Akú farbu poťahu na kočiar Peg perego?

mata77
25. jún 2009

Ahojte maminy. Chystáme sa kúpiť golfáč peg perego pliko a nevieme si vybrať tu najvhodnejšiu farbu. V kolekcii 2009 su kombinacie s bielou farbou čo ma dosť odradza pri našom neposednom drobcovi. Nemate skusenosť s farbou moka? Nie je priliš smutná táto farba a nie je tam piliš veľa čiernej? Neviete porovnať kvalitu poťahov oproti kolekcii 2008?
Vďaka

pikusa
25. jún 2009

Ahojík...
barvu moka má u nás ve městě jedna maminka a mě se moc líbí....
ale aby jsme neměli stejný kočárek,hluboký mám šedý a sporták pak červeno černo bílí...sice GT3,ale sedajda je stejná,jen jiný podvozek.
A ještě...šedý sporták tady taky jezdí a taky vypadá moc hezky.
A moka určo není smutná,mě tak nepřijde.

pikusa
25. jún 2009

A ještě..jedna paní na mimibazaru šije do kočárků krásný ložky,tak to můžeš takovou barevnou vložkou oživit a je to 🙂

zuzi26
25. jún 2009

moka je podla mna najkrajsia farba - elegantna a neutralna..my mame A3 🙂 hodi sa k tomu vsetko..mne sa nepacia tie nove kombinacie s tou bielou - uprimne je to fakt neprakticke, my mame na tomto A3 vrch biely a stale to handrickou umyvam - uz len ked to skladas do auto sa to vzdy suchne o kolieksa a mozem cistit znovu ☹ z tej novej kolekcie sa ma na pliko paci aj ta tmavomodra.

katyl
25. jún 2009

ja mam corallo z 2009 a je to v pohode, myslim ta biela po bokoch, tiez som spociatku vahala, ale nemame s tym problem. Mam aj extra vlozku do kociku a som spokojna 😉

zuzi26
25. jún 2009

ja som si objednala tiez tu vlozku na ceskom mmbazare, katyl pozeram rovnaku ako ty s tymi ciernobielymi zvieratkami z oboch stran 🙂 s tou bielou neviem, my mame totiz aj okraj striesky biely a ten je naozaj stale spinavy. Ale uz menime kocik, zajtra nam pride bumbleride indie v ciernej farbe, tak podlozka poputuje tam 🙂

mata77
autor
25. jún 2009

Vdaka za vsetky nazory a napady 🙂 , asi objedname predsa tu moka farbu a urcite porozmyslam aj nad vlozkou do kocika 🙂