Ako ste spokojné s kočíkom Maxi-Cosi Mura 3?

babuci
21. máj 2008

ahoj, viete mi niekto povedat nieco na tento kocik? ako ste s nim spokojne?

leni2980
30. aug 2013

dobry den, som tu dlhsie nebola, ale my mame tu z jednej strany teplejsiu modru a z druhej taku modro-bielu bavlnenu, co mal Emitex najnovsiu kolekciu vlani a pasuje nam super, ak vam to este pomoze....😉

itusa6
30. aug 2013

@exupery ahoj, prosím ťa pošleš mi linku na ten nánožník? asi na zimu kupím, mám maxi cosi mura 3

itusa6
30. aug 2013

@leni2980 ahoj, pošleš mi na ten druh link, dakujem

exupery
30. aug 2013

@itusa6 nemam link,davala som sit na ceskom mmb ale trvalo todlho,tentoraz kupujem pinkie nanoznik,uvidim ako sadne alebo emitex tam sedi...

itusa6
30. aug 2013

@exupery daj potom avizo ako sadol a kúpim aj ja , už si fusák neviužijeme

leni2980
31. aug 2013

my mame tento nanoznik od Emitexu a sedi nam na Maxi cosi Mura 4 http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...

leni2980
31. aug 2013
leni2980
31. aug 2013

tak a este fusacik, ten sme davali len tento prechodny, ale s nanoznikom a zimnym overalikom nam to stacilo...., tak dufam, ze vam to pomoze....😉 http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...

zamilovana
30. sep 2013

@leni2980 prosím ťa, môžem mať otazku, mam maxi cosi mura a neviem, ako prevliecť pásy cez fusak, kedže sú tie okolo pliec napevno spojené s tými okolo pásu?

leni2980
30. sep 2013

Ahoj, tie čo idú na plecia sa dajú odpojiť pod tými chranicami a tade som prevliekla fusak, ak tí to nepomôže nápis a ja tí to odfotim. Alena

seb
3. okt 2013

ahoj, neví tu někdo, jaké autosedačky jdou nasadit na podvozek maxi cosi mura 3 ? nejvíc mě zajímá jestli na to jde autosedačka Romer

klarka_kvetinka
10. okt 2013

@seb Jde na to je Maxi cosi

katrin31
18. feb 2014

Baby mam na predaj kocik maxi cosi mura 4, black a druhy je confeti, je uplne novy, zabaleny v krabici.cena je 600€ za celu trojkombinaciu..v pripade zaujmu piste IP

evelin82
31. mar 2014

ahojte baby nedalo mi aby som sa nezapojila do vasej diskusie...Ja som mala kocik pri prvom dietatku a aj teraz pri druhom len jedno co mi vadi je ta nestastna strieska na sportovej casti - asi mame staru verziu a chcela by som ju vymenit len neviem kde by som kupila novu ☹ Mozte mi prosim vas poradit? dakujem Eva