Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

katulienka.
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esperka
7. sep 2010

@pepsyna Ahoj, kúpila som concord neo z druhej ruky - ako nový. No vŕzga. Premazala som kolieska a nepomohlo. Čo ešte mám premazať, resp. kde všade to mám nastriekať? Vdaka za odpoved.

koniarova
7. sep 2010

Nič, oni snáď vŕzgajú všetky. 😖 😠

yravas
7. sep 2010

baby, tie čo máte doma neo - je priestranný ako iné športové kočíky - napr. Jané a pod. ??? zmestí sa tam v pohode aj 2 ročné dieťa a nebude vyzerať "komicky" ??? dík 😉

pepsyna
8. sep 2010

@esperka a vrzgaju ti tie koliecka alebo konstrukcia?mne vrzgala konstrukcia a nastriekali sme to vsade kde su sroby-tam kde sa to ohyba ked skladas kocik-neviem ci mi rozumies neviemto presne vysvetlit 😅 mne to tam vrzgalo a odvtedy mam pokoj 🙂

z.u.z.k.a.
9. sep 2010

kocky od kedy ste dali deticky do sportovej casti nea? a ako sa vam jazdi po nerovnostiam,nie je to kocik hrkotalka?

esperka
9. sep 2010

@pepsyna Myslím, že konštrukcia, tak teda skúsim nastriekať úúúplne všade🙂))). Vdaka

esperka
9. sep 2010

@z.u.z.k.a. Ja som dala malú do nea, ked už pomaly začala "vyliezať" z hlbokého kočíka /7 mesiacov/. Čiže hlboký už nebol pre nu bezpečný. Mne nehrkotá, ale bývam v meste. Uvidím, čo to bude v zime... A hlavne , mám ho ešte len 2 či 3 týždne... takže asi čas ukáže. No nateraz som z neho unesená...🙂)))

yravas
9. sep 2010

baby, poprosím Vás o info - zmestí sa mi tam aj cca 2 ročné dieťa??? mne sa strašne páči, ale neviem sa rozhodnúť a nemám ho kam ísť pozrieť tak narýchlo 😒 vedela by mi niektorá hodiť sem foto, ako bábo sedí a leží v kočíku??? ja mám polročného chrústika - vyspinká sa mi tam pohodlne???

veľmi pekne ďakujem za každý postreh 😉

avanka
11. sep 2010

@yravas nam sa tam v pohode zmesti Lukasko, ktory ma 26 mesiacov, 88 cm a 13 kilo, stale tam ma tu vlozku pre babatka a ja tak tam sedi komfortne..
fotkyu ti bohuzial neprilozim, lebo kocik je zlozeny v pivnici, kde caka na Andrejka....

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinkatn
17. sep 2010

@avanka To si ma potesila, bola som do tohoto kocika zalubena, ale ako pisem v 3 predajniach ma odhovorili, hlavne kvoli tej velkosti, tak druhemu ho kupim 🙂 kamoska ho kupila po 3 mesiacoch reklamuje brzdu, tak ona bude taka moja skuska spravnosti 🙂 skusim tam malu dat, ked bude ma rok... a potom sa pojdem "podakovat" do predajni, kde ma odhovorili ak ju tam vopcham.

novan
24. sep 2010

Ahoj babenky 🙂 nevidela ste niektorá v nejakej predajni vystavený vyššie spomínaný kočík ale v CARBON prevedení a v bielej farbe? Chcela by som ho vidieť na živo a neviem v ktorej predajni ho majú v bielej farbe. Aby som nemusela chodiť od obchodu k obchodu. Prosím poradte 🙂

avanka
24. sep 2010

@novan neviem, ci nahodou nie su len na objednavku...
je nadherny, ale stoji nehorazne prachy.. 😒

novan
24. sep 2010

@avanka áno viem, že je nehorázne drahý :( našla som tu na SK dve predajne kde sa dá objednať, to by nebol problém ale ja by som ho chcela najprv vidieť na živo. Carbon v čiernej som videla ale tento biely nemajú nikde vystavený :(

avanka
25. sep 2010

@novan tak ti neporadim, my sme ho obzerali iba na stranke
http://www.concord.de/en/#/products/carbon-edit...

soldi
5. okt 2010

ahojte, tiez sme kupili neo concord + ion + proton,

co je pravdy na tom, ze ten sportiak je maly?
lebo mne sa takto od pohladu nezda.

nemate niekto foto ako v nom vyzera dieta? dik 🙂

avanka
5. okt 2010

@soldi pozri si moj prispevok vyssie, vobec nie je maly, nemusis sa bat 😉

soldi
5. okt 2010

@avanka jeeej, dik, tak super.
a si s nim spokojna?
mas ten podvozok 2010?

my sme ho uz kupili, lebo z tej novej kolekcie sa mi nepacila ani jedna farba 🙂

avanka
6. okt 2010

@soldi my sme kupili kolekciu 2008, teda starsi, ale ono je to v podstate to iste....
zatial pri sportaku sme spokojni...o chvilku budeme vozit vo vanicke 😉

novan
17. okt 2010

Babenky nerozumiem tomu ked píšete, že sa dajú na neo dokúpiť nafukovacie kolesá? ved mne predavačka ukazovala v predajni, že neo MÁ nafukovacie kolesá, ukazovala to na tie väčšie. Tak teraz nechápem :( dokúpili ste nafukovacie na tie dvoje malé kolieska? tie ani neviem aké sú, iba tie väčšie a aj to iba preto lebo ma na ne upozornila predavačka, vraj sú veľmi dobré lebo sú nafukovacie. Prosím vysvetlite mi, čo myslíte tým, že sa dajú dokúpiť nafukovacie ked v predajni ich už kočík mal? Jedine by som tomu chápala keby v niektorých predajniach predávali tento kočík s umelými kolesami, ale to sa mi zdá nelogické, ved tie kočíky sú asi všade rovnaké, nie? a ešte poradte: ako sa s ním jazdí po snehu? Mám ho už objednaný ale kamarátka ma teraz vystrašila, že s tými malými kolieskami sa mi bude strašne zle jazdiť po snehu, tak neviem :(

nela30
18. okt 2010

ahojte baby. ma concord neo nakupny kosik?

