Aký je kočík I'coo Pluto?

digysa
2. okt 2009

Dievcata. Prave som predala moj stary Maclaren Quest kocik, ktory ani po 4-och rokoch nezlyhal...musela som ho predat, aby som sa ho zbavila. 😎

Chcem si kupit novy- lahky, golfovy kocik na cestovanie lietadlom. Uz 2 dni studujem internet a nemozem sa dopracovat k ziadnym informaciam o kociku I'COO PLUTO.

Je to kocik nemeckej vyroby, ja zijem v USA a tu sice maju v ponuke, ale nikto ho nepozna.

Ak je tu nejaka mamicka,ktora vlastni tento kocik? Vopred dakujem za akukolvek informaciu.

adrianmama
2. okt 2009

ahoj, pozri na www.icoo.de ,je to strannka vyrobku kocikov, a u nas ho predava semwa.sk alebo ja kocikovo.sk, ja osobne som si kupila icoo poco city, ale neviem, je to kocik len na letne a suche obdobie, ma uplne hladne kolieska a je velmi lahky a krehky, takze v zime ho nebudeme este pouzivat, az na jar....ja som spokojna, je to velmi stylovy a elegantny kociarik, ked teraz pouzivam korbicku proti smeru je kociarik trosku menej stabilny pri nerovnostiach na ceste ale akonahle sa otoci do smeru, je super....ale to my budeme mat rok az v maji tak az potom si ho vychutnam......mno ja osobne by som sa uz druhy krat pren nerozhodla, kupila by som tento
http://www.kocikovo.sk/product/peg-perego-gt3-c...
pa,m.🙂

adrianmama
2. okt 2009

vlastne teraz citam, ze si usa a na cestovanie...potom len odporucam 😎

digysa
autor
2. okt 2009

Dakujem velmi pekne, ta webstranka mi pomohla. Asi si ho kupim. Moje deti uz maju obe nad 19 mesiacov, ja nepotrebujem kocik so sedackou a pod...ja hladam co najmensie zlozitelny kocik na cestovanie, do auta...ale zaroven potrebujem, aby sa bol lahky a sedacka sa dala sklopit na lezato.

Toto ma malo glofovych kocikov....

mirka285
21. nov 2010

@digysa chcem sa ta opytat ci si ten kocik nakoniec kupila a ak ano ci by si nenapisala nejake tvoje postrehy k nemu 🙂

digysa
autor
22. nov 2010

@mirka285 Kupila som ho. Pre mna bol skvely. Je trosku tazsi ako napr. Mclaren ale kostra kocika sa mi zda byt silnejsia...nie taka labilna. Ja mam totiz na nom namontovane stupatko, pre starsieho syna.
Ma maly kosik ( pre mna nie az tak podstatny)
Ma 3 nadstavitelne polohy ( uplne nalezato sa neda dat, ale obidve deti mi v nom v pohode zaspali.
Stylovo je velmi pekny ( ja som kupila cierny)..
Strecha je trosku mala, ale tusim predavaju predlzovac (nie som si ista). To by sa hodilo.

mirka285
22. nov 2010

@digysa dakujem za info 🙂 a este by som chcela vediet ci v nom odveziem aj 2 rocne dieta?

digysa
autor
23. nov 2010

@mirka285 2 rocne? Aj 5 rocne si tam v pohode sedi. Moj syn ma 5 rokov a vyskou aj vahou vypada na 6-rocneho a este sa v nom v pohode vozi.

mirka285
23. nov 2010

@digysa dakujem za ingo,si mi nasadila chrobaka do hlavy,lebo sa mi ten kocik velmi paci 😉

bambola
5. jan 2011

@digysa ahoj, aj ja by som sa chcela spytat 🙂 ci je pluto aj odpruzeny, lebo niekde som citala , ze maclaren nie je a ze je to dost nevyhoda. ci si v tomto spoznala rozdiel. dakujem 🙂

digysa
autor
5. jan 2011

@bambola Ani Maclaren ani I'cco Pluto nie su odpruzene.... ale I'cco je podla mna pevnejsia konstrukcia a aj kolieska ma silnejsie, ak je cesta hrbolata.

