Aký je kočík Quinny senzz?

duplicka
29. okt 2009

ahojte, videli ste tento kociarik uz niekto nazivo alebo mate ho niekto? vyzera zaujimavo a hlavne ma aj polohovanie🙂chrbatika, len ktovie aky je realne.

maata12
16. mar 2011

@miska1981 Ja som zatiaľ spokojná veľmi... Síce sme ho vytiahli len pár krát, keď bolo pekné počko 🙂 Trošku mi vadí, že sa nedajú polohovať nožičky,malý mal zo začiatku furt nohy v ľufte, ale už si zvykol. Je super veľký, takže využijeme ho určite ešte dlho, mne kolieska nejako nehrkocú ani na zámockej dlažbe nemám pocit 😒 Tiež som sa rozhodovala len na základe tejto diskusie, lebo u nás som ho nevidela nikde na živo, ale určite neľutujem kúpu 🙂 🙂 🙂

miska1981
16. mar 2011

@marrrrrry
@maata12 baby diky a je rozdiel okrem ceny medzi kolekciami 2010 a 2011? lebo mne sa viac paci 2010, len neviem ci je tam nejaky rozdiel.
kedze si ho nemam kde pozriet, este ma zaujima ci so myslite, ze sa tam take rocne, 15 mesacne babo vyspi? chcela by som ho v lete na dovolenku, ale neviem ci sa tam mala aj vyspi, alebo je to skor kocik len tak do obchodu, do mesta a nie moc na dlho?
maata nemas foto maleho v nom, ja mam podobne stare dievcatko.
a nechyba vam madlo, mala si rada na neho vyklada nozicky, neda sa tam nieco vymysliet? 🙂

marrrrrry
16. mar 2011

@miska1981 je to to isté len 2011 je o 100e drahšia čo je maximálne prehnané jediný rozdiel je že potah je farebný ale čo my hovoirl majiťel kde som ja kupovala kočík že 2010 ma lepší potah ako 2011 tak neviem ...No keď sa tam môj capák 2,5 ročný vyspí tak vy určite a aj na dlhšie lebo ste menší tam asi ani tak tie nožky nebudú vysieť jak môjmu ale jemu to ani nevadilo spal jak drevo pridám foto aký je môj malý v nom velký ked spí 😀

marrrrrry
16. mar 2011

@miska1981 tu je tá foto 😀

marrrrrry
16. mar 2011

@maata12 xixi to aj malý nohy má všelijak ale máloktorý golfáč má polohovanie nožiek sa mi zdá ja som ich ale 8 vyskúšala ani jeden nemal ...

maata12
18. mar 2011

@miska1981 Fotku aj s malým som pridala na str. č.6, ale ešte ho odfotím, keď bude ležkať. My sme ho včera vytiahli von aj do dažďa, lebo sa nám pokazil náš prvý kočík ☹ . Malý sa v pohoďke vyspinkal, myslím že ešte dlho ho budeme využívať aj na spinkanie. Vlastne aj budeme musieť, lebo my buvkáme iba vonku... ☹ To madlo mi trošku chýba, ale je to len otázka zvyku. Inak môžem len odporúčať, je to asi jeden z najväčších golfáčov čo som videla 🙂 🙂 🙂

marrrrrry
12. apr 2011

@maata12 súhlasím podla mna najvačší golfáč 🙂 Dnes sme aj my využily prvý ktár v daždi 🙂) Ja neviem som priam nadšená tým kočíkom poskladá sa lahko nosím si ho do bytu tam rozložím lebo malý v nom aj spáva síce málo ale ked ma chud sadne si povozím a hned spí ozaj som stráááášitánsky rada že som si práve ten to kočík kúpila !!! Pridávam pár new foto aj pre iné mamičky ktoré váhajú či kúpiť tento kočík...

marrrrrry
12. apr 2011

@kacenka1310 ahojko ako sa máme kočík ako ?????????????????????????????????????????????

