Ako ste spokojné s kočíkom Maxi-Cosi Mura 3?

babuci
21. máj 2008

ahoj, viete mi niekto povedat nieco na tento kocik? ako ste s nim spokojne?

adelin
21. máj 2008

Ahoj já mám teda Muru 4 a jsem spokojená. Až ná pár malých chybiček.Jako že nemá větrání. Korbička je velká ale taky vůbec nekrytá. Třeba v zimě docela nepraktické. Jinak jsem spokojená.

inak
29. máj 2008

Taky o tomto kočárku uvažujeme. Zatím se nám líbil, teď mě ale trošku zarazila málo krytá korbička. Miminko se má narodit zrovna koncem listopadu, tak nevím, jestli to bude zrovna ideální 😒

mucilienka
29. máj 2008

babuci.. je veeeelmi tazky.. to by som si rozmyslela... vazim do 20kg - stvorkolka rovnych 20kg a trojkolka tusim 16,8 - sportak.. ked pridas 10kg dieta, je to na povazenie...

zuz11
29. máj 2008

podla mna do mesta a do bytov sa nehodi koli vahe.. no si predstavte ho trepat do autobusu alebo aj do auta je to dost 🤐 mam cca skoro 13kg kocik a poviem vam ze uz aj snim mam obcas problem ho vylozit do mhd hlavne s 12 a pol kilovym dietatkom 😀

babuci
autor
1. jún 2008

mne ta vaha kocika nevadi, praveze mi vyhovuje to, ze je to viacmenej tiez trojkolka a tou vahou je ovela stabilnejsi, ako obycajne trojkolky s jednym kolesom vpredu. Okrem toho na prechadzky v meste ci obchodoch je ok. podstatne je, ze sme s manzelom dost na vylety a tym padom je ten kocik super do terenu sneh, kopec...).
Keby som myslela na to, ze budem iba brazdit s babom obchodne centra, tak si kupim iba najaku lahku lacnu buginu a maximalne vajicko. to staci🙂
myslim, ze zlozeny kocik vylozit do kufra auta zvladne kazda z nas🙂

bianca
1. jún 2008

fuha 20 kg je teda dost.To si neviem ani predstavit

babuci
autor
1. jún 2008

ten kocik vazi 16,8 kg. baby a vy ho chcete nosit na rukach ten kocik alebo ako?🙂

zvizatinka
3. jún 2008

Babu, my si vcera objednali Muru 4 😵 tak jsem zvedava...

inak
3. jún 2008

A jak se vám zdá u sporťáku to madlo mezi nohama? Zdá se mě, že jiné kočárky to mají líp udělané. Problém je pak prý s nánožníkem. Nebo máte jiné zkušenosti?

babuci
autor
10. jún 2008

k tomu je original fusak maxi cosi, ktory je medzi nozickami nastrihnuty.

boglarca
10. jún 2008

No já osbně jsem se rozhodovala pro muru a S4 od Casualplay.....víceméně jsem byla rozhodnuta pro muru, páč mi přišla robustnější a tak nějak se mi hodně líbila. Ještě upřesním, že kočárky jsem vybírala především z hlediska toho, že většinu času trávíme v lese a v polním terénu.... Paní prodavačka mi oba kočárky předvedla a řekla pro a proti....no po tom všem jsme se shodly, že mura je snad ten nejmenší kočárek co se vyrábí....sporťák jako takový je děsně malý a to zmíněné madlo....docela problém tam nasoukat desetiměsíční dítě...natož ve fusáku....Jo a hluboká korba je děsně nehluboká a stříška tak nějak malinká, že na mimi musí zákonitě pršet. Takže jsem musela rozumně ustoupit a vozíme v S4. Určitě se najdou holky, které nejsou spokojené, ale já zatím dávám S4 jedničku s hvězdičkou. 😉

nasticka
8. júl 2008

ahojte baby, my jsme měli muru 4, kočár super do terénu, je to "tank", projede naprosto vším, sportovní sedačka taky prima, to madlo mezi nohama se nám dost líbilo a malá si ho pěkně užívala, používali jsme sporťák cca od půl roku věku s origoš zimním fusakem a nikdy nebyl kvůli madlu problém do něj dítě položit. jenže.... prodala jsem ho právě kvůli té zmiňované váze, ta čtyřkolka váží ukrutných 18kg a řeknu vám, že je opravdu problém tenhle kočár i zvednout do kufru v autě---a to nejsem žádný chcípák 😝 celkově mohu doporučit těm, co bydlí na vesnici, kočárek by měly na ježdění po venku a na cestování mají něco lehčího 😉

