Aký je kočík Quinny senzz?

duplicka
29. okt 2009

ahojte, videli ste tento kociarik uz niekto nazivo alebo mate ho niekto? vyzera zaujimavo a hlavne ma aj polohovanie🙂chrbatika, len ktovie aky je realne.

kacenka1310
26. feb 2011

@marrrrrry ahoj, no ja cakam ne tie bocnice, neviem sa ich dockat, dufam ze mi pridu v pondelok ... dnes sme boli na prechadzke, ale zobrala som radsej este mutsy, bojim sa ked tam nemam tie bocnice ked je Kubi stale taky chorlavy, ale v pondelok ked pojdeme na tie kramare tak ho berem, ideme autom takze len na presun po nemocnici, tak aspon odfotim 🙂 no a este som sa rozhodla ze mu do neho kupim ten fusak lodger bunker - sice dost drahy ale dufam ze ho dobre vyuzijem, ten kaiser co mam sa tam sice da dat, ale je to take divne ..... keby mi prisli tie bocnice v pondelok tak ich tam rychlo supnem a pojdem aj na prechadzku, takze v pondelok urcite dam nejake foto 🙂 a dobre foto, maly je podareny 🙂 a tie bocnice tam ako sedia?

marrrrrry
26. feb 2011

@kacenka1310 fusak šak ten ti dával za dobru cenu nie či iný myslíš ? tie bočnice no nasmeješ sa také prdítko a tolko eur ja som sa tak smiala reku boha to už tam nemohly dat zadara to je iba taký kusok ale ked malý ležal nefúkalo len mi to bolo smiešne že aj to si musíš zvlášť dokupovat šak uvidíš aké to je malé 🙂 tak sa tešíme na foto 🙂 len to hrkotanie na tej zámockej uf to mi vadí 😎

kacenka1310
26. feb 2011

@marrrrrry no ten fusak som nezobrala, to je take nic ja chcem lodger bunker 🙂 a fakt tie bocnice je dobra blbost ze chcu za to peniaze, vsak podla mna je to len kus latky 🙂 no vsak sa aj ja asi nasmejem ked pridu 🙂 no ja tu v okoli zamocku cestu nemam tak uvidim 😎

marrrrrry
26. feb 2011

@kacenka1310 neviem aký to je fusak veru moja ten lodger 😉 no su to kusky uvidíš 😀

marrrrrry
26. feb 2011

@kacenka1310 aha idem kuk 🙂

marrrrrry
26. feb 2011

@kacenka1310 pekný je a akú farbu šedú modrú ? len myslíš že všeobecne je senzz vhodný na fusak bude to ok lebo je to uzke to sedenie aby ti to bolo ok 😉

barboramarek
26. feb 2011

@marrrrrry ahoj no tak posielam slubene foto, ten vpravo to je on 🙂

kacenka1310
26. feb 2011

@marrrrrry no ten modry, no a videla som to na jednom senzzi, tak myslim ze to bude ok, dokonca ked som do neho dala moj kaiser tak co sa tyka miesta to bolo v pohode, takze tento by tam mal dobre sediet

marrrrrry
26. feb 2011

@barboramarek krásna farba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pekný a ako sa vozí ?

marrrrrry
26. feb 2011

@kacenka1310 Tak potom super super 😉 Ten modrý tam inak zapasuje potom hod foto ak raz budem mat druhé a budem potreboavt fusak bay som vedela ako tam tento tvoj bude vypadat 🙂 😀

kacenka1310
26. feb 2011

@marrrrrry ouki, mala by som ho mat uz zajtra, pojdeme kuknut ci homaju na predajni, tak ak ho budem mat tak dam fotky 🙂

barboramarek
26. feb 2011

@marrrrrry citam ze mate atopicky ekzem, to ja osobne moc dobre poznam. skus v lekarni, stoji sice 20 e ale nedam na neho dopustit : skin kap krem, moj zachranca ked nedam locoid 😉

marrrrrry
26. feb 2011

@kacenka1310 ouky douky baby máme my ale starosti marišku 😀 😀 😀 😀 inak vieš nad čím ešte premýšlam pozri toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9058048&tab=7 nad tým modrým 😉

barboramarek
26. feb 2011

@marrrrrry dakujem, so do tej farby uplne hotova, ide uplne paradne a ties ma spojenu rucku a hlavne je vysoko to rucka, ja mam 183 a super
som uplne nadsena a krasne mi v nom spi aj teraz 😀

marrrrrry
26. feb 2011

@barboramarek ahojko no máme a teraz jakú ma nohu ja neviem doktorka že ma pevné nožky že sa mu to šúcha tak preto sa mu to robí mne sa zdá že mu čokoláda škodí ,taký krém poviem pravdu som nemala a to je pre deti ? mne je jedno v tomto smere kolko to stoji len nech to pomože chápete ma ... lebo otras troška mu to hádam more zase vylieči jak min.rok 😉

marrrrrry
26. feb 2011

@barboramarek ja mám 177cm to ste ešte vyššia 🙂 to je super lebo nám vysokým máločo pasne do ruky a toto je ako športiak či ako golfáčik myslené lebo mi pripadá ako športiak 😉 farba je super dobrý výber 😀

barboramarek
26. feb 2011

@marrrrrry je aj pre deti, malej som ho davala na seboreu ked mala 5 mesiacov, ja som teda atopicka, preliecena ale na vela veci reagujem a potom to musim preliecit ale neboj, je dobre ze to ma teraz, lebo v puberte to uplny vymyzne
kakao vynechaj, moj koziar by ta pohnal 😀 a daj mu ked je to horsie taku dietnejsiu stravu
ze aj kecup a citrusove plody ee

