Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

palmarmj
26. nov 2013

@nika193 Na concord neo pasuju aj casti z Jane.. vanicka autosedacka..atd...

palmarmj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luliky
26. nov 2013

@nika193 Aj ja som mala najprv vo vyhlade Jane Rider, no teraz ma stale viac laka Concord Neo 🙂

alaniska
14. dec 2013

baby prosim vas aky nanoznik pasuje na concord neo,myslim s tych univerzalnych?Mate skusenosti a pinkie?,dakujem

landakova
11. feb 2014

jojo škoda že je to neaktual by som aj ja potrebovala taký košík🙂
😒

landakova
11. feb 2014

@asimon prosím odkial ste objednavali košík na concord neo dakujem 🙂

asimon
11. feb 2014

@landakova z jednej nemeckej stranky...objednali sme si ho viacere baby na moju svagrinu v Nemecku, mali sme tam ist tak som im to aj priniesla na SK 🙂

landakova
11. feb 2014

@asimon už som sa dočítala🙂

barbi7
14. feb 2014

@palmarmj Ahoj, nevies nahodou ci na konstrukciu concord neo pasuje aj vajicko Jane strata??

euforia01
6. mar 2014

kočky vysvetlte mi rozdiel medzi Concord Neo 2013 a 2014 a čítala som že je vlastne okopírovaný Jane Rider-nevidela som naživo žiadny z nich čo si o tom myslíte .aj cenovo ja potrebujem hlavne odpružený športiak a nikde som sa nedočítala do kolko je kg športová časť....

luliky
8. apr 2014

@euforia01 Hlavne v dizajne a farbach. Je to vlastne jeden vyrobca. Rozdiel je v postaveni prednych koliesok. Jane v obdlzniku, Concord v ypsilonke. Je uuzasny, mam ho nachystany pre moje mimi 🙂 Concord Neo 2012 konkretne.

lauritta96
4. máj 2014

Chcem sa opytat aka velka je vanicka concord neo, chcem ho kupit pre 9 mesacne babo lebo nie som spokojna s cam. Oplati sa este? Aby sa mi tam zmestilo aj na zimu vo fusaku. Dakujem za odpoved

janariso
4. máj 2014

Kocky,ja budem predavat sportak neo vo farbe sand-sahara,11 mesiacov pouzivany,za 120 eur.Zajtra pridam real foto.Ja len ak by ste mali zaujem.

silviakrkoskova
5. máj 2014

@janariso prosim mozes mi poslat blizsie foto a odkial si?

janariso
5. máj 2014

@silviakrkoskova som zo Sniny a foto pridam zajtra,ked dojde manzel zo sluzobky,dnes som to akosi nestihla.

silviakrkoskova
5. máj 2014

@janariso v akom je stave?hojdá sa šporťák na konštrukcii?vďaka sisa

jankag21211
5. máj 2014

ahojte, aj ja by som sa chcela opytat na kocik concord neo, ako ste s nim spokojne a hlavne ma zaujima velkost vanicky sleeper, pretoze babo sa ma narodit v juli a nikde na internete neviem najst vnutorny rozmer a bojim sa, ze dietatko sa tam v zime aj s fusakom nezmesti.

janariso
5. máj 2014

@silviakrkoskova pouzivanie vidno na kolesach a ma asi 2 skrabance,comu sa samozrejme neda vyhnut.Inac nechybaju ani aretacne kolieska,rucka je v 100%-nom stave,strieska nema ziadne zatiahnutia,akurat podla mna pouzivanie vidno na nakupnom kosiku.dolozim aj foto.Ked chces uspat dieta,tak sa mierne kolise,ale to je tym,ze sportova cast sa naklikava,ze tam nieje napevno uchytena.

silviakrkoskova
6. máj 2014

@janariso Janka mohla by si mi ho predbežne rezervovať ale potrebujem tie fotky vdaka sisa

janariso
6. máj 2014

@silviakrkoskova Foto som prave hodila na moj bazar,tak skus pozriet a ozvi sa.

jankag21211
7. máj 2014

ahojte, mam tiez zaujem o concord neo, no zda sa mi mala vanicka. Dietatko sa ma narodit v juli a bojim sa, ze sa tam v zime aj s fusakom nezmesti. Nemate s tym skusenosti? Prosim o radu 🙂

nunu2013
8. máj 2014

Nikdy v zivote by som nechcela mat korytkove polohovanie na sportovej casti len taky dotaz skus sa vyspat po sediacky vo fotele taky isty je tento kocik. Ale ked ho chces pouzivat len po nakupnych centrach tak je dobry ale nie na normalne 3 hodinove prechadzky.

dekys
13. máj 2014

my sme mali tento kocik len 4 mesiace,musela som ho predat,bol to otras! vanicka mala a o sportovej casti ani nehovorim. a moje dieta je malé,je to dievcatko a je drobunká a už ako 4mesacna sa mi nezmestila do vanicky

dekys
13. máj 2014

@euforia01 concord nema ziadne odpruzenie,j je to skor kocik do mesta

dekys
13. máj 2014

@jankag21211 ja s ineviem predstavit,ako tam napchas fusak 🙂

ejmi25
21. máj 2014

Ja ho mám úplne super mala ma rok v pohode sa zmesti spinka tam hodinu a zaspi skôr ako na posteli takže

applede
21. máj 2014

ahoj....ja si dovolim porovnat concord neo a concord fusion ktory mame teraz....mala je zimne babatko novembrove co za tyka nea....vanicka v pohode, ale sportova cast uplne onicom podla mna...tak cca do roka max...aj to len mozno pretoze neskor tam uz nie vela miesta teda a v zime s fusakom ....no horor.....fusion je super priestrany, rychlo skladny....concord povazujem za jezdnu z tych TOP znaciek...kocikov, kvalitou, prevedenim, dizajnom....to ze nie je odpruzeny...,..nepovazujem za absolutne ziadny problem, malo z ktorych kocikov dnes uz je odpruzenychci uz z tych lepsich znaciek alebo dizajnovo....mali sme kocik aj mutsy evo 2012 ten bol tiez dobry....S4 som po tyzdni predala...ale to uz je ine.......a taktiez nesuhlasim ze concord je kocik do mesta nakolko byvame na dedine a tie cesty tu ....no nie je to krasna asfaltka len ...a vobec ziadny problem..a nakolko sme tych kocikov uz stihli vystriedat....viem porovnat,... 🙂

zuzanikaaa
30. máj 2014

Ahojte, ak by mal niekto zaujem, v bazariku mam na predaj starsi typ vanicky Concord Proton 😉

ajka3005
17. aug 2014

@lauritta96 prosím ťa prečo si neni spokojná s cam ? mne sa pozdáva buď concord alebo cam, a neviem ktorý má aké plusy a mínusy, tak ak budeš taká zlatá , daj mi nejaké info 🙂) ďakujem moc moc

lili0110
13. sep 2014

@ajka3005 aj mna by zaujimalo porovnanie Cam-u..