daikas
19. okt 2010

@novan tuto istu dilemu s nafukovacimi kolesami som riesila aj ja. starsie kolekcie totiz nemali automaticky nafukovacie kolesa a museli sa dokupovat (tyka sa to len zadnych koliesok). kolekcia 2010 ma automaticky uz nafukovacie kolesa, takze vobec neries. ako sa s nim jazdi po snehu ti zatial z vlastnej skusenosti poradit neviem, ale moja kamoska, co ma model 2009 hovori, ze ked tie predne kolieska zaaretuje, tak uplne bez problemov v zime, po zavejoch sa s nim asi jazdit nechystas. ziadny kocik nie je uplne idealny a multifunkcny si myslim a kazdemu sedi nieco ine, zalezi od tvojho zivotneho stylu.

novan
19. okt 2010

@daikas Super, takže kolieska neriešim a tú jazdu po snehu tiež nebudem riešiť, ved ked bude nejaká veľmi veľká chumelica aj tak v takom počasí kočíkovať nebudem. Konečne som sa rozhodla, máme ho už objednaný v carbon prevedení a v čierno-bielej kombinácii. Dúfam, že bude o.k. 🙂

shira_
19. okt 2010

my sme kúpili concord fusion, len sa chcem opýtať aký zmysel má meniť zadné kolieska za nafukovacie, keď predné nemôžem vymeniť? pomôže mi to? my máme katastrofálnu príjazdovú cestu cca 300m poľná cesta vysypaná tými hranatými kameňmi čo sa sypú okolo koľajníc, je to trochu ujazdené ale aj tak je to ródeo pre kočík. Mne sa vidí že skôr tie predné skáču, neviem či výmenou zadných koliesok niečo zmením. Dnes som kočík rozbalila a nasadila vaničku, tiež sa kýve ale mi hovorili že to má tak byť, že to vyrovnáva otrasy či čo. Skúšala som aj hrubý zimný fusak, zdá sa mi to ok. len som kúpila aj tašku ku kočíku a zabudla som, ako sa to upevňuje na kočár... nuž blondína. 😝 zatiaľ som na to neprišla. v obchode to bolo tam nejako zavesené a mne to pripadalo úplne jasné, tak som to neskúmala. a dnes -rozbalím tašku, kočár a záhada na svete 😀

daikas
19. okt 2010

@novan wow tak to bude brutalita v tom cierno-bielom, urcite sa ho uz nevies dockat!🙂 ja si myslim, ze za tie prachy to musi byt uz naozaj excelentny kocik a urcite budes spokojna! ja tiez verim, ze nas klasicky neo bude ok, clovek pomaly ostane vystresovany, co sa tu docita resp. podozveda od predajcov konkurencnych znaciek. inak tie predne koliecka maju priemer 16cm, co vobec nie je malo si myslim, ked vidim tie auparkove peg perega alebo golface. kazdopadne, babatko cakame kazdym dnom, takze cochvila zacneme pouzivat aj kocik, dam vediet ako sa jazdi!🙂

daikas
19. okt 2010

@shira_ neviem ci to ma aj fusion, ale predne koliecka by sa mali dat zaaretovat, resp. zafixovat, aby nemohli menit smer jazdy. taky teren musi dat zabrat kazdemu kociku s otocnymi prednymi kolesami, pozri si navod, mali by tam byt take male cuflicky, ktorymi to urobis.

novan
19. okt 2010

@daikas Oki, daj potom vedieť ako sa s ním jazdí. No ja tiež dúfam, že bude super ale celkovo v ňom iné zmeny oproti klasickému concordu neo ani nevidím. Je pravda, že konštrukcia je z carbonu (je o niečo lahší) ale ked napr. vŕzgajú kolesá na klasických concordoch kľudne môžu aj na tomto, a preto dúfam, že bude o.k. Nevybrala som ho kvôli tomu, že je z carbonu (to by mi bolo šuma-fuk) ale kvôli farebnej kombinácii, keby bol tento kočík v čierno-bielej v klasickej verzii okamžite beriem ten.

shira_
19. okt 2010

@daikas hej, jasná vec, to som musela hneď zafixovať lebo ináč by som neprešla vôbec. Mám ešte športový peg perego od segry ale to tu nehrozí absolútne, zíde sa na dovolenku do lietadla a tak...

daikas
19. okt 2010

@novan tak to neviem ani ja, ci je tam nejaky rozdiel okrem tej kvality konstrukcie, napada ma jedine, ze tym ze je to taka hviezda medzi kocikmi , snad je vyrabany s inou preciznostou... ja som na carbonovy muza neupiekla, ale nastastie pacil sa nam bezovo-cierny, aj ked ten sa tusim paci malokomu🙂nam vsak stylovo a typovo pasuje. a z vrzgajucich koleciek si hlavu nerob, znama co robila v tomto kocikovom biznise hovori, ze tie zacnu vrzgat uplne kazdemu, ked ich neudrziavas, treba ich sem tam premyt od necistot a nastriekat sprayom, ktory sa pouziva na udrzbu bicyklovych kolies. ja som sa bala najviac tej sportovej casti, ze mala a nepohodlna a neviem co sa pise...ale bolo mi to vyvratene.