Aký je kočík I'coo Pluto?

digysa
2. okt 2009

Dievcata. Prave som predala moj stary Maclaren Quest kocik, ktory ani po 4-och rokoch nezlyhal...musela som ho predat, aby som sa ho zbavila. 😎

Chcem si kupit novy- lahky, golfovy kocik na cestovanie lietadlom. Uz 2 dni studujem internet a nemozem sa dopracovat k ziadnym informaciam o kociku I'COO PLUTO.

Je to kocik nemeckej vyroby, ja zijem v USA a tu sice maju v ponuke, ale nikto ho nepozna.

Ak je tu nejaka mamicka,ktora vlastni tento kocik? Vopred dakujem za akukolvek informaciu.

barboramarek
3. nov 2011

@lucikan ja som teraz za cybex callisto 🙂

lucikan
3. nov 2011

@barboramarek aj na ten som vela razy narazila, ze vyzera super, aj uzitkovo vyzera dobre, ale tie vzory co su na nom - vzdy zabudnem ze tam su a potom, ked si ho rozkliknem a obrazok je vacsi a vidim ich 😖 , ide ma porazit, strasne mi tam vadia...cize vybavene 😅 🙂

garzonka
11. jan 2012

@kamilakd
@digysa
@janina2208
@barboramarek
Ahojte, pisem rovno vam co ste mali alebo mate I´COO Pluto : je vhodný pre nižšie postavy (160 a menej) ? Bojim sa ze by bol pre mna vysoko. A tie rukovate su na boku kovove? Nie je to chladne? Drzi sa to pohodlne?
Rozmyslam nad tymto kocikom, hodi sa aj na kazdodenne jazdenie ...no kopu otazok, ale budem vdacna za vase odpovede 🙂 dik.

kamilakd
11. jan 2012

ahoj mne sa kocik vyborne drzal mne tie rukovate sedeli je to chrom ziaden plast a nechlasilo 🙂 dobre sa snim manipulovalo ale napr je rozdiel medzi 2010 konstrukciou a 2011....2011 mal spodnu tycku taku ohnutu isiel sice do vacsieho lahu ale ked babo sedelo maly by mi z tade urco vypadol sedenie bolo kratke a 2010 neslo az tak dolahu ale mojmu malemu stacilo a sedenie bolo pohodlne a chces napis mi do ip a mozme si cinknut

barboramarek
12. jan 2012

@garzonka ahoj, no jazdilo sa s nim vcelku fajn ale ja som ho rychlo predala, mne bol ten lah malo, a nohy boly akoby stale v jednej polohe, nie hore a mala mi v kociku spava, tak to mi nevyhovovalo, inac v poho, ja nedam dopustit na cybex, tie su super, aj cenovo aj vykon 😉

garzonka
12. jan 2012

@kamilakd
@barboramarek
dakujem za info, ja hladam nieco pre dvojrocneho (od 2 do max 3,5 roka), a hlavne aby sa to dalo zlozit ako klasicky golfac, predne jednokolieska , zadne dvoj. maly mi uz ani nespava v kociku, cize pololah nevadi, hlavne nech je to skladne a nie moc objemne.
ten cybex ma vsetky kolieska dvojmo, ale zase sa mi zda taky spratnejsi, pluto je zas asi priestrannejsi...skusala som tu u nas v okoli najst kde by mali pluto na predajni, ale zatial neuspesne

sasikas
12. jan 2012

@garzonka ja mam 161 cm a jazdi sa mi s nim v pohode....mala je v nom od aprila a jazdim s nim fakt kazdy den, minimalne 1- 2 x denne a zatial teda ziadny problem....mam model 2010 a ako pise kamilakd mne ten lah vyhovuje resp. malej....jedine co mi trosku chyba je polohovanie noziciek,ale zas mala v kociku spava uz len vynimocne, takze to staci..... 😉a strecha by mohla byt trosku dlhsia, ale v zime to nevadi a v lete som to poriesila slnecnou clonou. konstrukcia je pevna, kocik skladam hore dole z auta do auta a zatial drzi vsetko pekne pevne pokope... 😀 🙂

