Akú klokanku by ste odporučili?

maca5
11. jan 2008

Kocky, mam 5 mesacne dievcatko a premyslam o kupeni klokanky 🙂 . Ake su Vase skusenosti? Aku konkretnu odporucate? Dakujem za rady 😉

shaula
2. máj 2009

Soanpe, výborná volba!!! Beco patří mezi ergonomická nosítka, takže je to přesně to, co tady všechny propagujeme🙂 A prosím všimni si, že na těch stránkách neuvidíš ani jedinou fotku miminka otočeného čelem dopředu... (Jen pro povšimnutí, výrobci ergonomických nosítek dobře vědí, že takhle se nemá nosit.) Jinak na www.nosenideti.cz je diskuze přímo k tomuto nosítku (ono je jich tam více), píšou tam holky, co ho mají, jaké s ním mají zkušenosti: http://www.nosenideti.cz/phpbb/viewtopic.php?t=....

soanpe
2. máj 2009

😉

soanpe
2. máj 2009

jen nevím,proč je to tady tak drahý, 3.400 je ranec a ne pro všechny to je dostupný 😖 😠 😒
Švagrová je ted měsíc v USA a tam to vyjde kolem 30-40$

shaula
2. máj 2009

Juj, tak to je fakt pálka 😠 Tady je to už asi o tom, co se ti líbí, třeba Manduca nebo Ergo se dá pořídit o tisícovku levněji. A ty cenové rozdíly by mě tedy taky zajímaly, krásně na nás prodejci vydělávají 😠 Možná by ti to mohla koupit tam a dovézt / poslat?

soanpe
2. máj 2009

no přemýšlím o tom,že až bude Sofi větší a bude chodit,tak dlouhý výlety ji unaví a ne všude se dá jít s kočárem

soanpe
2. máj 2009

odíraj nás tu úplně hrozně,ale částečně si za to můžeme sami.
spoustu lidí tu krade,což je zažitý z minulýho režimu,kdy se hlásalo heslo:"Kdo nekrade,okrádá rodinu."
A tak když obchodníkovi zmizí denně zboží za 5-10.tis. /což mení problém a nic neobvyklého/ tak někde to dohnat musí.
Já když měla svůj obchod,tak když se to zlodějovi nepodařilo ukrást,tak mi to zboží aspon rozřezal žiletkou 😒 😠

katyl
2. máj 2009

soanpe, to je krasa, uzasne farby a motivy 🙂 🙂

ronie
2. máj 2009

😵 jojo to je to nosítko o kterým sem psala, že sem do něj zamilovaná 😵 fakt nádhera-až na tu cenu 😖

soanpe
2. máj 2009

přemýšlím ,že si ho nechám dovézt.
ne že bych byla nějak povrchní nebo posedlá modou, ale můj názor je takový, že kdyby tyhle designy byly přístupnější jak finančně,tak fyzicky v prodejnách, tak i "vystajlovaný maminky" by do toho šly spíš než do klokanky.
Ne každému se líbí ten "přírodní eco styl" 😉

lucustek
2. máj 2009

no tak ja sa tiez pridavam...ja som si kupila klokanku chicco taku tu klasicku co dostat vsade za 990sk , ale kedze moj maly bol aj je dost hyperaktivny tak som ju pouzivala vzdy max pol hodinu napr kym sme spolu vyvesali na dvore pradlo alebo ked som ho uz nevladala nosit na rukach...a asi ju teraz zas vytiahnem zo skrine pretoze maly ma este len 8kil a tiez sa mi niekedy nechce vsade chodit s kocikom..hlavne do niektorych obchodov ani nevojdem s kociarom co ma dost stve...

