Ako ušiť podložku do športového kočíka?

denisocka
29. apr 2009

chcela by som ušiť podložku do Jane Nomada,niečo na štýl Casualplay , len neviem kde hladať strih . Ma niekto skusenost?alebo nejaky odkaz na niekoho,kto to za rozumnu cenu ušije?

standu
3. máj 2009

bezaz hore som dala link aku budem mat, kocik mame cierno zlty 😝 hcele som to ozivit je mi uuuplne fuk, ci to bude ladit

bezaz
4. máj 2009

sisa aj muzovi to poradila nejaka babenka v banke len nahodou, sak banky pekne na nas zarabaju na tychto poplatkoch, tak preco by ti mali vraviet, ze to ide aj bez poplatku.. musim to pozriet, ci som vtedy neplatila nejakych par centov poplatok, ale zda sa mi, ze to bolo uplne zadara a baba tiez nic neplatila za prijatie platby
standu mate cierny, k tomu doladis hocico 😉

sorrelia
4. máj 2009

Dievčatá, viete mi prosím poradiť, ako sa dá uskutočniť takáto platba ? Ja som také trdlo 😅 veľmi tomu nerozumiem. ĎAkujem

vladkaz1
4. máj 2009

Ja neviem poradit , 😕
ale chcem vam iba povedat ,uz som to pisala aj babam do inej temi ,mama ma krajcirstvo , vcera som jej ukazovala ci mi take spravi , povedala ze ta pani co to sije dava super ceny ked je to aj z latkami ,pretoze 100 perc. bavlna je fakt draha .
Neviem ako sa pohybuju ceny v cechach , ale ze tu je to fakt drahe , takze za usitie si prihodi nejakych 80 korun baby to sa fakt oplatí...... ale to postovne alebo ten prevod sa mi zda fakt drahy...... no nic dufam ze sa dockam, kym mi to mama usije, ja by som chcela ties zltu a z druhej strany nejaku kriklavo cervenu alebo take nieco.
mama mi este poradila ze je lepsie na tu vlozku, okolo celých krajov dat sikmý pruzok ,aby to neodstavalo a vzhladovo to bude krajsie, preto ked to budem pouzivat ako 2 farebnu z kazdej strany... 😀 😉

denisocka
autor
4. máj 2009

baby,už je doma-to bola rýchlost !!!!večer dam foto

vladkaz1
4. máj 2009

Deniska no to som zvedava ....... 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
4. máj 2009

no to je teda 400???? nech idu do r..... neni to nejako vela? toska prehnane nie???? 😅 Aj ja som zvedava ci si spokojna?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
autor
4. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tu to máte narýchlo

vyšla ma presne 10€ - a za tu cenu som spokojna ... ta tmava celkom sadla,ta svetlo modra je kus z cesty,ale aspon prežiary ten kočík,aj tak je už teraz zablatena,tak wo co go? 😀

ja som spokojna.... keby som mala čierny kočík,tak by som vzala taku pásikavu,od tej druhej pani,ale do mojho je táto už luxus

standu
4. máj 2009

ved to tu bolo, ze totak jlen v eurozone..
tak ja som dnes poslala v obalke, pre istotu doporucene

bezaz
4. máj 2009

tak baby, uz ste ma natoto, ze som si dala tu robotu a pozrela, co ma ten regulovany prevod stal.. takze platba bola 7,18 a poplatok za regulovanu platbu 0,13 teda 3,92sk.. takze stale lepsie ako 400korun poplatok
dosa sak som pisala, ze bud sa v banke tvaria, ze o tom nevedia, alebo naozaj o tom nevedia, ale kazda banka ma povinnost v ramci EHP povolit platbu bez poplatov.. resp za minimalny poplatok
inak ta platba sa da urobit len v eurach, ale sak si pozriete aktualny kurz na ceske koruny a prepocitate, tych par korun navyse, co to bude stat, stale lacnejsie ako normalny prevod
denis velmi pekna podlozka 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pimpa
4. máj 2009

no ked sa mozem vyjadrit, tak nechapem, naco šiť podlozku, nebola sucastou kocika? myslela som ze jane kociky, ked su take drahe, tak aspon v tej cene nieco aj je co stoji za to 🙄
Ja mam teda kocik Steggi, co je klasicky slovensky vyrobca a podlozka bola uz v cene a je vo velmi kvalitnom prevedeni, lahko sa aj vybera 🙂

given
4. máj 2009

Vola sa to SEPA platba a da sa platit len v EUR. Suma do 50,000,- , poplatky musia byt Shared a platba musi obsahovat IBAN a BIC kod (SWIFT). Vtedy to banka zrealizuje za cenu rovnajucu sa domacej platbe, cize nejake 3-6 korun za uctovnu polozku. Ta pani ma predpokladam ucet v CZK, a tak jej pride EUR platba na CZK ucet, co vsak jej banka prepocita aktualnym kurzom toho daneho dna, co vsak ani srnka netusi aky bude... 😖

denisocka
autor
4. máj 2009

pimpa-no nema , vidiš 🙂 musela som si dať ušiť...možno nabuduce kupim steggi 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
4. máj 2009

ani moj nema podlozku. a co? dala som si usit kraaaasnu, tak sa kocik stane aspon troska originalnym kuskom 🙂 aj ked taky kocik ako nas beha po meste uz len jeden 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
autor
4. máj 2009

