Aký je kočík Chicco Lite Way?

psyxooo
26. apr 2008

Mate niekto tento kocik? Paci sa mi ze je lahky a zda sa ze aj vhodny na zimu. Lenze som ho este nevidela v obchode len na nete, a to nie je bohvieco, vzdy je lepsie vidiet v skutocnosti.
Mate s nim skusenosti? Aky je?

Alebo mi poradte nejaky podobny, lahky, pekny do 5tisic.

dadulka19
26. apr 2008

no,vyzerá super 😉 .A Chicco je overená značka.Ak by som ja už golfáč nemala,asi by som brala tento 🙂 ..A neboj kúpiť aj cez net,bez "pozretia na živo".Ja som už 2 kočíky takto kúpila a som spokojná 😉

dadulka19
26. apr 2008

pardon,3 kočíky som kúpila cez net 😉

nitka
26. apr 2008

no u nas v PO ho maju uz ani neviem cenu ale pripada mi taky smiesny s tymi kolieskami
keby si chcela nieco o nom zistit tak mi daj vediet

zuzik.3
26. apr 2008

Mě se líbí a jezdí se s ním pěkně a lehce. Jde dát téměř do lehu, má dobře vyřešené polohování zad. Navíc má zimní fusak, který když rozpneš tak vznikne nánožník a pláštěnku. A je hezky lehoučký.

poupe
26. apr 2008

me se nelibi ty kolecka

zuzkafuny
26. apr 2008

mne sa zas tie kolieska páčia... 😉 🙂

poupe
26. apr 2008

vypadaji strasne hladky,me prijde ze by to klouzalo po nich 😉

jankaholubekova
27. apr 2008

ja mam chicco c4 golfac a som velmi spokojna je taky podobny ale ma vacsie kolecka s tymito by som nechcela chodit v zime su moc male a otocne

psyxooo
autor
28. apr 2008

a vadi na zimu ked su male kolesa? ved v zime uz ani nesnezi a ked tak 2-3x
A nemaju tie internetove obchody nejake sklady, kde by sa to dalo ist osobne pozriet aj osobne kupit?

felixmama
29. apr 2008

Ahoj,
ja mam Chicco CT 0.4 a som s nim maximalne spokojna. Aj ten Lite Way moze byt OK.
Inac, ja som ho myslim videla v predajniach hraciek ALLTOYS - skus sa ist pozriet tam.

jankaholubekova
29. apr 2008

skus sa pozriet na www.dema.sk tamje aj chicco a sklady maju v senici

eps
2. máj 2008

Mám Chicco Liteway asi 14 dní, zatím jsem maximálně spokojená,l íbil se mi oproti Multiway právě s těmi jednoduchými kolečky vepředu. Vyhlídla jsem si ho na netu, ale koupila přímo v prodejně Chicco v Brně. Paní byla ochotná, a říkala, že teď mají jen jednu barvu, že je jich v republice málo (velký zájem) a že jen tak nebudou -třeba kecala, abych vzala ten oranžový (ale on se nám stejně líbil).
U nás v zimě sníh v podstatě není, ale kdyby byl, mám v rezervě sporťák. Golfáč mi zatím slouží hlavně pokud jedu do města,a ť netehám sporťák do kufru. Srovnávala jsem ho s Inglesinou Trip a Espresso, a nakonec vyhrál. Základní konstrukce je v podstatě stejná (s I.T.). V obchodech jinde jsem spíš viděla ten Multiway...ale určitě ho někde objevíš!

eps
2. máj 2008

http://www.chicco.sk/predajca
Myslím, že není co řešit, tam ho někde mít budou a můžeš si ho ošahat!

bibinka
4. máj 2008

eps- dobre že si hodila ten link, pôjdem si ho ku nám ošahať. 😉 verím, že ho konečne kúpim, lebo ten ťažký hlboký sa mi už nechce vláčiť, navyše malý riadne priberá a je z neho riadny "kilovček". a môj chrbát to dosť "cíti" 😀

frog
4. máj 2008

Ahojky,i já mám chicco ct 0.4 a je výbornej..nejvíc mě zaujala ta široká kola,na jiném golfáči jsem je neviděla a že kočárky hoooodně sleduju 😀

deina
9. aug 2008

Kto ho este ma? Som zvedava na dalsie skusenosti, mne sa Lite Way velmi paci, aj som ho dnes videla v All Toys v Nitre a vyzera dobre.

kacenka83
9. aug 2008

mne sa lite way tiez strasne paci, hlavne kvoli koleckam, ostatne golface maju aj vpredu aj vzadu dvojkolecka a pripominaju mi traktor 😒 ja som si ho uz tri krat bola odskusat v obchode a stale sa mi paci viac, aj farby, aj dizajn, aj kubkovi sa v nom dobre sedkalo...
nakoniec sme sa rozhodli, ze este na zimu nechame nase PP a na jar ideme do chicca 🙂

gucz
9. aug 2008

ja mám tú káričku chicco lite way v oranžovo modrej farbe a som veľmi spokojná. Kúpili sme ju v nitre. Mám foto v albume 🙂

deina
12. aug 2008

Nie su tie male kolieska na Lite Way trosku neprakticke? Ako sa s nimi jazdi?

