Aký je kočík Quinny senzz?

duplicka
29. okt 2009

ahojte, videli ste tento kociarik uz niekto nazivo alebo mate ho niekto? vyzera zaujimavo a hlavne ma aj polohovanie🙂chrbatika, len ktovie aky je realne.

minitrouble
5. okt 2010

@raffaella neviem co presne myslis pod zlym terenom ...mne sa so senzz islo celkom v pohode aj ked po trave nesiel nejak lahko, ale na horsie tereny ja jednoznacne odporucam nafukovacie kolesa na kociku
pre nas bol senzz len ako druhy kocik do auta, ale boli sme s nim velmi spokojni az na tie nestastne brzdy 😝

raffaella
6. okt 2010

@minitrouble dakujem za odpoved 😉 myslela som tym nerovne chodniky napr. a tak. Ja byvam v BA a ako kocik do mesta mi pride velmi prakticky, ale najlepsie je vzdy pocut skusenosti od inych mamiciek, preto som sa radsej spytala. Co sa tyka nafukovacich kolies, ano to mas pravdu, len to su vsetko tazke kociky a ja preferujem lahke. I ked tie maju zase horsie koliecka vacsinou do zleho terenu. Teda dobry je Bugaboo Cameleon, ale zase trojkombinaciu uz nechcem, to mi staci jedna. Chcem len taky nejaky golfac alebo buginku. vcera som este nasla Buggy Pepp, vyzera vyborne, pisu ze zvlada aj tazke tereny a ma vlemi nezvycajny dizajn. Tak chcem ist pozriet do Hlohovca obidva, aj Senzz aj tento Buggy Pepp, v obchode Aladdin by mali mat oba. Tiez dufam, ze ta kolekcia na 2011 nebude mat problem s brzdami.

minitrouble
6. okt 2010

@raffaella no napriklad cez obrubniky sa mi islo lepsie so Senzz ako napriklad s bugaboo bee co som mala pred tym a tiez po rozbitych chodnikoch presiel v pohode - cize do mesta podla man v pohode kocik ..aj ked neviem co urobi v zime v snehu 😎 to som neskusala 😝

raffaella
6. okt 2010

@minitrouble ja si ho chcem kupit asi az na jar, tak sa ta este mozno po zime popytam na nazor 🙂 ale zase v BA sneh nie je taky problem, chodniky su odpratane a pri najhorsom si ju dam do Manducy, ak ju este odnesiem, lebo uz ma 8 kg 😀

minitrouble
6. okt 2010

@raffaella hm len asi si nepostrehla moj prispevok o tom ze som ho reklamovala a vratili mi peniaze ...takze uz ho nemam a kedze som "kocikova maniacka" tak asi si kupim za tie peniaze zase iny kocik do zbierky ..takze po zime ti toho viac asi moc nepoviem 😎 😀 aj ked musim priznat ze to bol prvy kocik pri ktorom fakt zvazujem ze by som si ho kupila z tej novej kolekcie 2011 znova 😝

viridisa
7. okt 2010

@minitrouble Ahoj, no tak ja som ho predala, a kupili sme bee :o)). Niekedy to bolo ok s tou brzdou, ale niekedy sa to kazilo...tak neviem...Predala som ho so zarucnym aj s upozornenim, tak nech si to uz riesia oni. Dik pekne, pekny den :o)

marrrrrry
25. jan 2011

... my sme po asi týždnovom hladaní a čítaní tém tu na Mk golfáč pre velké dieťa - vybraly jednoznačne quinny senzz... 😉 😉 😉 problém bol v tom že môj syn má 97cm a 16 kilogramov a jedine do senzzu sa mi vmestil a nevyzeral tam ako obúvakom natlačený poviem ako je 😀 skúšala som nunu,x - lander,patroon je to niečo ako swift,quinny zapp,quinny zapp xtra ale všade bol natlačený a hlavičku mal vrytú v striežke 😠 jedine senzz ma očaril ,malý v ňom vyzerá pohodlne,rúčka je plná čo mne osobne asi najviac vyhovuje,a je polohovaťelný a skladný do kufra auta čo som hladala kôli cestovaniu na dovolenku...v najbližšom čase keď sa oteplí sa ho chystáme kúpiť...a tie zábrany na boky to je tiež super... jediné čo mohly ešte dorobiť je polohovanie nožičiek aby pri spánku boli nožky hore ale to už by som moc chcela 🙂))) a v pohode po zleženi som kočík odniesla v jednej ruke a malého v druhej - mňa osobne prekvapil po viacerých stránkach a dizajn je tiež fajn aj keď som skorej na čierne kočíku kombinácia šedá s modoru ma dostala...pekná je aj kolekcia 2011 ale s rozdielom ceny to prehnaly :( na to že to je to isté len farebné sedačky je rozdiel v cene dosť vysoký ... ale keby neviem čo s peniazmi ten fialový a čierny je prenádherný 😉

