Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

palmarmj
12. dec 2011

@drobcek24 no ja este ten kocik nemam... manzel ma zrusil, ze chcem kupovat kocik tak skoro, ked ze mam termin az koncom aprila... a este ani nie som celkom rozhodnuta... mam troch favoritov: concord neo, quinny buzz a Jane rider... cize mne sa ten kosik este neoplati objednavat, ked ze neviem ci vobec budem mat ten kocik... ale ked ze viem nemecky... tak som myslela ze ak mozem pomozem... Tak ak zozenies nejake mamicky, kludne napis a nieco poriesime... 😉

drobcek24
12. dec 2011

@palmarmj ale prosim ta ze skoro ! ja som tiez nejako v 20.tyzdni uz kupila tento concord neo kocik tu na MK od jednej mamicky sme si boli pon lebo bol za super cenu 🙂 takze ja by som sa nedala chlapom rusit aj ked ten moj nic nenamietal.....
ja uz cochvila budem rodit tak som zvedava ako posluzi kocik pre nasu malinku, ale ten nakupny kosik by sa fakt zisiel a si zlata ze by si mi chcela takto pomoct no s tou uhradou neviem ci beru aj obycajnu debetku mam z tatrabanky len tu k uctu nie je embosovana s vystupenymi cislami :( tak neviem ako by som to aj tak uhradila....ale uz som kontaktovala jednu mamicku a aj weronicoll som sa pytala kebyze sa aspon 3 nazbierame bolo by to fajn....ja viem len po anglicky a zo zahranicia som takto este nic neobjednavala...

palmarmj
12. dec 2011

@drobcek24 no ja sa tiez muzikovi asi moc nedam zrusit... ale ako som pisala, este nie som rozhodnuta... chystamsa do obchodu ich okuknut a vyskusat...ale zial u nas (ZV,BB) ich moc na predajnich nedrzia, lebo su to drahe kociiky... vraj len na objednavku, tak ze musim nahovorit muza, aby sme niedke do BA skocili... Chcela by som kocik tiez kupit cez bazar.. premyslala som o kombinacii concord neo sportovy a vanicka jane trensporter, lebo tu som videla v peknej ruzovej kombinacii a ku tomu este nejaku autosedacku...
co sa tyka tej objednavky, kludne pozistuj a ak niekoho zozenies, skusim prezistit ako je to s tou platbou... je tam aj tel, tak by som tam potom mohla aj cinknut...

weronicoll
12. dec 2011

zlatko je to vkusne a pekne ale kedže ja concord mienim použivat iba do februara mozno marec potom chcem presedlat na Stokke Xplory tak by som to nevyuzila kedže som sa nevedela rozhodnut ci stokke alebo concord tak som si kupila concord a po zime chcem stokke

andula31
12. dec 2011

Concord Neo travel set používam už rok a pol, je výborný. Jednoduchá manipulácia, skladanie do auta a pod. Ako nový sme ho naolejovali a nikdy nám nehrkotal. Chodím s ním aj cez sneh. Jediné tri nevýhody, ktoré som sa však rozhodla pri výbere akceptovať sú: Nesklápatelnosť športovej časti do úplného "ľahu", malý košík pod kočíkom a strieška bez okienka. Musím dcérku za jazdy kontrolovať z predu ak má stiahnutú striešku. Okrem tohto som ale nenašla naozaj nič, čo by mi vadilo. Výhody vysoko prevyšujú tieto nedostatky... 🙂 Celý set sme ale kupovali nový, kolekcia 2010, vrátane autosedačky Concord Intense. Doporučujem.

kvetinka64
15. jan 2012

@drobcek24 chcem sa opytat ci je este objednavka kosiku na concord neo aktualna? ja by som sa pridala, mam Concord neo 2010 travel set kupeny, dokupila som si aj nakupnu sietovu tasku, ale ten kosik by bol urcite parktickejsi.

matina25
25. jan 2012

Ahojte, tiež sa chcem opýtať na ten väčší nákupný košík ku concord neo. Je to jedená vec, ktorá mi naozaj vadí. Mám staršiu kolekciu a do košíka je zlý prístup a skoro nič sa tam nezmestí. Pridala by som sa k objednávke. Vdaka

asimon
26. jan 2012

Baby ja mam novy neo...ten kosik spodny,co si chcete objednavat,ten je väcsi ako ten,co tam mam ako original? Teda neviem,ci som to dobre pochopila...

matina25
26. jan 2012

Ahojte,
pozerala som tú stránku, z ktorej baby chceli objednať väčší košík na concord neo. Je to:

http://www.marama-kinderartikel.de/Jogger/Buggi...

