Aký je kočík Quinny senzz?

duplicka
29. okt 2009

ahojte, videli ste tento kociarik uz niekto nazivo alebo mate ho niekto? vyzera zaujimavo a hlavne ma aj polohovanie🙂chrbatika, len ktovie aky je realne.

kacenka1310
27. feb 2011

@barboramarek diky 🙂 uz konecne som spokojna 🙂

marrrrrry
27. feb 2011

@kacenka1310 no supéééééééééééééééééééééér !!!! a ako sa vozilo ? 😉

kacenka1310
28. feb 2011

@marrrrrry no uz mame aj tie zabrany, konecne 🙂 no vozilo sa celkom dobre len je to nezvyk oproti mojmu mutsy ten isiel ako po masle, ale tento ma pidi kolecka tak to islo pomalsie, ale inac fajn

marrrrrry
1. mar 2011

@kacenka1310 no keby ho mám aj ja porovnat s jané to sa ani nedá to športiak je raz športiak ale super podla mna sme dobre vybrali 😉 a čo tie zábrany jaké prdítka že ? mohlo to byt veru už v cene kočíka 😎

kacenka1310
1. mar 2011

@marrrrrry no tak to ano, nechapem preco sa to musi zvlast kupovat, hajzlici chcu na tom zarobit 🙂 malo to byt vo vybave kocika tak ako plastenka ....

marrrrrry
1. mar 2011

@kacenka1310 veru veru ked tak nad tým premýšlam že jako neni to športiak len golfáč draho jak maria vide ten kočík aj si adapter a daždnik ideš kupit origoš na to ? a tu plaštenku si skúšala to sa ti ako vidí ? 😀

kacenka1310
2. mar 2011

@marrrrrry adapteri vsak boli v cene, vsak ale to nepotrebujem a dazdnik nechcem, minule leto sme prezili bez toho tak toto leto tiez prezijeme, Kubinovy slnko nevadi, takze pohodicka, no ale keby si mal clovek kupit vsetko co je k tomu kociku tak by sa cena pekne vysoko vysplhala ...

marrrrrry
2. mar 2011

@kacenka1310 No to ano iná palovica za golfáčik 🤐 malému slnko vadí on kýcha ked na neho svieti ale vyriešila som to kúpou šiltačky ha ha a klobúčiky budu v lete, kúpim ešte okulky a je 😀 😀 😀

marrrrrry
2. mar 2011

@kacenka1310 a adaptér na dáždnik som mslela ten sa zvlášt ešte aj kupuje ha ha 😀 sila...

kacenka1310
3. mar 2011

@marrrrrry no staci ze kocik je drahy a este tie blbosti kupovat - kaslat na to, no Kubi tiez trochu kycha, ale presne klobucik alebo siltovka a je to vybavene 🙂 a ked bude spinkat tak plienka cez strechu a cez neho a vybavene 🙂

marrrrrry
3. mar 2011

@kacenka1310 Tak tak sme šikovné mamičky poradíme si 😀

maata12
4. mar 2011

Ahojte! Tak už ho máme aj my doma 🙂 . Zatiaľ spokojnosť 🙂 ... trénujeme po byte. Kočky myslíte, že do nášho Senzzu sadne táto podložka? http://www.pinkie.cz/detail/42/podlozka-do-koca...
Neviem, či to mám risknúť a objednať ju... Tiež rozmýšľam či si vybrať aj s tými bočnicami, alebo bez... http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-turquo...

kacenka1310
7. mar 2011

@maata12 ahoj, no neviem ci nebude moc siroka, toho by som sa bala .....

maata12
8. mar 2011

@kacenka1310 Ahoj! Už som objednala tú bez bočníc, pani mi poslala aj rozmery tak vyzerá, že by to mohlo sedieť 😒 . Nechám sa prekvapiť, potom pridám foto 🙂

kacenka1310
8. mar 2011

@maata12 no jasne, daj, ked to bude sediet mozno aj kupim na leto, nech mame troska iny kocik 🙂

marrrrrry
13. mar 2011

@maata12 Ahojko som zvedavá na foto inak mala si sem čo da´t zase bohovská je tá vložka jaja diki 😀 teraz ju aj ja budem chcieť aj keď SENZZ my skorej slúži ako obývačkový doplnok 😀 my sme už vačší tak moc nevyužívame kúpila som ho iba kôli dovolenke asi to teda bola výhodná kúpa že ? 😉 ale keď mne sa tak páčil a tá vložka jaj teraz si ma nasrala 😀 v dobrom slova zmysle tak potom som zvedavá na to foto že ako to tam sadne že ktorá by bola lepšia 🙂

marrrrrry
13. mar 2011

@kacenka1310 ahoooooooooooj ako sa máte a čo kočík ? my minimálne využívame sa my drahý smeje že to zas bola tvoja "múdra"kúpa laebo nám stojí v obyvke minule reku zoberiem Ťa senzzík vyvetrať tak na poštu sme išly ale inak stojí v obyvke 😀 😉 🙂 😉 😅

marrrrrry
13. mar 2011

@maata12 A ešte sa spýtam poštovné je kolko ak by som cez banking platila alebo ako si ty platila ? Že aká bola konečná suma ??? Ď.A.K.U.J.E.M. !!! 😉

