Aký je kočík Chicco Lite Way?

psyxooo
26. apr 2008

Mate niekto tento kocik? Paci sa mi ze je lahky a zda sa ze aj vhodny na zimu. Lenze som ho este nevidela v obchode len na nete, a to nie je bohvieco, vzdy je lepsie vidiet v skutocnosti.
Mate s nim skusenosti? Aky je?

Alebo mi poradte nejaky podobny, lahky, pekny do 5tisic.

parybka
18. dec 2008

my ho taky máme, jsme s ním spokojení, kupovali jsme si ho na dovolenou, cestovali jsme letadlem. A pohoda.
Fusak mi přijde taky dost velký, akorát ten zip jen z jedné strany, oboustranný by byl pohodlnější.
Co mi ale přijde, když malého položím, že má docela krátké popruhy, protože ho pásám. Když je poloha vleže, tak mu tam jdou ručky docela na fest narvat.. a to mám povolené na max. Co u vás, co ho máte?
Madlo máme taky, malý si na něj v Egyptě dával nohy, pohodář.
Jinak je stabilní, lehce se skládá, je lehoučký (oproti herqulovi, co máme jako velký sporták), velice dobře se s ním jezdí, ovládá jednou rukou. Když zvládnu zapínání pásů, pak je skvělý

tvarohacek
18. dec 2008

parybka, my sice máme multiway, ale co se týče pásů to bude nastejno, my nepoužíváme pásy přes rameny, pouze kolem nožiček a přidržuje se madla. 🙂

parybka
18. dec 2008

jakože vyvlíkneš tu vrchní část popruhu? A stačí to? nemáš strach, že ti vypadne? madlo máš, koukám... No mohla bych to zkusit 🙂

tvarohacek
18. dec 2008

parybka, no ty pásy v kočáře máme nastaveny jako kdybych je chtěla klasicky zapínat i přes ramena,ale už je na ně nenavleču, pouze přes boky (nevím, zda to popisuju srozumitelně), vypadnout fakt nemůže i když je úplně v sedu a jedem z kopce/přes obrubníky, je to naopak pro něj pohodlenější, že může hýbat ručičkama.

parybka
18. dec 2008

jojo, rozumím, díky za nápad 🙂

danuska24
19. dec 2008

nam chicco este nedorazil, takze este nevieme ako zvladneme pasy, ale na quinny mam malu priputanu tiez len okolo pasa + madlo 😉

danuska24
29. dec 2008

blba otazka ale predsa.. pasy z tych putok co su cez stred ste vytahovali?

norik1
29. jan 2009

Baby ktore mate Liteway, viete mi prosim prosim odmerat sirku madla? teda vzdialenost medzi tyckami kde sa madlo pripevnuje? Chcela by som si ho kupit ale budem mat iny - velmi podobny kociar a ten je bez madla... Dakujem krasne za pomoc 😉

danuska24
29. jan 2009

nas je v aute, takze ti to mozem zmerat az vecer - ak ti to bude stacit..

ivee
29. jan 2009

Holky, právě Litewaye prodáváme, kdybyste měly zájem, písněte. Máme růžovo-šedý i s madlem.

norik1
29. jan 2009

Jeeej Danuska dakujem 🙂 jasne ze staci aj vecer 😀

iris
30. jan 2009

já malého nepásám, teď v zimě je v nánožníku, jinak má madlo...a hlídám 😉

norik1
30. jan 2009

Danuska dakujem este raz za ochotu 😵 😵

olusha2
3. feb 2009

Ahojte vospolok, síce sa tu uz dost dlho neprispieva ale som rada, že som si mohla vypočuť vaše názory na tento kočík. Ja som ho totiž obzerala u nás v Nitre v Alltoyse a zdal sa mi parádny...takze som rada ze v celku mate nan dobré ohlasy. pa

krista
7. mar 2009

kajina08 • Dnes v 15:28
Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s golfkama Chicco LiteWay? Vybírám golfáče a tyhle se mi líbí, ale mají vepředu jako nákupní košík a já vůbec nemám představu, jak se s tím jezdí. díky

dosa
9. mar 2009

krista: ako to myslis - jak se s tim jezdi? myslis kvolitomu kosiku? ja som ho dala dole - da sa z neho spravit taky ruksacik a nosim ho zaveseny na ruckach.

ja som tieto golfky kupila ked uz mala dcera vyse dvoch rokov a potrebovali sme naozaj len vynimocne kocik. som s nim absolutne spokojna, jazdi sa s nim dobre (pokial nie je po clenky snehu). akurat do toho fusako-nanoznika sa mi mala v zime uz nezmestila, pouzivali sme klasicky fusak do sportakov...

fogpi
23. mar 2009

Ahojte. My sme si Lite Way kúpili asi pred dvoma týždňami. Malá má sedem mesiacov a v pohode sa zmestí aj do fusalka.Je perfektný a teplý. Jazdí sa s ním veľlmi dobre. Ja som s ním nadmieru spokojná. 😀

zuzana581
27. apr 2009

Ahojte, tak ja som bola presvedčená, že si budúci rok na leto kúpime chicco lite way, ale už som zmenila názor. Videla som dokopy 5 kočíkov, za poslednú dobu a každý mal buď jedno, alebo obidve predné kolieska vyhnuté do vonku. Tak sa akoby rozchádali. Myslím, že to bude tým, že sú tenké a vysoké a preto nestabilné. Nikomu sa to tu ešte nestalo. Velmi sa mi ten kočík páčil, ale tie kolieska ma sklamali a nerada by som bola, keby som ho kúpila a vydržal rok.

