Aký je kočík Chicco Lite Way?

psyxooo
26. apr 2008

Mate niekto tento kocik? Paci sa mi ze je lahky a zda sa ze aj vhodny na zimu. Lenze som ho este nevidela v obchode len na nete, a to nie je bohvieco, vzdy je lepsie vidiet v skutocnosti.
Mate s nim skusenosti? Aky je?

Alebo mi poradte nejaky podobny, lahky, pekny do 5tisic.

zuzula25
19. júl 2010

ahojte
babule neodliepaju sa vam kolesa na kociku??mne aj kamaratke ano..a teraz neviem ci je to nejaky chybne od vyrobcu alebo si to zalepit doma

mne a dobre neovlada jednou rukou..mozno sila zvyku..predtym sme mali neonato a tam bola rucka spojena,tu su golface a zle sa ovlada

marion
23. nov 2010

@veronika81 prosim ak som dobre pochopila tak mas chicco liteway. Prosim premerias mi 1.sirku sedacej casti, jeho 2. hlbku a potom aka je 3.vzdialenost od sedacej casti hore ku popruhom na plecia, teda ak je vyska od miesta kde sa spaja sedacia achrbtova cast ku popruhom cez plecia. Vies ja som si dala usit podlozku do kocika a chcem vediet ci by mi aspon priblizne pasoval aj na liteway. 🙂 Dakujem krasne. 🙂

veronika81
23. nov 2010

@marion pomeriam, jasné 😉 Ale kočík máme v kufri a momentálne je muž preč na aute, príde až pozde večer.. tak zajtra by som ti pomerala, dobre?

marion
23. nov 2010

@veronika81 dakujem pekne, si zlata. A ty mas aku farbu? 🙂

veronika81
23. nov 2010

@marion máme zeleno-modrý 😉

dosa
21. jan 2011

ak by mal niekto v plane kupu liteway, tak v malviku ho maju za suer cenu vo vypredaji:
http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/Chic...

neplecha25
8. feb 2011

Ahoj, nemate niektorá náhodou chicco liteway limitovanú edíciu girl alebo boyish? Veľmi sa mi páčia tie farby, je to to isté ako klasické liteway?

kaja3
8. feb 2011

Ahoj neplecha, ja ten kocik nemam osobne, ale prezerala som si ho na jednej predajni a porovnavala som ho s klasickymi litewaymi. je to vlastne to iste, len farebne je iny - velmi pekny inak. Len neviem neviem, ci sa ta biela farba nebude prilis spinit...

akika722
8. feb 2011

@dosa ahojte sorry zamiešam sa vam sem 😅 mam ešte lepšiu cenu 😉 bhttp://www.babyhit.cz/chicco-liteway-2010-surf/...

prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim nemate niekto na predaj madlo na tento kočiiiik???prosiiim

dosa
9. feb 2011

@akika722 - hmmm, najskor som nechapala, co je na tej cene lepsie, ale potom som znova kuk a na malviku tu cenu uz upravili, predtym tam bolo okolo 89 € 😅 😅 😅

akika722
9. feb 2011

@dosa ano bolo to za 89 eur,za taku cenu som ho kupila ja,včera mi došliellale chyba mi madlo a za 15eur sa mi zda vela ☹

neplecha25
10. feb 2011

Tak som zistila ze tie liteway v limitovanej edícii sú bez nánožníka. :(

dosa
10. feb 2011

@neplecha25 - tak za tie prachy je to bieda 😝

neplecha25
10. feb 2011

@dosa ano to je pravda, ale ja ho mam moznost kupit novy za 80 E

dosa
10. feb 2011

@neplecha25 - tak potom ano, v prípade potreby das ladiaci fusak a vybavene 😉

neplecha25
10. feb 2011

tiez tak uvazujem a nanoznik si usijem

marion
11. feb 2011

🙂 Mamicky prosim poradte. Chcem pre dievcatko liteway z tej novej kolekcie. Paci sa mi velmi zeleny ale aj vedla neho cerveny. Zeleny je ale na 1 mieste. Ale troska za bojim ten zelenej ci sa nebude spinit. Prosim poradte. Dakujem

dosa
11. feb 2011

nekupim si biele nohavice, lebo sa budu spinit??? ked uz by len o to islo, ak si zachovali tu kvalitu so mali doteraz, tak potah ide velmi jednoducho vycistit mokrou handrickou a ked uz naozaj by bolo najhorsie, tak jednoducho sa zvlecie z konstrukcie a supne do pracky...

marion
11. feb 2011

@dosa dakujem. Viem ze chicco ma dobre materialy co sa tyka pevnosti. Tak mala spongia to spravi 😀 😀 😀 Tak jednoznacne pojdeme do tej zelenej. 🙂

dosa
11. feb 2011

@marion - urcite staci spongia, no sluzbu spravia aj vlhcene obrusky 🙂 a na stiahnutie potahu netreba nic srobovat, vsetko drzi na cvokoch, vecer suchnes do pracky a rano ho mozes navliect...

marion
11. feb 2011

@dosa dakujem, lebo my sme predtym mali multiway tyrkysovy a dobre sa udrzaival, pre malu chcem ale teraz mensi liteway. A nevedela som ze ten potah ide lahsie dole. Na multi som musela aj rozsroubovat. Ale bolo to OK. 🙂

dosa
11. feb 2011

@marion - ano, to si pamatam, ja som mala liteway a kamoska multiway a ona musela srobovat, mne stacilo odcvaknut 😎

marion
11. feb 2011

@dosa 🙂 kazdy ma pre aj proti. 😀

zuzana_kolimarova
11. feb 2011

Ahojte,
okrem toho, co, ste uz vyssie spomenuli, v com sa este liteway odlisuje od multiway? Zvazujem kupu liteway, ale bojim sa tych malych prednych koliesok.

zuzub
11. mar 2011

Ahojte, tiež zvažujem kúpu kočíka chicco multiway alebo liteway, len neviem v čom konkrétne sa líšia, okrem koliesok.ďakujem
chcem sa ešte spýtať či ste niekto objednávali z tejto stránky http://www.babyhit.cz ďakujem

sakura77
11. mar 2011

ja som mala liteway,myslim ze multiway je aj sirsi,sedenie,inak asi fakt len kolesa..a tiez som prala cely,ked bolo treba,ale inak sa pekne len handrickou v pohode dal,bezne nehody....
@marion ten cervenyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 😉

marion
12. mar 2011

@sakura77 dakujem, asi ten cerveny, pretoze zeleny nevyrabaju. Nechapem preco. Multiway ano a liteway nie ☹ ☹ ☹

kejtty
12. mar 2011

ak by niekto mal zaujem - predávam nový chicco liteway, nepouzitý ani raz, farba surf, môzte ho najst v mojich inzeratoch.

kiwinka
18. mar 2011

dievcat, mozte mi niekto potvrdit prosim Vas , ze limitovana lite way girl je bez nanoznika????? chcem ho kupit, hladam na nete,,niekde pisu, ze to ma zatepleny fusak, ktory je mozne vyuzit ako nanoznik / aladdin.sk + babyales.sk/ ! a inde zase nepisu ani slovku o tom / hrajko.sk + bambini.sk/.
😅 😅 😅