Aký kočík sa zmestí do Smartu?

mamminka
22. okt 2007

Ahojte maminky,

prave zhaname druhy kocik, ktoryby sa zmestil aj domojho mini smartu-v pripade nudze....nemate niekto skusenost, resp. typ? tych kocikov totiz vela nie je... 😒 neviete mi niektora poradit?

ena
22. okt 2007

no, to asi jedine nejaky golfac, co tak nejake chicco, napr. ct 0.5 alebo mozno aj tento quinny by ti tam vosiel.. v taske nevyzera byt velky http://www.canadiandad.ca/blog/nfblog/wp-conten...

mirka414
22. okt 2007

posli foto ak sa tam nejaky vlastne zmesti 😀 😀

maruschka
22. okt 2007

ty by si potrebovala asi pre novorodenca aj s vaničkou,že?Tak taký nejaký-Inglesina,tá sa dá v pohode rozobrať a vanička aj s bábätkom sa dá zapnúť do bezpečnostných popruhov v aute.

mamminka
autor
22. okt 2007

dakujem baby... uz sma nasli tri kociky, ktore sa tam zmestia....nastastie 🙂

viamka
22. okt 2007

my mame kocik qiuck smart a to ti tu nik neponukol! 😀 tak vela stastnych km prajem!

mamminka
autor
22. okt 2007

viamka a to je aka znacka?

maruschka
22. okt 2007

viamka,ale to sú golfáče,nie?Mamminka a ty potrebuješ športový alebo s vaničkou?Sesternica má Ingelesinu a tá sa v pohode zmestí a malého vozí v aute na zadnom sedadle zacvaknutého vo vaničke.

ena
22. okt 2007

aha, az teraz som si vsimla, ze mamminka je cakatelka, takze bude potrebovat babatkovsky kocik.. ale zas, dalo by sa to poriesit aj konstrukciou kocika plus vajicko-autosedaka... lebo sama pise, ze kocik do spartu v pripade nudze.. cize vajicko na sedadlo a "dozadu" uz len lahka konstrukcia.

manefan
22. okt 2007

mamminka, do smartu, vid. obrazok v katalogu na strane 3 http://www.hartan.de/download/katalog2007.pdf, sa zmesti napriklad hartan vip xl 😉

tilly
22. okt 2007

nooo, tam by stačil nejaký zapp + adaptér na autosedačku
manefan, no neviem, hartan do smartu 😀 ale kvôli hartanu by som zmenila auto 😀

manefan
23. okt 2007

Tilly, ja mam opel agila, ten nema vacsi kufor ako smart - a zmesti sa 😀

danuska24
24. okt 2007

ja by som povedala ze agila ma o dost väcsi kufor ako smart..

vandas
24. okt 2007

nemam smart, ale micru, co je tiez mini kufor a uplne v poho je peg perego venezia, je to super skladny a lahky kocik.

katrin
24. okt 2007

Baby, smart má "kufor" ak sa to vôbec tak dá nazvať, len na výšku zadného okna, nie je do hĺbky, ako napríklad v micre, agile a pod..., takže to odhadujem tak na cca 3 igelitové tašky z tesca 😔 Neviem aký kočík by sa tam teda vopchal, asi bude lepšie, ak budeš uvažovať o výmene auta

maruschka
24. okt 2007

mamminka,tak buď budeš mať prívesný vozík za autom,alebo čosi primontovať na strechu na vozenie kočíka alebo vymeniť auto.Môjho švagra sestra mala tiež smarta,lebo býva vo Viedni a bolo to pre ňu tiež praktické,behať po meste v takom malom aute,ale keď sa im mala narodiť malá,tak auto jednoducho predali a kúpili iné.Lebo do takého miniauta sa asi fakt nič nezmestí,jedine obyčajné golfové palice za 600,- ale tie nie sú vhodné pre bábätko do 1,5 roka 😅 😕 alebo si auto pristaviť pred predajňu s kočíkmi a pekne skúšať,ktorý sa vojde a ktorý nie. 😀

danuska24
25. okt 2007

maruschka 😀 😀

livia76
25. okt 2007

Qunny zapp plus vajičko 😀

svetluska.p
26. okt 2007

heh, to skor smart do kocika.... 😀

jana711
26. okt 2007

mamminka, riesis taky isty problem ako ja... rozmyslam, ci vymenit auto alebo radsej chodit pesi 😎 este sa musim informovat nad autosedackou alebo vajickom, v knizke co mam pribalenu ku smartu je napisane, ze tam ide len original kus zo smartu (myslim autosedacku). musim to vsetko dobre premysliet... ale na druhej strane smart je velmi pohodlny do mesta a na vybavovanie veci... takze tuho premyslam 😕

maruschka
26. okt 2007

no baby,tak už len kúpiť kočík z baby born-bábiky a ten sa vám v pohode zmestí do kufra 😎
A čo keby ste sa fakt išli spýtať do predajne s kočíkmi,určite tie predavačky riešili už aj takúto situáciu.Ak si niektorá mamička už bola vyberať kočík do maličkého auta,tak vám budú vedieť poradiť,že ktorý je najvhodnejší..lepšie je ten kočík vidieť a odskúšať ho,ako si ho obzerať iba na nete.