😝 a ešte,podložka nie je kočiku-nevyhnutna, ale ja ju potrebujem kedže maly papa a pošliape mi vždy cely kočík,nebudem ho stale dreť a čuchať s kefu

vladkaz1
4. máj 2009

😀 Standu ja chcem taku ako mas ty 😀 , ani moj podlozku nema , takze ta otazka naco si dat sit podlozku je u mna bezpredmetna 😉 , no ja chcem dat este do tej podlozky vypln malej sa bude sediet pohodlnejsie a spravi to aj ucel aj esfekt na oko takze na to! 😅
A Deniska je krasna !!!!!!!!!
Vobec neni ako si napisala minule ze mladsia sestra ci ako to bolo? Uz neviem ale fakt je pekna 😀 ja este nemam a v dobrom zavidim uz chcem len kym sa moja mama odhodla tak to si radsej kupim u tej pani ,ale moc sa mi farby nepacia , az na tu kvetinkovu a zltu....
Chcela by som aj presit striesku no nebude to penucke? Mam cierny moon a taka kriklavo zlta juuj len snivam... 😀
Inak tie platby co tu pisete no ja som stoho blbec vobec nechapem 😅 😕

denisocka
autor
4. máj 2009

chudobna sestra

a aku vypln tam chceš dať, ved tam je .... či čo chceš tam natlačiť perie? 😀

vladkaz1
4. máj 2009

Nie ja mam teraz novy MOON ,tak chcem tam dat suchy zips aby sa vyberala taka pevna podlozka zo sololitu, alebo niecoho podobneho... nie perie 😀
A vobec neni chudobna sestra , je pekna!!! Ja som narocna na veci tak ked to poviem ze je pekna tak fakt je pekna ,ale kazdy ma iny vkus..
Ja uz tak spekulujem nad tym mojim ze ho ani nespoznam 😀
Inak ako sa mozu poslat prachy v obalke ,nebojite sa ze sa to stratí? ale moze sa to tak posielat , no ja sa v tomto vobec nerozumiem tak preto ....jak blbec ze? chichi 😀 zasmejem sa na sebe 😝

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorrelia
4. máj 2009

denisocka

prosím ťa, ako dlho si čakala na ušitie a dodávku podložky ???
Ďakujeeeem 🙂

vladkaz1
4. máj 2009

No ked sa to nestrati tak fanj, 😉

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilly
5. máj 2009

dievcata, ste ma uplne navnadili na taku vlozku do kocika, vcera som do polnoci vyberala vzor a stale som sa nerozhodla.. 😀 a pozerala som aj do sadzobniku slsp a ten regulovany prevod by mal stat cez net 0,13€ a na obchodnom mieste 0,83€.. a este tam pisali toto:

Za osobitne regulovaný prevod sa na účely Sadzobníka považuje cezhraničný prevod do členských krajín Európskeho hospodárskeho priestoru, uskutočnený v mene EUR, v objeme do 50 000 EUR, s platobnou inštrukciou obsahujúcou korektný BIC-SWIFTový kód banky príjemcu, korektný IBAN (Medzinárodné bankové číslo účtu) príjemcu a platobnú podmienku SHA. Krajiny EHP (Európskeho hospodárskeho priestoru): BELGICKO, BULHARSKO, CYPRUS, ČESKO, DÁNSKO, ESTÓNSKO, FÍNSKO, FRANCÚZSKO, GRÉCKO, HOLANDSKO, ÍRSKO, ISLAND, LICHTENŠTAJNSKO, LITVA, LOTYŠSKO, LUXEMBURSKO, MALTA, MAĎARSKO, NEMECKO, NÓRSKO, POĽSKO, PORTUGALSKO, RAKÚSKO, RUMUNSKO, SLOVINSKO, ŠPANIELSKO, ŠVÉDSKO, TALIANSKO a VEĽKÁ BRITÁNIA.

takze by to malo byt v pohode.. 🙂
dosa, daj potom vediet, ci to bolo tak..

joj a moj muz raz chcel zaplatit nejake clenske do jedneho netoveho casopisu v cechach a stalo to 80 Kč, no za prevod sme dali 400Sk zo strany prikazcu, 400 Sk zo strany prijemcu, no platili sme to my a este 100Sk za za internet banking extra.. cize bohovsky sa to oplatilo.. 80 Kč clenske a 900 Sk poplatky.. ma skoro porazilo 😠 😠 🙄 🤐

denisocka
autor
5. máj 2009

sorriela,ked som založila temu,tak som k večeru aj upresnila aku chcem farbu, pani šla na vikend k mamke na SK ,takže doma vystrihla,v piatok na 1.maja to u mamky ušlila,v sobotu poslala a v pondelok mi to prišlo. platila som na jej slovensky učet 10€ a podložku ušila skor,ako som zaplatila,lebo ani ja som nečakala taku rýchlosť