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamala
6. jan 2011

@bambola
ahoj, ja mam I'coo Plasma 7 a tento je odpruzeny , mozno si si to zmylila...Neviem si ten kociarik vynachvalit,je uplne super a vyzera skvelo.Jedine,ze v snehu si ho asi neviem predstavit ako by to tie kolieska zvadli, ale ja zijem v krajine kde ani nezaprsi ,tak mozno 4x za rok 🙂 cize pohoda.

Planujem zakupit aj I'coo Pluto, predavacka mi ho ukazovala ze neskor mozem kupit tento na cestovanie, taktiez nezijem na Slovensku cize mi netreba terenne kociky do snehu a blata..

bambola
6. jan 2011

@adamala nepomylila 🙂 len som nevedela ci je ci nieje odpruzeny ale to asi celkovo tieto skladacie golface nie su. ta plasma co si napisala je velmi pekna 🙂 (na nete som nasla krasnu cerveno-ruzovu kombinaciu 😵 ) ale ja chcem asi vysllovene golfac, aj ked keby sa dalo s tymto ist aj do zimy tak mozno by som si objednala ale ako tak pozeram tak ho ani na slovensku nemaju cize si ani nemam kde pozriet. ale vyzera naozaj dobre, vyzera, ze to rozhodovanie bude tazsie ako som si myslela 😠 ale zatial som naklonena plutu len tiez by som ho rada videla nazivo.

adamala
6. jan 2011

Vsak to I'coo pluto maju v Ruzinove v Bratislave, Semwa sa vola ten ochod maju aj internetovu stranku, semwa
Ja som ho kupila v Bratislave, bola som nutena kupit novy kocik,doletela so do Viedne a cakal ma zlomeny kocik,maly mal vtedy len 3mes takze som musela kupit taky ktory ide uplne do lahu, mam tu plasmu co je s tou prenosnou taskou a to je fak super,lepsie ak vanicka, da sa o prerobit na fusak co vyuzijes v zime,plus to odpruzenie j pohodlne a mam tam taky vystuz ,z jedne strany oranzova, chladi v lete a biela strana je zateplena na zimu, da sa to prat , mam cierno orazovy, len ako hovorim terenny kocik do snehu to nie je!
Neviem ako mas stare babo, ale tato plasma je dost velke ta sportova cast,mam velkeho chlapa 🙂 tak som schvalne kukala taky vacsi aby siel do lahu.

bambola
6. jan 2011

@adamala asi si vlozila nejaky link a adminky ho vymazali 😠
vidis aj som cumela na tu semwa stranku a nenapadlo ma tam kuknut 🙂 teraz uz vidim 🙂
no mala bude mat 8.polroka, zatial to chcem len ked pojdeme niekam na nakup a po obchodnom centre a v lete normalne von aby som sa nemusela tahat s tym mojim sportiakovym hebedom 😠
urcite sa nam musi zmestit do kufra nasej fiesty 🙂
co sa zimy tyka to budem normalne pouzivat sportak takze to je ok 🙂 skor ide o to, ze predsalen tie chodniky tu su vselijake a neviem ako by to bolo s neodpruzenym kocikom
ten plasma plus7 fakt vyzera dobre len neviem ci nie je moc velky ako si ja predstavujem, no vsak sa tam pojdem kuknut 🙂 dakujem velmi pekne za rady 🙂

bambola
6. jan 2011

jeeeeeeeej prave som zistila, ze zajtra ideme po tortu a to je len o dve ulice dalej ako ta sewma 😀 😀 tak tam hned aj zbehneme 😉

adamala
6. jan 2011

@bambola Do fiesti sa ti nezmesti 🙂 to je fakt,aj ked ta konstukcia na stojak asi aj ano ale ta sedana z Plasmy to tazko.

ale nezda sa mi ze to Pluto je odpruzene, neviem, kukni,nepamatam sa. Maju zeleny, a taky tmavo fialovy,cierny. Vsetky vyzeraju dobre, su take vkusne .