maata12
13. mar 2011

@marrrrrry Ahoj! My sme dnes Senzzík vyskúšali prvý krát 🙂 🙂 ... tiež nám stojí v obyvke ako doplnok, ale zato parádny 😀 . Ale inak je super, my ho tiež plánujeme využiť skôr na dovolenke a v lete. Ale som spokojná, čím ho tu mám vystavený dlhšie, tým sa mi viac páči... Podložka zatiaľ neprišla, čakám že zajtra. Posielajú to z Čiech tak to trošku trvá. S poštovným to bolo 22,10€ tiež som to platila cez intern.banking. Keď príde, hneď vyskúšam a pridám foto 😵

maata12
13. mar 2011

@marrrrrry A ešte tú podložku som objednávala inak cez mimibazar, ale mám pocit že to tam má Pinkie stránku.... Ak budeš chcieť hodím ti link do IP 🙂 🙂 🙂 Ale ešte počkaj na moju, ak to nebude bohviečo, škoda peňazí 😉

kacenka1310
13. mar 2011

@marrrrrry Ahooj, no cim viac s nim chodim von, tym je lepsi a menej hrka na nerovnom povrchu, sa mi zda ze ked sa kolecka obrusili tak je to lepsie 🙂 ja ho vyuzivam dost, lebo chodim na prechadzky aby si krpec dobre pospal 🙂 no a stale sme chory, stale tie hnusne teploty ...

marrrrrry
13. mar 2011

@maata12 Ok diki za info a kludne daj do ip link a počkám teda ako budeš spokojná ...ano ano je to krásny obývačkový doplnok 🙂 😉 😠 😀 😎 😅 😵

marrrrrry
13. mar 2011

@kacenka1310 No šak to vy ste menší radi sa vozíte aj malý sa rád vozieval a spal vonku v kočíku a teraz moc ee takže asi tie kolečká tak jak ty nevyšúcham hahahahahhahahahaha ale som pevne rozhodnutá že si ho nechám možno sa raz zíde ešte 😉 no tak sa skoro uzdravte čo to čo to aj malý bol dva týždne nejaká viróza teraz zase velký smrká a čajuje ale to tieto zmeny času už nech je teplo na krátky rukávik 😉

maata12
16. mar 2011

@marrrrrry Tak podložka prišla už v pondelok, len pokiaľ sa ja rozhýbem a pridám foto 😉 😉 😉 . Ale je super, farebne trošičku tyrkysovejšia, ale myslím že je to v pohode... Maj sa pekne 😀 😀

miska1981
16. mar 2011

ahojte,
prosim vas ako ste spokojne s tymto kocikom? vyspi sa tam dietatko, da sa polohovat? a co nozicky?
je krasny, len neviem ci sa tam dieta aj vyspi, dakujem.
a madlo sa da dokupit?

lenocka23
16. mar 2011

@maata12 chcem sa ta spytat ohladom podlozky.. je to len take "pre image", alebo je to potrebne..? myslim ci je ten original potah kocika nejak neprijemnyx pre dieta, alebo sa smyka... (ale v tom kociku vyzera paradne-- 😀 )

marrrrrry
16. mar 2011

😅 😵 @maata12 Ale nie je to dokonaléééééééééé super super !!!!!! 😉 🙂 😀

marrrrrry
16. mar 2011

@miska1981 Ja som spokojná nadmieru kočík sa dá dať do lahu,madlo tam nieje a nedá sa dokúpiť tam ho neni kam dať ,nožičky sa nepolohujú to mohly vychytať ale čo sa mňa týka tak malý spí už maliličko už ma 2,5 roka ja som kočík iba na rýchly prevoz do mesta kúpila a kôli dovolenke že je dobre skladný nezaberá miesto , na zámkovej dlažbe hrkocú kolieska ale tuto Katka písala že keď sa troška ošúchajú je to ok už to neni tak počuť ale myslím že všetky golfáče hrkocú to tie umelé kolieska,inak lahko jednou rukou sa skladá chytíte do ruky ako tašku a prenesiete ja si ho nosím na pešáka do bytu na 4 poschodie a v pohode je lahký, Ja som N.A.D.Š.E.N.Á. nelutujem kúpu určite nie !!! A plná rúčka je elké plus ,aj lahulinko ide a čo sa týka spania som zistila že keď je dieťa už fest unavené je mu aj jedno že mu nohy visia malý tam tak hodinu a pol v pohode spal ,hlavne je široký priestranný môj malý ma už 16 kilov a 98 cm takže to bol jediný športiak do kotrého sa my vmestil a aj keď som skorej na čierne kočíky tá šedá ma dostala 😀 Určite Vám ho odporúčim !!! 😉

marrrrrry
16. mar 2011

@lenocka23 Poťah kočíka je super aj pohodlný ale máte pravdu je bombová tá podložka !!!!! 😀

maata12
16. mar 2011

Poťah kočíka je určite príjemný, jemnučký.... Ja som kúpila podložku iba pre oživenie, a môj malý má 11mesiacov, trošku sa tam "topil" a mám pocit, že s podložkou mu je tam pohodlnejšie...