Aký je kočík Quinny senzz?

duplicka
29. okt 2009

ahojte, videli ste tento kociarik uz niekto nazivo alebo mate ho niekto? vyzera zaujimavo a hlavne ma aj polohovanie🙂chrbatika, len ktovie aky je realne.

miskinadamko
29. okt 2009

podla mna je dost maly, teda aspon tak vyzera, aj ked sa da k nemu dokupit fusak je to podla mna vylozene letny kocik. ak sa do neho este zmestime tak na leto je to zatial nas favorit. 🙂

eimiky
30. okt 2009

No nevyzerá zle, ale aj podľa mňa je to kočiarik skôr na leto.Má ho niekto?

duplicka
autor
30. okt 2009

no ja som mala v zime quinny zapp a aj v metelici bol super, cize to je moj favorit do teraz, ale tym, ze sa objavil tento, tak bude favorit mozno quinny senzz, hmmm, len ho asi este nik nema

eimiky
30. okt 2009

koľko váži, nikde som to nenašla, všade píšu, že je ĺahký ale konkrétnu váhu som nenašla 😒

katyl
30. okt 2009

mne pripada ako hrackarsky kociarik 😒
u mna 0 bodov.... ☹

eimiky
30. okt 2009

už som to našla 8,4 kg,no nie je najľahší, ale bolo by treba ho vidieť naživo

duplicka
autor
10. dec 2009

ahojte,videli ste ho uz niekto nazivo, neviete aku ma vnutornu sirku sedacky

anezena
1. feb 2010

seruste maminy,
chcela by som oprasit tuto temu. a spytat sa na nejake novinky?
mate uz niektora tento kocik? videli ste ho? co nan hovorite?
dakujeeem 😉 😉

jahody11
1. feb 2010

no, ma velmi male kolieska, predtavte si ho teraz v tejto snehovej kalamite...
ja mam quinny speedy a ten ma velke kolesa a aj tak mam teraz obcas problemy v snehu... 😅

anezena
5. feb 2010

tak dne ssom ho videla nazivo, je uuuuzasny. urcite ho amlemu na jar kupujeme. sirka sedacky je 33 cm, a dlzka chrbtovej opierky je 45 cm, viacej som nemerala. super sa s nim manipuluje.
male kolecka - no podla mna normal na taky lahky sporotvy kocik, nie je to golfac, ma pevnu rucku, z coho sa tesim, da sa polohovat a ma velky nakupny kosik. kraaasny je 😵 😵 😵

do snehu by som ho nebrala, na to mame Jane Slalom pro, ale ten chceme po zime predat.
ten ma dlzku chrbtovej opierky tiez 46 cm a sirka sedacej casti v najuzsom mieste je 33, v najsirsom je: 36-37cm

kessiee
5. feb 2010

super, ze vam vyhovuje 🙂 ja som ho sice nemerala, ale maly mi v nom bol akurat uz teraz 😕 asi mam fakt obrika 😅
a nevadi ti, ze sa nepolohuju nozicky?

anezena
5. feb 2010

nie, nevadi,my sme mali predtym v lete buggsa, maly mal vyse roka a tam sa tiez nepolohovali. sak ma o mesiac dva roky, aj tak v nom bude spat, mozno len raz za cas na dovce.

no ja som v nom danusa este nedala, lebo som bola ho kuk len sama, som sla okolo obchodu. v pondelok ho pojdeme vyskusat. ale podla mna bude ok, ked JAne mu je super a je v nom vo fusaku, na tom deka a este nanoznik. a tento bude mat na jar, leto, jesen. na zimu ho predam

babush
25. jún 2010

vidim, ze nic nove sa tu nedeje, tak aspon napisem, ze od dnes mame noveho tatosa v stajni Quinny Senzz. Som z neho nadsena a malej sa v nom tiez velmi paci, co je hlavne. Fakt je spratny, takze ideal na dovolenku. Zajtra otestujem v reale a napisem recenziu 🙂 . Mate uz niektora skusenosti? Plusy a minusy?

duplicka
autor
25. jún 2010

@babush ahojjj no super,tak ak mozes prihod nejake realne zabery kociarika s babom🙂

minitrouble
26. jún 2010

@babush - aj ja som velmi zvedava ....normalne som nan zabudla a to rozmyslam o kupe kocika skladneho pre starsiu slecnu 😉 🙂 ....napis ako si spokojna a aj foto prosiiime 🙂

