Aký je kočík Quinny senzz?

duplicka
29. okt 2009

ahojte, videli ste tento kociarik uz niekto nazivo alebo mate ho niekto? vyzera zaujimavo a hlavne ma aj polohovanie🙂chrbatika, len ktovie aky je realne.

minitrouble
2. aug 2010

@viridisa fotky - len romca nechela spolupracovat tak su take vselijake ...ale tak je tam vidno priblizne ze asi ako je priestranny a velky

viridisa
2. aug 2010

@minitrouble Waw! Fakt je dost velky, vobec som si ho nevedela predstavit, lebo nevyzera az taky priestranny. Dakujem velmi pekne! Aj farba sa mi paci :o). Ale som sa cez vikend akosi naockovala aj pre cybex callisto...ale vobec s nim nemam skusenosti a ani tu na koniku o tom vela nepisu....Ale asi zostanem verna Quinny, lebo vyzera a aj je urcite super. Este raz Ti dakujem velmi pekne. Mas krasnu dcerku :o).

viridisa
6. aug 2010

Tak pridavam aj ja fotky z nasho Senzzu...Mam zatial z neho zmiesane pocity, lebo na Buzz neviem zabudnut :o)). Senzz je iny, ale je tiez super. Asi je to len otazka zvyku :o).

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa no to sa neda porovnavat kocik ktory je skladny nikdy nie je taky dobry na kocikovanie ako kocik ktory je urceny primarne na to ...tiez nemozem porovnavat nasho speedaka so senzz lebo to sa ani neda porovnavat ...ale mozem porovnat senzz s inymi "spratnymi" kocikmi a v tomto teste u mna ma momentalne cislo 1 - aj ked niektore veci by som este na nom vedela vylepsit 😎 😀 😀 ale pomer cena/vykon je u neho vynikajuci 😵 😵

viridisa
6. aug 2010

@minitrouble Speedy som nemala, ale urcite ju super. Ale kedze mame uz len Zapp a tento Senzz, tak neviem co budem robit v zime :o))). Bud kupim dalsi Buzz, alebo uvidim ci to este bude potrebne a malá nebude chciet vacsinou len chodit. No uvidime. ALe Buzz bol aj na zimu skvely. Teda, citala som aj negativa na neho, ale ja nemozem povedat krive slovo 🙂 .

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa no to tak isto ludia kritizuju speedaka ...inak na buzz som sa chystala aj ja ze oskusam 😎 😝 ...ale uz asi nebude moc kedy ..no ale uvidime 🙂
inak som zvedava ale podla mna by senzz mohol zvladnut aj zimu - celkom dobre sa s nim ide po horsom terene...tak uvidime ako to pojde v zime 😉

viridisa
6. aug 2010

@minitrouble Pozerala som v Tvojom albume, ze ste mali aj Bee...nebola si spokojna? Ja som tiez nad tym uvazovala. Je vhodny aj na zimu? Vies mi prosim Ta porovnat tieto dva kociariky? Lebo bee by som si rada posoferovala :o). Len neviem, ci sa oplati uz v takom veku (17 mes bude mat dcerka) investovat tolko penazi do kocika. Dakujem!

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa neviem baby pisu o nom ze na zimu v pohode ...mne sa nezdal v pohode ani na leto nejak extra ..akoze nemala som voci nemu ziadne vyhrady dake - fajn kocik ale tak isto mi posluzi aj Senzz - za menej penazi, a este sa mi Senzz aj lepsie kociku a je priestrannejsi...nehovorim bee ma svoje velke plusy a nebol to zly kocik ale tak isto mi na nom niektore veci trosku vadili 😝 ...mne sa napriklad cez obrubniky a horsom terene chodi lepsie so Senzz a babam sa tiez viac paci v Senzze ako v Bee 😝

viridisa
6. aug 2010

@minitrouble Asi kazdy ma svoje oblubene kociariky, ja som vsak myslim, ze komplexne je Quinny a Maxi cosi fakt jedna z naj znaciek na nasom trhu. Concord tiez nieje zly - ma kamoska neo, dalsia ma jane, ale obidve na nich nadavaju. Tazko povedat. Ak by mal ale clovek neobmedzene moznosti, tak by mal urcite minimalne 4 - 5 kocikov na rozne prilezitosti....ale to uz by bolo asi este viac rozvodovosti 😀 😀 😀 😀

minitrouble
6. aug 2010

Senzz sa mi lepsie kocikuje (mi tam unikli pismenka) 😀

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa Concordy a Jane sa dost kazia 😎 najma tie Concordy 😝

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa no my mame 4 doma 😝 😅 😅

viridisa
6. aug 2010

@minitrouble Asi si prva...lebo vacsinou co som citala o bee diskusiu, tak tie co ho maju su z neho nadsene...ale asi sa treba pozriet na to triezvo.a nie len z pozicie trendov...ale nechcem ist do toho nejak do hlbky, lebo nemam s nim ziadne skusenosti .o)... Ja tazke si vybrat dobry univerzalny kocik.

viridisa
6. aug 2010

No my uz len 2 teraz :o), lebo Buzz sa mi podarilo predat niekedy v juny. Ale nastastie aj moj manzel ma pochopenie pre to moje "kocikovanie" - lebo som na materskej a aby mi uz uplne nesiblo, tak sa zabavam, ked mala spi, ze si obcas pozriem nejake pekne kociky. V poslednej dobe ma zaujak aj cybex callisto a m&s urbo - ten je uplne nadherny 🙂 !