perlab
9. júl 2008

Ahojte, ja mám tiež záujem o temto kočík, pretože čo som pozerala má najväčšiu vaničku a keďže čakáme dieťa v septembri, myslím, že v nej bude dosť dlho /5-6mesiacov/. Premeriavali mi to v predajni a žiadny kočík väčšiu vaničku nemal, vážne /ani Jane/. Má niektorá z vás osobné skúsenosti stouto vaničkou ? Ak áno, napíšte mi za a proti, vďaka

domeenika
9. júl 2008

caute baby, ja mam muru 3 a som s nim 100 %spokojna.. to madlo medzi nohami je perfektne, malicka sa ho drzi a kazdy nas chvali ze to ma ako korman..co sa tyka vahy do autobusu s nim nemam ziadny problem, tahsi ako speedy od quinny podla mna nieje...ten som mala pred tym.. je perfektne stabilny, imageovy..

nastickak ja kociar do auta zdvihnem a to som slaba jak vos..

babuci, s tebou vo vsetkom suhlasim.. ja som sa rozhodla ze uz kociar menit nebudem.. potom si kupim este nejaku buginku a to je vsetkoo

.

babuci
autor
15. júl 2008

Ahojte, tak nam vcera dorazil kocik Maxi Cosi Mura3. Z Nemecka nam ale dali vediet, ze vanicku poslu neskor, lebo ze ju nemaju na sklade. a viete co? Praveze poslali vanicku, vajicko, fusak, prsiplaste, slnecnik, sietku, deku, ale neposlali konstrukciu a sportovu cast. takze uz ani na nemcov sa neda spolahnut🙂
tak si pockame na ostatne.
inak vanicka je super velka a farba sa mi moc paci 🙂

jajiik
4. aug 2008

Ahoj, po dlouhém rozhodování jsem se rozhodla pro sporťák Maxi Cosi Mura 3. Dnes dorazil a já jsem z něj nadšená, ani ta váha není nijak strašná 😉 Samo už se strašně těším až v něm s malou pojedeme 😎 Maminy odkdy jste vozily dětičky ve sporťáku? Simče bude 6 měsíců, nesedí, tak jsem jí zatím chtěla nechat opěrku v lehu. Po položení jí ale popruhy začínají u hlavičky místo na ramenou a to v té nejnižší poloze 😕 přijde mi to divné, měli jste to také tak? Jak jste to řešili? Díky za odpověď 🙂 😵

babuci
autor
16. aug 2008

chcem sa spytat, ze od kolkych mesiacov ste zacali pouzivat original fusak do Maxi Cosi Mura? Mali ste ho aj v hlbokej vanicke?
Zda sa mi, ze je uz na vacsie babo.

marcelocka
29. sep 2008

Aj mne sa paci Maxi Cosi Mura, ale stvorkolka. Je viac stabilna. Nechala som si poradit od predajcov. Teraz by som rada vypocula nazory tych, ktory tento kocik naozaj maju a maju s nim konkretne skusenosti. Predajca ma presvedcil tym, ze to bol chlap a vedel ho kompletne zhodnotit po technickej stranke. Dokonca on sam si ho kupil a to ma najviac presvedcilo, lebo denno-denne pracoval s tymto tovarom a pre svoje dieta chce predsa to najlepsie. My sme mali kriteria: velka vanicka a vhodny do terenu. Pevna stabilna konstrucia musi predsa nieco vazit, takze akceptujeme vacsiu vahu. Videli sme aj vela ultra lahkych kocikov, no podla nas su uplne neprakticke. Maju velmi maju vanicku. My budeme mat babo v zime a zda sa, ze bude poriadny macanek, takze neviem, kam by sme ho narvali aj s fusakom. Tieto lahke kociky sa hodia na chodenie po obchodoch a prechadzkach po rovnych chodnikov na pesich zonach. My sme vsak viac sportovo zalozeni, takze ho urcite setrit nebudeme. Este sme si Maxi Cosi Mura 4 nekupili, tak je cas si vypocut aj nejaku "oponenturu" na neho. Budeme radi, ked niekto napise...

