Aký je športový kočík Baby Design Sprint?

jana822
27. mar 2008

Ahojte nevie mi nikto poradit aký je dobrý športoví kočík?
Má niekto Baby design Sprint doma tak poradte a poslite mi foto na moj email janulik@szm.sk
Tu v Prešove som ho zhánala ale nikde ho nemeju na predjni a chcela by som ajo vyzerá .diki
🙂

radkar
6. mar 2009

Klidně ještě někdo pište postřehy 😉

reni11
6. mar 2009

golfáče sa odporučaju od 6 mes., keď dieťa sedi, ale keď je silne, tak aj skorej

radkar
6. mar 2009

reni, nespletla sis téma? 😉

irculinek
5. jan 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat majitelek tohoto kočárku, jak se s ním cestuje MHD, zda vám nedělá problém uzvednout ho do tramvaje, autobusu, jestli není moc veliký, naživo jsem ho neviděla, váha mi přijde těch 8,5 kg v pohodě, ale nevím jak je to v reálu...... díky za odpověď. I.

lencza
1. apr 2010

irculinek: zvedneš ho úplně v pohodě, bez dítěte je lehký jako pírko...mám ho taky a nemůžu být spokojenější

dahlia23
1. apr 2010

kočík je fakt super. Ja som ho mala pri dcérke. Ľahko som ho vyniesla po schodoch, zložila do auta, prešla s ním podchodom. Za tú cenu asi lepšia voľba neexistuje. 😉

eldzina
7. apr 2010

Chcem sa spytat, je pravda, ze na kociku su zadne kolesa na sirsie ako predne? nevadi to pri prechadzani dverami?

Dakujem 😉

lencza
21. apr 2010

chci se zeptat, máte ke kočárku slunečník? jestli jo, hodily byste mi sem nebo do IP odkaz, jaký typ máte a hlavně kde ho máte nainstalovaný.....jsem to nedávno řešila v jednom krámu a nešel nám nikam namontovat, všude tomu něco vadilo...díky moc

lencza
21. apr 2010

eldzina: ano zadní kolečka jsou o trošku širší, je to jen pár centimetrů....ničemu to nevadí, v pohodě projíždím dveřmi i do výtahu se vejdu

petrach
8. júl 2010

Ahojky,

taky máme ted na léto Sprint a jsem moc spokojená..konečne kočárek co má sed a né polosed..mame ješte Xa a v tom se mi malí bortil v sedu..
jen me zajímá,jestli s ním nekdo jezdíte i v zime??? přemyšlím prodat sporták a nechat jen tenhle..jak se s ním bude jezdit,poradíte?

slunečník mám universální a taky ho chci namontovat,tak pak písnu 😉

lucicek1
18. júl 2010

Dievčata chcem kupit tento kočiar Baby Design - Športový kočík SPRINT 2010 máte sním niejake skusenosti?A neviete či sa da polohovat opierka chrbta až do ľahu ďakujem krásne 😉

petrach
18. júl 2010

@lucicek1 ahojky..my ho máme od kvetna pro malého koupený a jsem moc spokojená..operka se dá do uplného ledu,.nebo pololehu...

lucicek1
19. júl 2010

@petrach ďakujem krásne za odpoveď .Bože ja už tretí deň vysím na nete a porovnávam a sledujem všetky športiaky už mi z toho preskakuje 😀 Ale asi som rozhodnutá pre tento Sprint snáď nebudem ľutovať 😖 Potom keď ho budem mať napíšem ako som spokojná pre ostatné baby ktoré ako ja zhánaju špotový kočiar 😉 a nevedia si vybrať 🙂 Ahojte

svoja
30. júl 2010

Ahoj, dnes jsme zakoupili babydesign sprint-fialový. Je bezvadnej, lehký skládání, potahy jdou sundat, je polstrovanej, jde do lehu, madlo sundavaci, Kosík velkej, skvělej pultik pro rodiče. Jen nevím, zda jsme nekoupili zbytečně, máme celkem lehkej sportak. Stal 2990 Kč. Kdyby měl někdo zájem a potreboval by ho, prodám. Kdyžtak budeme mít dva, no

lucicek1
3. aug 2010

Tak kočík už fičí je super priestranný.Som sa najviac obávala tých kolies z umelej hmoty keďže pred tým som mala kočiar z nafukovacími kolesami či to nebude veľmi hrkotať ale je to v pohode no som zvedavá ako pôjde v zime po snehu snáď to zvládne.Takže odporúčam 😉

seba1
23. aug 2010

Neviete mi poradiť kde v Bratislave, alebo v okolí sa dá vidieť Sprint naživo? Ceny na internete sú okolo 130,- Eur, ale pred nákupom je lepšie aj fyzicky vidieť.

mima22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seba1
29. aug 2010

Teraz som našla na najnakup Sprint za 112,- Eur.

