Ako ste spokojné s kočíkom Maxi-Cosi Mura 3?

babuci
21. máj 2008

ahoj, viete mi niekto povedat nieco na tento kocik? ako ste s nim spokojne?

exupery
12. nov 2010

@dexonka ty mas tu,co som mala aj ja,2010 bez sustiaku,uz je cela pevna,ale je nizka,V roku 2010 co viem prisli s dvomi verziami,pretoze ta nasa stara,a ta co sme mali vypozicanu,boli rozdielne,len trochu,ale boli,a teraz nam dal uplne inu,tu vyssiu s novym dizajnom a klbikmi,pretoze tie z 2010 sa uz nerobia...tie so sustiakom sa robili len do kolekcie 2008

exupery
12. nov 2010

@dexonka pridavam nejake foto

dexonka
12. nov 2010

@exupery jj aha,vzadu to vypada stejne,ale jestli tam mame nejaky kloub to nevim,ptz sportovni cast jsem hned po dodani zabalila a je schovana,budu na to muset mrknout,ale myslim ze mam tu starou 2010 no co by me nejvic vyhovovalo by byla ta vyska strisky.......

dexonka
12. nov 2010

@exupery a co jste meli za problem se striskou??

exupery
12. nov 2010

@dexonka no na sportaku,ked mas nakliknutu srtriesku a chces ju uplne akoze sklopit,tak tam sme mali take cupliky,ktore msme mali akoze vyhnut a ona ta stracha mala povolit a sklopit sa,lenze ako som ich vyhynala,tak ani za svet povolit.Ono sa mi to nezdalo,uz ked sme ho preberali,lebo to slo strasne tazko,ale tvrdil v obchode,ze sa to musi vyjazdit,a ze ked nie,tak zreklamujeme...a tak aj bolo,vraj tam bolo nieco zlomene...

dexonka
12. nov 2010

@exupery schvalne zitra teda mrknu co vubec mame za sportak ... a kdy ste ho kupovali nevis????

exupery
12. nov 2010

@dexonka mi sme kupovali na prelome rokov 2009-2010,a tam sme vlastne cakali na tu novu kolekciu,lebo stara uz bola vypredana,a na novej este doriesovali tu strechu,takze sme cakali cca 4mesiace,na sportak,konstrukciu nam dal na konci roka a sportak az zaciatkom februara,aby sme aspon dieta mali na com vozit...

vendulak
24. jan 2011

Ahojte holky, chceme taky kočárek Maxi-cosi Mura 3. Máme teď možnost koupit za dobrou cenu korbičku béžovou z loňské kolekce, tuším Botanic Luxury nebo tak nějak. Sporťáček by jsme v téhle barvě asi nechtěli, že bude hned špinavý. Ale jak s korbičkou? Nemáte některá zkušenost? Špinila se vám moc? Díky 😉.

exupery
11. jún 2011

@vendulak ja som mala zapozicanu striesku na sportiak v tejto farbe,ked sme mali nasu na reklamacii,ako fakt elegantne prevedenie co sa tyka materialu aj na pohlad,ale dost sa to spinilo,sice nie velmi,ale spinilo,do vanicky by som sla,ked je za dobru cenu...tu zase nepouzivas nejak dlho a babo ti to neuspini,je malinke,sportiak vsak rozhodne NIE!

venuss
14. mar 2012

Ahoj holky, chtěla bych poprosit ty z Vás, které mají zkušenosti s kočárkem maxi cosi, jestli byste mi mohli poradit jak jste byli s kočárkem spokojené. Chtěla bych se spíše zeptat, jak dlouho spali vaše děti ve sporťáku. Chtěla bych tento kočárek pro druhé dítě, ale můj syn spí ještě ve 2 letech v kočárku (sice ne moc, ale občas ano), proto bych chtěla vědět, jestli se do kočárku vleze 2leté dítě na spaní a až 3 leté na vození. děkuji moc.

dexonka
24. mar 2012

@venuss tak za mě,myslím, že pokud to není nějaký drobeček, tak do tří let se s stříškou určitě nevleze.....

irinka
24. mar 2012

@venuss Kamarádka ho má a nevleze se jí do sporťáku malá a to má 14 měsíců, je drobonká a kupovali kvůli tomu golfky...

venuss
24. mar 2012

@dexonka

@irinka
holky, děkuji moc, viděla jsem na vlastní oči asi roční dítě, jak tam bylo tak tak, takže náš dlouhán by se tam určitě nevlezl, už jsem objednala jiný.