kamilakd
12. jan 2012

@sasikas pravda je ta ze odolnost kocia je 100% jazdi jak formula 😉

sedem
12. jan 2012

@garzonka ahoj, nemam vsetko precitane, len som nakukla a kedze som nedavno riesila podobnu dilemu 🙂 , tak som si v obchode premerala sed Icoo pluto a sed Cybex callisto a napriek tomu, ze vyzeral Pluto ovela vacsi, rozdiel bol 5cm v sirke, neverila som vlastnym ociam, na pohlad to tak nevyzera...a neviem, ktory cybex mas vyhliadnuty, ale teda callisto ma sice spojenu rukovat, ale sklada sa ako golfky a ked sme ich polozili vedla seba, boli priblizne rovnake. Na tom calliste je aj obrovska strieska, ktora sa da preklopit cez dieta a okrem toho sa da posuvat aj dohora, takze sa tam zmesti aj velke dietatko a nebucha si hlavu.. tak snad ti to pomoze pri rozhodovani 😉

garzonka
12. jan 2012

@sasikas
@sedem
kočky ďakujem za cenne info, urcite mi to pomoze pri rozhodovani 😵
ja som aj dost nizka 155cm, takze uplne idealne je kociky vidiet nazivo...no ale nie vzdy sa to da. Nasla som na nete aj Zopa City, na pohlad krasne, aj splnaju (az na tie dvojkolecka) vsetky poziadavky: ALE! vraj su pre vyssie postavy, jedna maminka pisala na MMB ze meria 166 a rucky ma pri prsiach 😀
ten cybex callisto je zaujimavy, tam mi akurat napada, ci sa to nepokazi ak sa to madlo neustale sklada a rozklada (ale spojene ma vyhodu ked prsi a ja mam v jednej ruke dazdnik a druhou tlacim kocik)....no a hlavne ci dociahnem 😀

sedem
12. jan 2012

@garzonka no ja meriam 163cm a callisto mi sedel v pohode, su tam dve polohy nastavenia tej rucky (velky rozdiel v nich nie je), ale najlepsie urcite bude si to vyskusat osobne..no a ta rukovat by snad mala vydrzat to skladanie, jedine viem, ze vyrobca neodporuca vesat na nu tasky (pochopitelne ich vsak predava) 😝 u mna spojene madlo muselo byt, kedze mam druhu dcerku, ktoru potrebujem obcas chytit za ruku a tlacenie golfaca jednou rukou ma dost odradza 😅

barboramarek
13. jan 2012

@garzonka cybex callisto ma predne jedoite spojenu rucku a skalada sa ako golfac a este menej 😉

ikula2
3. mar 2012

@garzonka ahoj prosim ta kupila si si icoo pluto? Lebo aj ja som nizka tak chcem vediet ci ti sedi a ako si spokojna. Tiez ho chcem pre 2rocneho synceka.

garzonka
3. mar 2012

@ikula2
ahoj, nakoniec som si ho nekupila a kupila iny, so spojenou rukovatou..no velmi som ti neporadila 😅

ikula2
3. mar 2012

@garzonka aha nevadi a na zivo si ho nevidel? A nakoniec si sa rozhodla pre ktory?

garzonka
3. mar 2012

@ikula2
nazivo som ho nevidela, zial.
Kupila som Bugaboo bee plus....az na to ze sa nesklada ako klasicky golfac tak splna vsetko co som potrebovala : rukovat je dost nizko a da sa este povytiahnut , da sa polohovat do skoro lahu a hlavne kolecka nie su dvojite. Cena bola sice dost vysoka, ale zas viem ze ho budem raz predavat, tak som to uz neriesila 😉

daniela1178
22. jan 2013

Dobrý den. Mohu se prosím zeptat, jestli jde kočárek položit do úplního lehu? Na internetu píšou že až do 169 stupnů, někde, že úpně rovně...chci si ho koupit ale kamarádka mě řekla, že nejde úplně do lehu, tak nevím. Prosím poradte mi. Děkuji.

katka1810
31. jan 2013

@daniela1178 Ja som si predvcerom kupila Icoo Pluto 2012/2013, sice z druhej ruky ale je uplne zanovny a teda je super. Najnizsia poloha je tych 169 stupnov, ale myslim, ze sa tam v pohode vyspi kazde babo. A hlavne: je tam tolko priestoru, ze babo sa tam moze prevalovat z jednej strany na druhu 🙂 V uvodzovkach samozrejme, tym som chcela povedat, ze tam nie je natlacene. Velmi dobra je aj ta rozsipsovatelna strieska, kocik sa velmi lahko ovlada, ide akokeby sam......🙂

