Aký je kočík Baby active jet?

monikakuric
22. jan 2009

Ahojky
Práve sa rozhodujem, ako nejedna z vás 😉 , pri kúpe kočíka pre naše bábo. Zisťujem, že to vôbec nie je také jednoduché. Kočík jet ma zaujal dizajnovo ale nikde som ho nevidela naživo, takže ak by ste mi mohli niekto pomôcť v rozhodovaní aký je... Budem veľmi rada. Ďalej sa rozhodujem ešte medzi Moon, Haberkorn. Čo myslíte? A potrebovala by som vedieľ, kde sa nachádzajú nejaké fajn predajne v Žiline a okolí. Ďakujem 🙂

monikakuric
autor
24. jan 2009

Haló, máte s ním niekto nejakú skúsenosť? ☹

reruna
4. máj 2009

Ahoj, tento kočárek jsme viděli naživo v brně na výstavě a moc se nám líbil, ale zase jsme se tenkrát ještě na něj nedívali tak podrobně, abych ho mohla doporučit úpllně. Taky by mě zajímalo, estli ho už někdo má třeba doma ajezdí s ním, jaké s ním má zkušenosti. Jinak ho mají na www.anicka.cz, má krásné barvy. Jo, něco si přece pamatuju, ty přdní menší kolečka nejsou nafukovací, což mě trochu odradilo, bojím se, aby to nedrncalo.

astrane
4. máj 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Jsem ho trochu obhlížela pro jednu zdejší uživatelku...tak to jsou mé dojmy.A dnes jjsem hi i v Brně viděla jezdit asi podruhé nebo potřetí....Tak až někoho potkáš,tak se jich můžeš zkusit poptat... 😉 🙂

barbarka
24. aug 2009

ahojte, ja sa tiez zaujimam o tento kociarik ale neviem o nikom kto ho ma? tak ak ho niektora mate dajte vediet ako ste s nim spokojne. vdaka

barbarka
31. aug 2009

naozaj ho nikto ho nema?

kuspitka
26. okt 2009

Ahojte.mozete napisat kto ma tento kocik???

venuska24
26. feb 2010

ahoj monikakuric. Ja mam kocik Babyactive Jet a som s nim velmi spokojna. Maly mi vo vanicke vydrzal skoro 6 mesiacov a sportova cast je tiez dost priestranna. jasne ze ked tam je v zime fusak tak sa to trochu zuzi ale inak je ok. viem ze ho maju v predajniach alltoys co je myslim aj v martine a navise som ho videla uz aj na nafukovacich kolesach co je dalsie plus. Moj maly ma uz 15 mesiacov a nemala som ani jednu reklamaciu tak neviem ci ma niekto aj iny nazor na tento kocik ako ja ale ja som s nim ozaj spokojna 🙂 🙂 🙂

kikazz
9. máj 2010

Ahojte, ja sa tiež zaujímam o Jetko, len je možnost si vybrat kolesá plné, nafukovacie alebo nafukovacie s ložiskami. Všeobecne som počula len názory, ktoré sa rozchádzajú. Niekto radí plné, niekto nafukovacie...bola by som rada, keby ste sa aj vy vyjadrili. Díky 😵

svetkocikov__sk
21. dec 2010

@kikazz doporučujem nafukovacie, ľahšia manipulácia

mamusa1611
9. jan 2011

ahoj, my ho budem kupovat né uplně nový,po 1.dítěti, našla jsem ho na mimibazaru. První dojem z fotek nic moc, ale meli ho fakt levný,tak jsem si řekla proč né.. Už jsem ho i videla, a je fakt nejenže nádherný, ale i celkově si myslim super.. 🙂 aretovací kolečka,dají se zacvaknout, nafukovaci jsou jen ty velke, velký nákupní košík,což ocení každá mamina, polohovatelná opěrka zad na sportáčku, korbička, sport.soup.i autosedačka se dá vozit ve i proti směru jízdy..a co je hlavní je lehoučký! Každá verze má svůj nánožník,5ti bodové bezpečnostní pásy.. Takže myslím,že super moderní kočárek..😉