bobket
30. jan 2011

Maminky, co ste si uz davnejsie kupili tento kocik, kupili by ste si ho znovu? nelutujete? Pytam sa preto, ze si chcem kupit model 2010 lebo 2011 je neskutocne drahy! A bojim sa aby som sa neoklamala nakolko je to aj tak dost penazi🙂 viete mi poradit? 😉

kacenka1310
11. feb 2011

ahoj, ja mam zarezervovany tento kocik a uz sa neviem dockat kedy pre neho pojdeme 🙂 ale chcela by som vas upozornit ze ak chcete kolekciu 2010 tak sa s kupou poponahlajte, lebo zachvilu sa budu predavat len 2011, mam to z doveryhodneho zdroju. Marrrrry my budeme mat presne kombinaciu s modrou 🙂 nadherna farba a taktiez mame problem s tym ze synacik je na svoj vek dost velky a jedine tento kocik nam myslim bude dobry aj ked bude starsi 🙂

barboramarek
11. feb 2011

@marrrrrry ahoj, vies dat nejake foto? dakujem 🙂

marrrrrry
11. feb 2011

@barboramarek AHOJKO 🙂 ak počkáš pridámutorok alebo stredu ...mám odložený u nás v Aladdine ak poznáš predajnu v Hlohovci odložený som to stihla lebo už sa nedá objednat jak tu píše kačenka treba si najst na nete už sa asi iba dopredávaju a 2011 je tak predražený že to prehnaly a ževraj 2010 má lepší poťah 🙂 pridám pridám už sa ho neviem dočkať hned ho pofotím aj malého v ňom 😀

marrrrrry
11. feb 2011

@kacenka1310 Ahoj 🙂no malý má 28 mesiacov a nosí 116 rifle tak si vieš predstavit aký je velký 🙂))) 😉 takže senzz je jednoznačne pre velké dieťa všetko ostatné čo bolo písané v témach že kočík pre velké dieta nám bolo malé :( a kupuješ si aj tie zábrany ? asi to bude dobré že keby aj fúkalo a nevieš náhodou či na senzz 2011 su tie zábrany priesvitné alebo jak to je lebo som to kuk na 2010 sú šedé lebo v podstate je šedý ten kočík a na 2011 tam jak keby priesvitné sú mi to pripadá 😀

kacenka1310
11. feb 2011

@marrrrrry no Jakubovi teraz nakupujem 92 velkost 🙂 a ma 13 mesiacov takze tiez z malych nebude 🙂 a tiez mame odlozeny v aladdine a objednala som si aj tu ochranu proti vetru a ano tiez sa mi zda ze na 2011 su priesvitne, ale neviem videla som len na obrazku 🙂 My si pre kocik ideme az 20.2. takze uz sa neviem dockat 🙂

marrrrrry
11. feb 2011

@kacenka1310 aladdin je pre mna top detský obchodík ochota akú málokde vidíš 🙂 no potom pofotíme a pridáme teda sem foto aj ja sa už teším som čakala kým predám športiak a konečne sa podarilo tak si možem ísť pre senzz 🙂no veru teda ste aj vy velký krásny 🙂

kacenka1310
11. feb 2011

@marrrrrry ja mam pravdu povediac z aladdinu zmiesane pocity, ked sme tam boli sa na neho pozriet a majitel zistil ze ho nechceme hned kupit tak zacal na nas kaslat, kamaratka s nim mala tiez problem ... ale zase ked som s nim volala aby som zistila ci este je ten kocik tak to bolo uplne v pohode a aj mi ho odlozil uplne bez problemov, takze som mu vdacna ze nemusim kade tade zhanat 🙂

barboramarek
11. feb 2011

@marrrrrry jasne ze pockam, ja stale hladam co by bolo pre nas naj 😉
teraz mam moju lasku ale ja hrooooozne rada menim ale uz sa mi to konci, mala ma 20 mesiacov, tak rozmyslam 😀

marrrrrry
11. feb 2011

@kacenka1310 aha no neviem teda ja sa s nimi aj poznám mám od nich všetko a rada tam chodím len tak sa popozerať a vždy si pokecáme aj keď nič nekupim neviem no 😉 no šak aj mne bol ochotný ho držat kým predám jané 😀

marrrrrry
11. feb 2011

@barboramarek no my sme velký takže my absolutne vyhovuje aj tá plná rúčka to je velké plus neviem tak celkovo ma dostal 🙂

kacenka1310
12. feb 2011

@marrrrrry mozno nemal naladu, alebo vela roboty, vsak hovorim ze som vdacna ze mi ho odlozil 🙂 a inac, neviem ci ti este treba prebalovaciu tasku, nam ano a riesim dilemu aku dat na ten quinny kedze ma striesku aku ma, tu co mam tam asi nebude dobra ..... nevies poradit, neskusala si nieco?