barboramarek
26. feb 2011

@marrrrrry dakujeeeeeem 🙂 neviem ale myslim ze je to myslene ako golfac a skladnost je taka medzi 🙂
ten krem vyskusaj, mne ho odporucila kamoska a som nadsena
dokonca som sa minule vyhadzala z biodermy atoderm zink a som skoro odpadla, nikdy nic a zrazu, tak 15 eru do kosa, ale ne teraz si s nim natieram nohy, tie nereaguju tak citlivo, len tvar 😀

kacenka1310
26. feb 2011

@marrrrrry hmmm dobry napad, ale ja uz kaslem na to, mozno buduci mesiac 🙂 kupim este fusak a hotovo, tento mesiac uz viac penazi nedam 🙂 🙂 🙂 🙂

marrrrrry
26. feb 2011
marrrrrry
26. feb 2011

@barboramarek inak aj ja už neviem čo si dať na xicht veru :/ stále sa vyhadzujem neviem premýšlala som aj nad vichy len to že tolko vyvalim a vyhádžem sa to neviem teda ,make up len max factor si dávam a aj tak sem tam je to také nijaké tá tvát a vlasy tak to ani nehovorím ja mi po porode padaju to zas zinok a pantenol si dávam otrasne jak závidím babám čo vstanu očšú sa a su pekné prirodzené a možu mselo ist medzi ludi 😎

marrrrrry
26. feb 2011

@barboramarek aha kečup lubi dennodenne 😒

barboramarek
27. feb 2011

😉 @marrrrrry no moja to sme na tom rovnako 😒 daj si aj ty ten skin kap, ja si ho davam aj pod make up. inac som si kupila make up od vichy a nastastie v poho. aj laroche je super.ja ked chytim na nieco alergiu tak to mam normalne jak vyrazky, take kopceky ale tento krem ma da do poriadku a potom si dam modru niveu. kecup vynechaj len kym je to horsie 😉 jaj a nas kozny cepoval koli konzervacnym latkam tak to si este davema pozor 🙂 nehovorim ze vsetko s tym suvisi ale mna dal celkom do poriadku 🙂 inac tie vlasy mi nehovor, svagrina ma hrivu a vyzera super furt, ja si musim kazdy den umyt hlavu aby sa na to dalo pozerat ☹ ale konecne mam dobru kadernicku tak sa to zacina tiez zlepsovat a samoska ze sampon som konecne po 30 rokoch objavila taky fajn 😀

marrrrrry
27. feb 2011

@barboramarek a aký šampónik nejaký špeciálny ? ten krémik pozriem ďakujem 🙂 ja mu tam len sudocream dávam ten mu to vysuší ma to tušim lepšie ale neviem ni podla mna by nás mala poslať kožnej doktorka alebo na alergologiu nech urobia nejaké testy že na čo je alergický nie ? svokra ma stále staší že 512 injekcie nech mu dá doktorka lebo vlastne môj priatel mal tieto problémy a ona hovorila že jemu iba tie injekcie pomohly tak neviem od mala čo my sme pokupily kremov a mastičiek čajov hypoalergennych mliek :((((((((((((((((((((((((( neni to niš strašneé ja viem detičky bývajú viac choré a maju vačšie problémy len ma to sere malá krásna kožička a stále niečo na nej :( na nožkách teda :/ jako s tým zmývaním som tak aj ja na tom potom vlasy vysušim troška konce ožehlím vyzeraju fajn vlasy ale ešte v ten en večer jak slama :(

barboramarek
27. feb 2011

AHOJ, neviem pridat odpoved do fotoblogu, tie kociky su len v rovnakej farbe, ten na lavo som predala a kupila ten vpravo. ten je skladnejsi 😉
no a pocuvaj jasne ze na kozne, ale ono aj ked spravia testy na alergiu tak kozny prejav s tym nemusi suvisiet, moj mal do 2 rokov kozu taku divnu, jaj na nohach mu vadili pancuchy, sme museli zohnat take jak za sociku cista bavlana. ten krem urcite skus a kup v hypermangane 😉 jaj a davaj blede veci, kym ma podrazdenu tu kozu aj farba moze robit zle, sme museli kupovat blede pancuchy..
sampon musim najst a poslem ti link, lebo ja mam take jenme vlasy, tiez ich neni moc a pomaha mi aj melir. potom poslem link na sampon, pocuj mali by sme pisat v ip lebo sme mimo temy 😀

barboramarek
27. feb 2011

@marrrrrry jaj a maju aj na suche vlasy z toho matrixu. jaj a tym mliekam uz neverim. maly bol kojeny rok a uz v 5tich mesiacoch sme vedeli ze je alergik ☹ ale ano , su aj horsie veci 😉

marrrrrry
27. feb 2011

@barboramarek ano všimla som si že sme mimo témy už 🙂))))))))))))))))))))))))))) no aj my máme už tie socikove pančuchy ale podla mna su najlepšie aj tak stará klasika 🙂 aha som nechápala tomu kočíku už viem 😉 diki za linky !!!

kacenka1310
27. feb 2011

@marrrrrry ahooj tak sme boli predsa len dnes na chvilu vonku takze davam foto aj s novym fusakom 🙂

barboramarek
27. feb 2011

@kacenka1310 woooooow super 🙂