Cena košíka je 37,90 Eur a poštovné 25 Eur (je jedno, či objednáte jeden alebo tri kusy, stále 25 eur, ak som správne pochopila, príde to kuriérom). Tá suma sa mi zdá dosť vysoká, ešte porozmýšľam. Dajte mi vedieť, či by ste sa ešte niekto pridali, viem po nemecky, tak to môžem objednať a aspoň poštovné by sme si rozdelili. Ja sa do konca týždňa rozhodnem, či dám tých 40 Eur alebo nie :D Ahojte

drobcek24
27. jan 2012

@matina25 ahoj tak ja ho urcite chcem ten kosik, dnes som sla z obchodu ovesana taskami ako dajaka cigana 😀 do toho nesikovneho maleho kosika ci tasku ci co to je sa nic nezmesti 😖
a pisala mi prave aj kvetika64 ze si chce tiez objednat takze uz sme dve + este ty to sme uz tri a podla mna ja by som vzala aj dva tie kosiky urcite sa preda este ked ho aj hodim tu na MK tak bude on bitka 🙂 takze ja by som vzala aj 2 kusy len pre seba ked si to postovne rozpocitame medzi seba tak by sa to celkom dalo nie ?

drobcek24
27. jan 2012

@asimon ak mas neo starsi ako model z roku 2011 tak urcite mas ten nesikovny nakup. kosik taku malu tasku ktora sa uchytava na take cupliky o kocik...do nej nic nevleze a este tam aj dali oznacenie ze len do 2kkg nakup :( o nicom....preto chceme tento vacsi kosik http://www.marama-kinderartikel.de/Jogger/Buggi...
a ak sa nas nazbiera viac aj ta cena bude snad lepsia 🙂

asimon
28. jan 2012

@drobcek24 aha,tak ja mam ten mensi do 2 kilov oznaceny...ten väcsi,ten je do kolko kilov...neviete...a s radostou sa pridam k vasej objednavke 😉
A keby to poslete na nemecku adresu...ake by bolo postovne? A dodacia doba?

asimon
28. jan 2012

Ja mam tento 😉

asimon
28. jan 2012

Aha...uz som skusila tam dat do kosika 5 kusov a cim viac kusov,tym vyssie postovne...takze je jedno ci Nemecko alebo SK...
So mnou pocitajte,jeden beriem 😉

kvetinka64
28. jan 2012

@matina25 Ahoj, pisala som si aj s Drobcek24, ja by som mala zaujem o ten kosik, aj ked je drahsi, ale urcite je praktickejsi. Ak sa rozhodnes pre tu objednavku, bola by si ochotna to aj objednat? ja zial po nemecky neviem. Daj nam vediet. Dakujem

drobcek24
28. jan 2012

@asimon ano to mas ten mensi ten mam aj ja a vzdy sa zlostim ked idem na nakupy 😠
ja chcem urcite ten vacsi...martina25 bude asi objednavat idem jej napisat IP
@kvetinka64 drz9k palce k porodu nech to mas rychlo za sebou 🙂 potom mozme kocikovat spolu aj s novymi nakup. kosikmi ked si z Ba 😀

asimon
28. jan 2012

@drobcek24 to mas pravdu,na tomto kociku mi jedine vadi ten maly kosicek...mam haciky na oboch bokoch na tasky ale urcite je praktickejsi väcsi kosik...😉

matina25
28. jan 2012

Ahojte kočky,
práve som pozerala ešte raz tú stránku a je tam nová poznámka. Košík je vhodný na Concord Neo 2010 a vyššie, na staršie typy vraj nepasuje. Predtým to tam nebolo, aspoň som si nevšimla. Obávam sa, že ja mám Concord 2009, keďže som ho kupovala v lete od známej, ktorá ho mala už cca rok :( Tak teraz neviem. Poštovné v rámci Nemecka je od 4 Eur vyššie, záleží od adresy.

