Ako ste spokojný s golfáčom Casualplay Downtown?

fabienamata
17. sep 2008

Ahojte, ma niekto z Vas tento tip golafaca? Ako ste spokojne s nim? Alebo ake ma plusy a minusy.
Dakujem za rady,postrehy.

fabienamata
autor
17. sep 2008

Nikto???

lucija
17. sep 2008

aHOJKY, JÁ JE MÁM A JSOU SKVĚLÉ. mĚ ZATÍM VYHOVUJÍ PO VŠECH STRÁNKÁCH. a mám v nich ročního prcka. Polohování je až do lehu, dobře se skládají, do autobusu je vynesu....a hlavně to byla láska na první pohled a srdeční záležitost 😀 😀 😀 😀

fabienamata
autor
17. sep 2008

Ahoj, velmi si ma potesila,mne sa velmi paci,ale hacik je ten, ze som ho nevidela nazivo,len tu luskam internetove stranky.Mozes mi prosim ta, odmerat sirku sedacej casti?? Darmo to hladam,nikto neuvadza tento udaj na internetovych obchodoch.
Dakujem za pomoc a este ked dietatko spi v akej polohe ma nozicky?? Visia mu,alebo je to polohovacie.
Diky za info. 🙂

lennis
20. sep 2008

holky, mně se taky mooooc líbí .... 😉

fabienamata
autor
28. okt 2008

No tak ho mame uz nazivo 😉 Pre dieta je komfortny v pohode aj s fusakom. A pre nas super skladny.To som presne hladala. Tesim sa. 😎

lucija
22. nov 2008

Ahojky, chci se zeptat, jak to řešíte s nánožníkem, popř. jaký typ nánožníku. Díky.

horalka7
23. nov 2008

Ten Downtovn nevyzerá zle, na jar budeme riešiť zmenu a tak obzerám 😎
Kamoška mi však spomínala, že sa "rozchádzajú" kolieska či čo, neviete o tom niečo?

zajo79
23. nov 2008

aj mne padol do oka....zatial este nieje sice maly na svete, ale ked budeme riesit golfac, tak aspon budem mat vybraty uz 😵

ten nanoznik aky tam je by zaujmalo aj mna.

No ak sa rozchadzaju kolecka....to by sa predsa malo dat reklamovat

horalka7
23. nov 2008

zajo tak tie kolieska ešte zistím, rozhodujem sa medzi týmto a tfk 🙂 , ja neznášam reklamácie 😠

zdenocka
6. jan 2009

Ahojte maminy,
ja tiez rozmyslam nad kupou tohto golfaca. Nevieme mi prosim Vas napisat, presne co je vysie spomynane, ci sa daju polohovat nozicky a aky nanoznik sa k nemu hodi. Este by ma zaujimali koliecka, ci nie su moc male. Maminy co ho mate, myslite, ze sa da pouzivat aj v zime? Dakujem

lavaza
14. jan 2009

ja mam kocik slubeny na jar tesime sa... 😀 😀 😀 je trendy, priestranny pri lezani, skladny, kvalitka hadam si to nerozmyslim v mojom okoly som ho nevydela maleho sme skusaly v obchode vozit ide lahucko,,,, uz len tatko zasponzoruje... 😵

zajo79
23. jan 2009

ahojte kocky, neviete ci na downtown ide nejaky nanoznik? 😕

lavaza
1. feb 2009

zajo79 nanoznik by mal pasovat z modelu vintage, predavacka to tvrdila ja si to samozrejme pri kupe vyskusam, teraz mam jane slalom tam tiez nebol origos tak sme to riesii univerzacom, ja mam zaujem o downtown 2009 ma predlzene nozicky.

maartinkaa
1. feb 2009

ahojte ja chcem tento kocik pouzit od narodenia s prima autosedackou, co myslite je na to vhodny?

zajo79
1. feb 2009

ja ho chcem kupit na leto, na zrychlene presuny a ak pojdeme,tek na dovolenku.
ale este si ho chcem okuknut nazivo....neviete o predajni,kde ho maju ?

maartinkaa, od narodenia neviem....zalezi ci sa da dat uplne na lezato

krista
14. feb 2009

frankie • 1d, 481tt • Dnes ve 20:57
Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Uvažuji o jeho koupi, tak prosím o radu

pospecka
15. feb 2009

Ahoj maartinkaa: taky mám vybraný casualplay kočárek (ale S4) a kombinovatelný je tam všechno se vším, ale u downtown mě odrazují ty malý kolečka. Dovedeš si představit jak se s tím brodíš v zimě sněhem? Je to vyloženě městský kočárek. Nevím jaký máte kurz € vs. KČ, ale u nás ty kočárky vychází celkem dost levněji (když teda počítám, že bych si já rozměnila český koruny na € a jela si ho koupit do SK)
tady je odkaz na stránky dovozce pro ČR a SR:
http://www.groupfashion.cz/list_kat.php?name=5
můžeš si to tam přepnout na SK a jsou tam v obou verzích i ceníky. Ale na e-shopech se u nás dá sehnat ještě levněji.