ronie
2. máj 2009

naprostý souhlas soanpe, je to fakt škoda, beco je novinka, tak i proto je ještě o litr dražší než ergo, ale zase si myslím, že vystajlovaná maminka má i na to si koupit něco hzekého a přitom zdravého pro miminko 😉

soanpe
2. máj 2009

ronie, jenže některý daj přednost solárku ☹

úplně nesnáším ty maminky,co jsou oháklý jak z modního časopisu a dítě je umatlaný špinavý s nudlí u nosu.Hlavně,že maminka je in 😠
vždyď se dá vyprat i v mejdlu s jelenem a v sekáči jsou super hadříky za pár korun

kili
2. máj 2009

soa, také maminky sú? lebo ja teda myslím, že tie čo sú oháklé majú oháklé aj deti, ako mádny doplnok 😝 🙄
ja teda mám špinavé deti keď ideme z ihriska 😀 a keď boli malí, mali aj nudli v nose, lebo som ich nechcela niekedy zbytočne dráždiť, to bol vždy rev a boj 😝

soanpe
2. máj 2009

jé kili a kolik
by si se divila. 😒 aspon u nás na sidlišti

mamutka
2. máj 2009

no, je tu jedna maminka, ktora skonstatovala, ze spotrebuje 3-4 plienky na babatko denne, tak som si otvorila jej album a kadernicke musi nanosit neskutocne prachy, podla tych melirov, o tom ze zmalovana ako plagat, skoda reci. No ale ved co sa usetri na plienkach, to sa maminke hodi, zejo....taka si ergo nosic asi nekupi 😀

kili
2. máj 2009

no je tiež pravda, že ja si to vôbec nevšímam. a tiež si myslím, že to zrovna nemusí byť niečo zlé, však matka sa môže pekne obliecť, ale obliecť pekne decko, ktoré sa potom hodí do piesku, tak to sa jej už nechce, tak na ihrisko nosia niečo zdedené. nič zlé by som v tom zrovna nevidela 😒

soanpe
2. máj 2009

když jdeš z hřiště,tak se počítá s tím,že se ti dítě zprasí jako čuňátko 😀
ale když se jde na nákup,procházku ...

my zatím rýmu /nádchu/ nepoznaly 😉 ale po koupání,když sofi čistím nosík,tak leží na pračce (provizorní přebalovací pult) zvedne hlevinku,nastaví se,dýchá pusinkou a drží 🙂
asi pochopila,že při sebemenším vzdoru to bude horší a delší trápení 😀

kili
2. máj 2009

no, ale však aj na nákup sa dá ísť z ihriska, ako nebudeš kupovať mlieko, keď ideš na ihrisko, však by sa ti pokazilo, takže aj ja chodím na nákup po ceste z ihriska

soanpe
2. máj 2009

koli,dovolim si ti oponovat.
pokud objevíš dobrý second hand tak za 10-15€ oblečeš 2 děti na písek a nemusí mít ani záplaty a prodřený kolena.
Já i sestra máme pár tipů a upřímně,než věci od Číňana z tržnice, tak raději sekáč. Ale to je věc názoru.
rovna ve čtvrtek jsem Sofi koupila nový spací pytel za 130,-, jen mu chyběla jedna patentka,ale už je našitá 😉
a po 30 dvoje šortky
to tě potom nemrzí,když to ušpiní od pampelišky-púpavy

soanpe
2. máj 2009

Já mám výhodu,že malá je zatím v kočárku 😀 😎

soanpe
2. máj 2009

jdu spát.
přeju všem klidnou noc 🙂

majenka
2. máj 2009

Soanpe: Beco je také úžasné! Ale v době, když jsem kupovala nosítko to byla u nás úplná novinka, zdálo se mi to drahé (dovoz) a mám pocit, že se ještě neprodávalo v ČR...ale manduca se mi líbí přeci jen více 😅 ...hlavně limitované edice
http://www.mamaja.cz/satky-a-nositka/
bohužel jsem kupovala dříve než byly v prodeji, jinak bych měla "Manduca- Lemongras limitovaná edice"-do té jsem prostě zamilovaná, ale máme červenou a už to s ní holt vydržíme 😀

