Aký je kočík ABC Design 6TEC resp. Astro?

nellynka
14. júl 2008

Kočky, chcela by som sa Vas opytat na Vase nazory, skusenosti s tymito kociarikmi. Uvazujeme o kupe. Babo sa ma narodit na novy rok, cize zaujimalo by ma ci sa tam vojde v pohode aj s fusakom. A ake mate skusenosti so sportovou castou, ci sa v nej da sklopit chrbatik babatka. A ci kolieska vydrzia na bezne pouzivanie v meste. Bola by som velmi rada, keby ste pisali rozne pozitivne aj negativne skusenosti.

Dakujem.

sofik
14. júl 2008

Ahoj. Ja mám kočík ABC design Astro, je fakt super na ovládanie, manipulícia je jednoduchá. Najvačší problém je že kolieska sa rýchlo opotrebovávajú - myslím gumu. Inak je skvelý. 😉

nellynka
autor
14. júl 2008

A dajú sa kúpit potom nahradné, alebo ako dlho asi vydrzia?

nellynka
autor
14. júl 2008

A ako je to s tou sportovou castou? Da sa tam dat babatko aj na lezato?

sofik
14. júl 2008

2 roky máš záruku na kočík tak by ti ich mali vyreklamovat ale nám vydržali asi pol roka a už sa mi guma olepovala. Ja mám problém v tom že som ho dostala a nemám doklad o kúpe a nemožem to vyreklamovat. A ešte horšie je že ja by som si náhradné kolieska aj kúpila ale v blízkosti nie je žiaden obchod kde tie kočíky predávajú. 😒

nellynka
autor
14. júl 2008

Aha, no tak to je dost zle podla mna? Ja uz fakt neviem na co sa mam zameriavat pri vybere kocika. Zase na druhej strane, vies ked by som ho dala na reklamaciu, tak v com budem vozit babo?

sofik
14. júl 2008

Ale ja mám ešte verziu 2007 a teraz už je v predaju 2008 tak možno sú tam tie kolieska kvalitnejšie. A športová čast je len do pololežata, nedá sa dat úplne do ležata.

kucerka0507
14. okt 2008

baby,
mne v obchode povedali, že kolieska sa dajú bez problémov objednať cca 200,- Sk/ kus

jahodka11
15. okt 2008

nellynka-my sme mali abc rodeo, vanicka uplne super, ale sportova cast sa nedala dat uplne lezat a to je velky problem.....uz by som ho nekupila.....aspon u nas to bol problem, v podstate tam nemozes babo ani prebalit ani nic, ked nelezi.....teraz mame jane a som spokojna 🙂

annabell
21. okt 2008

kocky pripajam sa kupila som kocik 6 tech 08 a teraz som kupila druhy X lander. to sa neda porovnat myslim tu sportovu cast.Ten 6 tech je viac zamerany na hlboku cast ale spotova je nic moc.Hlavne ked tam mala v polosede pokrcena spavala.... ☹

hapika
6. sep 2009

ahojte mi čakame babetko a chcela by som sa opytat aky je kvalitou kočik abc-design 6tec velmi sa mi pači a mala by som on zaujem. da sa kupit aj bez športovej časti? 🙂 😉

janakostialova
18. nov 2010

@nellynka Ahok, mám tento kočiar a teraz ho predávam, nakoľko sme už do vaničky veľký, ale teraz máme 7.mesiacov. ale je super. Sklápanie chcrbátika v športovej časti nei, ono sa to sklápa s celou sedacou časťou. Papa