Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

juju
21. okt 2010

baby, hladam na neo fusak; nasla som tento z kolekcie 2011, vyzera super, ale vyjde viac ako 100 euro ☹ http://www.nicebaby24.de//concord-concord-schla... neviete o nejakom fusaku lacnejsom? ale znacka concord, nie emitex a pod. 😅 dakujem!

ninnaricci
22. okt 2010

@juju keď som mala concord chcela som kúpiť tento fusak...originál concord...noo nakoniec som predala kočík
http://www.o-baby.de/katalog/concord/concord-sl...

juju
22. okt 2010

diky ninnaricci 😉

daikas
25. okt 2010

@juju do concordov pasuju dobre aj fusaky zn. Lodger, mne osobne sa pacia este viac ako concordacke.

katulienka.
2. nov 2010

nekupi niekto Concord neo bezovy>?

lalia21
2. nov 2010

poradíte mi tie ktore ste si kupili ku concord neo fusak hug??dnes sme ho chceli kupiť-no zrovna ho nemali na sklade a predavač ma od neho pred manželom doslova odhovaral 😠 😠 😠 vraj je drahy-ja mu na to hovorím že viem že stoji 70eur 😠 ževraj sa mi do neho nevmestí 8 mesačne dieťa!!!! 😠 😠 😠 podla mna je to totalna blbosť 😠 stale mi ponukal emitexove fusaky a podobne-no ja som trvala na svojom a ked stale pokračoval v tom že su lepšie fusaky než hug-tak sme z predajne odišli-to bol cvok ten predavač 😠 poradíte mi tie čo ho mate-aky je velky??

novan
2. nov 2010

@lalia21 No presne toto neznášam ani ja! som rada, že doma presvedčím mužíka o kúpe niečoho čo chcem a v predajni ma predavačka začne odhovárať lebo bla-bla. Nehovorím, dám si poradiť, niekedy sa dokonca ja pýtam na ich názor ale nakoniec je na mne či tú danú vec kúpim alebo nie a neznášam ked mi potom predavačka chce nanútiť svoj názor. Už sa mi stalo, že som tú vec potom v tej danej predajni nekúpila a kúpila som ju naschvál v inej 🙂
Ináč ja mám jeden fusak čierny concorďácky ale ten je vraj original do fusion-u lebo ten čo bol original do nea sa mi ale vôbec nepáčil, pripadal mi ako vrece, také neforemné škaredé čudo ale toto do fiuson-u je super. Teda, ešte ho nepoužívame samozrejme ale do vaničky sa mi v pohode vojde a podľa mňa aj bábo by v ňom malo byť v poho, je síce pravda, že ja budem mať bábo vo fusaku a zároveň vo vaničke ako úplne malinké a ty tu spomínaš že potrebuješ fusak na 8 mes. bábo, ale toto moje (kuk album ak chceš) je aj do šporťáku a v tom už sedia väčšie deti 🙂

