Aký je kočík Chicco Lite Way?

psyxooo
26. apr 2008

Mate niekto tento kocik? Paci sa mi ze je lahky a zda sa ze aj vhodny na zimu. Lenze som ho este nevidela v obchode len na nete, a to nie je bohvieco, vzdy je lepsie vidiet v skutocnosti.
Mate s nim skusenosti? Aky je?

Alebo mi poradte nejaky podobny, lahky, pekny do 5tisic.

tigarah
13. apr 2011

ahoj baby.... planujem kupit chicco liteway boysish verziu alebo ten novy glam 2011 je v takej hnedej farbe. na tom prvom ma odradza to ze nie je k nemu fusak ku Glam ano, v cene je aj madlo a mala tasticka. ja za 199 co je dost ale je to limitovana edicia a je fakt velmi elegantna. len mam strach ci je tento kocik dostatocne pevny, kolieska drzia? nikdy som golfac nemala, mame x lander a ked si porovnam tie kolesa...no neviem neviem.... a chicco je len do 15 kil, to ako fakt? myslim ze je to dost malo

eimiky
13. apr 2011

@kiwinka v hrajku o tom nepíšu ale raz som tam písala dávnejšie na limitku boyish a píísali, že je v cene, veď tam napíš, určite ti odpíšu 😉

kiwinka
13. apr 2011

@tigarah boyish liteway je pekna blbost!nekupuj to!je to totalne len na leto,,je to imidzovka na par mesiacov, rozhrkane, nestabilne,no otrasne.ja som kukala girly pre dievcatko. neodporucam!
priplat trosku a kup si Peg perego Sí /215e /

tigarah
13. apr 2011

vazne?diky... dnes som sa prehrabavala po strankech z dets.vecami a nasla som x-lander golfak, celkom sa zda byt dobry...babi tu pisali ze chicco je dost maly a uzky. x lander je fajn siroky. uvidime....ja to tak z netu neviem....bolo by ist riadne do predajne.... hmmmm velka skoda, ze pises ze je roztraseny.

lenka_da
26. máj 2011

@kiwinka ja mam liteway a som s nim spokojna. Dokonca ho pouzivam uz pri druhom dietati a este stale nejavi ziadne znamky rozhrkania, normalne s nim jazdim aj v zime 😉 Jasne, ze su aj ovela lepsie golface, zavisi od toho, ake mas poziadavky a tiez do akej ceny mozes ist...

kiwinka
26. máj 2011

@lenka_da to sa asi len Tebe zdá 🙂
keby si mala v rukach lepsi golfac, bola by si asi celkom rozcarovana aky je fantatsicky...

ale chapem Tvoj nazor ktory si napisala.

daikas
30. máj 2011

@tigarah ahoj, tak ako si sa nakoniec rozhodla? tiez pozeram po chiccu liteway pre dievcatka, len este som ho nedrzala v rukach. planujem ho kupit len na dovolenky.

sakura77
1. jún 2011

Caute,ja som mala chicco liteway,teraz mam peg perego si a podla mna su oba v pohode,dokonca mne sa chicco zdalo menej ,,hrkalkove,,🙂 . ako dovolenkovy kocik uplne v pohode 🙂

tigarah
21. jún 2011

@dikas nakoniec sme nekupili nic :D ale drzala som ho v rukach, aspon ten co ma kamaratke je pevnu, nie je roztraseny a fakt velmi pekny.... leto je uz tu, tak sa musim rozhybat a kupit nieco konecne

reruna
21. jún 2011

tak my máme chicco liteway už na druhé dítě a není teda vůbec rozhrkaný, je to super skladný, malý golfáč, který uveze i několik narvaných tašek s nákupem, nestabilní není vůbec, jezdí se s ním perfektně, akorát je možná dost úzký a ten koš -batoh je celkem na nic, nevleze se tam skoro nic, ale jinak jsme s ním spokojení... jo a ještě ten fusak na zimu je takový divný, že ho nezapnu... takže na zimu moc není, ale to asi žřádný golfáč není primárně určený na zimu.

fliacik0103
21. jún 2011

ahojte kocky, nemohli by ste mi prosim odmerat sirku sedacej casti?mooooc by mi to pomohlo...dakujeeeem 😉

larmimi
22. jún 2011

aj ja nad nim rozmyslam, len sa mi paci ta bledomodra akoby paskova kombinacia, dufam ze ju zozeniem 😒 a hlavne na co ja apelujem u bugyne, je ta strieska, dobre tieni? da sa vzadu odzipsovat a posunut ? dakujem 😉 😉

larmimi
22. jún 2011

@reruna tiez si myslim ze u golfaca fusak to by bol uz luxus 🙂

reruna
22. jún 2011

@larmimi ale využili jsme ten fusak třeba na sáňky a jinak teda jen využíváme tu deku vespod a ten vršek jen tak volně přes nohy, do úplně zimy a do sněhu to stejně není, to máme sporťák. Boudička se vzadu dá odepnout a dá se překlopit dopředu do polohy jakou potřebuješ, takže perfektně stíní, ani nepotřebuješ slunečník