mima22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olajvia
31. okt 2010

Ahojte, trosku neskor sa pripajam, no tento kocik Sprint pouzivam rok a keby som mohla, tak radsej kupim iny. Kupila som ho v akcii v predajni za 100Eur. Sklamali ma kolieska, do ktorych sa zapichuju snad vsetky kamienky a po roku, su uz dost ojazdene a rozhrkane napriek udrzbe podla navodu. Velkym sklamanim bola plastenka, ktora je nedostatocna. Striesku nezakryje a pri vacsom dazdi strieska pretecie. Ani impregnacia nepomohla. Tak som v tej istej predajni kupila plastenku na cely kocik, ktora stala 8Eur, no spaja sa suchymi zipsami, ktore boli k igelitu prisite a uz sa mi aj takmer vsetky potrhali.
Paci sa mi vsak, ze je lahky, lahko polohovatelny, vela ulozneho priestoru ma, velke kolesa, pohodlny a dostatok miesta pre dieta.
Nepacia sa mi kolesa, plastenka, strieska-skoda, ze sa neda pri slnku alebo vetre preklopit pred dieta, rucka sa neda ani polohovat ani preklapat.
Sprint je vsak vhodny pre menej narocnu mamicku, urcite je skvely v lete, no skoda tych koliesok.. Ja cakam druhe dieta, ktore ma prist vo februari , ked bude mat dcerka 20mesiacov, no rozmyslam o niecom kvalitnom, aj ked este je dilema ci predsa nekupit surodenecky..

micurka
8. mar 2011

@seba1 V okolí BA neviem, ale v Šali majú v Slniečkove a chodím sa tam kochať, kým neobjednám 🙂

dada52
29. máj 2011

@lucicek1 Ahoj, poprosím ťa o skúsenosti so sprintom, tá fólia na strieške nepraská a nesvieti tam moc slnko na dieťatko kedže sa nedá zastrieť?dakujem

lucicek1
30. máj 2011

@dada52 No ja som bola spokojna teraz už na kočiariku moc nejazdíme mala mi tam už nechce sediet len chce chodit a teraz v lete mame bicykel 😉 Ale ja som nemala ziadny problem s kociarom folia nepraska a slnko no neviem ved ani v hlbokom kociari nemas strechu az dolu ze zacloni cele dieta nie?A v sportiaku mi hlavne už len sedela takze aj ked svietilo slniecko tak to az tak nevadilo co mi mozno vadilo su kolieska kedze na hlbokom som mala velke nafukovacie a na tomto su z umelej hmoty(ale su aspon velke) ale v pohode da sa na to zvyknut 🙂 Ale vlastne asi tie sportikay malo ktory ma nafukovacie kolesa skoro všetky su s umelými. Akle určite zalezi na narocnosti mamicky!!

dada52
30. máj 2011

@lucicek1 Myslela som, že ked dieťa leží či mu nesvieti do tváre slnko, lebo syn má 7 a pol mesiaca a ešte spáva v kočiari. A do koliesok sa nezabárajú skalky? Ešte ťa poprosím zmerať dlžku v ľahu. dakujem

martinkatinka
13. feb 2012

Ahojte... ja zmením trošku značku, TINY náhodou nemáte niektorá?

rosannar
6. mar 2012

ahojte, veľmi uvažujem nad kupov kočíka baby design sprint, zatial sa mi zdá byť super, aspon to čo tu popisujete ale chcem sa spýtať, používate ho niekto aj teraz v zime?? ked tam je fusak tak je tam ešte dostatok priestoru??

zoditka
6. mar 2012

Ahojky,
nečetla jsem diskuzi, jen přidám názor na tento kočárek. My ho měli, ale brzy jsem ho prodávala, už bych ho nikdy nekoupila. Byl sice super v tom, že byl fakt lehounký a parádně skladný, ale je to hrozný hrkátko 😠 . Strašně mi vadilo, jak ty kolečka hrkaly na chodníku, do terénu bych si s ním rozhodně netroufla a do sněhu už vůbec ne.
Pokud někdo shání vyloženě kočárek "do auta" s tím, že ho bude používat v obchodních centrech, pak ano, na to byl super, ale na venek mi fakt nevyhovoval. Měli jsme ho asi 2 měsíce a šel z domu, i manžel tomu kočáru nemohl přijít na jméno, vůbec s ním nechtěl jezdit.

andelka
7. mar 2012

@rosannar my nemáme sprint ale sprinter - myslím že je širší, fusak se tam vlezl v pohodě. Ale jak nasněžilo, tak jezdit bylo dost náročné, i když jsem zaaretovala kola. Takže jsem vytáhla starý sporťák z kombinace s nafukovacími koly. Jinak jaro až "dokud nenapadl sníh" se jezdilo super.

rosannar
8. mar 2012

@andelka dakujem za názor...ale u nas ak nasneží tak ideme autom takže si ma potešila 😀

andelka
8. mar 2012

@rosannar my auto nemáme, takže... 😅 ale letos byl pořádný sníh jen 3x a to maximálně týden, takže jsme s ním jezdili skoro pořád.On má solidní kolečka, takže jsme projeli už ledasčím. A je hodně široký.