lalia21
3. nov 2010

@novan penučký fusak -na nom je tiež písane že fusak hug-ja som chcela tiež hug-či to všetky sa volaju hug? 😅 viem že maju viac druhov na concord-len oni ani jeden nemali na predajni-a ja som si to praveže chcela obhmatať a pozrieť aky je velky....no nam sa drobček narodí koncom marca-to fusak zrejme už nevyužijem-neviem či bude ešte taka zima...no a rátam že do športoveho pôjdeme niekedy v septembri-oktobri-a na zimu už fusak v šporťaku potrebovať budem určite...chcela som u nich kupiť aj lodger fusak neskôr-(ked sa nam drobček konečne na monitore ukaže) a pre dievčatko by som kupila ten ružovy a pre chlapca ešte neviem...ale chcela som aj concordacky fusak-ale po pristupe toho predavača v tej predajni nekupim ani len vlhčene obrusky 😠 😠 a to ešte do manžela hustil že ako sa u nich oplatí concord fusion-že maju akciu....tak povedali sme mu aky mame kočík a aky chceme fusak a on začal rečniť o inom kočiku...totalna drzosť 😠 manžel mu hned povedal že jemu sa páči ten čo mame doma a nie fusion 😀 😀 a tak sme odtial odišli...vôbec som nepochopila pristup toho predavača-ved mohli zarobiť viac a on mi aj tak stale omielal ine fusaky 😠 ešte že mužik mu nesadol na lep a pochopil že je niaky divny 😀 😀 a upokojilo ma aj to že na tej predajni mali aj brio go-to je kočík ktory som chcela alebo neo-a ked si ho manžel pozrel riadne-skonštatoval že na nete sa mu pozdaval ale že ked ho teraz vidí-kupiť by mi ho nedovolil 😀 že jemu padlo do oka neo-tak som rada-lebo sem tam som rozmyšlala či som nemala ešte porozmyšlať nad briom-ale muž to za mna vyriešil 😀
ach a ešte riešim tašku na kočík 😅 papabag som si obhmatala v BA aj mi ju pripli na ich neo ale zdala sa mi zbytočne velka ☹ skôr tak že ked by som toho potrebovala pobaliť viac-cena mi nevadila-len keby ju mali aj v menšom prevedení ☹ ešte mali mamabag-tu ked pripli-tak sa mi to pozdavalo viac-ale zakon schvalnosti-nemali čiernu 😠 tak neviem-concord ma len dva druhy...a z tych univerzalnych sa mi nepači zatial nič.. 😒

lalia21
3. nov 2010

Su ešte ine fusaky pre concord do kočíka?

novan
3. nov 2010

@lalia21 No myslím (na obrázku vyzerá trochu ináč - krajšie o čosi by som povedala), že ten škaredý neforemný je ten napravo, čo mi ukazovali na predajni, ten je original do nea, mne sa ten nepáčil a druhý jenaľavo je do fiuson-u, ten mám doma. A neviem či existuje ešte nejaký concordácky, jedine potom fusak do vajíčka, ten mám tiež ale do vaničky alebo hlbokej časti fakt neviem. Podľa mňa nie je už iný typ. Ved aj kočíky sú dva typy: fiuson a neo a fusaky taktiež: jeden do fiuson-u a druhý do neo.
Taška je zas jedna veľká (ináč tiež mi príde nejaká divná na kočíku a bud som blbá ale ja ju neviem nijak zavesiť na šporťák, nejak mi tam nesedí, budem to musieť ešte preštudovať) a jedna taká malinká.
My sme tieto veci (fusak, tašky) aj so slnečníkom kupovali v PRE DETI v BA a okrem fusaku mali všetko na predajni, jedine fusak nám museli objednať, lebo ich vraj mávajú vždy málo a razdva sa im minú.

lalia21
3. nov 2010

@novan no presne-mne sa páči ten nalavo a aj ten som chcela 😉 len som nevedela že oni to takto maju rozdelene na fusion a neo..boli sme v BA v brendone-tam nemali na predajni nič 😒 všetko len objednať-ani len tašky na concord nemali...potom sme šli do pre deti-tam mali tu tašku papabag čiernu a mamabag farebne...a fusak nemali tiež...no a nakoniec ked sme šli už domov-tak v TT ma odradil ten predavač a pritom na nete toho maju tooolko a na predajni takmer nič a aj to ma ešte odradzal 😠 no tak ty maš potom ten čierny fusak čo som chcela ja..-a mysliš že do šporťaku bude dobry? 😕 hladam na nete niaku peknu tašku-ale to sa takto z obrazku neda vybrať 😒 napr.ta papabag sa mi pačila na obrazku ale naživo na tom kočiku ee 😒

novan
3. nov 2010

@lalia21 No neviem to ešte odskúšať, nemám na kom, hihi ale tento fusak čo mám ja (fiuson-oví) je aj do šporťáku mi bolo povedané. A originál vraj je do fiuson-u ale aj to mi predavačky vysvetlili tak, že sa hodí aj do nea lebo však tieto dva kočíky majú rovnaké vaničky (čo je aj pravda) a vraj sa hodí aj do oboch šporťákov. Toto mi povedali v PRE DETI ale skús sa spýtať pre zmenu v inej predajni či ti povedia to isté, ale podľa mňa áno. Lebo ani na nete som nenašla ešte nejaký další druh fusaku čo by bol priamo iba do šporťáku.
Ale ja zas teraz riešim tašku, si mi dala chrobáka do hlavy. Ja mám jednu takú veľkú (to bude asi tá PAPABAG) a jednu takú mini tašku a teraz neviem aká je tá MAMABAG taška, žeby to bola tá mini taštička? Ale iný druh mi ani neukazovali predavačky tak teraz neviem :(. Nevieš sem nahodiť fotku aj jednej aj druhej aby som videla rozdiel? ak ťa teda môžem poprosiť 🙂

