Ako ušiť podložku do športového kočíka?

denisocka
29. apr 2009

chcela by som ušiť podložku do Jane Nomada,niečo na štýl Casualplay , len neviem kde hladať strih . Ma niekto skusenost?alebo nejaky odkaz na niekoho,kto to za rozumnu cenu ušije?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
crysmile
18. máj 2009

dosa, aj ja som skomolena, ale tak hadam mi to dojde 😉

agness02
19. máj 2009

jste mě tady navnadili na takový krásný podložky do kočárku a tak jsem se donutila a ušila jsem si ji taky 🙂 , pěkně nám to oživilo kočárek 😉 , díky za inspiraci 😵
jestli chcete, kuk do albíku

lilly
19. máj 2009

mne dosla podlozka vcera, je super, mam fotky v albume
je povodne do moona, no da sa dat aj do druheho kocika Mutsyho, sa tesim 😵

standu
19. máj 2009

lilly, super vkus 😀 😀 😀

lilly
19. máj 2009

vsak... 😀 😀 😀
a to som na to prisla, ze aj ty mas taku, az ked bola moja objednana 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
20. máj 2009

dosa je nadherna!!!! super konecne si spokojna 😉

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
20. máj 2009

dosa no super, krasna je... 😵 😵 😵

kristina11
20. máj 2009

Ahoj
dosa ta podlozka je super 🙂 , chcem sa opytat, ci si tej pani povedala len aky mas typ kocika, ci treba aj rozmery?
Ja mam tiez Bertini len cierny. Ako to v skutocnosti vyzera ja s tymi bocnicami, si spokojna?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deina
20. máj 2009

Ktora stranka je link na tu pani, co to sije? Krasne su.

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka0122
20. máj 2009

ahojte ako tosijete?ta pani za kolko sije?date mi jej stranku?

kristina11
20. máj 2009

dosa dakujem 🙂

katyl
22. máj 2009

konecne! konecne som prekonala moju lenivost a nafotila moju novu podlozku, stiahla fotka do compu a hodila sem.... 😅
tak sa kuknite do albumu, co na nu hovorite???? ja som nadsená a deti tiez 😀

katyl
22. máj 2009

jak madar: stiahla fotka do compu ....malo to byt fotku 😀

lilly
22. máj 2009

jej katyl, krasne to tam vyzera, dobre si vybrala 🙂

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katyl
23. máj 2009

😎 dakujem za pochvaly
dosa aj ty mas peknu, ja som tam vlastne pozerala nieco co by sa mi hodilo k cerveno sedemu kociku.
no a mne sa viac paci ta biela s tymi ciernymi zvieratkami a dcere zasa ta cervena....hadajte ktoru stranu musim nosit???? 😠 😀 😀 😀

katyl
23. máj 2009

zabudla som dodat , ze Filipkovi je to uuuuplne jedno 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
autor
9. jún 2009

tak marina je vraj teraz uplne vyťažena šitim,a čo ta druha pani....

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
quika
9. jún 2009

ja som sila, taku uplne jednoduchu, len obdlznik z 2 vrstiev latky aby sa mi nespinil priamo kocik, s par popruhmi nech sa to nesmyka. to bolo lahke, iba rovne sitie a potom diery na popruhy od kocika, ale to tiez nie je tazke. myslim ze kazdy kto vie navliect nit do stroja by to zvladol. mam jednu stranu zimnu - flanelovu, a druhu letnu - lanovu co super chladi. a este som si spravila z rovnakej latky aj kryt na prisvitne casti striesky, tak to mam zladene 🙂 jasne ze to nevyzera tak super ako tie co tu davate linky, myslim ze tie maju aj nejaku vypln - aspon tak vyzeraju. ale funguje a stalo to par korun (ak vobec, pouzila som zbytky latok) a hotovo za pol hodku 😵

denisocka
autor
10. jún 2009

no ja chcem niečo podotkuť,

moja pani Marina,zhana teraz skusenosti mamičiek s podložkou a ponuka dvojity vatelin alebo bolitan,tak baby berte !!!! ja som "mierne" sklamana z podložky,nema učel žiadny,iba že občas zachyti nejaku špinu,inač sa zosuva,hužve,maly sa na tom šmýka z kočika ..a ked ho vyberam z kočika,tak sa zošuchne do jednej kopky

mate aj vy tak,čo mate od tej druhej pani?či ja mam chybu,že mam velky kočik?

proste,k podložke Casualplay to ma na kilometre čo sa "pevnosti"tyka

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
10. jún 2009

moja podlozka sedi ako .it na serbli 😉

zuzkagu
10. jún 2009

aj moja sedi uplne perfektne, odkila mate,ja mam od pani čo ma prezývku mama a dva čerti 🙂, ta je dokonala, idem si doobjednať