larmimi
22. jún 2011

@reruna presne toto zhanam , bez toho bugynu ani nechcem, a kosik je dost velky? 😉

reruna
22. jún 2011

@larmimi košík je ve formě batohu, který si můžeš odepnout a dát na záda, ale tohle moc nevyužívám. Tímm pádem je ten košík takový plytký a skoro nic se do něj nevleze, ale já si přehodím přes řidítka tašku a z každé strany ještě někdy i igelitku. Když z takto naloženého kočárku vyleze dítě, tak se to převrátí dozadu, ale když tam sedí, tak je to perfektně vyvážené

larmimi
22. jún 2011

@reruna to som vedela ze sa z toho da spravit batoh, no ale dakujem za "radu" lebo aj kosik je pre mna podstatny...vzdy su kosiky v kocari u nas napraskane, a zvlast ked sa ide na vylet..no tak to kupu tohto kocara znova zvazim 🙂

zuzl
22. jún 2011

Ahoj, LiteWay mohu jen a jen doporučit. Je super. Už jsem s ním najezdila kilometry. Je tedy fakt, že do větších terénů a sněhu se s ním moc nepouštím 😉 . Každopádně parametry kočáru jsou zde: http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=60...

reruna
23. jún 2011

@larmimi no ale košíky u golfáčů většinou nejsou nic moc velké...

mmacko
10. júl 2011

Baby, chcem kupit chicco liteway 2011 ako nahradny kocik, len sa chcem spytat, ci sa mi tam vyspi aj 2 rocna slecna (nie moc velka, 11 kil ma teraz).
Dakujem

lenka_da
19. júl 2011

@mmacko moja dcerka v dvoch rokoch v ziadnom kociku nezaspala... ale ak je tvoja dcerka zvyknuta v kociku spavat, tak cisto teoreticky by sa to dalo...

mmacko
19. júl 2011

@lenka_da no moja je kocikova, ona by v nom sedela aj spala kludne aj kazdy den, ale to zas nie, beriem ho len na dlhsie vychadzky kde sme aj cez obed aby sa vyspala. Uz ma Liteway doma, je suprovy, mala sa z neho velmi tesila, nechcela z neho von 😉

lenka_da
19. júl 2011

@mmacko tak pekne vychadzky... a sny 😉

mmacko
19. júl 2011

@lenka_da dakujem, no ja ho budem mat ako "hlavny" kocik len asi mesiac, max 2 kym sa nenarodi male, potom uz bude starsia chodit peso alebo na skejtiku. Tento bude zatial na balkonove spanie a potom zas ked druha podrastie 😉

lenka_da
19. júl 2011

@mmacko aj my sme to tak robili, kukam, ze budes mat podobny rozdiel medzi detmi, ja mam 2 roky aj 3 tyzdne 🙂

mmacko
19. júl 2011

@lenka_da no my sme tiez tak nejak chceli, ze nie skor ako po 2 rokoch, vyslo to 2 a stvrt, tak som rada. My nemame vytah a mame 2 balkony a aj prva mi spala prvu aj druhu zimu na balkone v kociku a kedze nie je vytah, tak jeden kocik mam dole a druhy hore. Preto som si aj vybrala liteway, ze ide do lahu a mozem tam na balkone dat aj 3 mesacnu 😉. A ta ruzova farba ma dostala 😀

lenka_da
21. júl 2011

@mmacko presne, ani my nemame vytah, ja som hladala nieco lahucke, aby som to mohla 2x denne nost 2 poschodia...

gucz
22. júl 2011

ahojte pozerám, že sa tu dosť popísalo 🙂
tak pridávam skúsenosť . Tieto golfky používame na cestovanie, na nákupy, k lekárke... Na prechádzky chodíme už dosť často aj peši a na zimu máme športovú káru s veľkými kolesami.

V tomto golfáči vozím už druhé dieťa a sme spokojní. Akurát sa nám odtrhla tá čierna guma kde sa opierajú nožičky (postavila sa na ňu dcérka keď mala tri a pol roka), ale v podstate nám tam aj tak nechýba, lebo Michal má krátke nôžky ešte.
Keď mala dcérka tri roky, bol s ňou manžel v chorvátsku na dovolenke a malá v káre spávala každý deň cez obed.

Som spokojná aj s látkou, farby nevybledli, stále je rovnako pekný. Dá sa dobre čistiť, prípadne celý oprať.

gucz
22. júl 2011

a ešte tu je foto dcérky

larmimi
8. aug 2011

@gucz zlata 😉
myslite ze ked je vpredu len jedno koliecko lachsie sa zoderie? 😅 uvazujem nad kupou uz teraz, jedna pani ho predava za 70€ ze malo pouz. aj madlom aj nanoznik tusim, tak sa mi to zda super cena, aj ked som chcela novy, ale keby to bolo ozaj par mesiacov pouz.tak to nie je taky rozdiel...ci? 🙂