matina25
28. jan 2012

Takže, definitívne mám doma Concord Neo 2009, už som si to overila, tým pádom je pre mňa objednávka pasé :( Je to veľká škoda, že nemysleli aj na staršie typy :(

drobcek24
28. jan 2012

@matina25 ja mam tiez 2009 ale podla mna by pasoval aj na tento nas ten model je rovnaky ako 2010

kvetinka64
28. jan 2012

Ahojte ja mam Concord neo 2010, sesternica ma dokonca 2008 neo, a nemyslim ze je v konstrukcii nejaky rozdiel, kazdy model ma vo vybave tuto malu tasticku, okrem 2012 tie maju uz kosiky, takze problem s priprevnenim kosika na starsi model by nemal byt problem.

matina25
1. feb 2012

Ahojte kočky,
bola som teraz dva dni mimo. Ok, tiež som pozerala tu konštrukciu a zda sa mi podobna. Ja to teda risknem, hadam kosik bude pasovat. Ak nie, tak ho prinajhorsom predam, urcite je dost maminiek s modelom 2010 a 2011, ktorym by sa zisiel. Takze dajte mi vediet, kolko kusov mam objednat. Ak to spravne ratam, ja+kvetinka+drobcek+asimon = 4 kusy? Niektora z vas spominala, ze by zobrala aj dva, uz sa nepamätam ktora. Ja by som to teda objednala, zaplatila a vysledna suma bude: cena kosika (37,90 Eur) + poštovné z Nemecka sem rozrátané na počet osôb + poštovné odo mňa k vám domov. Poposielala by som Vám to na dobierku. Bude Vám to vyhovovať? Dajte mi vedieť čo najskôr, nech to môžem objednať 🙂 Pekny den prajem vsetkym

asimon
1. feb 2012

@matina25 ja ho beriem 😉

matina25
3. feb 2012

Asimon, super. Vyzera to, ze ostaneme len dve. Takze postovne z Nemecka bude 12,5 Eur na kazdu z nas. Dnes vecer to objednam. Ostatne kocky, ak sa este chcete pridat, napiste mi do vecera, postovne potom bude nizsie 🙂 paaa

asimon
3. feb 2012

@matina25 ahoj my ideme buduci tyzden k svagrinej do Nemecka...keby si to poslala jej na jej adresu,tak by bolo ake postovne...ja zial po nemecky neviem...ja by som to od nej priniesla a tebe poslala...zistis to prosim?

asimon
3. feb 2012

@drobcek24 nechces ten kosik?

asimon
3. feb 2012

@kvetinka64 dajte vediet,ako ste sa rozhodli?

matina25
3. feb 2012

Ahoj Asimon,
napis mi prosim adresu tvojej svagrinej - ulicu, PSC a mesto, kludne cez IP, ak to tu nechces zverejnovat. Ked ju zadam na tej stranke, vyhodi mi presne postovne. Potom Ti dam vediet. Bezim s malou k doktorovi, ale podvecer kuknem na net.
zatial pa

kvetinka64
3. feb 2012

@matina25
Ahoj, tak ja sa pridam tiez k Vam. Cez tyzden som bola este skusit v obchode "predeti" na Kosickej ul., v BA, tam som si ho objednala, ale nevedeli mi povedat, ze kolko to bude trvat, pokial to sem pride, pretoze ten kosik objednavali prvy krat, tak neviem ci sa to bude nakoniec dat objednat cez nich aj ked tvrdili, ze sa to da.
Nebudem sa teda na nich spoliehat a ked to idete objednavat tak sa pridam k Vam. Matina daj mi prosim ta vediet, ci ti poslem teraz peniaze na ucet, alebo ti poslem zatial len adresu. Myslim, ze drobcek ma tiez zaujem o ten kosik, len asi nebola teraz online

kvetinka64
3. feb 2012

@asimon
ppisem aj tebe, teraz som si vsimla, ze mas moznost to vyzdvihnut priamo v Nemecku. Zoberiem si aj ja jeden kosik. Mozes mi poslat popripade aj ty pokial by to neobjednavala Matina, ze ci mam poslat adresu do IP, alebo mi posles cislo uctu na zaplatenie. Dakujem