liaa5
20. apr 2011

Ahojte, tak konecne som nasla golfac presne podla mojich poziadaviek!!! po vyskusani asi desiatich golfacov som stale hladala nieco sirsie, malinka ma vyse 10 kil, no a senzzik sa nam upne zalubil 🙂 dostali sme na neho super zlavu, v cene boli aj tie pidi trojuholnicky proti vetru aj nanoznik 😀 tak sa vytesujem uz dva tyzdne z neho!!! zatial dojem uuuplne super... mozno trosku nam chyba polohovanie noziciek ale mala sa tam bez problemov vyspi, rozvali sa tam ako kralovna! 😀
a co hovorite na koliecka? ako vyzeraju po dlhsom pouzivani?

babush
24. apr 2011

ahojte maminy,
po dlhsej dobe som vytiahla nas senzz. Bol na reklamacii kvoli brzde. Teraz je uz v poriadku, tak s nim jazdime ked sme niekde "mimo" domu 🙂
Mala mi v nom aj spi, len este musim dokupit slnecnik, lebo sa jeduje, ked jej slniecko svieti do ociek. Mate aj vy niekto slnecnik? Neviem totiz zohnat slnecnik v sedej farbe (mam senzz 2010) a dostat uz iba 2011 alebo ciernej farby, tak riesim taketo detaily. Nemate nejaky tip?
No..ale co ma na senze hneva je, ze sa mi dost tazko zdviha na zadne kolieska, ked ideme cez nejaku prekazku. Tak len aby tu bolo aj nejake negativum, nie len same chvalospevy 😀
@liaa5 no tie male kolesa su dost ojazdene uz. A to sme s nim zas moc nejazdili, tak som zvedava, ako dlho vydrzia 🙂

kabelka3
27. apr 2011

ahojte, necitala som celu diskusiu, mate prosim skusenosti s prenesenim Senzzu na dovolenku? myslim lietadlom..
bol s tym nejaky problem? dali ste ho k batozine, alebo so sebou? neoskereli, nedolamali aerolinky? nejako specialne ste ho balili?diik

kessiee
29. apr 2011

@kabelka3 ahoj, s kocikom som letela zatial dvakrat, coskoro ma caka opät let, nahodne prave so senzzom. na palubu sa kociky neberu, aspon nemam taku skusenost, pokial nie su uplne mini - o quinny zapp na palube som uz pocula 😉 kocik odovzdas pred vstupom do lietadla a pracovnici letiska ho nalozia k batozine, resp. ho zabalis do folie a odovzdas k nadrozmernej batozine ihned po check-ine (takto som to este nerobila, tak snad pisem spravne) a to, ci ti ho neoskru, nedolamu... to asi zalezi na tom, na akych ludi tam natrafis.. u mna zatial vsetko v pohode, raz som letela s buzzom, raz s briom, akurat na briu mi jeden pomocichtivy pracovnik odlomil cast z madielka, ked mi kocik skladal... inak vsetko ok 😉 stastny let prajem 🙂

kabelka3
1. máj 2011

@kessiee ahoj, dakujem za odpoved... prave ma ale zaujima ako bude letiet ten senzz, lebo vsetky ostatne golfaky viem, ze sa daju poskladat do uzkeho tvaru, ale tento senzz je ako kufrik.. bojim sa, ze ho tam dolamu, pohadzu nan kufre.. viem, ze sa tie golfaky daju balit do folie, akurat tento senzz si neviem predstavit, ako s nim budem letiet, aby som on neprisla...veeeelmi sa mi senz paci, ale koli tomuto mam veeeelku dilemu...
ak este niekto ma skusenosti, podelte sa prosim 🙂

kessiee
1. máj 2011

@kabelka3 je jedno, aky ma kocik tvar, ved sa neleti iba s golfacmi 😀 pisala som, ze som letela s briom aj s buzzom, su to sportove kociky nie golfky, oba maju po zlozeni tvar "placky" - teda podobny styl ako senzz. do folie mozes obalit hocijaky kocik, ale ako som uz pisala - musi sa potom odovzdavat uz s batozinou, teda pred vstupom do lietadla ti neposluzi.. a neboj, bude ok 😉 ked tak, este ma napadlo, ci by sa nedal pred vstupom do lietadla len rychlo supnut do nejakeho pevneho igelitoveho vreca, tam by sa snad zmestil - mala by si ho tak pri sebe az kym nenastupite a bol by chraneny pred skrabancami.. ale to vrece by malo byt nejako oznacene myslim, rovnako ako vasa ostatna batozina, asi tam treba adresu, ale nechcem trepat hluposti 😝 skus si to overit v teme "lietanie s babätkom" alebo tak nejako sa vola ta tema...

