Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

ragazzza
8. feb 2013

Ahojte baby, viete mi niekto poradiť kde by sa dala kupit nová strieška na neo???prípadne používaná ale nevyblednutá??čiernu myslím. Prípadne sa ozvyte, ak má niekto. Ďakujem....

ragazzza
8. feb 2013

Ahojte baby ozvyte sa ak by niekto predával športový Concord neo v dobrom nevyblednutom stave do 250 eur Košice a Prešov. Ďakujem Luuucka20@azet.sk

miroslawka2255
16. mar 2013

Ahojte.babenky,ako ste spokojne s nafukovacimi kolieskami na Neo?uvazujem nad nimi,lebo podla mna to velmi hrkoce s malym :( len sa chcem spytat na pripadne defekty? 🙂 dakujem

antonia13
21. mar 2013

Ahojte baby chcem sa opýtať či nemate niekto kočik Nico Bebetto počula som že su to dobre kočiky čo sa týka aj otočnej sedačky že vidite na dieťa ale bojim sa toho počula som od znamej že ked leži dieťa oproti vám tak idu kolieska dosť ťažko tak tochto jedneho sa bojim nakoľko mám kočik ale malu mám v proti smere jazdi a je to "na prd"lebo nemožem sa snou rozpravať a je to velmi neprakticke a kopu penazi vyhodenych za kočik.Nemate niekto skusenosti s tymto kočikom Dakujemm 🙂

potamota
23. mar 2013

maju tento kocik aj niekde vo zvolene alebo v bb???

lea162
25. mar 2013

Baby mate niekto tento novy ? Neo 2013 chcela by som vediet vase nazory .. teda ci sa mi oplati kupa .. citala som ze si na neho mozem dokupit nafukovacie kolesa co urcite kupim ... ale inak? Vanicka je dost velka ? Autosedacka je pohodlna ? Najma pre uplne male babo ? Dakujem

jenny316
8. máj 2013

@lea162 ahoj uz si sa nieco blizsie dozvedela?mne tiez padol do oka,len sa mi zda drahy...ale keby som vedela ze je fakt dobry tak by som silno pouvazovala,ae prevedenie by som chcela to sive 🙂

lea162
8. máj 2013

@jenny316 Tak vraj je fajn .. ale nekupili sme ho nakoniec .. ma viac pozitiv ako sa mi v skutocnosti paci .. cize velmi nepaci 🙂 Nakoniec budeme mat bugaboo cameleon 2 deep purple .

romy31
8. jún 2013

Ahojte, máte niekto skúsenosť s nafukovacími kolieskami? zvažujem ich kúpu na nové neo, oplatí sa to?

jovanka81
1. aug 2013

@jenny316 mam tento set, len limitovanu ediciu, cize luxusnejsie potahy, bezove a vysivane...sme max spkojny ako s vanickou tak s autosedackou

jovanka81
1. aug 2013

baby, moj neo vrzga, mam ho 3 mesiace, akoby ten plast s kovom o seba treli a vrzga to, co mam robit?

dekys
22. aug 2013

jovanka,len premazat olejom Wd40

miroslawka2255
5. sep 2013

Ahojte,kde zozenem velky kosik na Neo?diki

kvetinka64
16. sep 2013

Ahojte, chcela by som sa informovat ci nema niekto na predaj skate-slider na concord neo?

chrislucas
20. sep 2013

@duplicka Mamičky aký fusak ste použivali do športového kočika Concord NEO ? Mala ste niektorá Concord hug neo je dobrý tento fusak? dakujem za rady

keja666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucky29
12. nov 2013

@jovanka81
Ahoj, chcem sa ta opytat ci ti ten olej na premazanie pomohol my tiez mame tento kocik a tiez dole podvozok trocha vrzga a to ho mame doma este nepouzivany celkom novy.

jovanka81
12. nov 2013

@lucky29 ahoj, ano premazavat musis pravidelne, potom ide kocik ako hodinky aj sklada sa ultralahko....WD50 je ten olej nastriekala som ho vsade,kde som videla nejake nity, spoje...mne to vrzgalo akoby ten kov a plast na miestach, kde sa sklada podvozoknastriekaj, nechajpostat, parkrat zloz, vyutieraj zvysky oleja a je to 🙂

lienka2407
12. nov 2013

@lea162 aj nas zaujal celkom pekny kocik len som zvedava tiez ci ho uz niekto ma a ake su recenzie 🙂

lucky29
12. nov 2013

@lienka2407
Je to užasny kočík. My sme sa do nehi zamylovali na prvy pohlad. Uz jo mame doma a caka na maleho pasaziera. My sme si ho kupili v krasnej cervenej farbe.

