Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

niku_ss
25. okt 2014

Ahojte chcela by som sa spytat kupila som si kocik concord neo len s vanickou chcela by som dokupit sportovu cast ale samostatnu concord som nenasla.je mozne nakliknut na konstrukciu concord neo sportovu cast inej znacky? mate skusenost dakujem 🙂)

romana03
25. jan 2015

@niku_ss mala by sa dat nakliknut zo jane rider, concord fusion...pripadne kukni na bazarikubci nepredavaju baby sportaky

niku_ss
25. jan 2015

dakujem už som to poriešila 😎

biancaadamko
21. apr 2015

@kkiki ahoj, prosim ta neo je dobry aj v zime? nemala si problem? a vanicka neni malicka? dakujem velmi pekne

zuziii21
21. sep 2015

@niku_ss Ahoj,prosim ta zistila si ci sa tam da nakliknut aj ina sportova cast?dakujem

niku_ss
21. sep 2015

@zuziii21 ee ale autosedacka jane pasuje cize mohla by aj sportova cast

zuziii21
22. sep 2015

@niku_ss dakujem krasne.vyskusam.

rebeca0911
25. sep 2015

@juju ahoj prosím ťa poslala by si mi konkrétny link na tú stránku Z nemecká,Z ktorej ste objednávali kočík? Nejako sa K tomu neviem sa dopracovat,žiadnu ponuku na kočíky mi to nedáva...asi som na zlej stránke...ďakujem pekne

rebeca0911
25. sep 2015

@pepsyna prosím ťa poslala by si mi konkrétny link na tú stránku lebo som si dala O-baby.de A neviem sa dopracovat ku kočíkom, konkrétne ku concord neo.ďakujem pekne

juju
25. sep 2015

Rebeca daj si preisroboter.de a najdes najlepsie ceny dna. Ja som mala concord a teraz pri tretom mam wanderwr a urcite za mna wanderer

rebeca0911
8. okt 2015

@duplicka ahoj,prosím ťa,aká je asi velká vanička,myslím skôr šírka vaničky concord neo,nie je malá na zimu,ja čakám maličku v zime a obávam sa,že sa tam aj s fusakom nezmestí..dakujem

avanka
8. okt 2015

@rebeca0911 nie je malicka,ja mam novembroveho syna a vozila som ho v nej az do juna,a to sme mali tu skladaciu scout

rebeca0911
8. okt 2015

@avanka no tá scout sa mi zdá väčšia,ale možno sa mi to len zdá... :D

terezkasamko
24. júl 2017

@danulik ahojky 🙂 písala si o concorde neo že reklamácie. Ja ho mám 2 mesiace a začal vŕzgať,vanička je zo šikma,dieťa sa šmíka a tie popruhy na boku van.máme vyťahané. Tak mi poraď,mám reklamovať?

schokobons
17. jan 2018

@terezkasamko Ahoj Terezka, ako si nakoniec dopadla s tym concordom? Mna velmi zaujal, aj vyzorom aj vlasnostami, ale ked sme ho skusali v obchode, tak ma tam odchytila nejaka baba, vraj ho stale reklamuje (brzdy, vanicka...).. a vraj celkovo sa dost kazia. A ze maly sa jej do scout vanicky od 5teho mesiaca nezmestil.
Cize nakoniec som ho asi zavrhla a bude BGB.
Mas ho este stale?

katarinaa76
18. feb 2018

Maminky prosím mám Concord Neo 2015 . Ako tam upevníme prídavný stupienok? Ďakujem 😊

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz