Ako ušiť podložku do športového kočíka?

denisocka
29. apr 2009

chcela by som ušiť podložku do Jane Nomada,niečo na štýl Casualplay , len neviem kde hladať strih . Ma niekto skusenost?alebo nejaky odkaz na niekoho,kto to za rozumnu cenu ušije?

denisocka
autor
5. máj 2009

sorrelia 😀 sorry za skomolenie

sorrelia
5. máj 2009

Jééé to je super rýchlosť 🙂 😉
Ja som posielala správu cez mimibazar, tak dúfam, že dostanem čoskoro odpoveď 🙂

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilly
5. máj 2009

dosa, no som zvedava 🙂 ja som konecne vybrala farby, mame svetlobezovy golfac moon z limitovanej edicie, dufam, ze to bude pasovat a budem spokojna:
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1397...
a z druhej strany:
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1470...

chcem vlozku a potah na madlo.. zatial mi teta neodpisala, no uz teraz sa tesim 😵 no vyber latok bol tazsi ako porod 😀

lilly
5. máj 2009

standu, pozeram, ze som nakoniec vybrala asi tie iste latky ako ty 😀 ked ten pruzok, co som vybrala ja je ten isty, ale asi ano.. 🙂 ty si ako platila?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilly
5. máj 2009

ta zverina sa pacila aj mne, ale teraz tam pisala, ze ju uz nema.. asi si uchmatla posledny kus latky 😀
ty si to vlastne poslala ako poistenu zasielku, nie? Dala si tam sumu 33 eur, alebo taku, aka bola v obalke?
tiez si pekne farby vybrala 🙂 ja som ich vyberala vcera cely vecer az do polnoci a dnes rano do nejakej desiatej.. no ufff proste 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilly
5. máj 2009

no to vies, ze to hovorit nebudem 😉 a aj keby som ho dala poistovat, tak by to bolo asi divne, ze taky tenky list chcem poistovat na nejaku sumu.. ale ked mas take mudre rozumy od sestry, tak to urobim aj ja tak 🙂

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorrelia
5. máj 2009

Dievčatá, tak ja som posielala včera správu tej pani, ešte sa neozvala - hádam sa ozve 🙂

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorrelia
5. máj 2009

dosa
ďakujem za info, nevšimla som si... 🙂
Hm, no hádam bude v poriadku tá pani. Aj ja som teraz chorá 😖, nie je to nič moc. Veď aj tak kočík budeme kupovať začiatkom nového mesiaca, a do vtedy bude možno nánožník a podložka doma 😅

vladkaz1
5. máj 2009

No tu sa to rozbehlo len kukam , tak stymi peniazmi ste mi dali dobry rozum 😀 , asopn budem vediet , ked mama neusije ze ako to poslat , no tie latky by mala dolozit lebo nic moc na moj vkus ,ale ta kvetinkova je bohovska ale ja nechcem kvetinky no mozno si to este zomyslim do vtedy 😀

denisocka
autor
5. máj 2009

sorrelia - ale ty si písala ktorej?oni maju od inej pani ako ja

sorrelia
5. máj 2009

Aha. No ja som písala pani z Čiech na MMB, o inej neviem 😕

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorrelia
5. máj 2009

No tak ja som pisala pani Martine 🙂 😉 o pani Marine som nevedela 😕

denisocka
autor
5. máj 2009

😀 vidiš,ja jedina mam od tej MARINY, zvyšne baby maju od maťky

bezaz
5. máj 2009

baby neviete, ony by usili aj sedak do drevenej stolicky? 😅

lilly
5. máj 2009

bez, ja myslim, ze ano, videla som tam u nej taky obrazok.. len ci budes chciet taku stolicku, alebo inu.. urcite by to ta pani vedela, len musi vediet tvar a spravne rozmery..

vladkaz1
5. máj 2009

😕 oni su 2? no teda a ktora sije lepsie? alebo ako sa rozhodnem? dajte link aj na tu druhu!!!
Sije aj na stolicky ma to v albume!!! 😉

standu
5. máj 2009

denisocka davala link na marinu, dosa aj ja na matrinu....kuk vyssie vladka

vladkaz1
5. máj 2009

oki sorac som si nevsimla, 😉 didki Standu idem mrknut mozno ma ta druha pani krajsie latky lebo od mami sa toho asi nedockam ☹

vladkaz1
5. máj 2009

no asi nema ,aj ked u tej pervej sa mi paci len ten kvetinovy kocik aj s nanoznikom a ten zlty ,nie kocik ale vlozky a doplnky 😀

katyl
9. máj 2009

tak, aj ja som si uz objednala podlozku do kociku, velice sa na nu tesim, na buduci tyzden bude uz u mna 🙂
tak si ju hned supnem do albumceku, som zvedava ako sa vam bude pacit 😉 A hlavne co na nu povie drobec 😀

vladkaz1
9. máj 2009

Katyl hod potom inspiraciu som zvedava, ja teraz riesim ci kupit ,alebo nie mala nechce byt v kociku , mame novu karu a chce len peso ,tak neviem ci to nebude zbytocne a kocik ci nepojde do pivnice ☹

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkagu
10. máj 2009

BAby tak ta´pani z čekého MMB je superna, aj ja mam od nej už skoro pol roka veci a su kvalitne a superne ušite, fakt klobuk dole, mam vložku do kočíka, taku taštičku na ručku a mala som aj nanožník a ten bol premakany, lepší než ten emitexový
kuk do albumu 🙂

vladkaz1
10. máj 2009

Dosa no ved odlozim, 😀 ale som s toho na nervy, lebo peso sa nikam nedostanem no neviem ako to poriesim... 😒
V x landeri mohla byt aj cely den, vanicku mam uz predanu ,ale rozmyslam ze karu asi este vyuzijeme, neviem sama neviem sa rozhodnut, s tohoto Moonu som sklamana ide sa s tym dobre ale kvalita 0 bodov. 😖
Zuzkagu peknucke veci 😵