Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

cestovatelka
12. jún 2010

@pepsyna ahojky, tak ako uz kocarik prisiel? spokojna?...pekny vecer

zajo79
12. jún 2010

jooooooooooooooooj, concord neo nekupujte. same reklamacie...

pepsyna
14. jún 2010

@cestovatelka ahoj,spokojna som velmi, aj ked to budem asi lepsie posudit v terene 🙂 o par tyzdnov,ked uz sa budeme vozit po vonku dam blizsie info a snad aj nejake foto 😵 juuuj ako sa len tesiiim

cestovatelka
14. jún 2010

@pepsyna tak držím palce....už potrebujem nejakú dobrú správu, po tych negatívnych🙂

pepsyna
14. jún 2010

urcite to budu len same chvaly z mojej strany-neviem si predstavit co by mi na nom mohlo vadit 🙂 aj ked viem,ze pouzivanim sa nejake drobnosti mozno najdu ale zase idealny kocik neexistuje 🙂

zajo79
14. jún 2010

blbnu na nom kolecka a same sa aretuju a zasekavaju... takmer na kazdom kuse. no ja neviem baby...je tu niekto kto ho ma bez chyby po par mesiacoch pouzivania? A opravia to tak, ze sa to stane znova. Kebyze to nevidim tak neuverim...

zajo79
14. jún 2010

🙂)) a pardoon, ze Vam tu kazim nadsenie. Ale kto ho kupuje, nech vie do coho ide. Ked uz predavajucky v predeti uznaju ze sa to len kazi...

zajo79
14. jún 2010

len skoda ze to nehovoria nikomu ked ho kupujue 😅

pepsyna
14. jún 2010

no ja teda neviem-zatial som citala same plusy a sama ho v terene odskusany nemam,takze to neviem posudit...no ale kedze ho uz mam kupeny,neostava mi nic ine ako dufat,ze moj sa nepokazi 😅

zajo79
14. jún 2010

tak drzim palce nech je vsetko ok

lodgermaniacka
14. jún 2010

pre mna je najväčšia nedokonalosť kočíka-takmer žiadny košík, a to som myslela že ho potrebovať nebudem, ved maly leží v kočíku, ale kupim si len v pekarni par drobnosti a už mam tašku v ruke a druhou tlačím kočík, inak odporúčam k neu nafukovacie kolesa,jazdi sa s nimi uplne perfektne aj cez travu a nerovnejší teren, dovolim si tvrdiť že lepšie ako s teutoniou spirit, kedže mam tieto 2 kočíky, pretože je neo velmi lahko ovladatelny 😉

pepsyna
14. jún 2010

ja som si dokupila aj tie nafukovacie kolieska,tak som zvedava 🙂

kvetinkatn
26. jún 2010

No ja som tiež počula o veľa reklamáciách. Veľmi som chcela tento kočík, ale v predajni ma odhovorili, že je veľmi malý, my budeme mať rok v zime a že to nemám šancu dať tam to dieťa vo fusaku. Taktieť ma upozorňovali na to, že má veľmi zle vymyslené ťažisko, že s ročným dieťaťom sa človek veľmi narobí aby ho pretlačil aj cez malú nerovnosť. Tak neviem, v konečnom dôsledku je to imidžák do Auparku 🙂

kvetinkatn
26. jún 2010

A na nákup odporúčam predajňu Kočíky Barbora v Prievidzi, super prístup a dobré ceny. Ja som pozrela tu nemeckú stránku a mám odtiaľ kočík za tú istú cenu 🙂

rush
26. jún 2010

ak mate niektora zaujem predavam concord neo 2009 vo farbe chilli po jednom dietati...s kocikom som bola spokojna...len som sa zalubila do golfaca maclaren ... tak uz na nom jazdime 😀 preto tento predavam predavam....ak by bol zaujem kuk moj inzerat, o cene sa mozme bavit..navrhnite predstavu 😉

ema.nz
29. jún 2010

baby ak by ste niektora chceli mam na predaj concord neo vo farbe chilli je uplne novy nerozbaleny!!!!s 2rocnou zarukou na slovensku.....viac info cez IP

orchidea13
29. jún 2010

My sme mali neo, ale nikdy viac, čo mohlo, tak to sa na ňom pokazilo a manipulácia hruza,potom sme ho vymenili za hartan VIP xl, je super ten odporúčam,teraz na dovolenku riešime taký ľahší Peg perego si

kvetinkatn
2. júl 2010

Prečo predávaš nový kočík?

