Aký je kočík Quinny senzz?

duplicka
29. okt 2009

ahojte, videli ste tento kociarik uz niekto nazivo alebo mate ho niekto? vyzera zaujimavo a hlavne ma aj polohovanie🙂chrbatika, len ktovie aky je realne.

brisilda
16. mar 2012

dievcata uz mam senzz doma a dokonca aj s bocnicami v tej istej farbe ako kocik 😉 som maximalne spokojna je uzasne "velky-siroky " teda ked ho porovnam s kocikom nuna 😀 jedine co mi vadi je hranata rucka ale co uz ..... kocik je v reale vacsi ako na fotke a v pohode sa tam vojde 4 r. dieta 🙂

moncicip
19. mar 2012

Ahojte baby. Chcem sa spytat da sa na tento kocik zohnat nejake madlo a slnecnik? Mame ho len kratko a vobec s nim zatial nemam skusenosti. Takze kazdu dobru radu a tip uvitam.

maata12
24. mar 2012

@moncicip Ahoj, madlo sa nedá zohnať a slnečník som tiež zháňala, pasoval mi tam úplne najlacnejší aký mali (Poľsko) len mi nesedela farba. Musíš ísť do predajne a vyskúšať, ktorý bude pasovať kôli tej hranatej rúčke. Ale viem, že som skúšala kamoškin asi za 8€ a ten mi tam pasoval... takže aj ja idem zháňať, keď objavím, pošlem Ti značku 😉

moncicip
24. mar 2012

@maata12 Super si zlata, dakujem za info.

keja666
25. jún 2012

ahojte mam senzza na predaj ak niekto chce mesacny 2012 model cena 230 eur

petkamur
9. júl 2012

Zienky nepredavate niektora nahodou senzza??? Zhaname najlepsie v nejakej farbe pre chlca, ale kludne aj cervena,zlta....nie cierna....dakujem ak nahodou🙂

ivana2909
10. júl 2012

@moncicip neviem, ci si uz zohnala, ja som si madlo urobila sama. Ak bol záujem, je na predaj.

mycats
20. aug 2012

@duplicka dieta moje a teba sa da tusim vsade najst 🙂 no ja dumam tiez ci by sa mi jeden maly senzz nehodil 😀
no co s tym mojim bee 🙂

sandrus2
2. okt 2012

@ivana2909 Dobrý deň mohla by som sa opýtať čo je to na kočíku čo vyzerá ako madlo??? Ďakujem krásne za odpoveď

ivana2909
2. okt 2012

@sandrus2 je to madielko, take po domacky vyrobene, vnutri je molitan a uchytene je suchymi zipsami.

sandrus2
3. okt 2012

@ivana2909 no ste veľká šikulka to by ma ani nenapadlo 🙂

ivana2909
3. okt 2012

ďakujem, ale tak celkom môj napad to nebol. Jedna pani to sije a predáva na Nunu, ja som to len trochu odkukala a prispôsobila Senzzu. Ale mam rada taketo vylepšenia, pokial nie je možné zohnať original.

milena1104
7. okt 2012

Ahojte. Zvažujem kúpu tohto kočíka a chcem sa spýtať, či sa dá na rukoväť kočíka zavesiť taška? Lebo skoro na všetkých foto čo sú tu pridané je foto bez taška, len jedna mamina si tam nejakú latkovú tašku prispôsobila. Ale mňa zaujíma normálna kabela aby som mala prázdny nákupný košík. Ďakujem.

ivana2909
15. okt 2012

@milena1104 ahoj, hore vyssie je foto mojho kocika a ak si lepsie vsimnes cez to okienko na strieske vidno, ze tam mam prevesenu tasku, taku mensiu s popruhom cez plece. Bez problemov ju tam zavesim. Ak chces mozem este pohladat nejake ine foto

milena1104
15. okt 2012

Ďakujem Ti veľmi pekne 😉

tanalienka
23. jan 2013

dievcata, je tu niekto, kto uz odskusal nunu aj quinny senz. viete poradit, ktory je lepsi, resp. plusy, minusy?

szalimi
6. mar 2013

baby maximalna spokojnost s kocikom,mala som Nunu.aj Zapp a toto je najlepsia volba.jednoznacne.pridavam aj foto

evitaa777
17. mar 2013

@szalimi krasny kociarik a este krajsie chlapciatko v nom 🙂 a to mas Lodger deku?