Ty a gesslein si nezvazovala? Gesslein swift? kamoska mala tento kocik a chvalila ho velmi,ze nemci maju naj kociky, a natrepala ho do Mini coopra 🙂 takze to iste zvladnes do fiesti.

vymazalo to len tu stranu pre semwu, ale ved ty si ju uz kuk, taka mila predavack tam je , som s nou prekecala dlho, a bola som tam zopar krat predtym ako som kupila tento kocik.

bambola
6. jan 2011

@adamala pravdupovediac sa mi ten gesslein nepaci dizajnovo 😔
ja tiez neviem ci je pluto odpruzeny, vsak to zajtra skontrolujem ale tieto lahke golface asi nebudu ani jedny 🙄 ale ide mi hlavne o to, aby pri kazdom len naznaku hrbola mi malu neprehadzovalo v kociku 😠 no uvidim, uz som zvedava 🙂 momentalne som viac naklonena plutu ako maclarenu 😉

bambola
6. jan 2011

@adamala teraz som este pozerala ten gesslein a odradilo ma to, ze sa moc komplikovane sklada 😒 to, ze sa maclaren alebo pluto skladaju v podstate len dvoma-troma pohybmi je velka vyhoda 😉

adamala
7. jan 2011

@bambola mne sa ten gesslein swift tiez nepaci ale viem ze je oblubeny u mamiciek , inak tu v Dubaii ma kazdy tie Maclareny som si vsimla ale su dost otrasne 🙂
Mojmu malemu hrbole nevadia 🙂 on sa rad natriasa

bambola
7. jan 2011

@adamala jaj tak moja tiez hrboly moze ale zase aby to nebolo nejake drasticke 😉 no vravi dost ludi, ze maclareny sa moc nemenia auz rovnako vyzeraju snad od zaciatku ale mne to nevadi, mmne sa celkom pacia a hlavne ako aupair som ho pouzivala a pamatam si, ze vtedy som bola spokojna tak mi to tak utkvelo v pamati 😉 to je teda jediny golfac s ktorym mam pouzivatelsku skusenost 😉 ten gesslein je asi fajn ak moc casto neskladas lebo fak sa to musi cele zvliest a tak poskladat 😒

zuzana581
12. jan 2011

Ahojte. Aj mne sa velmi páči tento kočík. Aj som ho skúšala a podla mňa je super. Kúpila som golfáč First Class Uptown, lebo vyzeral rovnako ako icoo a bol podstatne lacnejší. Som s ním spokojná, ale icoo je icoo a možno sa v ňom malý ešte niekedy bude voziť 🙂

sasikas
6. apr 2011

ahojte kocky...
pred dvoma tyzdnami nam prisiel i coo pluto....zatial spokojnost, ale chcela by som dokupit nanoznik...len neviem aky by tam pasoval 😒 ....dokupovali ste nanozniky?...ak hej ake?...dakujem... 😉

marketa137
8. apr 2011

Ahoj, chtěla ybch koupit tento kočárek, ted máme inglesinu zippy a ten je super. Jak pluto zvládá terén, ymslim město, dlažební kostky atd. Hodně slyšim ale teda od těch co ho enmají 😀 že je jen do obchodáků tak mě zajímá názor těch co už kočárek mají jak jezdí v terénu.

sasikas
8. apr 2011

@marketa137 mne sa s icoo jazdi velmi dobre aj po meste...neni taky "rozheglany" ako niektore golface, je pevny....samozrejme na dlazobnych kockach su tie koliecka trochu pocut, ale to myslim ze je u vsetkych kocikov ktore nemaju nafukovacie kolieska....trosku mi vrzgalo prave koleso, ale manzel naolejoval a je po probleme....je dost priestranny....jedine co mi vadi je dost maly nakupny kosik....ale kedze mam icooo ako druhy kocik tak neriesim... 😉

marketa137
8. apr 2011

@sasikas děkuji za super zprávu. No nákupní košík má inglesina prostornej ale zase to neni enjdůležitější 😀 . ted jen vybrat tu správnou barvu.

marketa137
11. apr 2011

ještě mam dotaz jestli ěnkdo máte slunečník jak na tom sedí ten universal 😉 . našla sjem jeden a ten je do šířky trubek max 3cm tak ejstli na to pasuje nebo ne 😉

barboramarek
24. apr 2011

🙂 ahojte aj ja patrim k spokojnym majitelkam

marketa137
24. apr 2011

@barboramarek já od pátku také 🙂 . zatim ho amm teda jen v pokoji ale počítam že vúterý pojedeme i ven. dokonce v něm seděl i 5letý a normálně měl dost místa 😕 , teda nohy mu už visely hodně dolů ale kolem sebe měl místa dost 🙂

marketa137
25. apr 2011

tak tady je foto kočárku i s pasažérem 😀