ema.nz
3. júl 2010

@kvetinkatn lebo mam dalsie 2 kociky

avanka
26. júl 2010

ahojte, tak my ho uz mame doma, kolekciu 2008, faba neon-oranzova.....
skusali sme v nom vozit nasho starsieho syna a ja som bola spokojna, mal v sportaku stale dost miesta, je lahko ovladatelny...
boli sme sa na neho pytat v Pre deti a tam naopak tvrdili, ze este na neho reklamaciu nemali.....preto sme do neho aj isli

ema.nz
26. júl 2010

@avanka ze nemali na neo reklamaciu 😀 😀 😀 😀 len ja som moj reklamovala 2x

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avanka
27. júl 2010

@ema.nz mozno ste nemali stastie na kus...netvrdim, ze je idealny, to ziaden kocik nie je, ale zatial nam vyhovuje......
predtym sme mali x-lander a nikdy viac

a co ste reklamovali, ak sa mozem opytat?

esperka
24. aug 2010

AHojte, tiež chcem concord neo. Naozaj je taký kazový....?

avanka
25. aug 2010

@esperka podla mna zalezi od kusu, pri kazdom kociku sa moze stat, ze budes mat prave ten, co sa na nom stale nieco kazi, ako nam na x-landerovi......

ja si teda ani neviem predstavit, co by sa na nom mohlo kazit 😅

avanka
25. aug 2010

@kvetinkatn a este k tvojmu prispevku, sice uz spred mesiaca......to je presne to, vravia a posudzuju tie, ktore ho nemaju, len poculi alebo sa im zda...
ja nemam problem dat do fusaku nasho 26 mesacneho syna a manipulacia je fantasticka, aj cez nerovnu dlazbu a tak 😉

juju
25. aug 2010

my mame tiez neo a nekazi sa, som prekvapena vasimi reakciami; sem tam sa nam zasekne koliesko do rovnej nie otacatelnej polohy, ale to nevidim ako problem ho odblokovat jednym pohybom 😉 co mi na nom ale vadi je ten chybajuci kosik; fusion ho ma tak nechapem preco neo dali len tu malu kapsu; nafukovacie kollieska su fajn, je velmi lahko manipulovatelny a autosedacka je superna; dufam, ze sportova cast nesklame

pepsyna
25. aug 2010

tak ja uz skusam neo vyse mesiaca,byvame na dedine,takze nerovnosti na cestach je tu pozehnane a ziadny problem som nemala...dokupila som si nafukovacie kolieska a jazdi sa s nimi fantasticky...je lahucky a zmesti sa aj do maminej starej fiesty ked s nou niekam idem...hoci zo zaciatku pouzivania nam trochu vrzgala kontrukcia ale to len koli tomu ze babicky boli zvyknute co najviac kolisat ako kedysi a ked som videla ako dokazu ten kocik hongat az ma niekde pichlo 🙄 takze babickam sme zakazali hongat,konstrukciu sme namazali a ficime dalej....ja som velmi spokojna 🙂

daikas
31. aug 2010

my sme kupili concord quantum neo travel set 2010 v brendone v raci za 990 v suprave s taskou, slnecnikom, pumpou a moskitierou, co sa mi zda byt super ked porovnam, kolko by som dala samostatne za kupu vsetkych tychto doplnkov. chceli sme nejaku univerzalnu farbu, mne osobne sa velmi paci bezovocierna kombinacia, cierna sa nam zdala pre male babatko trocha morbidna.

daikas
1. sep 2010

takisto si myslim, ze idealny kocik neexistuje a to co vyhovuje jednej mamicke, druhej nemusi. o koliecka sa treba starat aj na tom najdrahsom kociku, niet divu, ked sa zacnu kazit alebo vrzgat. dve kamosky co ho maju a pouzivaju aj do terenu su maximalne spokojne, neviem sa dockat, az zacneme o chvilu pouzivat aj my ten nas🙂