lalia21
3. nov 2010

@novan ok idem pohladať tu mamabag 😉 hned ju sem hodím

lalia21
3. nov 2010

@novan tak tu je tá mamabag-je o niečo menšia než papabag-viac sa mi pozdavala ked ju tam pripla uplne o ručku že to nevyselo ale stale to neni to prave orechove čo si ja predstavujem 😅 a ked pripla tu papabag-ta sa mi tam zdala velka a zavadzala mi tam 😒
ja budem mať zo začiatku drobca v šporťaku otočeneho oproti sebe aby sme na seba videli a pri tej taške papabag-to nevyzeralo pekne a aj zavadzalo...tak ja neviem aku nakoniec kupim-chcem niaku čiernu šikovnu.... 😅

lalia21
3. nov 2010

tak ja som rozhodnuta pre ten fusionoví fusak-len sa mi musi podariť ho niekde vidieť naživo-a hlavne nie v tej predajni v TT 😠 tam už ani špičkou nevkročím 😀

lalia21
3. nov 2010

@novan a aby som nezabudla-táto mamabag stala v predeti tušim 24eur-len nemali v čiernom a nebola som si ista či ju chcem...ale zasa papabag sa mi zdala kvalitnejšia-len ta velkosť...

lalia21
3. nov 2010

@novan a zabudla som ti nahodiť ešte tašku papabag-tak tu je

novan
3. nov 2010

@lalia21 no tak ja mám tu PAPABAG tašku a som ja ale blbá, ved tá malinká k nej čo som písala, že k nej mám ešte takú mini taštičku tak ako pozerám na obrázku tá sa pripne na bok tejto veľkej papabag tašky 😝 a ja že tá je taká iba tak zvlášť. Ani som doteraz nepozerala na nete fotky jak to vlastne má byť až teraz, ale i tak mi tá papabag bez pripnutia tej malej ešte pripadá krajšia ako ked je na nej aj ta malá, to už je potom veľmi veľká a mohutná tá taška. Bez tej malej to je lepšie, aspoň mne sa tak viac páči. A tú mamabag čo píšeš som ja ani nevidela doteraz a sa čudujem že mi ju neukázali ani v predajni nikde 😠 budem ju musieť niekde pohľadať na nete. Ináč ešte sa ťa spýtam: nevieš, pumpička na kolesá sa kupuje tiež zvlásť? lebo ja som ku kočíku žiadnu nedostala.

lalia21
3. nov 2010

@novan ak si nedostala-tak potom sa kupuje zvlašť-ale ked maš nafukovacie kolesa-tak k tomu zvyknu tu pumpičku davať aspon čo som si všimla...asi ako ktora predajna....v pre deti som si všimla že mali ale to bol cely set-dve nafukovacie kolesa a pumpička a stalo to tušim 70eur...ale snad predavaju aj zvlašť len pumpičku...skus pohladať na nete alebo v niakej predajni ti to určite objednaju 😉
no hej ta malička na tej papabag sa da pripnuť a odopnuť-ale tiež sa mi to stale zda velke..snad najdem taku čo mi bude vyhovovať-prinajhoršom kupim mamabag čiernu...uvidime-ešte mam čas aby som našla taku aka mi tam bude pasovať 😀 😅

z.u.z.k.a.
3. nov 2010

kocky ja mam v neo tento fusak a som velmi spokojna, sedi tam fakt super a je aj velmi teplucky a dostatocne velky 😉