nasticka
1. okt 2008

marcelocka, jak jsem psala výše, my jsme muru měli a po stránce průchodnosti terénem a stability je to jednička.měla jsem možnost vyzkoušet více kočárků a mura byla mezi nimy do terénu asi bezkonkurenčně nejlepší.pokud jste ochotni akceptovat větší hmotnost, pak není o čem debatovat.my tedy měli pouze sporťák, takže nevím, jaká je hluboká korba, ale vím, že jsem vobchodě zkoušela, jen tak z hecu, dát naši malou v sedmi měsících do hluboké korby a vešla se..nevím, jak by to bylo ještě s fusakem, ale nějaký slabší by to určitě sneslo---a naše Andulka v té době mohla měřit nějakých 70cm, je docela cvalík 😉 takže já velice doporučuji

mezera
18. okt 2008

Máme Muru 4, Adrian měří 70 cm a pořád ho ještě vozíme v hluboké korbě. Hodně využíváme i podvozek, na který nacvakneme autosedačku (např. na nákupy je to ideální). S kočárem jsme maximálně spokojení, je krásný a nebyl s ním nikdy žádný problém. To, že je těžší, je pravda, ale je skvěle ovladatelný. V létě jsme s ním pochodili Krkonoše a vydržel všechny terény! 🙂

zapletalovi22.3.
2. dec 2008

Ahoj holky, jsem ráda, ze je tu toto tema. Taky mame kocarek maxi-cosi mura 4 a chtela jsem se jen zeptat, jak to resite s nanoznikama? Mame sice koupeny orig fusak, ale zda se mi to, ze je to malo. A jeste me zarazi ta striska, neni moc takova slaboucka? Eli je sice jeste mala, ale pristi rok v zime se bude jeste vozit ve sportaku, tak nevim. Jinak kocarek je to super, mala je v hluboke korbe naprosto spokojena a ja s ovladanim taky. Je to proste aspon poradny kus kocaru. ( manzel rika, ze za ty prachy mel byt pozlaceny 😉 )

lucinka7988
2. dec 2008

Já jsem se také rozhodovala mezi tímto kočárkem a pak mezi Quinny Buzz 4 - Po vyzkoušení v krámě jsem teda Muru úplně zavrhla, protože mi připadal neskutečně těžký - určo si ho jdi osahat do nějakého obchodu a pak se teprv rozhodni....Jinak až na tu váhu je to úžasnej kočárek...Takže mám doma Buzze a jsem spokojená- teda až na to že mají neskutečně malé korbičky ☹ ☹ ☹

bakerka
2. dec 2008

ahoj holky, my mame muru 3 a jsem s ni spokojena, az na par detailu, jako je malo kryta korbicka, striska bez slunecni clony, ktera nam v lete docela chybela a taky dost maly kosik pod kocarkem. Jinak jsme s nim maximalne spokojeni - perfektni ovladani, jednoduche skladani, super design ... Tady v Ostrave jich moc nejezdi, takze se s nim manzel vozi jako pav 🙂 Kocarek je to sice dost tezky - neumim si predstavit, ze bych s nim sla nekam na hory, protoze i v mensim kopci je ta vaha znat (nevim zatim, jak se sportakem, ale s hlubokou korbou urcite), ale mozna prave proto, je i ta trikolka dost stabilni.
Korbicka mi taky prijde dost velka - nas maly ma 5 mesicu a je to poradny kus chlapa - 8,5 kg 70 cm - a jeste se do ni vejde i v zimni kombineze a fusaku.
Originalni fusak jsem mela taky objednany, ale jeste v den, kdy mi prisel jsem jej vratila - prisel mi hrozne tenky - a navic bez tech rukavu mi to prislo na nic. Takze jsem si koupila fusak od Emitexu a taky nechala usit nanoznik na miru - a ten sportacek, ktery zacneme pouzivat asi po vanocich, budeme resit takhle.
Ale taky me trosku zarazi ta tenka striska na sportaku.. ☹

