Ako ste spokojné s kočíkom Maxi-Cosi Mura 3?

babuci
21. máj 2008

ahoj, viete mi niekto povedat nieco na tento kocik? ako ste s nim spokojne?

minitrouble
13. mar 2010

dexonka - my ho mame len ako 3ti kocik u babky ale mne sa paci - mne na nom prekaza len ta vaha lebo dalsie 2 co mame su lahsie (quinny speedy a phil&teds) ...ale design ma najkrajsi z tych co mame my 😵 😎 ...a paci sa v nom aj nasej starsej slecne - ta ho ma dost rada ale ona ma rada kociky skoro vsetky 😀

dexonka
13. mar 2010

minitrouble: takze mas sportak??? a dite kolem dvou let se tam v klidu vleze??
jinak diky holky ste mooc hodny.......

zzuzinda
15. mar 2010

Varanus, do interní pošty jsem vám překopírovala náš dopis, který jsme posílali ohledně pneumatik.

zzuzinda
19. apr 2010

Tak opět aktualizuji. Poslední reklamace byla, že se nám přetrhnul nýt na rukojeti. Neuznali to, ale vyměnili na vlastní náklady. Pak jsme si po nějaké době všimli, že ten nýt je dost volný, takže kočár byl i trochu nakřivo. Tak přítel zatelefonoval šéfové z Babyparku a dost nadával. Tak nám nakonec kočár vzala do reklamace, i když už v záruce nebyl, ale ta jejich oprava ano. A světe div se, v pátek mi telefonovali, že tam našli prasklou nápravu a vyměnili nám podvozek. Tak nevím, buď se paní sekla a do telefonu mi přečetla jinou reklamaci nebo se chytili za nos a konečně nám vyšli vstříc. V sobotu si ho půjdeme vyzvednout, tak uvidíme.

minitrouble
19. apr 2010

dexonka - no nasa romi je taka chudsia ale vyskovo je normalna a vlezie sa tam v pohode ....jasne neni to take velke ako napriklad quinny speedi ale zmesti sa tam 😉 🙂

zzuzinda
28. apr 2010

Další aktualizace - huráááá, vyměnili nám podvozek za nový. Prý na našem byla prasklá vzpěra. Takže konečně jezdíme s naším super kočárem! Já spokojená, táta spokojenej, Adam si hoví, prostě pohodáááá!!!

derylka
18. máj 2010

Ahojte .. predám kočík MURA 3 v modrom prevedení !!! úplne NOVÝ !!! 2 roky ZÁRUKA !!! Super cena !!! Bližšie info cez IP !!!

strapanik
19. máj 2010

uvitam nejake nove nazory na Maxi Cosa Mura. V obchode sa nam celkom pacil, ale tu som sa docitala velmi protichodne nazory.

6lenka64
1. jún 2010

Ahoj strapanik, aj nam sa paci Maxi cosi mura 3, je dost velky pre nase zimne babo 🙂 nepacia sa mi tie kociky s malimi vanickami,kde mas dietatko do 3 mesiacov a potom sportak 🙂 takze sme vsadili na muru, kocik je nadherny 🙂

laura033
8. jún 2010

ahojte aj nam sa pci mura3 v obchode sme skusali tak sa nam tam v pohode zmestil maly co ma 15kgaj sa mu dobre sedeôlo len on ma rad kociky len ma odradilo to zeje tu dost vela negativnych veci a est é aj tie testy co robili tak nad tym dost uvazjem........my ten kocik chceme skor kvoli tomu ze ked sa zlizi ta konstruk tak sa nam zmesti do auta...ake mate s tym skusenosti???? alebo viete poradi nieco ine co by sa dalo dat do uplneho lahu dda sa otocit v proti smere jazdy a este nie je velky ke sa zlozi lebo mame maly kufor....:( a ak by mal niekto zsaujem mame na predaj modry kocik viper je to dvojkombinacia je skoro ako novy aj ked ma dva roky ale nebol vobec pouzivany.......odp na ip

bilejboxer
9. jún 2010

Ahoj holky 😝 😝 😝 😝

Brutus-tak jsem dnes dala zálohu na MC 4 😀 😀 😀 😀 až dorazí,tak písnu ju.Prý už je v ČR a příští týden nám ji dovezou až do LBC.Našla jsem obchůdek tady u nás na severu 😀 tak nebudu muset řešit případnou reklamaci až v Praze.
Objednala jsem i Isofix+ Pebble vajíčko 😀 😀

Tak pište zkušenosti,kdo ji máte už doma.

dexonka
19. jún 2010

ahoj holky mrknete sem na diskuzi,tady je toho vice...... https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocarek-...

brisilda
28. jún 2010

ahojte zienky chcem sa opytat tie co mate kocik mura 3 je pravda ze sa s nim tazko manipuluje? hlavne co sa tyka predneho kolieska ? aj vam sa zdalo pri prvom pouzivani ze vas kocik " nepocuva? " 😠 vraj si na to treba zvyknut 😒

zzuzinda
29. jún 2010

Zdravím, brisilda, máme Muru 3, není samozřejmě tak stabilní jako 4 kolky, ale my s ní jezdíme od Adámkových 7 měsíců (teď jsem slavili 2 roky) a jezdí se nám s ním dobře. Jen se třeba na obrubník musí najíždět kolno. Co se týká
neposlouchání kočárku, taky se nám to zdálo, když jsem si ho pořídili (koupili jsme ho použitý, tak jsme byli zklamaní), ale spravila to 1. pomoc - namazat prdelkovou mastičkou a doma už normální promazání a hned se s tím jezdilo bezvadně. Teď nám po reklamacích vyměnili podvozek za nový a jak píšeš, při prvním používání to byla docela náročný, ale zase pomohlo promazání kolečka. A řídí se zase lehounce. Takže jednou za čas stačí něčím máznout a je to. My mažeme nějakým WD sprejem, co tu má chlap. Ale jak jsem psala, i mastička na dětskou prdelku v případě nouze pomůže 🙂

