Akú klokanku by ste odporučili?

maca5
11. jan 2008

Kocky, mam 5 mesacne dievcatko a premyslam o kupeni klokanky 🙂 . Ake su Vase skusenosti? Aku konkretnu odporucate? Dakujem za rady 😉

majulino
12. dec 2012

@maca5 ahoj my sme si kupiliod jednej pani ktora ich sije je perfektna vola to zumbuca najdes ju na fb Sikovne ruky bakicova je z BB

lenkabukovinska
12. dec 2012

Ahoj, my mame jednu uzasnu klokanku, malicka sa v nej citila spokojne ale uz neposedi na jednom mieste tak ju chcem predat, nemala by si zaujem?

trixi
27. feb 2014

Dnes vysiel test klokaniek na dtest.cz Odporucam do pozornosti.

babymarket_sk
28. feb 2014

Máloktorý nosič je do 15 kg a obľubujú ho mamičky, samozrejme aj ich detičky 😉

julkat
28. feb 2014

Klokankubysi. urcite neodporucala ziadnu, ale ergonomicky nosic (Manduca, Zumbucca, Kibi, Ergo...)

satanka1
9. sep 2014

@majulino ahoj,našla som túto diskusiu...viem,že dátum je postarší...chcem sa spýtať..bola si spokojná s tou zumbuccou od tej pani z fb? ďakujem

majulino
9. sep 2014

@satanka1 ahoj ano strasne super je. Maleho som v nej nosila az do 2rokov cca 15 kg. Potom som si dokupila novorodenecku vlozku a nosola som v nej aj dceru. Vlastne ju este stale nosim

satanka1
9. sep 2014

@majulino super.,ďakujem 🙂 stále uvažujem či zumbuccu,či šatku

majulino
9. sep 2014

@satanka1 za seba ti odporucam jednoxznscne zumbuccu

aemy
30. sep 2014

ahojte babule prosím vas aky mate nazor na klokanky ? je to dobra vec či nie? ake mate skusenosti s klokankami?

meluela
30. sep 2014

@aemy ahoj, pozeraj ergonomicke nosice (manduca, ergo, bondolino ...) a nie klokanky. klokanky su blbost, dieta v tom neprirodzene visi a nici si chrbticu a klby ... ono sa to neprajavi hned ale ako uboleny styridsiatnik sa ti neskor podakuje 😒

rencici27
27. dec 2014

@satanka1 ahoj kupila si si tu zumbuccu...prosim ta kolko stoji bo mam zaujem len nikde nevidim cenu..Dakujem