zapletalovi22.3.
3. dec 2008

bakerka: malo kryta korbicka jde lehce vyresit, my na ni vozime plastenku 😉 sice lidi na nas koukaj jak ne exoty, ale co uz. Hlavne ze je prckovi teplicko. 😎 ten fusak je tenky, hodne ☹ ale snad ho treba vyuzijeme. No a maly kosik pod kocarem? Ja stejne cpu vetsinu veci do te jejich tasky, ta je zase mega velka 🙂
kde se da nechat usit nanoznik? Ja jsem nedavno potkala jednu pani, co maji taky muru a ta rikala, ze jim na nej sedel nejaky univerzalni nanoznik. Jen ji nesedela barva ke kociku. My mame sportak cerno-sedy, tak snad nejaky cerny bude. Jinak taky chvalim super velkou korbu, male je sice teprve 2,5 mes, ( nevim kolik meri ale vel. obleceni ma 74) a jak je cela zabalena, tak se tam v pohode vejde. A myslim, ze se tam vejde celou zimu, bo bude sedet az nekdy v breznu.

bakerka
3. dec 2008

zapletalovi22.3.: vidis, to me nenapadlo 🙂 Teda vlastne - pred par dny jsem cetla, ze nektere holky davaji ve velkem mrazu na korbicku plastenku, at je tam prcek lepe chraneny. Jinak barvu mame taky cerno-sedou - prisla mi z tech jejich barvicek takova "nejnormalnejsi". Mimi je stejne vetsinou obleceno do barevnych nebo svetlejsich vecicek, takze recicky lidi - hlavne babicek zpocatku, ze je to smutna, nebo pohrebni barva me vubec netrapily - nam se proste libi, tak jej mame 😀 A stejne nakonec - jak jej babicky videly, tak byly taky nadsene 🙂
Nanoznik mi usila jedna kocka z mimibazaru za 350,- kc, ale jeste jsem jej na ten sportak nevyzkousela - sportak mam doma a zbytek v kocarkarne a zatim jsem byla lina si to tam snest 🙂 snad to stihnu o vikendu. Je skoda, ze vyrobce neco takoveho nenabizi - u spousty kocarku je to samozrejmosti.
Tasku na kocarek jsem nekupovala - puvodne jsem to mela v planu - chtela jsem mit vsechno sladene a dokonale 🙂 ale manzel me ukecal, ze je to zbytecne a ze nam to bude zavazet pri chuzi. Takze mam pod kocarkem batoh - a pripadne drobne nakupy nosim na zadech 🙂 Ale mozna si ji jeste poridim, s tim batohem se kolikrat necitim uplne nejlip 😀

zapletalovi22.3.
3. dec 2008

asi jenom s tou plastenou dej pozor, at se ti Viki nezapari, pokud zrovna nejak extra nemrzne, tak radsi male dam o jednu vrstvu min, a pripadne vezmu deku navic. Docela se mi zda, ze si to rychle zadycha a zaprdi 😎

bakerka
3. dec 2008

ja jsem to prave jeste nezkousela, protoze mi ta plastenka prijde dost neprodysna - vsechny plastenky. Zatim, kdyz je hodne zima - byva dobre zabaleny, natreny kremem proti zime a vetru - a spi jak dudek 🙂

domeenika
27. dec 2008

baby nechcete niektora maxi cosi mura 3??? mam na predaj, je jazdeny len 3 mesiace a je v 100% stave.. mala mi uz chodi a chceme len golfky.. ak niektora mate zaujem, tak mi napiste do IP

nevesta2009
8. jan 2009

Já bych koupila MURU 4, pokud někdo o něčem víte 🙂

zvizatinka
10. jan 2009

Ahoj holky, tak kocar uz mame zajetej a nemuzu si ho vynachvalit. Ze je tezky mi ani moc neva, preci jenom neco unesu 😉 a zas az takova tiha to neni. Jezdi se s nim supr, korba nam jeste je, ale doufam, ze se do ni jeste na jare vejdem, pze ted rostem silene do dylky😅
Kdyz je vetsi vitr nebo mraz, tak dam pres kocar plastenku... sportovni jsem jeste nezkousela, ale nejaky nanoznik budu muset sehnat 😉 a jeste si chci dokoupit origos plastenku. Na fusak prdim, mame fusak od emitexu, kde se daji prostrihnout diry dle potreby.