Aký je kočík Chicco Lite Way?

psyxooo
26. apr 2008

Mate niekto tento kocik? Paci sa mi ze je lahky a zda sa ze aj vhodny na zimu. Lenze som ho este nevidela v obchode len na nete, a to nie je bohvieco, vzdy je lepsie vidiet v skutocnosti.
Mate s nim skusenosti? Aky je?

Alebo mi poradte nejaky podobny, lahky, pekny do 5tisic.

denisocka
19. okt 2008

no ja som ho dnes objednala,tak ked dojde hned poreferujem

alusha
20. okt 2008

aj my mame tento kocik a sme velmi spokojni... mame ho hlavne na cestovanie, je lahucky a lahko sa sklada, pre mensie dieta je fusak v pohode a teplucky, ale buduci rok uz bude treba vacsi fusak. Doma na prechadzky a do terenu mame este tiez velky kocik.

denisocka
20. okt 2008

no to som zvedava,prave na ten fusako-nanožník s ateším , a to máme 10m

denisocka
21. okt 2008

čo stoji MADLO na lite way?

alusha
21. okt 2008

475 sk, ja som ho akurat objednala

denisocka
21. okt 2008

a bez madla to nie je ono? no sice,ešte nemám kočík doma -taže sa ešte uvidí - a ten fusak tam drží aj bez madla?

gucz
21. okt 2008

denisocka ja mám tento golfác a nepoužívam madlo. fusak tam drží aj bez madla a malá má 15 mesiacov a v pohode sa mi do fusaku zmestí aj naobliekaná.

gucz
21. okt 2008

pozriem a keď nájdem, tak hodím aj foto do albumu.

gucz
21. okt 2008

no už sú tam tak kuk

denisocka
21. okt 2008

je gucz ,dík, a ty madlo máš a nepoužívaš? a ako sa s ním jazdi po bežnej ceste?

alusha
21. okt 2008

fusak drzi v pohode, prevlecu sa pasy a da sa aj pripnut o kocik... po beznej ceste sa chodi velmi dobre, lahucko sa manipuluje, ale po horsich cestach nic moc, ale do mesta je fajn... nam zatial madlo nebolo treba, lebo maly zatial v nom len lezal, ale uz sedi, tak sa rad opiera o madlo a zabava sa, ked mu nan dam nejake hracky, teda aspon v druhom kociku

denisocka
21. okt 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4215526 a teraz je v akcii

ja mám na Nomade to madlo uplne na nič,nejak nám je nomad velky a madlo len zavadzia,som zvedava či bude na golfkach chýbať

alusha
22. okt 2008

jej, to je super cena teraz

gucz
22. okt 2008

denisocka ak malého pripútavaš popruhmi a je na ne zvyknutý, tak je Ti madlo na nič. Jedine tak na zavesenie hračiek. Moja malá je zvyknutá na zapínanie pásov, ak ju nezapnem, tak mi sama ukazuje, alebo sa to pokúša zapnúť. Madlo sme mali vonku asi 3x

denisocka
22. okt 2008

a nepredáš ho? 🙂

denisocka
23. okt 2008

no už je doma!!! ale vonku prši tak sme skusili s besným dieťaťom len po byte

prve dojmi-no čakala som niečo lahšie -teda 2 paličky a 4 kolieska,trošku som bola v šoku,ale som nakoniec rada-lebo som si to predstavovala ako kamoškinu demu,ale toto je fakt stabilne a nie taky papierovy golfačik. Velki ma prekvapil krásny fusak-joj nadherny,ale jednu chybu má,že sa neda zipsovať z oboch strán,ale len zn jednej dookola ,kočik sa fajne polohuje,skoro do lahu a maly v nom pekne sedi,žiadne vyvracanie ako v nomadu

akurát ručky su na mna privysoko,budem musieť podrasť a ešte aj dokupiť madlo

denisapap
23. okt 2008

Ja mam Lite Way uz pol roka, zatial som s nim bola spokojna. Myslela som, ze ho pouzijem aj v zime, kedze ma ten fusacik, ale zial tie pasy su velmi kratke, Maly ma rok, a ked ho naobliekam, ledva ho zapnem. Neviem si predstavit co budem robit ked bude mat overal a hrubu bundu, urcite ho nebudem mat sancu zapnut. Uz teraz mi je ho luto, ked je tam taky narvaty....takze teraz uvazujem nad kupou sportaku vacsieho ako je Jane, PP alebo Concord, co este pouzijem v zime. On v tom kociku aj spava, a Lite Way je velmi uzky, ako vsetky tieto typy kocikov...Inak je v pohode, ale len tak v lete, max. jesene...

