Ako ste spokojný s golfáčom Casualplay Downtown?

fabienamata
17. sep 2008

Ahojte, ma niekto z Vas tento tip golafaca? Ako ste spokojne s nim? Alebo ake ma plusy a minusy.
Dakujem za rady,postrehy.

dejna3
12. júl 2009

veronika, my sme kočík kupovali halvne na cestovanie a dovolenku... ale teraz v lete s ním brázdim ulice, lebo je ľahší a dobre sa s ním manipuluje 🙂
malá bude mať 9 mesiacov, je dlhá, ale miesta tam má dostatok aj na šírku aj na dĺžku...
koliečka idú na chodníku tichúčko - ono to je vlastne taká guma, ani nie umelina... na dlažbe kočík trošku hrkoce - ale to asi ako väčšina golfáčov...
čo sa týka podložky, tú som kupovala zvlášť, ale viem, že v niektorých obchodoch (najmä internetových) majú podložku zarátanú v cene...
downtown teraz vyjde nejak cca 300 euro bez podložky

dejna3
12. júl 2009

ešte k tým doplnkom: mám aj origoš tašku, ale ja mám doma casualplay S4, takže všetky doplnky som už mala ... nánožník som nekupovala, lebo kočík sme brali hlavne na leto a cestovanie 😉
nepraktický mi pripadá len nákupný košík, je len taký "symbolický" malý a na ľahšie veci, a je k nemu zložitý prístup, lebo je nad ním také X z konštrukcie 😒

kessiee
30. okt 2009

ahojte kocky, tento golfac sa mi tiez velmi paci, tak obnovujem temu. kupit by som ho chcela tak vo februari, marci, kvoli ceste lietadlom. nas chlapcek budem mat vtedy 7-8 mesiacov a rad si v kociku pospi. chcela by som sa len spytat - vsimla som si, ze ked je kocik polohovny do lahu, po bokoch je len sietkovana latka... da sa to nejako alebo niecim prekryt??? zakryje to napriklad fusak? v tom marci je este celkom zima, tak aby mu tam nefukalo... je to zatial jedina vec, ktora mi na nom prekaza... ☹

kessiee
1. nov 2009

halooo, takze tento kocik uz nikto nema? poradte prosim...

martafoni
10. dec 2009

Ahojte potřebovala bych poradit ohledně tohoto kočárku. Dostali jsme ho od známé (používala ho asi 6 měsíců) a dneska jsme ho rozložili a chtěli použít, protože sporťák jsme prodali a zjistila jsem, že nefunguje brzda (je to ta ruční). Nevíte v čem je problém? Kamarádka je teď v zahraničí, takže mi neporadí.

zdenocka
12. dec 2009

Kessiee, ja so tu sietku prekrila podlozkou od Casualplay, kokrentne touto:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Ta podlozka prekrije tu sietku, tatkze taku pouzivame v zime.
V lete sme kupli original podlozku do Downtownu:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Cize nasmu syncekovi bolo prijemne, lebo sa mu v kociariku prijemne vetralo.
Jednu mame zelenu, druhu ciernu, takze kociarik vyzera v lete inak, a aj v zime inak, je to super, nie je to pre nas sterotyp.
Martafoni, neviem Ti poradit, ale skus zavolat, alebo napisat na tuto stranku:
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_co...
Mne vzdy ochotne poradili.

tynushqa
13. dec 2009

Ahojte,
neviete ci je kocik vhodny aj do terenu, ci je dobry iba do mesta a ci ma aspon trocha odpruzene kolieska.
Dakujem

hviezda22
13. dec 2009

tynushqa, mala som downtown chvílku, do mesta je super, no do terenu neodporučam. Na nerovnostiach kolieska hrkaju, je to cítit. Je to velmi pekny kočík, ma vela pozitív, no aj negatíva. Mne vadilo, že je taky otvorený, dietatko tam nie je schované, strieška je plytka. Moj naj naj golfač je TFK buggster.

zdenocka
11. jan 2011

Ahojte,
akurat predavam kociarik. Blizsie informacie mam v bazariku 🙂 .