zivika
3. máj 2011

mam kocik baby active jet a som s nim velmi spokojna a vrelo ho odporucam 🙂 nam sadol uplne, ale ak sa vam ma narodit babatko niekedy na jesen a pocas zimnych mesiacov budete pouzivat vanicku, radsej sa poobzerajte po kocikoch s priestrannejsou vanickou...maly ma teraz 4 mesiace a myslim, ze vanicka bude dobra tak mesiac, max. dva, ale neviem si predstavit, ze by sa mi tam teraz zmestil naobliekany a vo fusaku...nas maly je decembrovy, takze to nastastie vyslo tak akurat...ale inac je kocik po vsetkych stranach super, takisto vajicko a uz sa tesim na sportovu cast 🙂

kiribaby
18. máj 2011

@zivika aj ja ho plánujem kúpiť, môžeš mi poradiť, kde si ho zohnala? Objavila som ho na svetkočíkov.sk, ale zatial nemám skúsenosť s nakupovaním online 😅 Aké kolečká si zvolila? Kúpila si si k nemu aj nejaké príslušenstvo?

zivika
20. máj 2011

@kiribaby ahoj, ja som kupovala v e-kociky.sk, dorucenie prebehlo rychlo a bez problemov, personal je tam ochotny, aj co sa tyka mailovej komunikacie aj telefonicky, keby si mala nejake otazky 🙂 a pozerala som, ze teraz maju akciu, ze ked kupis kocik s autosedackou, dostanes ako darcek slnecnik, alebo fusak 😉 a dokonca aj maju zlavu na babyactive kociky 😉

zivika
20. máj 2011

@kiribaby a este by som ti odporucila, objednat si objednat si odlahcenu konstrukciu, sice priplatis, tusim 30 eur, ale myslim, ze citit rozdiel vo vahe 🙂

kiribaby
22. máj 2011

@zivika Prave pozeram tu stranku, cena je vyhodna a darcek urcite potesi! skvele 🙂 dakujem za radu, nastudovali sme ho a sme pevne rozhodnuti 😀 Nech ti kocik nadalej dobre sluzi a syncek prospieva 😉

zivika
23. máj 2011

@kiribaby dakujem 🙂 ty si este uzivaj tehu a drzim palce, nech je vsetko v poriadku a coskoro sa budete tesit z nadherneho babatenka 😉

misickab3
22. jún 2011

@zivika ahoj, chcela som sa opýtať, či na jet neo treba nejaké adaptéry, keď chcem prekliknúť napr. miesto športovej verzie autosedačku, alebo naopak....lebo viem, že niektoré kočiare sa bez všetkého rýchlo nakliknú a niektoré potrebujú ešte tie adaptéry...kujem

Inak viete niekto, kto je výrobcom toho kočiara? 🙂

zivika
22. jún 2011

@misickab3 ahoj, na vanicku ani na sportak adapter netreba, len sa nakliknu a hotovo, adapter treba jedine na autosedacku, ale ak si ju objednas, davaju adapter automaticky 😉
kociky babyactive sa vyrabaju v polsku... 🙂

misickab3
23. jún 2011

@zivika ďakujem pekne, a inak si teda s kočiarom spokojná? Napríklad - nerozkývala sa konštrukcia používaním? Alebo nemala si problém s kolečkami? To sú asi také najčastejšie veci, čo sa dejú okolo kočíkov 🙂 Veľmi sa mi páči tento model, ale ešte zisťujem o ňom viac, lebo asi nebudem mať ako ho pozrieť naživo. 🙂

zivika
23. jún 2011

@misickab3 ja som spokojna, su sice veci, ktore si viem predstavit aj lepsie, napriklad velkost sportovej casti, alebo pristup k nakupnemu kosiku, ale zase treba uznat, ze cena za tento kocik je dost nizka, takze netreba cakat, ze je to kocikove ferrari 🙂 neviem, ci som to tu uz niekde spominala, ale objednavala som odlahcenu konstrukciu a vsetky kolieska nafukovacie a zatial som nemala nijaky problem ani s konstrukciou, ani s kolesami, vlastne som s nim este problem nemala vobec 🙂