dexonka
2. okt 2010

ahoj holky s kocarkem-korbickou jezdime asi mesic a jsem moc moc spokojena....na obrubnik se sice musi najet kolmo jak pise uz zzuzinda,ale jinak se krasne manipuluje,to ze je krapet tezsi nez jine kocarky,vubec nevadi,neni to zadny velky rozdil,pripada mi i dost stabilni,takze urcite bych sla do nej znovu......
spise jsem pak zvedava na sportacek.............

froschka
3. nov 2010

ahojte
@dexonka
@zzuzinda
@brisilda
@bilejboxer
@laura033
@6lenka64
@strapanik
mne sa strasne paci Maxi cosi MURA botanic luxury ale tiez ma velky strach co sa tyka miesta, ci vo vanicke alebo v sportiaku, vraj je plocha na lezanie v sportaku dost kratka, ja by som chcela aby mi kocik vydrzal do 3 rokov 😵

froschka
3. nov 2010

http://www.babysmobile.de/cgi-bin/cosmoshop/lsh... tu je link, mate niekto muru 4? je to rozdiel 3kolka a 4kolka?

dexonka
3. nov 2010

@froschka ahoj a videla si tu svoji barvu na zivo???? me docela zklamala........jinak ja radit nemuzu,pouzivam zatim jen hlubokou korbicku s kterou jsem moc spokojena...........

froschka
3. nov 2010

@dexonka este som nebola v ziadnom obchode nazivo, pozeram len aky kocik co najvyhodnejie kupit aby som s nim bola aj spokojna.....

exupery
3. nov 2010

@froschka ahojtak ja vlastnim muru stvorkolku tmavohnedu,ale teraz momentalne,kedze sme dali reklamovat strechu,tak nam z predajne zapozicali inu,prave v tej farbe,aky mas link,musim povedat,ze je moc pekna,elegantna,skor pre dievca,ako chlapca,ale zda sa mi ze je to len taka cista akoby latka,nie ako ta moja tmavohneda,a po tyzdnovom pouzivani sa dost spini a to je to len strecha,tak neviem akoby vypadal cely kocik pri malom dieteti...ale inak farbu,tu som si zamilovala.Inak,neviem ako sa jazdi s 3kolkou,ale ja si 4kolku nemozem vynachvalit,aj ako hlboku aj sportiak...

exupery
3. nov 2010

@froschka no neviem ci do troch rokov,podla dietata,ale zase ukaz mi dieta,ktore sa bude chciet vozit v kociku v troch rokoch?Takych je veru malo,a to uz by som netahala takyto tazky kocik,skor by som presla na nejake golgky...

dexonka
3. nov 2010

@exupery
@froschka to jsem presne chtela napsat,me se ta barva strasne libila ale kdyz jsme pak byli na veletrhu tak jsem byla zklamana,je to jak kdyby z nejakeho platna kde je jsou vysite ty ornamenty,uplne jina latka nez ty ostatni barvy..ja mam take hnedou.......

exupery
3. nov 2010

@dexonka presne vypada to ako platno,sice je to podsite ako strech,aby to nepremoklo,ale aj tak neviem,co by to spravilo,ak by nahodou dobre lialo,ci by nezostali flaky,alebo tak....

dexonka
3. nov 2010

@exupery jj byla jsem z toho dost zklamana na fotce to vypada tak jako ostatni.....spis mi to pripada jen na postaveni doma nez na pouzivani🙂

brisilda
3. nov 2010

@froschka podla mna je mura 4 naj kocik ja ju milujem je s nou perfektna manipulacia teda lahko sa ovlada a nato ze je vraj tazka som to pri tlaceni do kopca akosi nepostrehla 😀 sportak je dost sirsi a ja som tam m inule na skusku dala 5 rocnu slecnu a kebyze tam neni strieska je jej perfektny kuk napriklad foto aka velka kocka v kociku sedi cize do 3 r. bude naisto dobry 😀 😀 😀 ja ked som kupovala muru som zhanala presne tak ukazkovu fotku aby som vedela ake veke babo sa tam vojde no ako pisu kocky dieta akonahle bude vediet chodit v kociku neobsedi

dexonka
3. nov 2010

@brisilda jj trilete dite se tam vleze ale uz bez strisky,striska je dost nizka,jinak mi taky neprijde ze by byla nejaka tezka nebo tak,jezdi se mi s ni nejlepe ze vsech kocarku co jsem zkousela.....

exupery
3. nov 2010

@brisilda je to pravda,za dieta tam strcis aj starsie,ale uz nemozes mat strechu,potom ti tam nevojde.... ☹

froschka
3. nov 2010

@brisilda waaaau to je super!
ja sommoje dvojicky obcas posadila do kociku 3 rocne, povinne ked sme sli niekam nakupit, mala som ich aspon na dohlad a priviazane a nebahali mi po celom obchode...a obcas sa to zide aj 3 rocnemu na dlhsej prechadzke....aj ked moje zabky su zvyknute peso dlho chodit

exupery
3. nov 2010

@dexonka presne,ale ked chce niekto stale cistit,tak preco nie? 😅

dexonka
3. nov 2010

@exupery je to hodne neprakticke,ale barva je moc krasna................