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa ako on fakt ten kocik nie je zle (Bee) ...uzasne sa kocikuje v obchode alebo na pesej zone ...ale trebars ked som s nim isla na vysoky obrubnik tak som mala problem a to mi vadilo ...to sa mi fakt lahsie vyjde so Senzzom
ale inak Bee je taky fakt super kvalitny a pevny kocik - taky ze ked ho kocikujes tak fakt citis ze to je kvalitnejsi kocik - neviem ani ako to opisat - urcite ma svoje vyhody
ale zase ako som pisala vadili mi urcite veci na nom ...maly priestor na nohy ...blbe popruhy ze simi mala stale nohy otlacene ...blbe skladanie (zlozite) ...proste ja som zvyknuta na quinny ze sup sup a je zlozene 😝

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa neviem preco ale ten callisto mam pocit ze nic moc kocik - sa mi zda ze kamosky o nom tak pisali 😝 ale nechcem zavadzat 😅 😅 ..idem pozriet ci to je ten 😀

viridisa
6. aug 2010

@minitrouble Callisto som nevidela na zivo ani mamas&papas urbo. Co sa tyka kvality kocikov, podla mna maju quinny dost slusnu kvalitu - najma ked si to porovnas s PP ci Chicco, alebo inymi takymi znackami. Mna sa tie kociky strasne pacia. Ale Buzz ma u mna stale nr.1 :o)

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa kazdy ten buzz chvali ...ja ho fakt musim vyskusat tusim 😀

viridisa
6. aug 2010

@minitrouble Teraz su tie kolekcie 2010 aj vo velmi dobrych cenach. Aj ja este pockam do zimy a mozno sa k nemu vratim spat :o)

minitrouble
6. aug 2010

@viridisa joooj to pokial nepredam speedaka tak dalsi kocik do pivnice uz nezmestim ...aj za speedakom mi bude veelmi smutno ale uz sa fakt vobec nepouziva u nas ☹

viridisa
6. aug 2010

@minitrouble Teraz som pozerala, tak na babycare.nl maju Buzz za 362 e + 25 e kurier...celkom slusna cena...

viridisa
7. aug 2010

@minitrouble Este sa chcem opytat, nemas problem so zlozenim? Lebo neviem, ci ja som nesikovna, alebo ma ten kocik nejaku vadu, ale mne to nejde zlozit az tak lahko a nasilu to nechcem, aby som to nezlomila. Chybaju mi take 3 cm k tej bezpecnostnej poistke. Dakedy mi to ide (vsimla som si, ze mam tam zakvaceny nakupny kosik, ktory nepustil 🙂 ), ale teraz mi to tiez nejde a uz davam pozor, aby tam nic nebolo zakvacene 😀 😀 .

minitrouble
7. aug 2010

@viridisa no praveze mne sa strasne krasne sklada a rozklada 😵 😵 uplne lahulinko - nie sice uplne jednou rukou ako v navode - to este nezvladam este nemam ten spravny tah na to ale inak je to fakt lahulinke - nadvihnem si tie predne kolieska tak ako v navode a sup sup a je to zlozene - pre mna najvacsia vyhoda toho kocika je prave to lahulinke skladanie 😵 😵 😵

viridisa
7. aug 2010

@minitrouble No skusim to aj ja nacvicit :o). A predpokladam, ze mas na tom aj ten kosik a tak Ti to ide v pohode... Asi som nesikovna 😀 😀 Alebo co? 😀 😀

minitrouble
7. aug 2010

@viridisa no ja som isla podla toho navodu co tam je- tam je nakreslene ze treba nadvihnut tie predne kolieska a potom to uz len potlacit dolu - ja si vzdy jednou nohou pridrzim ten zadok a nadvihnem tak ten predok - skus to tak 😉

viridisa
7. aug 2010

@minitrouble No uz som si to nacvicila 😀 😀 !! Mali dat este plus navod pre blondíny 😀 😀 😝 .
Takze uz je to ok 🙂 .
Diky pekne!

minitrouble
7. aug 2010

@viridisa tak super 😀 😵 ja som nad tym maturovala hned ako nam ho chlapik doviezol 😅 😅 ked som ho chcela narvat do auta - tak som zobrala navod a podla toho som isla a potom este raz som to podla navodu urobila a potom uz to islo lahko samo 😎 😀

viridisa
26. aug 2010

@minitrouble Ahoj :o), chcela som sa Ta este spytat, ci nahodou nemas problem s brzdou. Lebo ja ked chcem zabrzdit, tak nie vzdy mi to ide a zabrzdi sa len to jedno koliesko, na ktorom je brzda...uz som z toho obcas na nervy 😖 , lebo len zabrzdeny kocik viem zlozit. Dik 🙂

raffaella
5. okt 2010

@viridisa ahoj, chcela som sa ta spytat, prip. aj inych dievcat co maju senzzz. Totiz, zvazujem ho kupit, teraz mam NeoNato Synchro Sport. Ako kocik je super, ale horsie je v zlom terene, koliecka su malo odpruzene. TAk sa chcem spytat, ze ake mas skusenosti na nerovnych chodnikoch, kamienkoch a tak. Ci to tvoje dietatko privelmi hrka? Ako to hrkanie na mojom sucasnom kociku vadi len mne, mala si ho ani nevsima, ale zvazujem nejaky golfac uz, hoci ma len polroka.

minitrouble
5. okt 2010

@viridisa ahoj ..mala som ten isty problem ako ty a nechcela som reagovat kym som sa nedozvedela odpoved na svoj problem - dala som kocik reklamovat a vratili mi zan peniaze - takze tu chybu s brzdami nevedeli opravit
asi si uz ten svoj predala ale ak nie tak posli na reklamaciu
ale uz je nova kolekcia 2011 - krasne farby a dufam ze bude bez chyb 😉 🙂