jajinka020
2. apr 2013

ahojte maminy, bohužel u nás v čechách skoro nikdo nemá tento kočárek tak nemám kde vzít informace, tak jsem tady u vás 🙂 podáte mi pár informací???
co stříška, chrání proti slunci???
a kolečka hrkají???
co ovládání kočárku??

ninka09
19. jún 2013

@szalimi Ahoj, kde si kupovala kočík? Rozmýšľam nad jeho kúpou. Strieška je dobrá, nesvieti veľmi na dieťa? Ďakujem za každú informáciu. 🙂 Je lepší ako nuna?

nikiaemmka
26. jún 2013

ahoj kočky aj ja chcem kupit tento kocik ale nie novy neviem ho nikde zohnat ked ho niektora predavate ohlaste sa mi dakujem

martinamia
14. júl 2013

Ahojte, aj ja by som rada kupila tento kocik, ale jazdeny..ak by ste mala niektora na predaj, dajte mi prosim vediet. Dakujem 🙂

szalimi
21. aug 2013

caute baby, budem predávať tento kočík, tak ktorá budete mať záujem dajte mi vedieť, ok? áno, tá deka je lodger...je to vlastne zavinovačka a dá sa používať aj ako deka 🙂
Kto chcete kočík nový, určite odporúčam, priestorovo je najväčší, ja som chcela NUNU PEPP alebo QUINNY ZAPP, predajca ma odhovoril a jednoznačne odporučil tento, mala som pri dcére ZAPP aj NUNU, ale tento je bezkonkurencne najlepsí .... je najpriestrannejší, pohodlný, strieška úplne stačí, v porovnaní so Zappom to isté, jasné, neporovnatelné s Nunou, lebo tam sa dá strieška preklápať, ale pre mna bol priestor v kočíku rozhodujúcejsím kritériom ako strieška, mám k nemu originál pláštenku, kto by chcel dokúpiť tak pridám Lodger deku aj striebornú tašku veľkú Brio
kočík bol kupovaný nový, dovezený z Rakúska

ivana2909
10. jan 2014

Ahojte žienky, tiež budem predavať tento kočík. Nám už nie je potrebný. Rovnako ako szalimi môžem kočík len odporúčať. Vyskúšala som pri dvoch detoch viac kocíkov a tento je jednoznačne top. Je veľmi priestranný a pohodlný, ja som si upravila polohovanie nožičiek, teda dieťatko ich nemusí mať spustené dole. Je neskutočne skladný, jednou rukou ho zlozím a zmestí sa kamkolvek. Ked sme ho nepouzívali mala som ho v byte za dverami. Velmi dobre sa s ním aj cestuje - lietadlom žiadny problém a na dovolenke je na nezaplatenie. Mám k nemu množstvo doplnkov. Niektoré originál (bočnice proti vetru, pláštenku, fusak), niektoré som si dokúpila (slnečník, taška) alebo sama urobila (podložka, madielko). Foto mám vyššie, alebo pošlem mailom.

babenqa
11. feb 2014

@minitrouble ja nad ním uvažujem 🙂. Karinka bude mať 2r , no tiež je vyššia, bojím sa,aby sme ho využili ... Prosím Vás a výškou je aký ten kočík? Ja mám 170 cm, nechcem sa pri ňom krčiť, vďaka 🙂

ivana2909
11. feb 2014

@babenqa moj maly v nom ako dvojrocny sedel aj vo fusaku. Teraz ma tri a stale v nom sedi aj lezi bez problemov. Vyska rukovate kocika je 102 cm.

babenqa
11. feb 2014

@ivana2909 ďakujem krásne 🙂

ivana2909
12. feb 2014

@babenqa ak ho planujes kupit, kukni moje inzeraty mam ho tam nafoteny a mam k nemu aj vela doplnkov. Na cene sa este vieme dohodnut.

mariannas74
13. feb 2014

@babenqa ano treba kupit kym su,sa minaju 😉 my mame ten sedy s tyrkysovym vnutrom ,uz aj po snehu a clapkanici som dnes bola,nebolo to dokonale ale mam 174 vysku a prvy golfac pri ktorom sa nekrcim,mala este bude mat v marci dva a ms 89cm a v pohode s fusakom a zaspinkala 😉

mariannas74
13. feb 2014

@ivana2909 ahoj,ja by som potrebovala tiez ten patent na to polohovanie noziciek,poradis mi?