Aký fusak pasuje do Jane kočíka okrem pôvodného?

klaudis
21. apr 2009

Dobry den maminy chcem sa spytat vas ktore maju Jane kociky.Ak my viete poradit aky iny fusak pasuje do Jane kocikou ja mam trojkolku.Dakujem

tynushqa
21. apr 2009

ahoj klaudis,
my mame taky obycajny LUX tam ma napisane 😀 a super sedi vo vanicke, myslim ze sa tym nemusis trapit, sadne tam snad kazdy.

klaudis
autor
21. apr 2009

dakujem tynushqa za odpoved pozerala som na jane fusaky ale zdaju sa mi dost drahe a tak hladam nahradny sposob fusaku.Ten lux znacku nepoznam kde sa da zohnat?dakujem

dosa
21. apr 2009

pozri si aj fusaky Eisbarchen - su super. mali sme ho do vanicky, do sportaku aj do golfiek. ked dcera uz chodila a neobsedela v kociku, jednoducho sa rozopol a bola vonku. a dole sa da otvorit ked uz ma starsie dieta cizmcky a mozu mu trcat von... okolo hlavy sa da stiahnut, mensie dieta je tam ako v kukle, je teplucky, v roznych farebnych kombinaciach a su tam samozrejme aj otvory na pasy.

anezena
21. apr 2009

klaudis my mame fusak red castle
http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

je uuuplne uzasny a voobec nie je do 18 mes, poznam viac mamin, kt. ho maju aj do 3 rokov. aj do sanok, no uzaaas 😀 max. spkojnost a my mame biely, kt. je z nejakeho speci matrosu, novinka min. roku 🙂 🙂

klaudis
autor
21. apr 2009

dakujem za prispevky.
anezena akurat som vam pisala na IP aka telepatia. Dcerka ma 9 mes. a 77cm rychlo nam rastie, rozmyslam aj nad takymy co sa da spodna cast odopnut na nozeny.No neviem sa rozhodnut.Tie ceny su nenormalne aj napriek bliziacemu letu sa stale drzia ziadna zlava.

denisab32
22. apr 2009

klaudis,
vrelo odporúčam nemecké fusaky Kaiser, spodná časť sa dá odzipovať, v chrbtovej časti protišmyková vrstva a peknučké farby....a teraz určite vo výbornej cene....