lavaza
15. mar 2009

Caute, tak mi uz DT 2009 pouzivame 4 dni tak vam pisem. Kupila som ho na shop-aladdin.sk za 10 200sk spravyli cenu na podlozku aj na nanoznik takze ma stal 12 OOOsk. Nanoznik mam z CP CITTA nieje to na 1OO% ale z S6 je velky a nedal sa uchytit na DT a z cita je z oblukom takze ked bude na rok väcsi zakrije mu cele nozicky pri sedeni v zime preto som ho vzala. Podlozku som chcela verde-je to tmavo zelena na vsetkych str. ju maju v ponuke, aleeeee nieje mozne ju objednat lebo ju nevyrabaju az tak o 2 mesiace mozno bude, tak mam ciernu s bielym popisom. Kocik je naozaj peknyyyyyy moooooooooooc no maly v nom ale radsej sedi, je zvyknuty z Jane spat na boku no DT je uzsi tak nema tam dost miesta aj s fusakom no mohol byt širši maly bude mat 14mesiacov ma 10,6 kg a 84 cm. Koliecka nie su nafukovatelne po meste idu bez problemov, po zamockej dlazbe su pocut. Ovlada sa lahucko aj jednou rukou, je skladny v pohode vynasam na druhe poskodie, nakupny kosik ma sklamal je velky ale nad nim je krizik takze sa tam mestia len male veci, ako to zhrnut. Je to super kocik no hlavne na sedenie aj ked ano ma 4 polohy no pri lezani sa my v nom maly nepaci takze na spanie vonku vytiahneme Jane a ked je taska zavesena na golfkach tak tlaci malemu pri spani na hlavicku, ked ju dam nizsie tak do nej kopam pri chodeni lebo do kosa sa nevmesti takze ju mam na pleci. Odporucam kocik skor na sedenie vecsim detom. Odpoviem vam no vsetky otazky caute.

lavaza
15. mar 2009

opravujem nanoznik mam z CP VINTAGE nie CITTA ... 😀

dejna3
15. apr 2009

ahojte,
viete mi niekto povedať do akého veku, resp. do koľko kg sa zmestí dieťa do cp downtown?

menny
16. apr 2009

Ahojky
prosím vás má někdo slunečník casualplay? Jde polohovat???

dejna3
16. apr 2009

kočky, tak nikto mi neviete poradiť? 😕

menny, slnečník na cp má taký "kĺb" ktorým si ho môžeš ľubovoľne otáčať 😉

maartinkaa
13. máj 2009

ahojte, budem potrebovat dva down towny a dve primi na august september- za rozumnu cenu a zachovale neposkodene a cierne 😉

veronika.m
27. jún 2009

Holky obnovuju tuhle diskuzi, máte doma nebo se chystáte koupit??? Díky za zkušenosti a rady. 😉

dejna3
28. jún 2009

my už máme, tak sa pýtaj 😎

veronika
10. júl 2009

ja by som sa rada opytala... kedze je golfac ciernej farby, akej kvality je latka... nevyprasivie na slnku? A v lete nan moc nepecie, kedze cierna pritahuje slniecko? dakujem

dejna3
11. júl 2009

tá strieška je menšia - keďže je to skôr golfáč, ako clonu k tomu používam ešte slnečník... ale určite tam malej nepečie, keď je kočík v polohe ležmo, tak zboku má také "vetracie okienka", čiže dobrá ventilácia v čase horúčav 😉
či vyprašivie - tak s týmto nemám skúsenosť, keďže mám kočík doma len vyše mesiaca 😕

veronika
11. júl 2009

dakujem dejna3,
Ty si zatial ako spokojna? je golfac priestrany? pripada ti dost stabilny a spolahlivy? pytam sa preto, lebo ja ho chcem vyslovene na dovolenku, tak sa musim nan spolahnut na 100%, nic ineho neberieme. Maly vtedy bude mat 7 a pol mesiaca. Musi sa v nom aj vyspat aj posediet aj zahrat. 😝
Teba kolko vysiel? Kde si ho kupovala? Ako sa to plati, zvlast za kocik a este k tomu pripocitat tu farebnu podlozku? Alebo je standardne jedna podlozka v zakladnej cene. Mas aj original tasku k nemu? Je nieco co ti na nom pripada neprakticke? Nie su tie kolieska moc hlucne kedze nie su gumenne? 😵 D A K U J E M 😵

veronika
11. júl 2009

a este jedna otazka? Ako je to s polohovanim tych noziciek ked dieta spi?

zdenocka
12. júl 2009

Ahojte maminy,
my mame golfacik Downtown. My sme maximalne spokojny. Je skladny, co nas prekvapilo, je velmi priestranny, 4 polohy chrbatika. Nas syncek pred troma dnami oslavil prvy rocik a este sme aj nepolohovali nozicky, nebolo nutne, kolieska nehucia, maju blatniky, takze v pripade dazda velmi prakticke. Myslim, ze latka kociarika je velmi dobra, takze na slniecku nevybledne.
Veronika, my sme boli na dovolenke pred 3 tyzdnami aj so syncekom. Mali sme tento kociarik, a ja musim len chvalit. Ked sme boli na plazi, tak sme mu zlozili kociarik do polohy lezmo, dali sme ho viac dozadu, dopredu vysipali hracky a on sa hral. Ako pridavok sme mali aj slnecnik, lebo slniecko je dost agresivne.
Dufam, ze som aspon trosku pomohla 😉 .