misickab3
24. jún 2011

@zivika tak to je super 🙂 normálne som celkom presvedčená pre tento kočík....bola som totiž presviedčaná na niečo kvalitnejšie (X-lander), ale čo si zisťujem, tak tiež má ten kočík negatíva, takže tak 🙂 tak snáď ma už nič neprekvapí a naša maličká sa bude vyvážať v Neu. 😉 ozaj, ktoré farebné prevedenie máš?(to len tak zo zaujímavosti)

zivika
24. jún 2011

@misickab3 ja mam zeleno cierny...som ozaj spokojna a myslim, ze kocik nemusi byt drahy na to, aby bol kvalitny...bohuzial je to tak, ze vsetko, co ma privlastok tehotenske alebo detske, ma hned cenovu prirazku a je smutne, ze vyrobcovia a obchodnici zarabaju najviac tam, kde by nemuseli...ale co uz...aby som mala ciste svedomie, nebudem tvrdit, ze by som si tento kocik kupila znova, ale nie preto, ze by som nebola spokojna, ale skor preto, ze by som rozmyslala nad tym, ze by som asi nekupovala kombinovany, ale najskor len hlboky a potom sportovy, lebo predsa len, ked si ich kupis zvlast, su priestrannejsie a mozno aj trochu lahsie...v podstate som sa pre babyactive rozhodla preto, ze z kombinovanych kocikov je jeden z najlahsich a kedze byvam na tretom poschodi a vytah nemame, tak som hladala lahky kocik 🙂 no, ale nebudem ta uz pliest, len zopakujem, ze som spokojna 🙂 a nech sa uz rozhodnes pre akykolvek kocik, tak zelam vela spokojnych kilometrov 😉 😀

ajvetka
24. jún 2011

@zivika mna by zaujimalo, ako sa s nim ide po snehu, kedze mam termin v novembri.

zivika
24. jún 2011

@ajvetka ja som rodila na vianoce, takze ho mam vyskusany aj v snehu a bez problemov...ono tie kolieska su fakt dost velke a ked si objednas nafukovacie, ide to uplne v pohodicke nielen po chodniku, ale zvladnes aj nejaky ten mensi teren 🙂 a ked je sneh, je lepsie tie predne kolieska zablokovat 😉

kiribaby
18. júl 2011

@misickab3 @ajvetka Ahojte! uz ste si ten kocik objednali (ak ano, z ktorej webstranky) alebo este zvazujete?
Ja som na 95% rozhodnuta, uz len zvazujem - ci hlinikovu konstrukciu alebo standard (ako ste sa rozhodli vy?), no a kolecka bez vahania urcite nafukovacie 😎

ajvetka
18. júl 2011

@kiribaby Ahoj, ja zatial este zvazujem, ale ak by som brala tento, tak urcite ten odlahceny. Len nasla som dalsi kocik, co sa mi velmi pozdava, tak sa neviem rozhodnut.
http://www.svetkocikov.sk/kociky-mikado/505-mik...
http://www.svetkocikov.sk/kociky-krasnal/499-kr...
http://www.svetkocikov.sk/kociky-dada-paradiso/...

No a ze vyber si....

kiribaby
20. júl 2011

@ajvetka krásne sú všetky, ja som už spravila finálne rozhodnutie - BabyActive Jet s odľahčenou konštrukciou v zelenej farbe, dúfam, že o dva týždne už bude doma 🙂 Veľa šťastia pri rozhodovaní sa 😉

ajvetka
20. júl 2011

A bola si si ho aj osobne kuknut? No potom mi daj vediet, ako sa ti paci nazivo, zaujimal by ma aj priemer prednych kolies.

kiribaby
21. júl 2011

@ajvetka nie, nevidela som ho nazivo, ale preskumala som ho na nete + referencie od ostatnych mamiciek ma presvedcili o dobrej kupe, snad nebudem sklamana 🙂 Kvoli dovolenkam si na zasielku pockam este 2 tyzdne, ale akonahle ho dorucia, pofotim, pomeriam a dam ti vediet 😎

kukujka
21. júl 2011

tento kocik mam a som s nim uple spokojna zatial som nenasla na nom ziadnu chybicku