laloona
27. feb 2011

Dobrý den,holky nevíte kde se dají sehnat náhradní kolečka na downtown?

krovka9
2. apr 2011

Dobry den, chcela by som sa spytat na kocik casualplay downtown.
v septembri cakame babo a chceli by sme kupit tento kocik spolu s vajickom prima easy.
viete mi povedat, ci je tento kocik vhodny aj pre novorodenca? urcite by som babo davala na zaciatok do vajicka prima easy, ale od kolkych mesiacov by som mohla dat prcka aj do tohto kocika?
a taktiez aky je tento kocik na zimu, kedze prcko sa narodi v septembri, tak ako to je cez zimu, da sa s nim dobre jazdit po snehu ci ani moc nie, ked ma take male kolieska. do akeho terenu je vhodny?
a myslite ze vajicko prima easy - zmesti sa mi tam babatko aj v zime s fusakom?
dakujem vam velmi pekne za vasu odpoved
Simona

martinatrnkova
2. apr 2011

@krovka9 Určitě bych přikoupila hlubokou korbu Playmoon nebo Metropol. Jde jednoduše nacvaknout jako autosedačka. Downtown bez hluboké korby (nebo autosedačky) není vhodný pro novorozence. Výrobce uvádí, že je od 6 měsíců (samozřejmně, že díky polohování je možné dávat i dítě mladší, ale vžádném případě ne mladší 4měsíců)
Do autosedačky se mimčo s fusakem v zimě nevleze, navíc by to bylo nepohodlné.
Kočárek je vhodný do města a do lehčího terénu, na lesní cesty a hrbolatý terén není vhodný. Se sněhem je to různé, poud se jedná o ježdění ve městě a po uježděném (udupaném) sněhu, tak jezdí dobře, ale v nafoukaném sněhu či závěji ne.

martinatrnkova
2. apr 2011

@laloona Náhradní kola by se měli dát objednat v jakékoli prodejně, která prodává Casualplay a nebo (což bude rychlejší) objednat přímo ve Zlíně u dodavatele pro ČR, náhradní díly zasílají poštou. Posílám odkaz na kontakt http://www.groupfashion.cz/cz/kontakt.html

krovka9
3. apr 2011

@martinatrnkova
dakujem velmi pekne za odpoved. urcite si kupim vajicko prima easy, a ked sa babo nezmesti d ovajicka tak dokupime
vanicku.

martinatrnkova
3. apr 2011

@krovka9 Nezpomeň, že vajíčko prima easy je pouze do 10kg. Některé děti dosahují této váhy už v 7.měsíci a to ještě není vhodný věk pro přechod na daalší autosedačku, která už se poutá po směru jízdy ( když se přejde dřív než se má, jsou zbytečně namáhané krční a zádové svaly miminka a může to i ublížit - tím nechci strašit, jen se s tím setkávám denně v práci, a spousta lidí si to neuvědomí při koupi autosedačky a pak shánějí nové a nové)

krovka9
3. apr 2011

dakujem martinka, vsak si to este zvazim.
a ty si pani doktorka?

laloona
4. aug 2011

Holky v Malvíku teď mají podložky do Downtownu i Citty za 299 kč a tašky (tři druhy) I-bag, vanity bax a maxi bag za 550kč 🙂

dusko14
14. okt 2012

Ahojte maminy.
Nechce niektorá z vás predať kočík downtown? Ďakujem.

beat
23. jún 2015

@krovka9 Ahoj, chcem sa spytat, ci si ho nakoniec kupila alebo nie a vidim, ze mas uz druhe trosku starsie od nas (mala ma 16 mesiacov a zvazujeme kupu tohto kocika) tak som sa chcela spytat ci ste ho mali, pripadne mate a ci ho odporucas 😀 Dakujem pekne za odpoved 😉 🙂

krovka9
23. jún 2015

@beat ahoj nie nakoniec sme kupili maclaeen xlr a velka spokojnost

beat
23. jún 2015

@krovka9 a teraz mate co doma prosim 😀

krovka9
24. jún 2015

Stale maclaren