dosa
27. apr 2009

no my sme teda zjazdili uz kadeaky teren, ale s prednymi kolieskami problem nemame - teda nemame problem vobec s kolieskami - zeby sa vykyvali, alebo pod. a to uz sa mi v nom mala vozila, ked mala vyse dva a pol roka, v zime mala uz dobrych 15 kilo a pohodicka - dokonca ked sme isli po novom roku na navstevu, tak sa v nom aj krasne vyspala - ale original nanoznik sme uz nepouzivali, lebo sa do neho nevosla - mame nepremokavy fusak v tej istej farebnej kombinacii. kocik sme pouzivali od septembra do teraz konca zimy - pred mesiacom som ho zlozila do komory, mala uz sa konecne prestala vozit - a kocik je ako novy, bez chybicky - teda uzivanie vidiet akurat na kolieskach.

zuzana581
27. apr 2009

Tak ja fakt neviem, ale kamoška kúpila ojazdený a jedno koliesko je vychýlené do boku. Cez víkend v meste som videla dva a jeden mal jedno do boku a druhý obidve a pre tým som videla ešte dva nezávisle od seba a mali obe kolieska vychýlené do vonku.

monka88
9. júl 2009

Ahojte maminy,co mate tento kocik.Chcela by som sa vas opytat.Ako je skutocne tazky tento kocik?Lebo na nete raz pise 6.9kg a inde 8kg. Tak teraz neviem,lebo nechcem moc tazky golfac a tento sa mi paci,ze ma aj ten fusak a pod.
Diky moc.

reruna
10. júl 2009

Ahoj, sice jsem ho nevážila, ale věřím tomu, co je na oficiálních stránkách chiccoshop.cz, teda těch asi 7 kg. je skutečně lehučký a přitom stabilní, jen je docela úzký, takže není pro žádného cvaldu, do toho fusaku se mi horkotěžko zapínalo mého syna, i když to právě žádný cvalda není, chce to vyzkoušet si ho v obchodě. Ale společně s chicco multiway vyhrály tyto gofky v hodnocení mezi dalšími golfáči o nejlepší výrobek, takže kvalita to je, i když mě na něm spousta věcí vadí, třeba ten košík, do kterého nejde skoro nic dát, ale někomu se zase líbí, že se dá vyndat a je z toho batoh, má krátkou opěrku nohou, ale to mají i ostatní golfáče. Dobře se polohuje do úplného lehu, ale do úplného sedu nejde. lehce se skládá, dobře se s ním manipuluje a cena je taky přijatelná.

reruna
10. júl 2009

jo, s těmi předními kolečky vychýlenými do boku, jak tu píšete, začínám to taky pozorovat, ale mysllím, že je to tím, že ten golfáč prostě přetěžuju, když na něm vezu syna 11Kg, oblečený možná i 12 kg a dvě plné těžké igelitky s nákupem, keré mají určitě dohromady přes 5 kg, a to každý den ,a ten kočár má nosnost 15 kg 😀 , tak někde se to projevit musí, ale zase i když mám na ručkách ty igelitky, kočár se vůbec nepřevažuje dozadu.

berus222
14. okt 2009

ahojte. kupila som malemu golfac chicco lite way a potrebovala by som k nemu tasku. mate na nich tasky? ak ani, ake? rozmyslala som aj nad taskou z DMka. neviete, ci by sa tam hodila?

alusha
23. okt 2009

ahoj berus, my mame k chiccu liteway tasku z dmka (taka ciera a v predu vysity nejaky ornament, maju aj bezovej farby) a som s nou maximalne spokojna, nosim ju vsade, kde sa len pohnem 😀

fogpi
26. okt 2009

ahojte. My sme kupovali Lite way v marci a som s ním maximálne spokojná a to ho používame naplno nakolko ma malá ešte len 14 mesiacov. Dokonca ešte aj fusak zatial zapneme, akurát pásy zapneme len okolo pásu ,ale máme madlo a je to v pohode. Je lahký... , a ýborne sa s ním manipuluje.

berus222 ja mám tašku babypoint čiernu...klasická prebalovacia.

berus222
26. okt 2009

baby a neprevazuje vam ta taska kocik?

fogpi
26. okt 2009

berus222 mne sa taška prevažovala len vtedy ked sme išli na celý deň von, ale to som ju mala napratanú náhradnými šatami aj pre staršieho a samozrejme papanie pre oboch... 😀 Takže vtedy ano ale iba ked tam malá nesedela, inak to v pohode vyvážila. Takže inak nemáme problémy s prevažovaním

alusha
27. okt 2009

ani nam sa neprevazuje, len ked je kocik prazdny, inak je to v pohode a tiez ju nosim napratanu