marrrrrry
12. feb 2011

@kacenka1310 ahojko 🙂 ale jasné možno mal toho vela ale inak čo tak počúvam chodia k nim ludia aj z daleka tak nech sa im len darí 😉aj ja som moc moc rada že mi ho podržal lebo taký šialenec som neni aby som na pol roka dala tolko za kočík čo stojí tá 2011 😲 😲 vieš čo presne v tej kombinácii ma malý takú tašku toy story naša oblúbená rozprávka 😀 😀 asi tú tam capnem keď bude treba lebo inak som nemala v pláne tam dávat tašku v podstate lebo som aj kuk nejakú takú šedú žeby to tak pekne ladilo a nenašla som 😢 a akú máš ??? prečo myslíš že nebude ok???my v podstate chodíme už aj peši ale maly nejde pekne on letí nedrží sa ma takže do mesta na nákup nemám šancu bez kočíka 😀 a ideme aj na dovolenku tak som chcela niečo skladnejšie inak mám jané slalom a to keď zložíš dáš do kufra a konečná 🙂)))))))))))))))))) tak preto som si povedala že predám jané a za to kúpim njekaý malý golfáčik pôvodne som chela niečo do 150e maximálne ale ozaj som poskúšala všetko možné a na každom sa mu vryla hlava do striežky to sme sa nasmialy 😀 😀 😀 a nad senzzom som pravdupovediac ani nepremýšlala ale len tak reku poď Marco vyskúšame a jak si tam sadol no hotovo hned som povedala to je on a strašne sa mi páči plnú rúčka lebo aj ked telefonuješ alebo ja oblubujem nosit si flašku s vodou a často pijem tie golfky ževraj sa zle s nimi manipuluje tak tá plná rúčka je super !!! 🙂 inak sa mi aj nuna páčila aj cena ok len nemá polohovanie a tiež bola malá :( jaj tak sa tešííííííííííííííííííííííííííííííím naň 🙂 aj Ty že ? 😀 potom musím ešte tie zábrany dokúpiť to sa veru asi zíde aj keď bude spať atd aby nefúkalo alebo čo 😀

kacenka1310
12. feb 2011

@marrrrrry no ja mam taku ciernu velku tasku esprit a kocik mutsy transporter, super kocik ale chcem nieco mensie, krpec zacal chodit a ked si predstavim ze bude chciet cupkat a ja sa budem musiet natahovat este aj s tym veeeelkym kocarom tak zbohom. Senzz sa mi tak zapacil ze od kedy som ho videla v rakusku tak uz len o nom snivam 🙂 no a preto riesim tu tasku, lebo ked bude opierka hore tak ta strieska dost presahuje takze tasku budem potrebovat nejaku mensiu a hlavne aby bola pod strieskou, lebo by tam prekazala, neviem ci vies co myslim 🙂 a neviem preco ale mam taky zly pocit ze mi ten kocik preda dokym pre neho pridem .... dufam ze je to len pocit 😒 ale mooooooooooooooc sa tesim 🙂

barboramarek
12. feb 2011

@marrrrrry ahoj, mna hlavne aj zaujima ako sa v tom bude dat vyspat, uz sa tesim na foto, dakujem 🙂

marrrrrry
13. feb 2011

@kacenka1310 Ahjko ale veď si nechala zálohu nie ? tak to ti nemôže predať !!! 😉 No viem ako to myslíš s taškou ja vačšinou som si teraz oblúbila nosiť tašky cez plece tak krížom vieš ako myslím ? nepadá mi to ako keď mám tašku na jednom pleci a tam si dám čo potrebujem pre malého tak neviem no osobne tam na kočík asi ani tašku nebudem dávať 🙂 no to je to aj ja milujem svoj jané ale na sladovanie je to už velké a jak píšeš keď sa nahánaš za dieťatom tak prekáža klasický športiak presne tak to máš pravdu a senzz je taký šikovný 😀

marrrrrry
13. feb 2011

@barboramarek no tak to aj mna chi chi to je jediná nevýhoda že opierka nôh neni polohovatelná takže nožky budu visieť to už neni komfort jak v športiaku 😉 ok ok potom sa ozvem keď ho odfotím 🙂

zajo79
13. feb 2011

@marrrrrry uz vacsim detom visia nohy z takmer kazdeho kocika.. 😎 a uplne v pohode im to nevadi.

kamoska predava senzz, este rok a pol by mal byt v zaruke. je v inzeratoch.

marrrrrry
13. feb 2011

@zajo79 ano ano preto som napísala že to už neni komfort jak v športiaku ale jasné nevadí im to si myslím až tak hlavná vec že si oddýchnu keď už sa im nechce bežkať 😀 nooooo dobre vediet ak by kočky zháňaly senzz že máš v inzerátoch 😉

zajo79
13. feb 2011

ja ho nemam v inzeratoch. kamoska ma. 😉

kacenka1310
13. feb 2011

@marrrrrry no ale ja som nedavala zalohu, mne ho slubil len po telefone, tak preto sa obavam .... no a tasku si ja vzdy pripinam na kocik, ale asi uz nebudem 🙂

marrrrrry
14. feb 2011

@kacenka1310 aha no tak to neviem teda lebo ja som tam nechala 70e zálohu ... no veru asi nebudeš ale veď uvidíš ... 😉

zuzu205
15. feb 2011

Vedeli by ste mi poradit ci mam vymenit nuna buggy sa quinny senzz......??? neviem sa rozhodnut.... 😒