Aký je kočík I'coo Pluto?

digysa
2. okt 2009

Dievcata. Prave som predala moj stary Maclaren Quest kocik, ktory ani po 4-och rokoch nezlyhal...musela som ho predat, aby som sa ho zbavila. 😎

Chcem si kupit novy- lahky, golfovy kocik na cestovanie lietadlom. Uz 2 dni studujem internet a nemozem sa dopracovat k ziadnym informaciam o kociku I'COO PLUTO.

Je to kocik nemeckej vyroby, ja zijem v USA a tu sice maju v ponuke, ale nikto ho nepozna.

Ak je tu nejaka mamicka,ktora vlastni tento kocik? Vopred dakujem za akukolvek informaciu.

kathrena
23. apr 2014

Ahojte baby, ak by ste chceli, predavam I coo Phoenix, je to velmi podobny kocik ako pluto, akurat sa na nom da napolohovatdieta do uplnej roviny, co je super na spanok....

tretiastvrta
4. jún 2014

@babika131 Dočítala som sa teraz ako ste riešili dilemu ci icoo Pluto alebo maclaren xlr. Prosím ako ste sa vtedy rozhodli? Presne to riešim aj ja a už včera bolo skoro neskoro;) musím to rozlusknut. Bola som namotana na icoo velmi, tak mi vrta v hlave. Len viem ze s xlr by som asi bola spokojna tiez. 😉

tretiastvrta
4. jún 2014

@babika131 Dočítala som sa teraz ako ste riešili dilemu ci icoo Pluto alebo maclaren xlr. Prosím ako ste sa vtedy rozhodli? Presne to riešim aj ja a už včera bolo skoro neskoro;) musím to rozlusknut. Bola som namotana na icoo velmi, tak mi vrta v hlave. Len viem ze s xlr by som asi bola spokojna tiez. 😉

babika131
5. jún 2014

@tretiastvrta No ja som s icoo spokojná,ale xlr je vyššie od zeme. Inak v tom rozdiel nie je,mala som možnosť vyskúšať si obidva. Len na moju smolu som si vybrala farbu tyrkysovú a tá jediná nemá preklápaciu striešku,takú tú rozzipsovateľnú,na to si pri tom kočíku dávajte pozor,som bola veľmi nahnevaná. Všetky ostatné farby pri tom icoo ju majú

tretiastvrta
5. jún 2014

@babika131 presne to som si všimla a už si dávam veľký pozor na tu striesku. Chcela som ten jablckovo zelený, no teraz mam "na rane" fialový. Ďakujem 🙂 človek aj ked sa rozhodne, aj tak mu to bude vŕtať v hlave 😉 no u nas je dost podstatná vec madlo a madlo na maclaren sa ťažko zháňa.

babika131
5. jún 2014

@tretiastvrta Presne,mne to tiež dlho vŕtalo v hlave,ale som s ním naozaj spokojná,aj my chceli potom vymeniť kočík v inej farbe,aby som mala tú striešku ale ja som inú nechcela,tá farba je nádherná,tak som to nechala tak. Ale keby som sa mala rozhodovať znova,tak len medzi týmito dvoma xlr a icoo. Takže je to len už o dizajne,mne sa viac páčil icoo. Ale ako som už písala,ten maclaren je vyššie od zeme

katkakovac
6. sep 2014

Žienky poraďte. Hľadáme golfky pre nášho špunta. Ideme na dovolenku lietadlom, tak chcem niečo skladnejšie ako mám a tiež na neskoršie využitie.
Malý spáva na bruchu, tak potrebujem také, čo sa dajú dať čo najviac do ľahu...
Muž videl ICOO PLUTO 2014 ale nevedel mi povedať, či sa dá sklopiť až do úplného ľahu....
Ďakujem

katkakovac
7. sep 2014

Žienky poraďte. Hľadáme golfky pre nášho špunta. Ideme na dovolenku lietadlom, tak chcem niečo skladnejšie ako mám a tiež na neskoršie využitie.
Malý spáva na bruchu, tak potrebujem také, čo sa dajú dať čo najviac do ľahu...
Muž videl ICOO PLUTO 2014 ale nevedel mi povedať, či sa dá sklopiť až do úplného ľahu....
Ďakujem

cokoladka83
27. júl 2016

Ahojte chcem sa spytat na kocik I coo pluto kde byw som ho zohnala najlacnejsie..dakujem za kazdu ponuku

scarllette
27. jan 2017

@cokoladka83 ahoj zohnala si ho nakoniec? A si s nim spokojna? Ja nad nim momentalne uvazujem

cokoladka83
27. jan 2017

@scarllette noe nezohnala..to uz bolo davno ked som ho chcela..

rebeca196
29. jan 2017

@scarllette ahoj kúpila si si už kočík icoo?

scarllette
29. jan 2017

@rebeca196 no ja este nie, kedze ako vzdy sa neviem rozhodnut resp.si robim stale prieskum, ktory golfáč je ten naj a splňa vsetky moje poziadavky...mam este cca 4-6tyz čas...ty si ako na tom?

rebeca196
30. jan 2017

Pýtam sa, lebo som našla za perfektnú cenu ICOO Pluto https://www.mall.sk/kociky-golfky/icoo-pluto-ko..., ja som sa rozhodla pre tento kočík, asi mi bude najviacej vyhovovať ....

scarllette
31. jan 2017

@rebeca196 ano, aj ja som ho tu nasla, cena je fajn, ale este treba ratat s extra madlom a plastenkou, co je extra cca 20-40€?

rebeca196
1. feb 2017

@scarllette mne prišiel včera, pláštenka je k tomu a najprv som si myslela, že musím doobjednať madlo, ale vôbec mi nevadí že tam nie je, aj malej sa tam veľmi páči.... Cena je super, všade ho ponúkajú od 299 eur vyššie a to bez madla, použíté dávajú za 200 eur

scarllette
2. feb 2017

@rebeca196 dakujem a aky je ten košík, zmestí sa tam aj prebaľovacia taška? A odkiaľ si si ho objednala ty? Da sadat takmer na ležato?

rebeca196
3. feb 2017

@scarllette košík je malý, ale to asi na všetkých golfkách, je to taký pololah či ako by som to nazvala, úplne to stačí, je veľký, pre malú veľmi pohodlný... Ja som objednala cez Mall, vyšiel ma 180 eur, čo je veľmi dobrá cena

scarllette
3. feb 2017

@rebeca196 tak super, ze si spokojna, idem ho asi aj ja teda odtial objednat...mala Ti ma kolko ak sa mozem opytat? Postovne bolo zdarma,ze? A to madlo sa da kde objednat, nevies nahodou? To neviem najst nikde.

rebeca196
3. feb 2017

Naša má zajtra rok a 7 mesiacov aj je vysoká, madlo je zatiaľ nedostupné, koncom februára by malo byť 🙂

scarllette
5. feb 2017

@rebeca196 dakujem 👍