perlab
17. apr 2012

nechápem dievčatá, moja malá sa tam v pohode vozila i ako trojročná a to nie je žiadny drobec .... prajem pekný deň

susita
29. apr 2012

Ahojte, chcem Vas poprosit o radu.... Chcela by som maleho vyvetrat uz aj v sportiaku, ale este nesedkame, no a pri lezani mi kociarik pride strasne otvoreny a strieska nevyhovujuca - predpokladam, ze mu bude stale svietit slniecko do oci a to moj drobcek vobec nemusi 😉 Mate nejake pozitivne skusenosti s original slnecnikom alebo sln. clonou? My sme kupili univerzalny slnecnik, ale nic moc - nestabilny, vietor s nim lomcuje zo strany na stranu, dokonca nam ho vytrhol z konstrukcie, takze ho povazujem za nebezpecny!!!
A taktiez, ako ste si poradili s chybajucim nanoznikom????? Dali ste si usit nieco na mieru?
A aku plastenku pouzivate na sportovu verziu?
S hlbokou verziou som bola velmi spokojna, ale momentalne mam strach zo sportovej verzie-. Podelte sa o svoje skusenosti, prip. pridajte nejake foto... dakujem 🙂

susita
23. máj 2012

@exupery Ahoj, prosim Ta, nevedela by si mi poradit, kto na Slovensku sije tie nanozniky na Maxi Cosi Mura? Dakujem 🙂

exupery
23. máj 2012

@susita na slovensku neviem,ja som si davala sit od pani z ceskeho mmb,skus pozriet na slovenskom MMB

exupery
23. máj 2012

@susita a inak pasuje nan aj univerzalny emitex nanoznik 😉

maminkazelvinka
4. jún 2012

Maminky zdravím vás ,kdyby jste měla některá zájem zrovna maxi cosi muru 3 prodováme-protože hodně spěcháme je to za pěkný peníz.Kdyžtak koukněte do albíčka 🙂

roxy
5. jan 2013

skúsim obnovit tému...nejaké názory a skúsenosti s ročníkom 2013??? nová strieška, sedacia časť? čo hovvoríte? ja velmi nad ním uvažujem ale zaujímali by ma názory niekoho, kto s ním má skúsenost. dakujem

martinaj23
16. jan 2013

Nevíte někdo, jestli lze korbu Maxi-cosi MURA dát i na jiný podvozek? Mám Teutonii s adaptáry na maxi-cosi autosedačku a docela by mě lákalo na podvozek použít velkou korbu MURA

vladisvladino
31. jan 2013

Ak by mal niekto záujem predávam malo pouzivanu - Muru 4 v hnedej farbe 🙂

somsa
6. máj 2013

chcem sa opytat ci ste niekto športovu časť používali v zime? ako sa tam rieši fusak alebo nieco take...teda nieco čo by sa pripevnilo o kočik ešte na fusak v ktorom je dieťa????? dakujem
@maminkazelvinka
@susita
@exupery

anjelicek26
6. máj 2013

@somsa - fusak a dieta v overale a absolutne to staci...

somsa
6. máj 2013

@anjelicek26 ten ich fusak s "nohami"?

anjelicek26
6. máj 2013

@somsa - no ved ten, iny sa tam predsa nezmesti... my sme mali ten a maly mal este overal a bolo to v poriadku, rozhodne mu zima nebola, keby ma este nanoznik, tak sa chodime do -40 stupnov prechadzat, to fakt neni potrebne...

somsa
6. máj 2013

@anjelicek26 diki moc 🙂

exupery
6. máj 2013

@somsa mala som emitex fusak a to uplne stacilo,mala nechodila ani v kombineze,ci niecom podobnom.Klasika oblecenena a do fusaku,ked fukalo,ci velmi snezilo,dala som plastenku

susita
6. máj 2013

@somsa ani my sme nemali orig. fusak, ale Emitex - na zaciatku som sa toho trosku bala, aj ma trosku pojedoval, kym som ho pripevnila na kocik, ale nakoniec som si ho dala mierne presit a potom vyborne pasoval - takze maly v overale, fusaku a ked boli brutal zimy ci snezenie, prehodila som cez neho este nanoznik (to bol iba taky neznackovy, velky a teply). Sukanie do kocika bolo trosku zdlhave, ale aj tak sme si pobyt vonku vychutnavali 🙂

leni2980
30. jún 2013

@somsa my sme davali emitex fusak aj nanoznik a este aj teplu podlozku emitex do kocika a stacilo nam to....😉