Aký je kočík Baby active jet?

monikakuric
22. jan 2009

Ahojky
Práve sa rozhodujem, ako nejedna z vás 😉 , pri kúpe kočíka pre naše bábo. Zisťujem, že to vôbec nie je také jednoduché. Kočík jet ma zaujal dizajnovo ale nikde som ho nevidela naživo, takže ak by ste mi mohli niekto pomôcť v rozhodovaní aký je... Budem veľmi rada. Ďalej sa rozhodujem ešte medzi Moon, Haberkorn. Čo myslíte? A potrebovala by som vedieľ, kde sa nachádzajú nejaké fajn predajne v Žiline a okolí. Ďakujem 🙂

kiribaby
21. júl 2011

@kukujka Ahoj, juj to som rada, ze pochvalne reci na neho pocuvam, vcera som si ho totiz objednala 😉 Mozem sa spytat, v akej farbe ho mate? s odlahcenou konstrukciou?

kukujka
21. júl 2011

@kiribaby ano odlahcena konstrukcia farba no tazko popisat farebny gulickovy zeleno-hnedo-tyrkysove a tam kde niesu gulicky tak je hneda farba

kiribaby
21. júl 2011

@kukujka Aha, tak to musi byt pekna farebna kombinacia 🙂 Mas asi Jet Picasso, vsak? Ja som si objednala Jet Neo v zeleno-ciernej, tiez s odlahcenou konstrukciou, joooj uz sa ho neviem dockat! Inak aka je ta prirucna taska? Plne ju vyuzivas, je dost priestranna, alebo si si kupila inu? Objednavala si si aj autosedacku, ako sa v nej malickej paci?

kukujka
21. júl 2011

@kiribaby ja mam aj autosedacku aj s tou som spokojna,taska je dost priestranna urcite do nej zmestis vsetko co potrebujes

kiribaby
21. júl 2011

@kukujka skvele, tak to sa velmi tesim, ze som si ho vybrala 😀 Vdaka za infosky, Liuske prajem vsetko dobre a spokojne uzivanie kocika 😉

elisisse
28. jan 2013

Ahojte maminy, viem že je to už dávno co ste sem pisali ale chcela by som vediet ako ste spokojeni s kocikmi, tiez ma zaujala tato značka len ju nepoznám. Dakujem za odpovede