Aký je kočík Chicco Lite Way?

psyxooo
26. apr 2008

Mate niekto tento kocik? Paci sa mi ze je lahky a zda sa ze aj vhodny na zimu. Lenze som ho este nevidela v obchode len na nete, a to nie je bohvieco, vzdy je lepsie vidiet v skutocnosti.
Mate s nim skusenosti? Aky je?

Alebo mi poradte nejaky podobny, lahky, pekny do 5tisic.

tamichloe
16. jún 2012

@jankar27 ahoj ako si bola spokojna s inglesinou trip?vaham medzi nou a litewayom..dik

monulicka
17. jún 2012

No neviem, mne teda Liteway "drncajici" vobec nepripada.... 😕 ovlada sa hrozne lahko aj jednou rukou, pre mna teda bolo velkym plus ze sa da polohovat uplne do roviny, takze maly sa tam v úripade potreby aj vyspal...

popellka
18. jún 2012

@tamichloe - ahoj, co potřebuješ změřit? jak je to vysoko od země? - 45cm asi

tamichloe
18. jún 2012

@popellka ano dik,aka si vysoka?ze nie je pre vysokych rodicov?

popellka
18. jún 2012

@tamichloe - 163cm, neboj pro vysoký maminky mně přišel Cybex Callisto, Liteway je úplně v pohodě a jak už tady taky někdo zmiňoval, pěkně se ovládá i jednou rukou 😉

reruna
18. jún 2012

@tamichloe já mám 170cm a liteway je v pohodě a můj m má 185 a musí se trochu nahrbit, když ho tlačí, ale nijak moc mu to nevadí

tamichloe
18. jún 2012

@reruna
@popellka ja mam 175,tak teraz neviem,už som bola rozhodnuta pre inýý
@reruna a ty ho ešte maš?a maly sa ti tam mestíí?dakujem

reruna
18. jún 2012

@tamichloe ano, mám ho už 4 roky, nejdřív v něm jezdil starší a teď ten mladší, ale už jen na výlety, jinak už po městě chodíme bez něj, vejde se tam v pohodě, má 15 kg a vejde se tam i ten starší, skoro 5 letý, ale to je houžvička, má 16 kg a vždy tam vezu i nákup, takže kočár vydrží fakt hodně. Já jsem s ním spokojená, až na ten zimní fusak, ten je malý, možná už novější verze to mají vyřešené líp...

dadulkas
4. apr 2013

@gabik76 ahoj mozem sa opytat pises ze mas kocik easy ge lopt,nie je kratka ta lezacia cast a da sa aj strieska predlzit,dakujem

strihalka
5. máj 2013

Ahojky, je tu nekdo kdo by mi vedet odfotit alebo rovnou uz vlozit foto, jak vypada sklopena striska na maximum?jak se z toho da udelat ta clona proti slunicku?dakujem

andelok
19. jún 2013

Baby, ktore mate Liteway, da sa niekde kupit nahradne koleso? To nase je uz uplne vydrate. Kolko to asi stoji? Dakujem!!!

lucica
11. jan 2014

AHojte prosím, kde sa dá vyskúšať tento kočík v obchode? Myslim chicco liteway. Dakujem

snepinka
9. feb 2014

Baby je tento kocik vyslovene len na rovne cesty, chodniky, alebo zvladne aj slabsi teren, myslim napr nejake chodnicky posypane strkom, nieco ako na Drazdiaku v BA (kto pozna).. Alebo kupit radsej ten multiway evo na takyto teren? Len ten sa mi zda byt uz dost vacsi a hladam nieco sikovne, s polohou lezania rovno, co jednoducho zavriem a tresknem do auta..? Pripadne ine tipy? Vopred dakujem.

miskadan
11. feb 2014

@snepinka Ahoj, ja urcite odporucam Multiway, ma sirsie kolieska a lepsie sa s nim chodi po terene. Ja mam starsiu verziu a je to super velky kocik za prijatelnu cenu. Nevadi mu, ani trosku horsi teren...chodim s nim k vode a v pohode to zvlada. Vcera som nasla super obchod na chicco, kde maju teraz akciu -25% na vsetko takze sa da kupit ten golfac aj za super cenu.

dominka11
11. feb 2014

Mala som Multiway a teraz mam Liteway a urcite ho odporucam. Jazdi sa s nim ovela lepsie ako s multi.

malapepka
11. feb 2014

@snepinka mam lite way a moje skusenosti s nim... Je pomerne lahky, vyborne sa sklada a rozklada. Ale do terenu viac nie ako ano. Na dvore este nemame dlazbu, iba kamienky a teda ist tade je des! Musim ist na cuvacku, po zadnych kolesach a predne su v lufte ☹ ak je nejaka nerovnost, napriklad rozdiel vo vyske cesta-chodnik, mam co robit, aby som preniesla vahu a kocik dostala na chodnik... A este jedno minus - prevazuje sa dozadu, ak mam na ruckach napr. Kabelku, nakup a maly vystupi z kocika... Ale popri tomto som s nim spokojna, hlavne kvoli tomu prenasaniu, skladaniu...

jamira
23. aug 2016

Baby co mate novy Chicco Liteway 2 - je v pohode pre dieta do 3 rokov? Zda sa mi nejaky uzky a opierka chrbatika kratka.. Viete niekto porovnat?

luciferkax
13. jún 2021

@jamira nemala si ho pre väčšie dieťa?