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

novan
4. nov 2010

@z.u.z.k.a. Ten je tiež pekný ale ja už fusak neriešim lebo už jeden mám a radšej sa ani nebudem obzerať po dalšom lebo by som neodolala a mužík by nebol veľmi nadšený 😅 Ináč mne v predajni predavačky veľmi chválili (dokonca viac ako originál fusak čo ide do concordov) ten Lodger Bunker či jak sa presne volá. Ten bol z nejakej hrubej látky a tiež nevyzeral zle, len ten si ja viem predstaviť viac do športovej časti ako do vaničky. Do športovej možno dokúpime 😉

dendy1
5. nov 2010

Na EnikiBeniki majú tento, tiež dobrý.
Fusak JOOLZ New Day 2010

marion
23. mar 2011

Ahojte maminky. Dnes sme boli 2x v sportaku. A som trosku nespokojna. ☹ Nejak je mala v nom stratena, nespokojna. Trosku som vahala pri kupe, kedze sa neda chrbatik polohovat. Lebo dieta vlastne stale sedi. Aka je vasa skusenost. Casom si mala zvykne? 😉

Dakujem.

pepsyna
24. mar 2011

@marion aj moja bola nespokojna, no hlavne koli tomu obleceniu zimnemu.teraz pocas tych teplejsich dni bola ovela menej oblecena a ovela viac spokojna-mala viac priestoru, mohla sa volnejsie hybat.inak je ta sedacka dobra hlavne v tom, ze dietatko sa nesmyka dole.aj ked pravdupovediac neviem ci sa tam zmestime nabuduci rok v zime 😒 dovtedy asi kupime nieco ine-golgacik napriklad

marion
25. mar 2011

@pepsyna dakujem. Moze to byt tym oblecenim. A neboj sa buducu zimu budu krpci v kombineze a potom uz bude stacit len ten nanoznik. Aj tak budu chciet behat a stale ich vyberat z fusaku by bola drina. 🙂

daikas
31. mar 2011

@marion ja som akurat sportak zacala pouzivat, mala je v obleceni a pod dekou spokojna, ale zda sa mi, ze ma tie nozicky strasne hore, ked sme v polohe 3, mozno je to tym, ze je este malicka, ma len 5 mesiacov a este aj v tej vnutornej vlozke mam pocit, ze jej jej kocik trosku vacsi zatial, popruhy volnejsie...no hlavne ze sa mi tam nenudi, ako uz v hlbokej vanicke🙂

marion
31. mar 2011

@daikas dakujem. Nasa ma uz 6,5 mesiaca a cez den ju davam este spinkat do vanicky, pretoze v tej sportovej je to podla mna nie velmi pohodlne. ☹ Ale kedi deme von tak uz v sportiaku lebo ak sa nahodou zobudi tak by robila zlobu vo vanicke. 😉 Ale je to pravda este su stratene v tom sportovom. Zachvilu vsak dorastu. 😀

juju
31. mar 2011

caute kocky, ja som zacala pouzivat sportak akurat pred zimou s fusakom, pod ktory som dala deku do tej vyplne a by maly nesedel a tak som mu urobila polohu v krasnom lahu. teraz mu to nevadi ze sedi a chrape v nom jedna radost. ja som velmi banovala ze som nekupila fusion ale teraz ako svieti slniecko a fuka vietor a nie je v kombineze chraneny ako v zime, tak nedam dopustit na NEO a vlastnost ze ma 2 smery sedenia

marion
7. apr 2011

Ahojte maminky. Mame doma concord neo ale 2008, tmavomodry. Pouzivame sportak, je celkom v pohode ale strecha ma strasne hneva. Vobec nie je napnuta a ked je mala zaklonena tak sa sklapa sama. 😠 😠 😠 Ked sa posuva tak trosku cvaka, pocut to. A ta poloha uplne natiahnuta vobec necvakne. 😒 Jedna maminka tu predava striesku, myslite ze by mohla pasovat? Ked ja neviem. 😒 😒

Dakujem za radu.

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/d83n/pre...

avanka
11. apr 2011

@marion podla mna pasovat nebude, lebo ty mas 2008 a ta strecha je kolekcia 2010

a fotka mojho skoro 3 rocneho syna v sportaku pre tie, ktore tvrdia, ze sa do neho neda 1 rocne dieta