privacy
3. máj 2009

Ahoj holky, pročítám tady vaší včerejší diskusi ohledně typu nosítka, které si vybrat, které je krásné 😉 , apod. Taky jsem přemýšlela, které si zvolit, resp. po veškerém a opakovaném pročítání 😝 všech zkušeností, rad, návodů..., jsem dala přednost tomu krásnému, designovému nosítku Beco Carnival http://www.hracky-vybavicky.cz/34-beco-butterfl... - jsou ale krásná všechna 🙂, mrkněte 🙂 http://www.hracky-vybavicky.cz/34-beco-butterfl... Objednala jsem si ho v tomto e-shopu, byli moc ochotní a rychlí - prostě naprostá spokojenost 😎 A nošení? Úplně jednoduché, pohodlné, dokonce i můj manžel to zvládne bez mé pomoci za pár sekund 😀
Co se týče těch cen, co jste tady diskutovaly, tak to jsem už taky prostudovala před výběrem. V USA nové Beco seženete za 140USD + dost drahé poštovné i jen po USA, viz cena na stránkách výrobce! Takže jak uváděla soanpe, za 30-40USD možná koupíte použité!!! No, a když to tak nějak propočítáte zvýšeným kurzem dolaru, plus poštovné přes moře, plus clo a dph, tak si myslím, že nás tady snad nijak nenatahuj 😉 , aspoň ne tedy u Beca 😀 Mějte se hezky, hodně štěstí při rozhodování 😉

soanpe
3. máj 2009

privacy.
ve státech mám švagrovou a od ní mám jiné informace 😲

soanpe
3. máj 2009

privacy.
ve státech mám švagrovou a od ní mám jiné informace 😲
včera mi to psala přes skype,tak nevím ☹

soanpe
3. máj 2009

i když mně by zachovalé z druhé ruky nevadilo.

shaula
3. máj 2009

Jo jo, když je zachovalé, tak je to OK. My máme taky Ergo z druhé ruky a spokojenost, vypadá jako nové. Teď jsem kupovala ještě druhé pro druhého prcka, jen čekám, až dojde.

soanpe
3. máj 2009

privacy
beru zpět 😅 😕 😕

spojila jsem se se švagr. já jí psala,za kolik se dá sehnat jakékoliv becco a ona mi uvedla tu částku,ale je to tak, jak píšeš za použité. já na novém nelpím
takže tak pro uvedení na pravou míru 😉

jinak o tom,že nás tu natahují,tak zkus vyjet pár km za hranice,at je to německo, rakousko a budeš se divit,jaký ceeny tam jsou 😖

privacy
3. máj 2009

soanpe,
🙂 jasné, jsem ráda, že jste si to se švagrovou vyjasnily 😉 Já jsem právě pátrala, než jsem si nosítko Beco koupila u nás, jestli se mi to nevyplatí koupit v USA - mám tam sestřenici 😉 Už mi kdysi nakoupila oblečky a lehátko na mimi a poslala a vyšlo to i dph a clem o hodně levněji, než u nás. Jen byla strašně dlouhá doba, než mi to sem došlo, válelo se to dlouho na celnici (to byl zrovna dolar za 15 a všichni nakupovali v USA 😠 , takže celníci a pošta nestíhala). A vím, že jen to letecké poštovné stálo přes 50USD. No, takže jsme to spolu prodiskutovaly a já jsem se rozhodla, že ten rozdíl je natolik minimální, že si ho koupím na http://www.hracky-vybavicky.cz/34-beco-butterfl..., protože ho tady mají i stovku levnější než u konkurence a ještě k tomu mají fajn stránky 😀
A co se týče cen po Evropě - no comment 😒 Já ti psala, že to nenatahování cen myslím na Beco, ne na další komodity kolem dětí hlavně 😒

soanpe
3. máj 2009

jj, privacy
my výbavu nakoupily v Německu a i ted tam jezdíme na nákupy-a to myslím i potraviny-hlavně džusy a právě to dětský 😒