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gucz
12. aug 2008

ja som dostala madlo priamo ku káričke, ale to nám ho asi predavačka zabudla zarátať. Inak môžem povedať, že ho už ani nepoužívame, lebo malá keď ležala, tak doň kopala. Tak sme ho dali dolu a hotovo.
A s tou zimou a kolieskami. U nás bol v minulom roku sneh asi týždeň, aj to nejakých 5cm, takže z toho strach nemám vôbec. A keby navalilo snehu moc, tak vytiahnem sánky, máme veľké aj s operadlom. Po dedine by som ju odviezla aj tak a k doktorke (chodíme v meste) ma vždy odvezie manžel

zade
30. aug 2008

Ja mam tiez lite way, no trapi ma jedna vec - a to sedenie. Ako v nom sedia vase deticky? Moja sa stale zosuva dopredu a potom tam sedi skoro na kostrci. Tak musim stale zastat a zdvohat ju. Je drobna, je snad sanca, ze ked priberie vyrastie bude to lepsie? Mam pocit, ze je tam kratsia sedacia cast.
Uz som rozmyslala aj nad predajom, i ked sa mi velmi paci a hlavne to, ze ide zima a ma ten fantasticky fusak...

Som zvedava, ako v nom sedia vase deticky.

eps
30. aug 2008

Ahoj, já jsem zatím pořád spokojená, ale nejezdím s ním ještě denně, na zimu nechám původní sporťák, jen do města bych vzala golfáč. Sezení v pohodě, nezdá se mi ta část krátká! A sněhu s enebojím, protože tu žádný nebývá 😉 Barvu mám stejnou jak GUCZ 😉 A madlo jsme koupili taky rovnou, prodavačky ho většinou hned nabízí. Sice nechápu, proč to neprodávají rovnou s tím, jako jeho součást, no, co už...

gucz
31. aug 2008

no moja v tej káričke tiež pekne sedí, málokedy ju musím podvihnúť. Väčšinou sa zošuchne keď je unavená a chce hajať.

rrradkah
1. sep 2008

Ahojky, viděla jsem ho naživo a paní prodavačka mi ho velmi ochotně snad komplet předvedla a de odpovědí na všechny moje otázky a požadavky má jen samá plus a určiě do nějd jdu taky. Ten fusak i nánožník vypadají moc dobře a teple, jen ten batůžek-košík je spíš menší a na lehčí věci, ale to je stejný u všech golfáčů. Viděla jsem tu růžovou barvu, přišla mi šíleně sladká, zelená spíš do fosforova, ale nedchla mě ta modrá ikldyž mám dvě dcery. ten oranžovo modrý skladem neměli.

Zade, škoda že jsi ze Slovenska, kdyby ses rozhodla pro prodej ještě zánovního kousku, možná bysme se domluvily. Jinak to sezení je spíš problém s velkikostí dítka.... starší dcera sedí všude v pohodě a malá, tý je 8 měsíců, mi klouže dolů zatím ve všech taky. ted máme Neonato Piuma a taky jí musím pořád posazovat zpátky.

Tak vybírejte, kupujte a pište zkušenosti. Radka

iris
2. sep 2008

ahojky, my je máme v barvě mistral a jsem s nima moc spoklojená, sehnali jsme je v akci za 2490,-- včetně madla 🙂 Jsou lehké, skladné, dobře se mi s nimi jezdí.Jasně, nejsou do terénu, ale i tak s nimi občas vyrazím na lesní cestu 😀

zade
17. sep 2008

Nema niekto zaujem o cerveny lite way?
Rozhodla som sa ho predat. Ponukam v bazari.

reruna
29. sep 2008

Jak proboha narvete dítě do toho fusaku? Já jsem to minulý týden zkoušela a jsem zhnusená, nejde to zapnout, malý má v roce necelých 9 kilo, takže není žádnej cvalda, ale nohy musí mít skrčené, protože ten spodek je krátký a na levé straně to prostě nedopnu, kdybych co dělala, takž e mu tam bde foukat, navíc je to moc vysoko, takže to má až přes hlavu anevidí a řve.....

petka80
5. okt 2008

Teda reruna, fakt to je taková hrůza ten fusak? Má ještě někdo zkušenost???

Já scháním nějaké pěkné lehké golfky na cestování, když nechci tahat sporťák a rozhoduju se právě mezi Chicco Liteway a Jané Energy. Ty Jané jsou mi nějak sympatičtější, vlastně ani nevím proč, ale u těch Chicco se mi právě líbilo, že tam je i ten fusak a taky že jsou o něco levnější 😅

Tak teď teda fakt nevím........... 😠

slimakovci
17. okt 2008

Ja som s tymto chiccom velmi spokojna. Mam ho tyzden, a balila som malu uz aj do fusaku,nemam s tym ziaden problem. Ide aj velmi lahko. S jednou rukou. Mala ma 5 mesiacov, tak tam aj v pohode spi. Ale fakt na tuhu zimu asi budeme nosit velky kocik, lebo tiez si myslim, ze ked bude sneh, nebude to sranda.
😉