kessiee
1. máj 2011

@kabelka3 trosku som sa sekla, tema sa vola cestovanie lietadlom 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/cestovanie-lietadlom-zo-schwechatu-s-dietatom/
nakukni, popytaj sa, mozno poradia viac ako ja 😉

babush
3. máj 2011

ozaj a este mam otazku, ci ste niektora nahodou nevykoumala nejake madlo, ktore by sedelo na senzz.
Diky 🙂

yravas
14. máj 2011

dá sa preklopiť viac strieška dopredu?? aby tienila???

madamecrazy
27. jún 2011

ahoj babušenky, tak jsem se na modrý konk právě zaregistrovala, abych se s Vámi mohla pobavit o Senzzu 🙂 Od včera ho máme také doma a je naprosto úžasný, ůbec jsem netušila, že je tak prostorný. Mám doma 2 měsíční mimi a dvouletou slečnu, takže tam mohu vozit oba...a ještě váhám, zda dokoupit hlubokou korbu, neměla jste jí některá? Přeci jen je to docelá pálka ta cena, tak nevím< zda do toho jít.
Posílám foto z první procházky 😎

marafka
11. sep 2011

@madamecrazy ahoj prosím ťa mohla by si mi odmerať dĺžku opierky chrbátika? rozmýšlam o nom ale neviem ci by nám uz nebol krátky 🙂 ďakujem

kosta123
28. okt 2011

Baby ak by mal niekto oň záujem viem ho zohnať lacnejšie - úplne nové samozrejme.
Aj celú 3-kombináciu.
Viac IP.

luciana789
26. jan 2012

ahojte baby, ste spokojné s quinny senz, premýšľam nad kúpou

gabucinka
27. jan 2012

Ahojte dievcence, predavam Quinny Senzz kocik v ciernej farbe, ja som kupila dva, v hnedej farbe som si nechala. Je uplne novy, nerozbaleny, dovoz z Anglicka. @luciana789 ak by si mala zaujem 😉

luciana789
27. jan 2012

@gabucinka Ahoj, ďakujem za ponuku 😉 ale práve čierny nechcem, a si s ním spokojná? V akej cene sú v Anglicku. ďakujem

brisilda
17. feb 2012

dievcata aka je dlzka chrb. opierky?
@gabucinka prosim vedela by si mi to odmerat pokial ho este mas? dakujem

katkaag
19. feb 2012

ahojte, neviete aký je rozdiel medzi kolekciou 2011 a 2012? Videla som teraz tu v Rakusku Senzz kolekcia 2012, je krasny super sa skladá a vlemi nad ním rozmýšlam, len ta cena...tak preto sa pýtam, ze mozno by sa skor oplatil ten starsí....jedine co mi vadi, ze tam chýba madlo...neviete da sa tam dokupit??dakujem

katkaag
19. feb 2012

@gabucinka ...este mas ten cierny senzz alebo si ho uz predala? za kolko ho predavas ak ho este mas?dakujem?

gabucinka
19. feb 2012

@katkaag hej este mam https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/fsvi/nep...
Ano este mam, ale uz mam jednu zaujemkynu, este jednu na babybazare, takze ktora skor potvrdi tej predam kocik 😉 Uprednostnujem osobny odber v BA alebo v DS.

katkaag
19. feb 2012

a je to model 2011 alebo 2012? no to skoda, lebo my sme momentalne v Rakusku, inak by sme hned pon isli, hmm...nemas moznost este taký jeden kočík pre nas zohnat za taku cenu 😉

kosta123
20. feb 2012

@katkaag - rozdiel je vo farbách.

mamazuzu
9. mar 2012

ahojte, viete mi povedat, aky je rozdiel medzi kolekciami 2011 a 2012?