Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

drobcek24
3. feb 2012

@matina25 chcem chcem chcem jasne ze chcem ten kosik 🙂
@asimon poprosim babulky aj mne objednajte urcite jeden kus prosim !!!!

drobcek24
3. feb 2012

@matina25 poprosim aj ja kosik, velmi ho chcem ! 😀 idem napisat aj IP pre istotu

@asimon jasne beriem aj ja kosik, ved som tu zan bojovalaaaaa 😀

asimon
3. feb 2012

@matina25 poslala som ti IP s adresou 😉

asimon
3. feb 2012

@kvetinka64 jasne zoberieme aj tebe,neboj 😉

asimon
3. feb 2012

@drobcek24 aj pre teba samozrejme 😉

asimon
3. feb 2012

@matina25 takze,ked zistis to postovne,daj nam prosim vediet...my tam ideme 12teho februara a prideme20teho...takze ak sa tam oplati postovne a teda aj termin dodania bude sediet objednaj to isto tam...ja navrhujem,ze ked to zaplatis,posleme ti peniazky po rozpocitani a plus asi 2 € na postovne pre mna...potom mi to z mojej sumy odpocitas...to preto,aby ste nemuseli posielat peniazky aj tebe aj mne...
Vsetky tri vas poprosim adresy a ked to dovezieme...ideme autom,tak vam to po 20tom hned rozposlem...myslim si,ze sa to takto pre nas viac oplati...😉

matina25
3. feb 2012

Ahojte dievcata, tak super, som rada, ze ste sa vsetky ozvali. Uz som preverila postovne, su to 4 eura. My sme tiez styri, takze parada, vyjde nas to na 1 euro :D Vecer to v klude objednam, teraz mi tu mala stale nieco vykrikuje, tak sa do toho nejdem pustat, nech nieco nedomrvim. Vecer sa ozvem 🙂

matina25
3. feb 2012

Dievcata, je to objednane 🙂 Finalna suma vratane postovneho v rámci Nemecka 155,60 Eur. Na osobu: 38,90 Eur + 2 Eur poštovné pre asimon = 40,90 Eur. Asimon, ty si teda odrataj poštovne od nas troch a pošli mi len 32,90 Eur. Číslo účtu Vám pošlem cez IP. A môžete mi napisať vaše mailove adresy, prepošlem vam na ne potvrdenie objednavky, kde su uvedene vsetky sumy 🙂 pekny vecer

strihalka
3. feb 2012

Baby koukam, ze resite ten velky kosik pod kocik, v predeti.sk primo na prodejne ho maji moznsot objednat, ja jsme sikoupila kocik pres ebay v anglicku...a oni ze v pohode anrhadni dili obejdnavaji, a stoji to cca 30-40€..a v pohode

strihalka
3. feb 2012

no pozde, uz ste si objednali....☹

asimon
3. feb 2012

@matina25 cez vikend ti posielam peniazky...a potom vam kose vsetkym trom rozposlem po 20tom,ked uz budeme doma 😉

matina25
6. feb 2012

Ahojte kočky,

ďakujem všetkým za preposlanie peniažkov. Ešte som zistila, že na tej stránke sa dá sledovať stav objednávky. Zatiaľ je tam, že ju "spracúvajú" a budem teda aj vedieť, keď košíky odošlú. Potom pošlem info. Ja sa už tak teším 🙂

Majte sa fajn

asimon
6. feb 2012

@matina25 aj ja sa tesim...urcite dam info aj z Nemecka,ci to prislo a ake su...😉 my sa zase tesime k svagrovcom...v nedelu ideme,sice 11 hodin cesty autom...s 5 rocnou a 4 mesacnou ale zvladneme a trochu zmeny nezaskodi...😉

kvetinka64
6. feb 2012

@asimon, matina25
ahojte,
super, ze je moznost sledovat stav objednavky. Aj ja sa uz tesim na kosik, predstava, ze nebudem musiet chodit ovesana ako vianocny stromcek ma velmi tesi. V piatok som si bola dokupit este tasku ku concordu a uz nic nekupujem, tie doplnky ku kociku su tak drahe. Uz mam kompletnu vybavu pre dieta, uz len drobec mi chyba, tomu sa zatial na svet nechce 🙂

