit), svlíkat se sám nebude - Adam neumí, mámo pomoc, chodit pěšky nebude - Adam je uavenej, mámo hop, za to na blbiny, to unavenej není a umí je výborně. To má určitě po tatínkovi, já byla takové hodné dítě.....

exupery
10. nov 2010

@zzuzinda zase inak riesenu a ako?To by ma zaujimalo,asi pojdem aj ja mrknut,lebo tieto ,co mame my-2010 je fakt na prd,to upine pohnojili...

dexonka
10. nov 2010

@exupery no ja zadnou zmenu nezaznamenala teda na te nove kolekci krome tech barev..........me ta kolekce 10 nijak nevadi........

exupery
10. nov 2010

@dexonka ved ani mne nejak nevadi ,kocik je super,len pokaslali strasne tu strechu,ono,ked babo sedi alebo je v polosede,tak je super,ale akonahle das dieta do lahu a trmacas sa po obrubikoch a hrboloch,tak ta ich slnecna clona,ta predlzovacia cast,co ti cloni slnicko-proste pada dozadu a nekryje dieta,svieti nan slnko a pod.Proste to tam nie je doriesenie,nema to ziadne zaistenie....inak som spokojna,a pravdupovediac mi ani moc strechu nenosime,iba ak je nejak zle pocko...mala chce mat rozhlad.... 🙂

dexonka
10. nov 2010

@exupery jj to chapu,ja prave chtela rict ze ono vetsina jinych kocarku to maji se strechou nastejno..jinak mam zatim porad jen korbicku tak jsem spokojena🙂 no uvidim co sportak a fusak v nem pak.....hele a jaky je teda rozdil v te nove kolekci,ja tam nic moc nevidim,jen ty barvy a neco na madle..........

exupery
10. nov 2010

@dexonka na madle?

zzuzinda
11. nov 2010

@exupery Viděla jsem, že je přichycená na pevno a má kloub, ten kloub se mi líbí. Ale jinak mi přijde menší než ta, co máme. Hlavně když dítě leží. Jaká je to přesně kolekce, to nevím, my máme starší. Snad 2008 ještě. My na ní máme šusťák, který se přichytí na záda kočárku a když dítko leží, tak je tam dost prostoru a ta boudička víc cloní, než ta nová. A má ta naše východu, že v sedě se dá překlopit až před dítě, takže na něj nesvítí sluníčko, ani neprší.

exupery
11. nov 2010

NIe nie je napevno,da sa dat dolu,len je cela pevna a nema ten sustiak,co spominas,aj nova sa da preklopit v sede aby clonila,len ,ked je babo nalezato tak pada,a je pravda,ze pri tejto novsej verzii,zt tam nie je tolko miesta pre babo,ked je v lahu a spinka,preto ma to hneva,po starom mi to prislo priestranejsie....

exupery
12. nov 2010

Takze dievcata,hlasim,ze sme majitelmi vyreklamovanej tmavohnedej striesky z kolekcie 2011,pretoze tieto co sme mali-2010 sa uz nevyrabaju,neboli dobre vymyslene.A musim povedat,ze je uzasna!!!!Zaklikava sa nie naspodok sedacky,ale navrch do toho umeleho rohu,ma pantiky,takze ziedne stlacani a pod,len ohnete a je to?A je ovela ovela vyssia,ako tie starsie so sustiakom,takze v poho pre acsie dieta,a este navrch ma aj novy disajn,je taka viac krojena po bokoch,takze nasa Nela bude mat konecne rozhlad aj so strechou....super,som nadsena.
Este,ze sme mali to "nestastie" a ta stara musela ist na reklamaciu... 😉

dexonka
12. nov 2010

@exupery tak ja ted nejak nechapu kterou kolekci vlastne mam,protoze zadny sustak tam nemam....