Ako ušiť podložku do športového kočíka?

denisocka
29. apr 2009

chcela by som ušiť podložku do Jane Nomada,niečo na štýl Casualplay , len neviem kde hladať strih . Ma niekto skusenost?alebo nejaky odkaz na niekoho,kto to za rozumnu cenu ušije?

lusiela1
14. aug 2013

@sendym ahoj,našla si niekoho na sashe aj tu sa tým zaoberám 🙂

maru1453
25. sep 2013

@2danculik ahoj na aky kociar si sila?ja sa chystan na casualplay S6 komlet potah,nanoznik strieska len est eneviem ako vymyslim striesku ked je prinitovana ako si to riesila?

2danculik
25. sep 2013

ahoj, ja som sila na starší dema kočík, tiež bola primontovaná strieška, ale to nie je problem, odšrobovala som to, dierky som nerobila, lebo su to samovrtné šroby a tie si urobili dierky sami 🙂 A este som ju rozparala a vytiahla z nej tie umelé kostice, urobila tunel na novom potahu a všila to napevno.

anndreina
29. máj 2016

Dobrý den neviete kto šije podložky do kočika?

emika_sk
31. máj 2016

@anndreina Ahojte, ja sijem podložky a aj iné veci. Pozrite si moju stránku www.emika.sk 😉

janulka_petkulko
15. jún 2016

@lucia.kl prosím Vás, môžete mi poslať link na tú ikeácku deku? neviem to tam nikde nájsť, ďakujem 🙂 stačí to ako výplň do podložky? bábo sa v tom nepotí? chcem to hlavne na leto, ďakujem ešte raz

kika666kika
22. okt 2023

Dobrý deň 🙂
Prosím poraďte mi ako mám ušiť na podložke otvory na pásy?
Som úplný začiatočník, dostala som šijací stroj a potrebovala by som ušiť otvor na pás pár cm ďalej od pôvodného.
Netuším ako 🙈