babush
26. jún 2010

@duplicka, @minitrouble dnes som ho teda vyskusala. Myslim, ze som s nim spokojna. Urcite mam k nemu aj vyhrady, ale to ja mam asi ku vsetkemu 😀 Mohli byt trosku odpruzenejsie kolesa. To, ze je otvoreny som vedela a videla a to mi neprekaza, chcela som kocik na leto, na dovcu a aby sa dal dobre skladat ale zaroven aby mal vyztuzeny a polohovatelny chrbatik. To ma, takze som s nim ok 🙂 A hlavne Leus sa paci...to je dolezite. Uz iba dokupim slnecnik a hotovo. Pripajam par fotiek. Mala je tam v tej polohe "lezmo" a poskladany kocik🙂

lodgermaniacka
26. jún 2010

@babush tak doteraz som tvrdila že sa mi ten kočik nepači, ale prave som zmenila nazor, super! 😵 😵 😵 velmi pekne vyzera 🙂

minitrouble
26. jún 2010

@babush - naaadherny je ....normalne si ma nan namotala 😀 😵 - to mas ten sivo-cerveny?

babush
26. jún 2010

@minitrouble ano ten cerveny - flame...ale je skor cerveno-lososovy...a v kombinacii s tou sedou..no paaci sa mi 😎
@lodgermaniacka diky 😉 mne sa tento paci ovela viac ako ten silver cross, co sa so senzzom na seba tak podobaju 🙂

no a este vlastne budem musiet asi na neskor vymysliet ake madlo by sa mi tam hodilo, teda myslim ake madlo tam napasovat. Ved uvidim, ze ci ho tam budem potrebovat..ale zatial sme bez neho

duplicka
autor
26. jún 2010

babus este dotaz, sa mi zda,ze sa polohuju nozky?

babush
27. jún 2010

nie, to tam len trci drziak na kocik, za ktory ho drzis, ked je zlozeny a je tam ten polstrovany potah

minitrouble
28. júl 2010

@babush tak uz ho mame aj my 😎 😀 😀

viridisa
29. júl 2010

Ahojte, rada by som sa aj ja opytala mamiciek, ktore maju skusenosti s tymto kocikom, aky je. My sme mali Quinny buzz, teraz mame Zappa, ale chcela by som ho vymenit za nieco co sa da este polohovat. Dcerka ma 16 mesiacov a cca 80-81 cm. Myslite, ze to bude ok? A este sa chcem opytat, ci ho nahodou nema niektora mamicka z KE, a ak ano, ci by nebol problem sa niekdy stretnut, aby som si ho mohla pozriet 🙂 . V tychto nasich "uzasnych" obchodoch nemaju nic nic nic - len same blbosti a uz mi to fakt lezie obcas na nervy, ze vsetko sa mu si objednavat a to zavazne!
Dakujem Vam velmi pekne za hociaku odpoved. 😅

minitrouble
29. júl 2010

@viridisa ked sa mi podari nafotim ti v nom dceru co ma uz 2.5 roka ....v pohode sa don zmesti aj sa tam vyspi - ten kocik je dost priestranny ...clovek by to od neho ani necakal 😉 🙂 ...skusim ti je cez vikend nafotit v nom 😝 😎

babush
29. júl 2010

@minitrouble no tak gratulujem ku kupe 🙂 a co nan zatial vravis? spokojnost? my ho zatial pouzivame pomenej, len na take rychle presuny do mesta a po obchodoch, hlavne ked beham s malou sama, lebo sportak co mame (Teutonia) je teda sakra tazky pre mna na vykladanie a nakladanie do auta uf uf. Tento Senzz je v tomto super 😀

minitrouble
29. júl 2010

@babush no my sme ho kupovali len a len do auta na presuny a na to je uplne ako stvoreny ..aj ked musim povedat ze na to ze to je "golfac" - teda lahky kocik tak sa s nim ide velmi dobre, teraz idem este dokupit tie chranice proti vetru co sa pripinaju na boky tak som zvedava ake to bude potom ...inak je podla mna naozaj vynikajuci - pomer cena-vykon je fakt v prospech toho vykonu 😵 😵

babush
29. júl 2010

@minitrouble chranice proti vetru? videla som to v nejakom videu, ale nikde som to neskor nevedela najst. Jedine slnecnik som nasla, ze sa da k tomu dokupit. Mas nejaky link? Das? 😀 😀

minitrouble
29. júl 2010

na moj podnet ho uz maju aj tu na SVK 😉 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9090494&tab=0
ja som si ho sice dala doniest z ciech ale uvidime ze ci to vyjde ....ak nie tak objednam z aladina tiez 😎 😀 ...za tych par euro sa to podla mna rozhodne oplati dokupit 😵 😵

babush
29. júl 2010

diky, objednavam 😎

viridisa
29. júl 2010

@minitrouble Dakujem velmi velmi pekne. Ja mam rada Quinny kociky a zatial mam len pozitivne skusenosti a rada by som ten senzz skusila. Takze asi donho pojdeme aj my :o)). Dakujem pekne za ochotu este raz! Pekny vecer!