denisocka
23. okt 2008

no sranda že k nemu vymysleli fusak,že? 🙄

denisocka
25. okt 2008

no tak ho predávam,ak by niekto chcel nech sa ozve,ten moja maly judaš tam nebude sedieť ani za fras-asi zas vyberiem šatku alebo ergo ,kurnik neznášam zimu 🙄

reruna
28. okt 2008

Tak já ten fusak z té druhé strany nedopnu, kdybych co dělala... 😠 tak to řeším tak, že mu ten vršek připnu těma řemínkama, má to přes nohy přehozené jako deku, ze spodu a ze stran mu tam samozřejmě táhne, takže na zimu vytahuju starou kombinaci s beránkovým fusakem a Chicco vytáhnu asi zase až na jaře, nebo když někam pojedem na nákupy a tak. Fakt mě ten fusak dost zklamal, na obrázku to vypadá úplně jinak než ve skutečnosti, jinak jsem s tím kočárkem docela spokojená.

denisapap
28. okt 2008

Reruna, suhlasim s tebou

denisocka
29. okt 2008

ja som ho včera predala -kočík 😀 ,dlho sa neohrial teda , už teda nikdy viac golfač ! moj zlaty dobry Nomad,miesta jak v limuzíne , v kufri zaberie skoro tak isto , a hlavne maly ma tam kus viac miesta .lebo v tom liteway sme boli 2x a neprajem nikomu ten krik čo som musela znašať 😠

určite by som ho nechala do leta,keby tam nebol ten fusak,ale držať to nevyužite nema cenu -tak putoval k polročnej slečinke,ti sa do toho skor zmestia a navyše je naučena v kočíku

zuka
10. nov 2008

Ahojte, musim reagovat. Na nete som hladala nejaky vhodny golfac, ktory potrebujeme na prilezitosti. Vcera som si citala Vasu diskusiu a kedze moj maly vazi teraz cez 12 kg a je dlhy, tak som ho zavrhla. Ale dnes sme boli v predajni a skusila som ho don dat, aj do fusaku a normalne sa don vosiel, vobec mu nebol maly, tak nechapem 😕

zuka
15. nov 2008

Beriem spat, skusili sme ho este raz a ja neviem, kde som mala predtym oci 😒 . Celkovo je kocik maly, ked som dala maleho do lahu, bol v kociku ako sardinka, ruky mu trcali hore, no hroza... Kupili sme Multiway...

ivee
20. nov 2008

Ahoj holky, máme taky Litewaye zatím týden a mám hned dotaz - je normální, že přední kolečko se jakoby zasekne do strany a já kočárek víceméně tlačím před sebou zaseknutý??? Dělá to na hladké ploše, třeba v nákupním centru ale i venku na chodníku. Nevím, jestli to jít reklamovat, nebo jestli to dělají ty menší kolečka. Dneska jsem zkoušela jiné Litewaye v obchodě a přišlo mi, že se jim kolečka točí snadněji než na našem kočíku. Jinak jsem s ním stoprocentně spokojená, na nákupy, plavání a rychlé přesuny je skvělý.

alusha
20. nov 2008

nam sa nezasekava koliesko a ide uplne lahucko... tak neviem

danuska24
11. dec 2008

ked Vas tu citam pripadam si ako schizofrenik. precitam si jeden prispevok som rozhotnuta ze ho chcem 😉 precitam dalsi a uz si nie som taka ista ☹
ja ho planujem ked tak vytiahnut na jar a teraz akurat niekde na nakupy do nak.centier, na zimu mame speedi, takze fusak by ma ani tak netrapil. mala bude mat rok ma 10,5 kila a 81 cm. tak neviem...

danuska24
11. dec 2008

takze som nakoniec objednala - novy - bez postovneho ma bude stat 2975 ,-- 😉

alusha
11. dec 2008

danuska - super cena

klouzavka
15. dec 2008

Ahoj, taky uvažuji o koupi Chicco multiway, ale teď neustále řeším, zda se zimním nánožníkem, nebo ne. Jinak máme doma zimní fusak combi Emitex. Máte zkušenost, zda se emitex v pohodě vejde do nánožníku ( bez fusaku)? Díky moc za názory.