Aký je kočík I'coo Pluto?

digysa
2. okt 2009

Dievcata. Prave som predala moj stary Maclaren Quest kocik, ktory ani po 4-och rokoch nezlyhal...musela som ho predat, aby som sa ho zbavila. 😎

Chcem si kupit novy- lahky, golfovy kocik na cestovanie lietadlom. Uz 2 dni studujem internet a nemozem sa dopracovat k ziadnym informaciam o kociku I'COO PLUTO.

Je to kocik nemeckej vyroby, ja zijem v USA a tu sice maju v ponuke, ale nikto ho nepozna.

Ak je tu nejaka mamicka,ktora vlastni tento kocik? Vopred dakujem za akukolvek informaciu.

digysa
autor
25. apr 2011

Baby a kolko stoja tie kociky na SK/CR?

barboramarek
25. apr 2011

@marketa137 ahoj je super ze 😉 kuk u mna v albume, mam fialovy 😀
@digysa ahoj okolo 270 v obchode kde som bola ja v BA a na nete som ich videla za 299, to v obchode je bez madla 😉

marketa137
25. apr 2011

@barboramarek 😕 😕 žádný album nevidim 😒 , ale kočárek ej super, hlavně je super jak je prostorný 🙂 . pro holčičku ybch taky brala ten fialový. jen nevim jestli se ěnjak jinak polohují nožičky? Já přišla jen na to že se jakoby přejede ten kloub 😉 a to je asi vše 🙂 . Ale jiank ej fakt krásný a přijdemě strašně lehoučký, tak uviidm jak venku 😉

barboramarek
26. apr 2011

@marketa137 klikni ma moje meno a chod nizsie tam mam ze tatos a posledne dve fotky su tam 😉

marketa137
26. apr 2011

@barboramarek mě se to ukazuje jen ajko prázdné album 😒 , neni to tim že to máš jen pro přátele? Máš k němu originál pláštěnku a slunečník nebo universal? Já budu kupovat uni slunečník, už mam vybraný krásně velký a pláštěnku emitex 😉

barboramarek
5. máj 2011

ahojte, kedze moja kocikomania pokracujem mam na predaj n.o.v.e pluto. tak kto by mal zaujem, nevahajte a ozvite sa mi 😉

dara29
6. máj 2011

@barboramarek A čo si vymyslela teraz? Ktorý je ešte lepší kočík?

barboramarek
6. máj 2011

@dara29 ono lepsi asi neni ale iny 😀 ja tak rada skusam, uz nemam vela casu 😉

dara29
6. máj 2011

@barboramarek No tak prezrad ktorý iný Ti padol do oka

zuzikkaa
6. máj 2011

@barboramarek v com je podla teba lepsi nez pluto??? pluta si isto aj ja raz vyskusam 😎 😎 😎

barboramarek
6. máj 2011

@zuzikkaa v nicom 😉 mozes moje 😀

zuzikkaa
6. máj 2011

@barboramarek momentalne mam 2 kociky ,,jedine zeby si ho dala za 150 😅 😅 😅

barboramarek
6. máj 2011

@zuzikkaa 😵 😵 😵

megg
7. máj 2011

@barboramarek ta fialova je taka moc dievcenska? ci aj pre chlapca?

barboramarek
7. máj 2011

@megg podla mna v poho kuk moj inzerat, tam je to celkom realne, ona je taka tmavsia skor slivka 😉 aj kamoska je akurat tu a hovori ze v poho 😉

kamilakd
4. jún 2011

ahojte dievcata ak by mal niekto zaujem ja predavam icoo pluto cierny podlozku cerveno bielu,madlo plastenku komplet za 280e ale viem sa dohodnut dotrepala som dalsi kocik a manzel mi uz nadava ci som normalna 😕 tak ho potrebujem odlifrovat co najskor
je vo vybornom stave pouzivany malo nem aziedne poskadenia ani nic mu nie mam teraz bee plus

kamilakd
4. jún 2011

toto je ten moj zazrak 🙂 ja uz to nemamani kde skladovat 🙂tak som ho supla k nasim

lucula73
4. jún 2011

@kamilakd čierny?taký som ani na nete nevidela. 😉 Ja som nad ním uvažovala,ale teraz mi padol do oka baby joger city mini,tak neviem....uf 😝 .A doma mám concorda,toho sa musím najprv zbaviť 😝
Ale páči sa mi. 🙂

kamilakd
4. jún 2011

ja mam tiez concord 🙂 hej je super proste elegantny a mam novu nepouzitu podlozku bielu orig a cervenu orig
ja som maniak na kociky kedze mam prve a posledne dieta ak sa ti zda vela viem sa dohodnut ak sa ti paci u nas mame dlazbu teda koliecka nie su poskodene viem poslat na dobierku!

barboramarek
4. jún 2011

@lucula73 kuk aj cybex callisto 😉

lucula73
4. jún 2011

@barboramarek aj ten som už pozerala,ale sa mi vidí dosť malý,na ležato sa mi tam malý už nezmestí teraz....ale páči sa,veľmi sú pekné tieto kočíky 🙂 A ty máš teraz aký?

kamilakd
4. jún 2011

@lucula73 cybex nie je az taky maly no vporovnani z icoo je ico je pre vacsie deti a pohodlny je jeden aj druhy moj nazor mne maly spal takmer v lahu a a bol priestranny a cybes callisto ma kamoska mala tam maleho a bol spokojny a ku podivu mal miesta az az skoda ze som to viac nesondovala bo ten kocik sa mi tiez pacil a je jeden z favoritov

lucula73
4. jún 2011

@kamilakd 🙂 takže si ešte neskončila? 😀

kamilakd
4. jún 2011

ja asi aj ano 😀 tento chcem predat pojdem do minima ale pod 200e uz nie proste ked daka mamina povie ze ho chce predam ho za 200e nech sa strati bo mi muz uz hlavu odtrhne 😀 este ze nema prehlad o cenach 🙂

barboramarek
5. jún 2011

@lucula73 okrem sirky je vacsi callisto ako pluto, nezda sa, ale pluto sa ti nohy tak ohnu aj ked su hore, moja spava a v plute spala v horsej polohe ☹ ja som po vyskusani pluta a cybexu, mam sice ten onyx ale plocha je ta ista urcite za cybex 😉 aj soferovanie ide s callistom lepsie ako s plutom 😉

lucula73
5. jún 2011

@barboramarek hej to pluto sa mi zdá krátke na spanie....hm.
Už som sa rozhodla pre ten babyjogger,len furt neviem akú farbu 😠 ........

lodgermaniacka
5. jún 2011

@lucula73 červeny je krasny 😵 😉 ja si pre chlapca kupujem červene, mne ta farba nevadi, pluto som aj ja chcela, ale presne to čo píše barbora, predavačka mi tvrdila že su nožičky zdvihnute a oni boli padnute dole 😒 inak dizajnovo nadherny kočík

lucula73
6. jún 2011

@lodgermaniacka je pekný,váham medzi tým a čiernym,ale nikdy som nemala celý kočík čierny a nejak sa bojím,aby sa mi malý neupiekol...chcem to hlavne na dovču..... 😒

lodgermaniacka
6. jún 2011

@lucula73 určite je v čiernych teplejšie, ale ja mam momentalne 3 kočíky a všetky čierne 😀 daju sa pekne doladovať farebnymi vložkami, ale ja už som čiernej presytena, tak by som volila červenu, malemu bude prijemnejšie 😉