Aký je kočík Quinny buzz 4?

asmk
31. okt 2008

ahojte kocky mate niektora skusenost s tymto kocikom? Nasla som na webe celkom dobru ponuku na celu zostavu hlboky, sportovy aj s autosedackou, fusakom, slnecnikom, strieskou na sportovu cast, taskou. No teda slusnu cenu oproti tomu za kolko ho predavaju u nas tak som chcela vediet ci je dobry. Jedine co ma na nom odradza ze na obrazkoch nevidim nakupny kosik pod kocikom neviete ci pri tejto verzii je? Dakujem

cicushka
31. okt 2008

asmk) ja som mala stvrokolku buzz a v pohode. Nakupny kosik si musis dokupit zvlast.

jvo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera21
2. nov 2008

Ahoj Jvo, aj ja mam, len nie stvorku 🙂 Myslim, ze toto, co si nasla je celkom dobra cena, ved len ten fusak je straaasne drahy samotny. Ale kosik tam asi nie je, ja som tiez dokupovala zvlast..... Pekne farby sa teraz robia. Ja som kupovala celu zostavu v Rakusku /Maxi Cosi autosedacka, Dreami vanicka a sportak/ za cca 700EUR v 2007mom. 🙂

hviezda22
2. nov 2008

Baby, ja som sa teraz rozhodla kupit buzz a pozerala som na internete fusaky, velmi dobru cenu na ne maju na www.malvik.sk, len za 1888sk, niekde su aj o 1000 drahšie. Kočík si idem kupit pouzity, farba jablkovo zelena, no uz nie je dostat ten zeleny fusak, aky by ste z tej novej kolekcie vybrali?

cicushka
2. nov 2008

jvo) od toho isteho predajcu som mala buzz kupeny aj ja cez ebay. 🙂

asmk
autor
2. nov 2008

cicushka a nevies co znamena XL SEAT (zweiter, größerer Sitzeinhang)? dnes som videla ten kocik nazivo v jednom obchode a sportova sedacka sa mi zdala dost mala...

jvo dakujem za typ 🙂

cicushka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cicushka
2. nov 2008

je to automaticky v cene toho kocika. 😉

asmk
autor
2. nov 2008

cize to znamena ze set obsahuje hlboky kocik, autosedacku, sportovu cast+ druhu vacsiu sportovu cast, fusak, striesku na sportak, slnecnik, prsiplast, tasku, nakupny kosik vsetko za tu cenu, tak to by bolo super lebo tu by to vyslo aspon o 10 000 viac

cicushka
2. nov 2008

asmk) ano a zabudla si este na adaptery na vanicku a autosedacku. Plus autosedacku si mozes vybrat aku chces farbu. 🙂

Je to spolahlivy prdajca. Dokonca som cez neho po vyse roku riesila aj reklamaciu zaseknutej rucky k spokojnosti.

pavucica
11. nov 2008

Baby, prosím Vás, viete vnútorné rozmery tej hlbokej vaničky? Zaujíma ma či sa mi tam zmestí 6-8 mesačné dieťa aj s fusakom. Dik

veronikahel
13. nov 2008

pavucica na dlžku je to 74cm, ale na šírku neviem...
ak máš dlhe dieťa, tak sa ti tam také veľké nezmestí...
náš malý bol dlhý a bol tam do 6.mesiaca, ale už nie vo fusaku...
a ešte záleží aký hrubý a veľký fusak máš...

shine82
29. dec 2009

Ahojky, mám buzze 3 a jsem s ním spokojená, až na to přední kolečko, zvažuji koupi nového předního a neumím se rozhodnout jestli nafukovací terénní nebo klasický modul 4 kola, jde mi především o lepší a bezpečnější jízdu v terénu a v zimně... díky za rady a zkušenosti...🙂

andrejkaa23
21. feb 2010

Ja by som sa tiez chcela opytat ako je to s nim 🙂

froschka
20. mar 2011

kocky co mate Buzz 4 da sa aj na tento model kupit nafukovacie predne dvojkolecko?alebo su tie kolecka na buzz4 fix ze sa nedaju vymenit?

dosa
21. mar 2011

@froschka - mala som buzz 4 a na vymenu terenne koleso... iba som ho vyskusala, pasuje, ale som ho nejak nepotrebovala 😅 s prednymi dvomi kolesami som sa dostala vsade 😉 predne dve kolesa nie su fix, davaju sa dole presne tak islo, ako jedno predne dvojkoleso, alebo terenne koleso

froschka
21. mar 2011

@dosa supiiii vdaka 🙂

deyana
4. apr 2011

@dosa Můžu se optat, jak je to s jízdou ve sněhu? my měli nejdřív obyčejné plastové kolečko na buzz 3, to se nedalo, pak terénní bylo trochu lepší, ale ta stabilita se mi moc nezdá, tak pokukuju po 4 kole, zajímá mě, jestli to v pohodě projede sníh nebo se to taky zapíchne a stojíš?

dosa
4. apr 2011

@deyana rada by som, ale neporadim, s buzzom som do snehu nechodila, to som mala iny kocik.

deyana
27. aug 2011

prodávám buzze 4 v limitované edici pro holky i kluky, kuk na bazar 😉 Spěchám na to, takže sleva možná!