matina25
7. feb 2012

@kvetinka64 @drobcek24 @asimon
ahojte kočky 🙂, objednávka bola odoslaná. Na nete sa dá pekne sledovať, ako cestuje Nemeckom (podobne ako pri DHL), takže poobede zase kuknem, kde sa nachádza. Predpokladám, že dnes-zajtra bude doručená. Pekný deň všetkým 🙂

asimon
8. feb 2012

@matina25
@kvetinka64
@drobcek24 baby kose su uz u svagrinej doma 😉 vcera prisli 🙂

matina25
8. feb 2012

@matina25
@kvetinka64
@drobcek24
supeeeer 🙂 na nete to este nie je aktualizovane, asi im to az tak nefunguje. Som rada, ze prisli v poriadku. Tak zelam dobru cestu do Nemecka a potom sa tesim na zasielku 🙂

drobcek24
8. feb 2012

@asimon jeeej super tesime sa uz na teba ked prides z Nemecka 😉

asimon
8. feb 2012

Budem sa snazit to hned 21.2 vsetkym vam rozposlat 😉

home1
10. feb 2012

Ahojte baby,ja som si ten košík objednala z bambini v Trnave za 54eur!!! bud si ho vyzdvihnem osobne alebo kurierom je 3eura poštovne.Oni vam to objednaju bez problemov a cena je myslim super! ja byvam kusok od TT,tak som si ho vyplatila a buduci tyžden príde 🙂 maju aj internetovu obchod 😉

home1
10. feb 2012

aha,nedočítala som poslednu stranu 😅 tak nič,musím pozornejšie čítať 😉

home1
10. feb 2012

no nakoniec vas to vyšlo ešte menej,tak ste super kupili potom 😉 😵 ja sa ho neviem dočkať,tiež jedina chybička na nom bol ten košík..inak je uplne bombovy kočík,prejde všetko a vôôbec nevrzga ani nič podobne 😵 😵

asimon
10. feb 2012

@home1 to je jedno kolko stal...hlavne,ze ho budeme mat vsetky a budeme si tam moct davat veci a vecicky 😉 Tak nech nam kociky sluzia a babätka posluchaju 😀

home1
10. feb 2012

@asimon no hej je to už jedno,len ja som nedočítala všetko,myslela som že poradím-hlavne ked som čítala par stran dozadu že poštovne je 25eur...no mala som to dočítať až dokonca a zistila by som že ste si už poradili a košíky si na ceste k vam 😉 😉 🙂 a ano,hlavne aby babatka posluchali-ja už mam 10mesačni slečnu 😀 😵 och ako ten čas letí 😔 😅 😵

asimon
13. feb 2012

Baby kosik je super...priestranny...som spokojna...uz som si ho aj namontovala...buduci tyzden sa mozte nan tesit 😉

matina25
14. feb 2012

Tak to je super 🙂 uz len aby pasoval aj na tie nase 2009-tky 🙂 tesim sa nan.

kvetinka64
17. feb 2012

matina25, asimon, drobcek24
ahojte dievcata tesim sa, ze kosiky uz dorazili na miesto. Mna dnes pustili po 10dnoch z nemocnice aj s Filipkom. Narodil sa 12.2.2012 s mierami 4240g a 51cm.

matina25
17. feb 2012

@kvetinka64 Ahoj kvetinka, blahoželám k Filipkovi, poriadny chlapisko 🙂 Tak nech pekne papá, spinká, nechá maminku aj trosku oddýchnuť a robí vám len a len radosť.

asimon
17. feb 2012

@kvetinka64 ahoj blahozelam 😉 tak si mala predsa len pravdu,ze ked ti pridu kosiky, budes uz hadam s malym doma...super... 😀 uzivaj si drobca 😉

asimon
20. feb 2012

@matina25
@kvetinka64
@drobcek24 ahojte dievcata, tak kosiky si uz ku vam hladaju postovu cestu 😉 dnes som ich poslala...su aj poistene na 40€ ale poprosim vas pre istotu, ak ku vam pridu napiste mi, nech mam dobry pocit, ze prisli v poriadku 😉