daniela1178
31. jan 2013

Tak to jsem ráda....Chci si ho koupit, koupila bych taky zánovní, ale nejsou moc k dostání, navíc chci ten vínový pro holčičku.... Ale půjdu do nového...už jsem koukala na hodně golfek na živo, ale tyto jediné mi vyhovovali asi nejvíc. Nakonec jsem na internetu zjistila, že u starších modelů šlo skalápět zádička jen do 129 stupnů a to je málo...ale těch 169 uplně stačí....Já ani u sportáku malou úplně nepokládám.... Jak máš staré děcko? Malé je 16 měsíců, tak jen pro orintaci...jak se jí tam bude líbit

sasikas
7. feb 2013

kocky kuk moj bazar....mam na predaj Icoo pluto cierny, ake by ste niektora zhanali.... 😉

katka1810
7. feb 2013

@daniela1178 Ano, musis kupovat model 2012/2013, tam je aj rozsipsovatelna strieska aj ta poloha 169 stupnov. Moj maly ma tiez 16 mesiacov 🙂 a kupila som mu ho vlastne na jar,leto (teda na obdobie ked uz nebude sneh 😉 ), a ked pojdeme niekam autom. Ohladom velkosti, sed je naozaj dost siroky, myslim, ze v poho by sa tam dalo vozit aj 3-rocne dieta, len si myslim, ze 3rocne deti uz velmi nechcu byt v kociku......Takze myslim ze pre tvoju malu je tiez uplne akurat 🙂

kleopatra35
4. apr 2013

@sasikas stále prodáváte?

sasikas
4. apr 2013

@kleopatra35 uz je predany.....uz mam iba podlozku original i coo cerveno bielu.....kuk bazarik... 😉

babika131
4. apr 2013

@katka1810
Ahoj. Si teda spokojná s tým kočíkom? Ja sa rozhodujem medzi icoo pluto a maclarenom xlr. Viac sa mi však pozdáva icoo. Jediné,čo ma brzdí je nosnosť 15 kilo.

katka1810
5. apr 2013

@babika131 Zdravim, s icoo pluto som zatial velmi spokojna, pravdou je, ze toto je jediny golfac, ktory som vyskusala, takze neviem ho porovnat s inym, napr. ako pises s maclarenom. Zatial je vsak super, velmi dobre sa mi ovlada, a aj maly sa zda byt celkom spokojny. To, co pises, ze je iba do hmotnosti 15 kg, tak o tom neviem, moj maly ma teraz 1,5 roka a cca 12 kg ale urcite planujem kocik vyuzivat cele leto a nemyslim, si ze ak by mal o 3 kg viac, tak ze by to bol pre kocik problem. Pluto ma velmi pevnu konstrukciu, je hlinikova, lahka ale pevna a je ma velke sedenie, cize aj vacsim detom sa v nom pohodlne sedi..... Takze tak 🙂

andika131
5. apr 2013

My sme mali tiež ICOO Pluto,používali sme ho od 1,3roka do 3rokov, a ešte stále by sme sa vozili,keby sme nemali že 3 roky 🙂 Ja som bola maximálne spokojná,mala som ho v čiernej farby asi 5krát som prala komplet poťah a vôbec nevybledla farba. Aj dcéra sa v pohode zmestila aj spala v ňom, v zime fusak ani nánožník nebol problém a zmestili sme sa v pohode. Ja si myslím,že je to golfáč aj do 20kg. Pevná,stabilná konštrukcia,nevrzgali nám pogumované kolesá ani sa nerozhejgal kočík po našich úžasných jamkavých cestách,a nachodili sme sa kilometre. Super skladný aj do malého kufra, výhodou je aj to,že poťah je vypchatý,čiže v chladnom počasí neprefúkalo.Jedinou nevýhodou bola sieťka dolu na nákupy,malý priestor,ale kedže stabilná konštrukcia,ja som mala napratané tašky zavesené na rukoväti a v pohode 🙂 Ja ten golfáč určite len odporúčam aj pre vyššie ženy ,má vyššie rukoväte. Z našej strany super kočík .

melinda2012
17. apr 2013

zdravim, je kocik I´coo Pluto vhodny aj pre nizsie mamicky? velmi sa mi paci, len sa bojim, ze bude vysoky. nepodarilo sa mi bohuzial vidiet nazivo. dakujem

ivanka.7
18. apr 2013

@melinda2012 staci si pozriet tu hore na stranke co baby pisali, ze v pohode

iwuskaaa
16. máj 2013

Maminky, ak by ste chceli predať kočík I´coo Pluto, prijímam ponuky do IP 🙂 🙂 🙂 . Ďakujem 😉

marketahrubes
26. aug 2013

@andika131 Mám ho také a je úúžasný :o) jen teď sháním pláštěnku? Nemáš nějaký tip? Moc děkuju. 😉