lucky29
12. nov 2013

@jovanka81
Dik za odpoved urcite premazeme. My ho mame este odlozeny pre maleho ale hned pri prvom poskladani som si to vsimla.Vrzga dole pri tom obdlznikovom spoji co spaja kov s plastom.

lienka2407
12. nov 2013

@lucky29 no super dakujem za odpoved a si spokojna uplne so vsetkym?este otazocka nie je ta vanicka prilis mala?na obrazku tak vyzera a mate ho zo slovenska?

lucky29
12. nov 2013

@lienka2407
Mne sa nezda vanicka az taka mala je to opticky klam.inak sa da kupit aj s inou vanickou ta je mozno vacsia.Kupili sme ho na slovensku teda objednali cez net.Boli sme ho aj pred kupou pozriet v obchode, svijimi funkciami nas presvedcil.Nic lepsie sme v obchodoch nenasli.

lienka2407
12. nov 2013

@lucky29 a napises mi kde sa da pozriet a cez aku stranku ste si ho objednali?

lucky29
12. nov 2013

My sme ho boli pozriet v Ba v obchode Pre deti oproti Avione v korze ale maju ho aj v Brendone.A objednavali sme ho cez net zo stranky www.poruke.sk
Tam sme ho nasli najlacnejsi. Cena v obchode 930€ a na nete 864.90€ a do tyzdna sme ho mali doma.

jovanka81
12. nov 2013

@lucky29 a aky mas typ? mas concord neo travel set 2013? ci? podla mna je to naj kocik na nasom trhu...4 roky som ho mala vysnivany, veela som o nom vsetko, xixixi a v praxi s ami len osvedcil...behame po terenoch, po ceste, po nakupnych centrach a bez problemu, mala bola vo vanicke do 4 mesiacov, potom uz bola zvedava, tak sme dali sportiak v lahu a to bolo radosti .-) autosedacka rastie s babom, da sa polohovat nahlavnik, takze do roka mas autosedacku...no a sportiak je taky skladny, ze moj maly peugeot pojme cely sportiak do kufra a este tam dam aj cestovnu tasku 🙂jednym slovom basen 🙂 ja mam limitovanu ediciu obednanu z UK..... v pre deti stoji 1200€ ja ua 970 http://www.predeti.sk/produkt/travel-set-neo-ai... 🙂

lucky29
12. nov 2013

@jovanka81
Vydela som ten tvoj Pre deti je krasny ale my sme sa zamilovalo do cervenej.Mam presne ten isty ako ty iba nie tu limitku ale objednavam si k nej tu tasku ciernu co mas k nej. Je suprovy aspon dufam ze bude aj pre nasho drobca. Uz sa tesim ako ho vyskusame na ostro.Nevadi malej ze v polohe na spanie sa sportak neda uplne sklopit vodorovne? Su to najkrajsie kociky na trhu.Ja som si ho objednala cez net zo Slovenska.

lucky29
12. nov 2013

@jovanka81
Aky fusak si kupovala d.i kocika?

jovanka81
12. nov 2013

@lucky29 ta cierna kozena taska je uplne bozska aj ako kabelka aj ako mam bag..je v nej prebalovaci apodlozka aj termoobal na flasku 🙂, sporiak jej vobec neprekaza ze je korytko, skor naopak, deti lepsie v takom kociku spavaju, co som studovala nazory mamiciek 🙂...kdesi vyssie som postrehla, ze planujes kupit aj nafukovacie kolesa, ale povazujem to za zbytocne , je fakt, ze rychlo vyzeraju akoby boli opotrebnovane, ale to nie je nijaka vada, idu ako hodinky 🙂 no a fusak? chcela som HUG novy, ale ta cena ma sokovala, tak som na konikovi kupila za 30€ uplne v perfektnom stave a je paradny, uz sa v nom vozime 🙂 vyhodou kocika aj autosedacky je zmensovacia vlozka ako pre babo, tak aj pre dieta v ssportiaku, vsekto vyperies, no proste spica, ved sama uvidis...ja som mala vyhladnutu bezovu farbu, ale nakoniec mi limitka vyrazila dych 🙂 kazdopadne, kazda farba na tomto kociku vyzera skvelo 🙂

nika193
19. nov 2013

Veľmi sa mi páčia novinky concord neo 2014... škoda, že mm skôr preferuje jane...